Wisła Kraków - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 0

Załuska - Cywka, Głowacki, Gonzalez, Sadlok - Mączyński, Brlek - Stilić (70' Llonch) - Boguski (84' Bartosz), Małecki - Brożek (61' Ondrasek).
Putnocky - Kędziora, Bednarek, Nielsen, Kostevych - Tetteh - Majewski (66' Radut), Gajos - Makuszewski (79' Pawłowski), Jevtić - Robak (69' Bille Nielsen).

Gajos (51.) żółta kartka

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Lech Poznań

Dziękujemy Państwu za ten wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje w serwisie AllMecz.pl

W drugiej części spotkania to zawodnicy ze stolicy Wielkopolski przez dłuższy czas mieli inicjatywę, jednak nie zdołał przekuć tej przewagi w efekt bramkowy. Wiślacy utrzymali swoją serię bez porażki na własnym boisku, a Lech wciąż nie przegrał spotkania od początku rundy wiosennej, jednak to już drugi bezbramkowy remis z rzędu, jaki zanotowali podopieczni Nenada Bjelicy "Dumy Wielkopolski".

Koniec meczu! Wisła Kraków bezbramkowo remisuje z Lechem Poznań.

90+3'
Brlek oddał strzał z pola karnego lechitów, ale chybił znacznie.

90+2'
Tetteh uderzając głową po wrzutce Jevticia nie trafił w światło bramki.

90+1'
Centra Raduta została wypiąstkowana przez Załuskę.

90+1'
Rzut rożny dla gości. Arbiter doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

90'
Wrzutka Raduta wybita za pole karne przez dobrze dziś grającego Głowackiego.

89'
Bille Nielsen podcięty przez Lloncha na połowie gospodarzy.

88'
Pawłowski będąc w polu karnym Wisły, poślizgnął się, przez co akcja Lecha spaliła na panewce.

85'
Ależ dobrą okazję do zdobycia bramki miał teraz Bille Nielsen! Duńczyk doszedł do precyzyjnego dośrodkowania Jevticia, jednak w dobrej sytuacji przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

84'
Ostatnia korekta w wyjściowej jedenastce gospodarzy: na placu gry zameldował się Bartosz, zajmując miejsce Boguskiego.

83'
Małecki udanie oszukał prostym zwodem dwóch piłkarzy gości, po chwili oddał strzał, który okazał się niecelny.

82'
Niebezpieczna strata Gajosa, jednak już po chwili piłka została przejęta przez Kostevycha.

81'
Bille Nielsen przekroczył przepisy w starciu z Gonzalezem, co spowodowało przerwanie gry przez sędziego.

80'
Dośrodkowanie Jevticia zostało wybite przez Brleka.

79'
Ostatnia roszada taktyczna w zespole gości: za Makuszewskiego pojawił się Pawłowski.

79'
Przyblokowane dośrodkowanie Raduta daje rzut rożny Kolejorzowi.

78'
Kolejny udany blok, tym razem po strzale Boguskiego.

77'
Ostre starcie Bille Nielsena w powietrzu z Mączyńskim zostało potraktowane jako przewinienie Duńczyka.

76'
Uderzenie Mączyńskiego zza pola karnego zostało zablokowane.

75'
Faul Bednarka w środku pola na Mączyńskim.

74'
Bille Nielsen nieźle zabrał się z futbolówką, ale został skutecznie zatrzymany przez Głowackiego.

73'
Mączyński wślizgiem wyciął Makuszewskiego. Obyło się bez kartki.

72'
Centra Raduta została wyłapana przez Załuskę.

71'
Rzut wolny dla Lecha Poznań na wysokości pola karnego gospodarzy.

70'
Jest także druga zmiana w Wiśle Kraków: w miejsce Stilicia pojawił się Llonch.

69'
Zaskakująca roszada w drużynie Nenada Bjelicy: za Robaka wszedł Bille Nielsen.

