Wisła Płock - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
4 : 1

Kiełpin - Stępiński, Byrtek, Szymiński, Stefańczyk - Wlazło, Furman, Kun, Krivets (80' Iliev), Merebashvili (86' Piotrowski) - Piątkowski
Sandomierski - Brzyski, Wołąkiewicz, Polczak, Deleu - Kanach, Dąbrowski, Vestenicky (88' Cunta), Steblecki, Cetnarski (46' Mihalik) - Jedrisek (66' Szczepaniak)

Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

Czarna passa Cracovii dalej trwa... W tym meczu, jeśli chodzi o gości, to na pozytywny odbiór zasłużył tylko strzał Stebleckiego. Dzisiaj zabrakło czysto piłkarskich umiejętności.
Wisła Płock pokazała, że potrafi łączyć efektowność z efektywnością. Ten rezultat przybliżył "Nafciarzy" do strefy mistrzowskiej.

Koniec spotkania w Płocku!

90+3'
Damian Piotrowski nie zdołał uniknąć pozycji spalonej.

90+2'
Dominik Kun zmieniony przez Sielewskiego.

90+1'
Jedna z trzech bonusowych minut już za nami

90'
Jesteśmy już w strefie doliczonego czasu.

89'
Cunta dzisiaj debiutuje na etapie najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

88'
Jacek Zieliński z boiska zdjął Vestenicky'ego. Słowackiego skrzydłowego zastąpił Cunta.

86'
Piotrowski zameldował się na boisku. Podziękowania za wkład w dobry wynik otrzymał Merebashvili.

85'
Deleu przeniósł piłkę wysoko nad bramką.

84'
"Pasy" już pogodzone z blamażem. Coraz większe czarne chmury wiszą nad Jackiem Zielińskim i jego zespołem.

82'

80'
Widzimy pierwszą zmianę w składzie gospodarzy. Iliev za Krivca.

79'
4:! Piątkowski! Snajper dopełnił formalności w sytuacji, której nie mógł zaprzepaścić. Dominik Kun wykonał naprawdę ogromną pracę. Sandomierski był bliski skutecznej interwencji.

77'
Krivets miał dobrą okazję. Pomocnikowi jednak zabrakło paru centymetrów, by skutecznie zakończyć dośrodkowanie z bocznego sektora boiska.

76'
8127 widzów zjawiło się w Płocku, aby obejrzeć na żywo mecz.

75'
Odgwizdano pozycję spaloną. Mateusz Piątkowski miał pretensję do zespołu sędziowskiemu.

73'
Nie będzie rzutu karnego dla Cracovii! Vestenicky zawiedziony decyzją arbitra. Był kontakt ze Stefańczykiem.

71'
Marcin Kaczmarek, szkoleniowiec gospodarzy, spokojnie obserwuje wydarzenia na placu gry. Trener ma komplet zmian do dyspozycji.

70'
Wołąkiewicz odczuł starcie z rywalem.

68'
Seweryn Kiełpin wyciągnął się jak struna, by zatrzymać kapitalny strzał Kanacha! Genialna robinsonada.

66'
Erik Jendrisek już poza grą. Napastnika na boisku zmienił Szczepaniak.

65'
Dominik Furman był bliski szczęścia! Efektowny lob wylądował tuż obok lewego słupka bramki! Krivets błysnął kunsztem przy podaniu.

63'

61'
Aż trzech obrońców Wisły Płock musiało zatrzymać silny strzał Mihalika. Cracovia ruszyła z konkretniejszymi atakami na bramkę Kiełpina.

60'
Vestenicky wykazał się wielką niedokładnością. Fatalne dośrodkowanie w realizacji Słowaka. Jest on jednym z największych faworytów do opuszczenia boiska.

59'
Zanosi się na kolejne zmiany w szeregach przyjezdnych.

57'
Nie utrzymali piłki na boisku zawodnicy gospodarzy. Krótko rozegrany rzut rożny nie przyniósł Wiśle Płock większej chwały. Stały fragment wykonywał Furman.

55'
Mateusz Piątkowski wykazał się wyraźnym egoizmem. Napastnik powinien przepuścić piłkę lepiej ustawionym kolegom z klubu. Brak komunikacji spowodował, że akcja nie zakończyła się niebezpieczeństwem dla Sandomierskiego.

54'
Dąbrowski zawsze jest groźny z dystansu! Bardzo nieprzyjemny strzał, ale Seweryn Kiełpin nie zawiódł swoich kibiców i pewnie zatrzymał piłkę.

52'
Mateusz Piątkowski był adresatem podania od Merebashviliego. Zagranie od Gruzina nie dotarło do napastnika, ponieważ ten był świetnie kryty przez obrońców.

51'
Skład Wisły Płock nie zmienił się w stosunku do pierwszej połowy.

49'
Płocczanie próbują jak najszybciej dobić przeciwników z Krakowa. Przed chwilą gospodarze wyprowadzili groźnie zapowiadającą się kontrę, ale nic nie udało się z niej wycisnąć.

48'
Wisła Płock będzie zaczynać od rzutu wolnego. Vestenicky przesadził z walką w indywidualnym starciu.

47'
Za wysoko piłkę kopnął Dominik Furman. Kilku jego kolegów z drużyny próbowało sfinalizować centrę ze stałego fragmentu gry.

46'
Jacek Zieliński, opiekun Cracovii, musi działać! Mihalik pojawił się na boisku, a na ławkę rezerwową wylądował Cetnarski.

46'
Czas na grę w drugiej połowie!

