Bayern Monachium - Augsburg online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Augsburg
6 : 0

Ulreich - Lahm, Boateng, Hummels (73' Rafinha), Bernat - Kimmich, Thiago (67' Sanches) - Coman (63' Robben), Müller, Ribéry - Lewandowski
Hitz - Danso, Kaçar, Janker, Verhaegh (82' Schmid) - Rieder - Kohr, Moravek (47' Teigl), Max, Ji Dong-Won - Bobadilla (47' Altintop)

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Augsburg

Dziękuję uprzejmie Państwu za wspólnie spędzony czas.

Klub z Monachium po raz kolejny udowodnił, że nie ma sobie równych w Bundeslidze. W dniu dzisiejszym Augsburg nie miał żadnych argumentów, które pozwoliłby mu przeciwstawić się drużynie mistrzów Niemiec.
Polskich sympatyków nie zawiódł Robert Lewandowski. Polak jest coraz bliższy sięgnięcia po koronę króla strzelców tego sezonu.

90'
Koniec spotkania! Trzy punkty na koncie Bayernu Monachium!

88'
Smutne miny w szeregach trenerskiego składu gości. Patrząc na aktualny rezultat, to trudno im się nawet dziwić.

87'
Robben posłał bardzo długie podanie z prawego narożnika boiska.

86'
Mizernie wyglądają starania przyjezdnych w ofensywie. Prawie każdy strzał z dystansu jest blokowany przez dobrze ustawioną obronę Bayernu.

85'
Teigl posłał piłkę obok bramki Ulreicha.

83'
Bawarczykom aktualny wynik nie wystarcza. Oglądamy kolejne ataki na pole karne Hitza.

81'
żółta kartka Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Janker.

79'
Kilkanaście sekund i mamy już 6:0 na tablicy wyników! Thomas Muller skutecznie sfinalizował crossowe zagranie ze środka boiska. Jego płaskie zagranie w prawy sektor bramki okazało się zabójcze dla obrony.

78'
5:0! Robert Lewandowski autorem kolejnego gola w tych zawodach! Polak nie pomylił się, przy dobitce strzału swojego kolegi. Uderzenie z najbliższej odległości nie było do obrony dla leżącego już Hitza.

77'
Danso stanął przed okazją na zdobycie gola na 4:1! Boczny obrońca przyjezdnych źle złożył się do strzału głową. Miał czego żałować, bo odległości od bramki była naprawdę atrakcyjna.

76'
Rafinha uniósł nogę zdecydowanie za wysoko. Arbiter główny został zobligowany do jak najszybszego przerwania gry.

75'
Ostatni kwadrans meczu przed nami!

73'
Mats Hummels nie otrzymał dzisiaj wiele pracy. Środkowego obronę na murawie zmienił Rafinha.

72'
Hitz nie przegrał powietrznej rywalizacji z napastnikami. Goalkeeper zatrzymał wrzutkę, którą z prawego skrzydła posłał Arjen Robben.

70'
W przeciągu siedemdziesięciu minut Augsburg oddał zaledwie trzy uderzenia.

68'
Thomas Muller wciąż szuka trafienia zza pola karnego. Niemiecki pomocnik przed momentem podjął kolejną próbę. Ładnie dokręcił futbolówkę, lecz ona poszybowała minimalnie obok lewego słupka.

66'
Owacje na stojąco od swoich sympatyków zebrał Thiago Alcantara. Na boisko został wydelegowany Renato Sanches.

65'
Spojenie bramki! Bardzo bliski podwyższenia swojego dorobku strzeleckiego był Thiago! Do spełnienia marzenia zabrakło naprawdę mało!

63'
Krótko przed zdobyciem gola na 4:0, doszło do zmiany w Bayernie. Comana zastąpił Arjen Robben.

62'
4:0!Przepiękna wymiana podań w wykonaniu gospodarzy! Futbolówkę, z najbliższej odległości, do bramki wpakował Thiago Alcantara.

60'
Godzina gry w Monachium upłynęła pod znakiem licznych ataków ze strony zespołu Ancelottiego.

