Śląsk Wrocław - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 0

Pawełek - Dankowski, Celeban, Kokoszka, Lewandowski - Kovacević, Roman (88' Engels) , Riera, Pich, Morioka (85' Stjepanović) - Zwoliński (80' Biliński)
Borjan - Możdżeń, Dejmek, Kwiecień, Grzelak - Żubrowski, Marković, Abalo (72' Kotarzewski), Kiełb, Palanca (60' Aankour) - Micanski (65' Górski)

Mecze na żywo: Śląsk Wrocław - Korona Kielce

Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas. Życzę miłego wieczoru oraz zapraszam do śledzenia naszych innych relacji.

Kibice oraz zawodnicy Korony Kielce po raz kolejny z rzędu wracają z delegacji. Śląsk Wrocław pokazał dzisiaj futbol, którego dawno nie oglądaliśmy w wykonaniu podopiecznych Jana Urbana.
Ten wynik przedłuża szanse "Wojskowych" na grę w grupie mistrzowskiej.

Śląsk Wrocław pewnie wywalczył trzy punkty!

90+2'
Efektowne, ale niecelne zagranie Kwietnia, który szukał bezpośredniego rozwiązania stałego fragmentu gry. Wolej wylądował minimalnie nad poprzeczką.

90+1'
Mariusz Pawełek doskonale radzi sobie dzisiaj na przedpolu. Kolejna wrzutka z rzutu wolnego, którą świetnie odebrał bramkarz.

90'
Do regulaminowego czasu gry we Wrocławiu dołożono trzy minuty.

90'
Rzut rożny. Zablokowana silna próba Dankowskiego!

89'
żółta kartka Szóstą żółtą kartkę w tym sezonie ligowym obejrzał Aankour.

88'
Wielką pracę w dzisiejszym widowisku wykonał Roman. Engels wkroczył na murawę.

87'
Rękę zawodnika Korony reklamował Śląsk Wrocław. Arbiter puścił grę.

86'
Szykuje się trzecia zmiana u gospodarzy.

85'
Ostoja Stjepanović otrzymał brawa na zachętę od kibiców. Z poczuciem dobrze wykonanej pracy boisko opuścił Morioka.

84'
Jacek Kiełb koszmarnie skiksował.

83'
Będzie rzut wolny dla piłkarzy gości.

81'
3:0! "Wejście Smoka" Bilińskiego! Kamil Biliński pokaza wysokie umiejętności strzeleckie, podczas egzekucji jedenastki.
Pewne uderzenie w prawy, dolny róg.

80'
Rafał Grzelak dotknął piłkę ręką w swoim polu karnym! Sędzia wskazał na "wapno"!

79'
Na wymianę napastników zdecydował się Jan Urban ze swoim współpracownikami. Łukasza Zwolińskiego zmienił Kamil Biliński.

78'
Zabrakło decyzyjności u Markovicia. Udany powrót do obrony zaliczył Riera.

76'
Dobrze zachowała się obrona Śląska Wrocław, podczas rzutu wolnego bitego przez rywala. Świetnie zablokowany strzał z dystansu Aankoura.

75'
żółta kartka Kartek nie ustrzegli się także gospodarze. Sito Riera upomniany żółtą kartką.

73'
Zwoliński nie potrafił pokonać dobrze kryjącego go defensora.

71'
Komplet roszad już wyczerpany u gości. Kotarzewski zastąpił Abalo.

70'
Posiadanie piłki przy gospodarzach. Śląsk Wrocław ma 54%

69'
Abalo nie popisał się przy centrze z prawego skrzydła boiska. Jego zagranie pewnie wyłapał dobrze ustawiony Mariusz Pawełek.

68'
Mariusz Pawełek bardzo spokojnie zatrzymał próbę Rafała Grzelaka. Doświadczony zawodnik posłał strzał z dalszej odległości.

67'
Jan Urban spokojnie reaguje na boiskowe wydarzenia.

65'
Maciej Górski już na boisku. Ze słabą miną plac gry opuścił Micanski, który dzisiaj mógł zdobyć gola.

63'
Sytuacja przyjezdnych jest coraz gorsza... Maciej Bartoszek musi chyba pomyśleć o dokonaniu kolejnej zmiany w składzie.

62'
2:0! GOL! Dejmek zaliczył niefortunną interwencję! Roman w kapitalnym stylu przedarł się pod pole karne przeciwnika. Zawodnik oddał strzał, który nieudolnie próbował blokować Dejmek.

60'
Palanca został oddelegowany na ławkę rezerwową. Aankour jest pierwszym zmiennikiem, który otrzymał szansę od Macieja Bartoszka.