Ciekawość mnie zżera, jak I połowa wyglądała pod kątem statystyk.

45'

43'
Spokojnie zrobiło się na murawie, jeśli chodzi o sytuacje bramkowe.

41'
Pierwsza odsłona meczu w Płocku zmierza ku końcowi.

39'

37'
Cetnarski został odepchnięty przez interweniującego przeciwnika. Wszystko miało miejsce w pobliżu pola karnego, ale faulu, jak i rzutu karnego nie było.

36'
Mamy remis w statystyce, która odnosi się do ilości celnych uderzeń na bramkę. Obie ekipy zaliczyły po trzy strzały.

34'
Na kombinacyjne rozwiązanie rzutu wolnego zdecydowali się gospodarze. Wszystko dobrze się układało do momentu ostatniego podania, gdzie zawiódł Merebashvili.

33'
Minimalnie spóźniony ze wślizgiem na piłkę był zawodnik krakowskiego klubu.

31'
W boczną siatkę powędrowała piłka, po uderzeniu z woleja, Vestenicky'ego.

30'
Defensywie gospodarzy nie zagroziło dośrodkowanie Cetnarskiego. Pomocnik zdecydowanie za płasko posłał futbolówkę od stałego fragmentu gry.

28'
Dzieje się, dzieje się pod bramką Sandomierskiego! Potężne uderzenie z dystansu w wykonaniu Krivca. Goalkeepera Cracovii przed kapitulacją wyratowała poprzeczka.

26'
3:1! Gol dla Wisły Płock! Doskonała akcja na lewej flance. Dominik Kun kapitalnie urwał się obrońcom na lewym skrzydle,
a następnie wyłożył futbolówkę Piątkowskiemu, który z najbliższej odległości pokonał Sandomierskiego.

25'
Mateusz Cetnarski zdecydowanie za krótko kopnął od rzutu wolnego. Z wyjaśnienie całej sytuacji nie mieli problemów obrońcy Wisły Płock.

24'

22'
Cracovia straciła na mocy.

20'
Piątkowski nie podał dokładnie z prawego skrzydła boiska. Piłka poleciała za plecy wbiegających partnerów z zespołu.

19'
Doszło do przewinienia w centralnej części boiska. Rzut wolny dla "Pasów".

18'
Wokół jedenastki dla gospodarzy krążą podobno legendy...

16'
Zmiana wyniku w Płocku! Piotr Wlazło bezbłędny! Pewnie wykonany rzut karny - strzał w prawy, dolny róg bramki zaskoczonego Sandomierskiego.

15'
Tomasz Kwiatkowski wskazał na wapno! Jedenastka dla Wisły Płock!

13'
Sędzia liniowy zdecydował się na podniesienie chorągiewki. Na pozycji spalonej znalazł się zawodnik płockiej Wisły.

12'
Stefańczyk wzięty w kleszcze. Od rzutu wolnego zaczną "Nafciarze".

10'
1:1! Genialny strzał Stebleckiego! Skrzydłowy Cracovii podjął wyzwanie z dystansu! Kiełpin tylko patrzył, jak piłka wlatuje pod poprzeczkę.

8'
Głębokie dośrodkowanie autorstwa Deleu. Z ogromnym spokojem piłkę wychwycił Seweryn Kiełpin.

7'
żółta kartka Kanach dostał pierwszą żółtą kartkę w Cracovii. Debiutant popełnił przewinienie taktyczne na rozpędzonym Wlazło.

6'
Tomasz Brzyski przypomniał wszystkim, że potrafi strzelać z rzutów wolnych! Przed chwilą defensor kopnął w spojenie bramki Kiełpina! Możemy przypuszczać, że bramkarz delikatnie dotknął lecącą futbolówkę.

5'
1:0! Krivets wyprowadził Wisłę Płock na prowadzenie! Białorusin wykorzystał chaotyczne zachowanie obrony rywala. Jego płaski strzał z kilkunastu metrów w lewy sektor bramki zaskoczył Sandomierskiego.

4'
Piotr Polczak był dobrze ustawiony w swoim polu karnym. Pewna interwencja głową. A z lewego skrzydła dośrodkowywał Krivets.

3'
Dominik Kun został ofiarą zbyt agresywnego zachowania ze strony przeciwnika.

1'
Wisła Płock wygrała dwa ostatnie mecze na własnym obiekcie. Podopieczni Marcina Kaczmarka mają nadzieję na przedłużenie korzystnej passy.

*'
Piłka poszła w ruch!

*'
Tak przedstawia się tabela na półmetku 27.kolejki LOTTO Ekstraklasy. W tym zestawieniu nie ujęto niedawno zakończonego meczu Arki Gdynia z Górnikiem Łęczna (2:4).

*'
Dla ekipy z Krakowa ten pojedynek może być kapitalną okazją na zrehabilitowanie się w oczach kibiców. Zespół prowadzony przez Jacka Zielińskiego ostatnie starcie w lidze wygrał dziesiątego lutego.
"Pasy", w tym momencie mają zaledwie jeden punkt przewagi nad ostatni w tabeli, Górnikiem Łęczna.

*'
Mecz w Płocku poprowadzi Pan Tomasz Kwiatkowski.

*'
Ławka rezerwowa Cracovii: Stępniowski, Litauszki, Dimun, Szczepaniak, Mihalik, Cunta, Diego

*'
Zestawienia obu ekip

*'
Witam Państwa bardzo serdecznie! W Płocku miejscowa Wisła zmierzy się z Cracovią.
Starcie rozpocznie się o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Płock - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online