58'
Piłkarze i kibice gospodarzy reklamowali zagranie piłki ręką przez zawodnika Augsburga. Sędzia jednak gry nie zatrzymał i nie wskazał na jedenasty metr.

57'

55'
Lewandowski podwyższył rezultat meczu! Napastnik urodzony w Polsce przepięknym płaskim uderzeniem w lewy, dolny róg pokonał bezradnego Hitza.

53'
Lewandowski był o krok od tego, by przechwycić piłkę, którą z lewej flanki boiska posłał jego kolega. Polakowi zabrakło kilku centymetrów do realizacji swojego założenia.

51'
Ulreich zaliczył chyba drugi kontakt z piłką w tym spotkaniu. Bramkarz Bayernu pewnie przechwycił nieudolną wrzutkę z lewego skrzydła w wykonaniu Maxa.

50'
Strzał Kimmicha z dalszej odległości nie przebił się przez defensywę rywala.

49'
Obrona utytułowanego klubu z Niemiec wyszła bez szwanku. Nieudanie wyegzekwowany rzut rożny przez ekipę gości.

48'
Przyjezdni dostali szansę z rzutu rożnego.

47'
W składzie zespołu gości doszło do dwóch zmian. Halil Altintop zastąpił Bobadillę, a Teigl wszedł na boisko za Moravka.

46'
Druga połowa gry!

Takie statystyki robią wrażenie...

Tak wyglądała radość autorów gola na 1:0!

Arbiter główny zagwizdał koniec pierwszej połowy! Piłkarze Bayernu mogą z radosnymi twarzami zejść do swojej szatni.

44'
Robert Lewandowski został schwytany na pozycji spalonej. Polak nie miał prawa do jakichkolwiek pretensji do sędziego liniowego.

43'
Goście nie istnieją w ofensywie. Ich obecność na boisku sprowadza się jedynie do prób oddalań zagrożeń od swojej bramki.

41'
Cudowna interwencja jednego ze stoperów przyjezdnych uratowała Augsburg od utraty gola na 3:0! Ogromnie bliski skutecznej finalizacji akcji ofensywnej był Robert Lewandowski, ale ten został skutecznie powstrzymany wślizgiem.

39'
Robert Lewandowski był bliski tego, aby domknąć crossowe zagranie w jego kierunku. Odległość od bramki Hitza była nieznaczna, więc przy większym szczęściu, Bayern mógłby cieszyć się już z trzy bramkowego prowadzenia.

38'
Asystę przy trafieniu Mullera zaliczył Robert Lewandowski!

36'
2:0! Zmiana wyniku! Thomas Muller! Niemiec wpakował piłkę do pustej bramki, po ogromnym błędzie Hitza, na przedpolu. Goalkeeper nieudolnie próbował zatrzymać zagranie z prawego skrzydła.

34'
W oddawaniu uderzeń z dystansu niestrudzony jest Thomas Muller. Przed chwilą jego soczyste kropnięcie zza pola karnego było bliskie sukcesu. Finalnie jednak piłka poleciała tuż obok lewego słupka.

32'
Zatrzymana gra przez Pana sędziego głównego. Do przewinienia na defensorze gości doszło tuż pod jego polem karnym.

30'
Hitz pewnie wyłapał piłkę, którą z prawej flanki zagrał gracz Bayernu.

29'
Kibice gospodarzy mieli prawo do wstania z krzesełek! Na fantastyczny strzał z dwudziestu metrów zdecydował się Thomas Muller. Gwiazdor Bayernu obił lewy słupek, który uratował gości przed utratą bramki.

28'
Gracze Bauma zostali zamknięci w obrębie swojego pola karnego. W takich warunkach ogromnie trudno będzie im wyprowadzić jakąkolwiek groźną akcję ofensywną.

27'

25'
Thiago Alcantara dosyć efektownym uderzeniem z pierwszej piłki próbował sfinalizować ładną wymianę podań wśród swoich kolegów. Odważna próba przeleciała jednak obok lewego słupka bramki Hitza.