59'
Mocno niecelne podanie Morioki. Świetnie w polu karnym przeciwnika był Łukasz Zwoliński.

57'
Niezłą rotację miała piłka po uderzeniu Kiełba. Groźnie zrobiło się po bezpośredniej próbie z rzutu wolnego. Pawełek mógł mówić o szczęściu, ponieważ piłka poszybowała obok światła jego bramki.

56'
Przewinienia w ofensywie dopatrzył się sędzia Gil. Od rzutu wolnego nową akcję rozpocznie Korona Kielce.

55'
Jacek Kiełb posłał piłkę wprost w rękawice Pawełka. Zaprzepaszczona okazja zagrożenia ze stałego fragmentu gry.

53'
Borjan znów w akcji! Doskonała robinsonada, po silnym huknięciu Romana! Piłka leciała w prawy sektor bramki.

52'
Borjan zdjął piłkę z głowy Zwolińskiemu! Snajper czyhał na niezłe dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska.

51'
Mariusz Pawełek korzysta z pomocy medycznej.

49'
Zagotowało się pod bramką Korony! O piłkę w pobliżu bramki walczyło kilku zawodników. Cała akcja skończyła się na skutecznej interwencji obrońcy gości.

48'
żółta kartka Rafał Grzelak został ukarany żółtą kartkę. Trzeba przyznać, że długo pracował na kartkę. W następnym meczu ligowym nie zagra.

47'
Niepewna interwencja Pawełka na przedpolu. Błąd bramkarza próbował wykorzystać Abalo, uderzając z dystansu, ale jego kropnięcie wylądowało za bramką gospodarzy.

46'
Paweł Gil odgwizdał początek drugiej połowy gry!

Przyjrzyjmy się statystykom pierwszej połowy gry...

Muszę się Państwu przyznać, że jestem pozytywnie rozczarowany postawą piłkarzy w pierwszej odsłonie spotkania we Wrocławiu.
Wyraźną przewagę miał Śląsk, ale i Korona potrafiła w niektórych sytuacjach stworzyć wielkie niebezpieczeństwo pod bramką Mariusza Pawełka.

Koniec pierwszej odsłony!

45+1'
Udaną pracę na przedpolu wykonał Mariusz Pawełek. Goalkeeper zatrzymał groźne dośrodkowanie od rzutu wolnego.

45'
O jedną minutę przedłużono I część gry.

44'
Gra się nam zaostrzyła.

42'
Sytuacja bramkowa dla Korony! Soczyste uderzenie z kilkunastu metrów od bramki Pawełka, oddał Micanski. Na posterunku dobrze zainterweniował Pawełek, skutecznie parując piłkę na rzut rożny.

40'
Kompletny chaos w szeregach obronnych Korony Kielce. Podwyższenie dla Śląska Wrocław jest coraz bardziej prawdopodobne.

39'
Borjan popisał się efektownym piąstkowaniem futbolówki, po silnym kopnięciu jej przez Romana.

38'
Kolejny rzut wolny dla wrocławian. Morioka został zatrzymany w pobliżu pola karnego.

36'
Śląsk z kolejną okazją! Robert Pich próbował lobować Borjana! Ten wyczekał do końca i zatrzymał efektowne zagranie.

35'
Gospodarze mogli już prowadzić dwoma golami! Kapitalną sytuację na zdobycie bramki zmarnował Morioka, który przegrał pojedynek z Borjanem! Instynktowna interwencja nogami uratowała gości.

33'
1:0! Śląsk Wrocław na prowadzeniu! Nie możemy mieć zastrzeżeń do wykonanego rzutu karnego przez Moriokę. Spokojny,
płaski strzał w prawy sektor bramki!

32'
Rzut karny dla Śląska Wrocław! Jakub Żubrowski otrzymał żółtą kartkę, za faul na rozpędzonym Morioce.

30'
Mariusz Pawełek pewnie zgarnął futbolówkę, którą głową zgrywał Grzelak. Korona Kielce zmarnowała stały fragment gry.

29'
Kwiecień został oszczędzony przez arbitra głównego, który nie pokazał mu żółtej kartki, w dosyć klarownej sytuacji.

28'
Mariusz Pawełek przechwycił prostopadłe podanie.

26'
Kompletnie nieudane zagranie z dystansu w wykonaniu Markovicia.

25'
W górę powędrowała chorągiewka sędziego. Na wyraźnym ofsajdzie był Łukasz Zwoliński, napastnik gospodarzy.