68'
Gajos zdecydował się na uderzenie zza pola karnego, jednak nie trafił czysto w piłkę i ta przeszło bardzo daleko od słupka bramki Załuski.

67'
Małecki! Bardzo groźny strzał zza szesnastki przeszedł minimalnie nad bramką Putnocky'ego.

66'
Zmiana w zespole gości: za Majewskiego na murawę wszedł Radut.

65'
Majewski zdecydowanie za mocno zagrał do Jevticia wbiegającego w pole karne, przez co Szwajcar nie zdołał opanować futbolówki.

63'
Kompletnie nieudana wrzutka Małeckiego wyszła za linię końcową boiska.

62'
Gajos próbował przyspieszyć akcję Kolejorza, zagrywając do biegnącego po skrzydle Kędziory. Bocznego obrońcę gości uprzedził jednak Sadlok, który zdołał jeszcze nabić kapitana Lecha Poznań.

61'
Roszada w zespole Wisły: plac gry opuścił Brożek, jego miejsce zajął Ondrasek.

59'
Majewski udanie zabrał się z piłką pod pole karne Wisły, uderzył niemal z linii pola karnego, ale nie na tyle mocno, by zaskoczyć Załuskę.

58'
Przeciągnięta centra Sadloka opuściła linię końcową.

57'

56'
Dośrodkowanie Jevticia co prawda dotarło do Tetteha, ale Ghańczyk nie widział za bardzo co zrobił z futbolówką i ta została wybita przez Sadloka.

55'
Nieprzemyślane podanie Makuszewskiego zmarnowało znakomitą okazję do zdobycia gola dla Lecha. Zagranie skrzydłowego padło łupem Głowackiego, który wybił piłkę na rzut rożny.

54'
Bednarek udanie interweniował po krótkim rozegraniu kornera przez Boguskiego ze Stiliciem.

53'
Małecki wywalczył rzut rożny dla Wisły Kraków.

52'
Kadrowicz Adama Nawałki potrzebuje pomocy medycznej, jednak najprawdopodobniej nie będzie konieczności opuszczania placu gry.

51'
żółta kartkaŻółta kartka dla Gajosa za brzydkie wejście w Mączyńskiego w środku pola.

50'
Jevtić dobrze przedzierał się pod pole karne "Białej Gwiazdy", starał się zagrać w uliczkę do Robaka, jednak zrobił to za mocno, umożliwiając udaną interwencję golkiperowi Wisły.

49'
Podopieczni Nenada Bjelicy świetnie weszli w drugą część spotkania, od kilku chwil mając inicjatywę pod bramką gospodarzy.

48'
Strzał Majewskiego za szesnastki po drugi został zablokowany.

47'
Szybki atak Lecha! Najpierw bliski uderzenia piłki w polu karnym po wrzutce Kostevycha był Gajos, po chwili przyblokowane zostało uderzenie Majewskiego, do którego doszedł i huknął Tetteh sprawiając nieco problemów Załusce, który ostatecznie wyłapał piłkę.

46'

Piłkarze wracają na plac gry, obie drużyny bez zmian w wyjściowych jedenastkach.

Garść statystyk:

Spotkanie w Krakowie do tej pory nieco zawodzi. Obie drużyny stworzyły niewiele sytuacji do zdobycia bramki, zachowując przy sporo niedokładności we wszelkiego rodzaju zagraniach. Na drugie 45 minut zapraszamy za niecały kwadrans.

Koniec pierwszej części meczu.

45'
Gdyby Kostevych bardziej przyłożył się do podania, będąc w szesnastce gospodarzy, to może goście objęli prowadzenie, a tak to piłka została wybita poza pole karne.

44'
Robak przedzierał się pod pole karne "Białej Gwiazdy", zatrzymała go dopiero interwencja Głowackiego.

