Gibraltar - Polska online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Gibraltar
Polska
0 : 7

Perez – Wiseman, Roy Chipolina, Artell (88' Payas), Joseph Chipolina – Bado (46' Gosling), Ryan Casciaro, Walker, Perez, Lee Casciaro – Kyle Casciaro (63' Priestley)
Szczęsny – Olkowski, Glik, Szukała, Wawrzyniak – Grosicki (78' Starzyński), Krychowiak, Klich (71' Mączyński), Rybus – Milik (71' Sobota), Lewandowski.

'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relację LIVE.

90+3'
Koniec meczu. Polska pokonała Gibraltar 7:0!

90+1'
Goool! Lewandowski z łatwością minął rywala i wykorzystał sytuację sam na sam. 7:0. Cztery bramki "Lewego"

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

89'
Sobota ładnie wyłożył piłkę Rybusowi, ale ten uderzył bardzo źle.

88'
Payas zastąpił Artella.

88'

86'
Gooool! Robert Lewandowskiwyprzedził obrońców, na pełnej prędkości wbiegł w pole karne i bez problemów wykorzystał sytuację sam na sam z Perezem. 6:0!

81'
Lewandowski dobrze opanował piłkę w polu karnym, ale uderzył bardzo niecelnie.

78'
Starzyński zastąpił Grosickiego.

75'
Niecelny strzał głową w wykonaniu Glika.

73'
Powinno być 6:0. Najpierw strzał Soboty obronił Perez, potem Polak zakręcił jeszcze bramkarzem, ale piłkę po jego strzale z linii bramkowej wybił jeden z obrońców.

71'
Dwie zmiany w reprezentacji Polski. Mączyński zastąpił Klicha, a Sobota Milika.

66'
Rybus uderzył zza pola karnego i piłka trafiła w słupek!

63'
Zmiana u gospodarzy. Priestley zastąpił Kyle'a Casciaro.

61'

58'
5:0. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego znakomicie w powietrze wyszedł Szukała i strzałem głową z bliskiej odległości zdobył kolejnego gola.

56'
Ładny strzał Krychowiaka z dystansu, ale świetnie interweniował Perez.

53'
4:0! Lewandowski dobrze rozegrał piłkę z Rybusem, wpadł w pole karne i uderzeniem po ziemi zdobył swoją drugą bramkę!

53'

52'

51'
Lewandowski mógł zdobyć drugą bramkę, ale jego strzał zdołał obronić Perez.

50'
Gooool! 3:0! Ależ początek drugiej połowy. Wawrzyniak dośrodkował z lewej strony prosto na głowę Lewandowskiego, a ten bez problemów podwyższył prowadzenie.

48'
Gooool! Milik zagrał do Grosickiego, ten mógł uderzyć, ale postanowił ośmieszyć jeszcze dwóch rywali i dopiero wtedy umieścił piłkę w siatce. Znakomtiy gol!

46'
Zmiana w ekipie gospodarzy. Na boisku pojawił się Gosling, a zastąpił Bado.

46 '

'

45'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Polacy prowadzą 1:0.

44'
Zablokowany strzał Rybusa z rzutu wolnego.

41'
Glik próbował uderzać przewrotką ale trafił w rywala za co otrzymał żółtą kartkę.

40'
Olkowski dobrze zagrał do Grosickiego, ten chciał jednak zbyt efektownie skończyć akcję i nie trafił w piłkę.

35'
Słabszy okres gry reprezentacji Polski.

30'
Jeden z zawodników Gibraltatru nacierał na bramkę Polski, ale Szczęsny odważnym wyjście zażegnał niebezpieczeństwa.

27'
Grosicki mocno uderzył z pola karnego. Piłka przeleciała nad bramką.

25'
Lewandowski z rzutu wolnego uderzył nad bramką.

23'
Perez niepewnie interweniował po zagraniu Klicha.

22'
Groźnie pod bramką Polaków! Zza pola karnego uderzał Perez, ale piłka przeleciała nad bramką.

19'
Bardzo nieudany strzał z dystansu Olkowskiego.

17'
Żółta kartka dla Klicha.

16'
Grosicki mógł podwyższyć wynik, ale w sytuacji sam na sam z Perezem nie zdołał nad nim podciąć piłki.

14'
Polacy cały czas kontrolują przebieg meczu.

11'
Gooool! Kamil Grosicki "złamał" akcję na lewą nogę, uderzył z 25. metrów po ziemi czym zaskoczył Pereza! 1:0 dla Polaków!

10'
Mogło być 1:0! Po dośrodkowaniu Klicha z rzutu rożnego głową uderzał Glik i świetnie interweniował Perez.

9'
Milik zdecydował się na strzał zza pola karnego. Piłka otarła się o nogę obrońcy i wyszła na rzut rożny.

7'
Milik efektownie chciał uderzyć z powietrza, ale nieczysto trafił w piłkę i wybił ją bramkarz.

5'
Polska długo utrzymuje się przy piłce.

3'
Mogło być groźnie, ale Lewandowski niecelnie zagrywał do Milika. To była dobra akcja.

2'
Zagranie z głębi pola w kierunku napastników reprezentacji Polski, ale szybszy bramkarz gospodarzy.

1'

'
Piłkarze obu drużyn wyszli już na murawę. Za moment hymny.

'
Ławka rezerwowych reprezentacji Gibraltaru: Jamie Robba, Louise Barnfather, Jeremy Lopez, John Sergeant, Yogan Santos, Aaron Payas, Scott Ballantine, Anthony Hernandez, Jean Carlos Garcia, Jake Gosling, Adam Priestley.

'
Ławka rezerwowych reprezentacji Polski: Artur Boruc, Tiago Cionek, Łukasz Fabiański, Artur Jędrzejczyk, Krzysztof Mączyński, Sebastian Mila, Maciej Sadlok, Waldemar Sobota, Filip Starzyński, Mateusz Zachara.

'

'

'
Prezentujemy już składy obu drużyn.

'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Gibraltar - Polska. Początek o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Gibraltar - Polska, to zapraszamy do śledzenia meczu online