24'
Dejmek uratował Koronę! Środkowy obrońca przyjezdnych wybił piłkę, która już zmierzała do bramki, po uderzeniu Romana! Gdyby nie interwencja Dejmka, to Śląsk mógłby się cieszyć ze zdobycia gola!

23'
Płaskie dośrodkowanie piłki z rzutu wolnego. Z opresji wyszła defensywa.

22'
Roman wypracował stały fragment gry. Grzelak nie miał pomysłu na czyste powstrzymanie przeciwnika.

21'
W polu karnym gospodarzy upadł jeden z zawodników Korony. O rzucie karnym nie mogło być mowy, ponieważ nie było żadnego przewinienia.
Wcześniej Palanca nieudolnie wykonał rzut wolny.

19'
Mateusz Lewandowski użył zbyt wiele siły w dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska. Borjan mógł spokojnie obserwować, jak piłka zmierzała za jego bramkę.

18'
Ładna szarża autorstwa Romana. Niestety, ale silny strzał udało się w ofiarnym stylu zablokować Żubrowskiemu. Młody piłkarz wykazał się dużą odwagą.

17'
Gola zdobył Morioka! Jednak trafienie nie mogło zostać uznane, ponieważ zawodnik z Japonii, w momencie podania, był na spalonym.
Trochę za późno podawał Robert Pich.

16'
Gra została przerwana. Lewandowski został uderzony, podczas walki o górną piłkę. Rzut wolny dla "Wojskowych".

15'
Kwadrans gry we Wrocławiu jest już historią.

14'
Inicjatywę przejęli piłkarze Jana Urbana.

12'
Riota Morioka pokusił się o podjęcie ryzyka z dalszej odległości! Kąśliwy strzał Japończyka udało się z problemami odbić Borjanowi.

10'
Łukasz Zwoliński dostał stuprocentową sytuację od Riery! Kapitalne dośrodkowanie z lewego skrzydła powinno się lepiej zakończyć, ale napastnik posłał mizerny strzał głową, wprost w Borjana.

9'
Zawodnik Korony Kielce znalazł się na pozycji spalonej.

8'
Łukasz Zwoliński skutecznie powstrzymany w polu karnym przyjezdnych. Napastnik próbował przedrzeć się przez dobrze ustawiony blok obronny.

7'
Głośny doping ze strony kibiców.

5'
To musiał być gol! Piotr Celeban wybił piłkę z niemal linii bramkowej, po szarży Micanskiego! Zbyt słabe uderzenie w naprawdę genialnej sytuacji!

4'
Mateusz Lewandowski został nieczysto potraktowany przez rywala, który próbował oddać strzał zza pola karnego. Wszystko zakończyło się na gwizdku arbitra.

2'
Morioka faulował. Gra została bardzo szybko przerwana przez skład sędziowski.

1'
Zablokowana próba Palanki. Napastnik Korony Kielce starał zaskoczyć bramkarza, strzałem z głębi pola karnego.

*'
Piłka poszła w ruch! Mecz rozpoczęli gospodarze!

*'
Minuta ciszy ku pamięci Pawła Zarzecznego.

*'
Z powodu nadmiaru żółtych kartek, w akcji dzisiaj nie zobaczymy Augusto, zawodnika Śląska Wrocław.

*'
Podopieczni Macieja Bartoszka nie są wirtuozami w delegacjach... Korona Kielce po raz ostatni na wyjeździe wygrała 5 listopada 2016 roku, kiedy to udało się ograć Bruk-Bet (3:1).

*'
Przeanalizujmy wydarzenia po 26.seriach gier...

*'
Przypomnę Państwu, że w pierwszej bezpośredniej potyczce w aktualnym sezonie ligowym, lepszy był Śląsk Wrocław. Podopieczni wówczas Mariusza Rumaka wygrali na wyjeździe 2:1.

*'

*'
Do Wrocławia w roli arbitra głównego przyjechał Pan Paweł Gil. Ten sędzia Śląskowi Wrocław w tym sezonie gwizdał czterokrotnie.

*'
Jan Urban, szkoleniowiec Śląska Wrocław, na ławce rezerwowej pozostawił taki zestaw graczy: Budzyński, Zieliński, Pawelec, Stjepanović, Engels, Alvarinho, Biliński

*'
Nachodzący mecz zainauguruje 27.kolejkę LOTTO Ekstraklasy sezonu 2016/17. Dla gospodarzy może być on kluczowy w kontekście walki o grupę mistrzowską.

*'
Dzień Dobry! Pierwszym punktem dzisiejszej oferty będzie relacja z meczu: Śląsk Wrocław - Korona Kielce.
Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online