43'
Boguski! Skrzydłowy gospodarzy nie przyłożył się do strzału z pola karnego i piłka minęła poprzeczkę o kilka metrów.

42'
Brożek, podejmując niepotrzebną decyzję o strzale, został zablokowany przez Kostevycha.

41'
Robak złapany na spalonym.

40'
Głowacki udanie oddalił zagrożenie wybijając futbolówkę po centrze Kostevycha.

39'
Centra Jevticia ze stałego fragmentu gry wylądowało w rękawicach Załuski.

38'
Rzut wolny dla Kolejorza tuż za linią środkową boiska.

36'
Stilić padł w polu karnym gości po starciu z Kędziorą i Nielsenem, jednak arbiter miał słuszność nie dyktując rzutu karnego, co potwierdzają powtórki.

35'
Bednarek udanie zatrzymał podanie Brleka do Brożka, które mogło stworzyć zagrożenie pod szesnastką lechitów.

34'
Kolejny, bardzo podobny błąd w zagraniu Gonzaleza do Załuski, tym razem jednak Załuska zdołał naprawić błąd Hiszpana.

33'
Brakuje dziś nieco precyzji w zagraniach obu drużyn, co skutkuje taką niezbyt dużą ilością sytuacji pod bramkami.

31'
Robak celnie zagłówkował na bramkę Wisły po wrzutce Majewskiego, jednak arbiter przerwał grę po obronie Załuski. Najprawdopodobniej dopatrzył się faulu Kędziory na Brożku w polu karnym Wisły.

30'
Gonzalez w starciu z Makuszewskim musiał ratować się wybiciem na korner.

29'
Dośrodkowanie Stilicia bez problemów wyłapał Putnocky.

28'
Świetną, koronkową akcję rozegrali teraz podopieczni Kike Ramireza, Brlek podał do Stlicia, ten do Boguskiego, który próbował ją odegrać do Bośniaka, ale skutecznie interweniował Bednarek.

27'
Faul Kostevycha na Boguskiego w środku pola. Sędzia dał tylko ostrzeżenie ukraińskiemu obrońcy "Poznańskiej Lokomotywy".

26'
Sadlok zacentrował w szesnastkę lechitów, ale piłka opuściła plac gry.

25'
Bednarek nie dał się przedrzeć Małeckiemu pod pole karne Lecha Poznań. Skuteczny wślizg defensora gości.

24'
Centrę z rzutu rożnego Jevticia wypiąstkował golkiper "Białej Gwiazdy".

23'
Dobra wrzutka Kędziory została wybita głową przez Głowackiego poza linię końcową placu gry.

22'
Taktyczne przewinienie Makuszewskiego w środku pola, obyło się jednak bez kartki.

21'
Majewski dorzucił piłkę przed szesnastkę, do Gajosa, który uderzył z powietrza na bramkę, ale nie sprawiło to problemów Załusce.

20'
Gonzalez popełnił spory błąd zagrywając niezwykle trudną do przyjęcia piłkę Załusce, przez co bramkarz nie zdołał jej opanować. Kolejny stały fragment gry dla lechitów.

19'
Centra Boguskiego została przejęta przez zawodników gości.

18'
Kolejny korner, tym razem dla Wisły Kraków.

17'
Rzut rożny dla podopiecznych Nenada Bjelicy. Dośrodkowanie Jevticia nie znalazło jednak adresata w szesnastce.

16'
Robak znakomicie zagrał na jeden kontakt z Jevticiem, Szwajcar po chwili dograł piłkę w pole karne, jednak skuteczna interwencja bramkarza Wisły uchroniła zespół gospodarzy przed stratą gola.

15'
Gajos zniweczył starania kolegów przez nieprecyzyjne podanie w kierunku Robaka. Kontra Lecha spaliła na panewce.

14'
Obyło się bez zagrożenia po tym kornerze - po krótkim rozegraniu Małecki przekroczył przepisy w starciu z Kostevychem.