23'
Obrońcy przyjezdnych wygrali pojedynek powietrzny. Nic nie wyszło z rzutu rożnego dla Monachijczyków.

21'
Gol napędził graczy Ancelottiego. Podwyższenie wyniku wydaje się być tylko formalnością.

20'

18'
Dla popularnego "Lewego" było to dwudzieste trzecie trafienie w tym sezonie ligowym.

17'
1:0! Robert Lewandowski! Nasz rodak zdobył kolejnego gola w niemieckiej Ekstraklasie! Polski napastnik przepięknie przyjął prostopadłe podanie, a potem kapitalnie uderzył pod poprzeczkę bramki Hitza!

15'
Kolejnego faulu w ofensywie po stronie gospodarzy dopatrzył się sędzia główny.

14'
Robert Lewandowski uważnie patrzył na futbolówkę, która poleciała z lewego skrzydła. Polak miał nadzieję, że uda mu się do niej dotrzeć, jednak szybciej dopadł obrońca Augsburga.

13'
żółta kartka Żółta kartka. Ujrzał ją Kohr, który popełnił rażący faul na graczu Bayernu Monachium. Kompletnie nieudany blok.

12'
Celny strzał na bramkę Ulreicha. Kibice mogli czuć się rozczarowani, bo ich pupile wyprowadzili naprawdę dobrze zapowiadającą się kontrę. Do pełni szczęścia zabrakło większej decyzyjności.

11'
Danso spowodował upadek rywala. Będzie rzut wolny.

9'
Gwizdek arbitra przerwał grę. W polu karnym gości doszło do przewinienia, które popełnił zawodnik Bayernu, skacząc do dośrodkowania z lewego narożnika boiska.

8'
Coman nie rozpieścił swoich kolegów z drużyny, posyłając centrę z prawego skrzydła boiska.

6'
Danso dotknął piłkę ręką. Gracz Augsburga nie mógł liczyć na to, że arbiter nie przerwie akcji.

5'
Kibice w Monachium ujrzeli nieudane dośrodkowanie autorstwa zawodnika Bayernu. Od swojej strefy nową akcję wznowi Hitz.

3'
Thomas Muller postanowił po raz pierwszy w tym spotkaniu spróbował swoich sił z dystansu. Niemiec próbował efektownie dokręcić piłkę, ale niestety ona powędrowała daleko od światła bramki Hitza.

2'
Defensywie gości udało się chaotycznie, ale i również skutecznie oddalić zagrożenie, po rzucie wolnym wykonywanym przez rywala.

1'
Rzut wolny dla ekipy z Bawarii.

*'

*'
Piłkarze już są na murawie.

*'
Klub z Augsburga ma w tym momencie tylko dwa oczka przewagi nad HSV, które zajmuje 15.miejsce, z dorobkiem 29 punktów.

*'
W jesiennej kampanii lepszy okazał się Bayern Monachium. Zawodnicy Carlo Ancelottiego wygrali na wyjeździe 3:1. Trzeba przypomnieć, że w tamtym meczu dwa gole zdobył Robert Lewandowski.

*'
Na Allianz Arena w roli sędziego głównego popracuje Pan Christian Dingert.

*'
Urazy i kontuzje z kolei wyeliminowały: Svena Ulreicha, Douglasa Costę oraz Manuela Neuera

*'
W składzie mistrzów Niemiec na nadchodzące widowisko zabrakło czterech graczy. Z powodu kartek pauzują dziś: Javi Martinez oraz Xabi Alonso.

*'
Harmonogram na sobotnie popołudnie.

*'
Oba kluby dzisiaj zmierzą się w ramach 26.kolejki niemieckiej Ekstraklasy.

*'
Dzień Dobry! Przed nami kolejna porcja piłkarskich emocji! My na początek naszej dzisiejszej oferty przygotujemy dla Państwa relację tekstową z meczu: Bayern Monachium - Augsburg.
Początek spotkania o 15:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Augsburg, to zapraszamy do śledzenia meczu online