13'
Putnocky poprzez podjęcie zbyt dużego ryzyka, będąc pod pressingiem Boguskiego i Brożka wybił futbolówkę na rzut rożny.

12'
Jevtić nieźle wypatrzył wybiegającego za linię obrońców Robaka, jednak zagrał mu nieco za mocno i podanie padło łupem Załuski.

11'
Skuteczny blok Sadloka uniemożliwił skuteczne dośrodkowanie Makuszewskiemu ze skrzydła.

10'
Techniczne uderzenie Małeckiego przeszło wysoko nad poprzeczką.

9'
Nic nie wynikło po tym stałym fragmencie gry, piłkę w posiadaniu ma Kolejorz.

8'
Boguski zmarnował niezłą sytuację do zdobycia gola. Skrzydłowy wiślaków najzwyczajniej w świecie poślizgnął się i zdołał wywalczyć tylko rzut rożny.

7'
A teraz Ghańczyk doskonale się zastawił i nie dopuścił do tego, aby Stlić doszedł do futbolówki.

6'
Strzał Tetteha po wrzutce Majewskiego minął bramkę Wisły Kraków.

5'
Bardzo niebezpieczna wrzutka Makuszewskiego sprawiła problemy Załusce, a po chwili dla bezpieczeństwa Cywka wybił futbolówkę poza linię końcową boiska. Rzut rożny dla Lecha.

4'
Niezła centra Stilicia znalazła adresata w polu karnym w postaci Głowackiego, ale kapitan gospodarzy główkował ponad bramką.

3'
Dośrodkowanie ze skrzydła Cywki zostało wybite przez Tetteha na korner.

2'
Majewski przegrał pojedynek fizyczny z Boguskim przy linii końcowej boiska, na dodatek nie zdołał wywalczyć rzutu rożnego.

1'
Zaczynamy!

*'
Czas dla kibiców Białej Gwiazdy - odśpiewanie klubowego hymnu.

*'
Arbiter wyprowadza zawodników obu drużyn na murawę.

*'

*'
Obie drużyny w razie zgarnięcia trzech punktów mogą awansować w ligowej tabeli - jeśli Wisła zainkasuje pełną pulę, to przeskoczy Zagłębie Lubin i zajmie piątą pozycję przynajmniej do zakończenia meczu "Miedziowych". O znacznie większą stawkę powalczą lechici - trzy oczka dadzą im, przynajmniej do jutra, pozycję lidera Lotto Ekstraklasy.

*'
Polski Związek Piłki Nożnej do poprowadzenia hitowego starcia wyznaczył Pana Pawła Raczkowskiego.

*'

*'
W zespole z Wielkopolski zabrakło dzisiaj Łukasza Trałki oraz Dawida Kownackiego. Etatowy kapitan "Dumy Wielkopolski" musi pauzować ze względu na cztery żółte kartki, a "Kownaś" po przerwie reprezentacyjnej wrócił do klubu z urazem uniemożliwiającym grę.

*'
Drużyna gości:

*'
Ławka rezerwowych: Miśkiewicz, Llonch, Uryga, Ondrasek, Bartosz, Spicić, Videmont.

*'
Skład gospodarzy: Załuska - Cywka, Głowacki, Gonzalez, Sadlok - Mączyński, Brlek - Stilić - Boguski, Małecki - Brożek.

*'
Z kolei podopieczni Nenada Bjelicy po sześciu spotkaniach ligowych wygrali pięciokrotnie i tylko raz zremisowali, tracąc przy tym tylko jedną bramkę.

*'
Gospodarze od początku rundy wiosennej nie ponieśli porażki na własnym obiekcie.

*'
Witamy Państwa serdecznie! Przed nami wielki hit 27. kolejki Lotto Ekstraklasy: Wisła Kraków podejmie na swoim boisku Lecha Poznań. Pierwszy gwizdek arbitra na stadionie przy ulicy Reymonta o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online