Legia Warszawa - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 0

Malarz – Jędrzejczyk, Rzeźniczak, M. Dąbrowski, Hlousek – Kopczyński (86' Jodłowiec), Moulin – Guilherme (80' Nagy), Odjidja-Ofoe, Radović – Kucharczyk (88' Kazaiszwili).
Słowik – Matynia, Fojut, Rudol, Matras – Kort (71' Listkowski), Gyurcso – Delew (89' Kowalczyk), Drygas, Ciftci (80' Kitano) – Frączczak.

Kucharczyk (64.)
Odjidja-Ofoe (77.)

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne mecze na żywo.

90+3'
Koniec meczu. Legia pokonała Pogoń 2:0.

90'
Mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

89'
Kowalczyk zastąpił Delewa.

88'
Kazaiszwili zastąpił Kucharczyka.

86'
Jodłowiec zastąpił Kopczyńskiego.

83'
Groźna akcja Legii. Kucharczyk chciał wyłożyć piłkę koledze z zespołu, ale dobry wślizg jednego z obrońców zażegnał niebezpieczeństwo.

82'
Słowik bez problemów złapał piłkę po strzale Kucharczyka z pola karnego.

81'
Odjidja-Ofoe znakomicie zagrał w pole karnego do Nagy'ego, ale jego strzał został zablokowany.

80'
Kitano zastąpił Ciftciego.

80'
Nagy zastąpił Guilherma.

79'
Bardzo niecelny strzał z dystansu Listkowskiego.

77'
Gool! 2:0! Odjidja-Ofoe "zebrał" piłkę przed polem karnym, uderzył z powietrza, piłka skozłowała przed Słowikiem i wpadła do bramki. Bramkarz Pogoni mógł zachować się lepiej

73'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową nad bramką uderzył Kopczyński.

71'
Listowski zastąpił Korta.

70'
żółta kartka Jędrzejczyk ukarany zółtą kartką.

65'
Mogło być 2:0, Kucharczyk z łatwością minął rywala, zagrał do Radovicia, którego strzał z kilku metrów odbił Słowik.

64'
Zemściło się to na Pogoni. 1:0 dla Legii! Po dośrodkowaniu Hlouska z bliska piłkę w bramce umieścił Kucharczyk

63'
Kolejna groźna sytuacja dla Pogoni. Powinno być 1:0. Matras po błędzie obrońcy znalazł się sam przed Malarzem, ale przerzucił piłkę nad bramką.

58'
Gyurcso uderzał z woleja, piłka po plecach obrońcy wyszła na rzut rożny.

55'
Kontra Pogoni zakończona zablokowanym strzałem Delewa.

55'
Płaskie dośrodkowanie z lewej strony boiska. Piłka w rękach Słowika.

48'
Po dośrodkowaniu Moulina głową nad bramką uderzał Jędrzejczyk.

47'
Nieudany strzał Matrasa z ok. 25 metrów.

46'

45+3'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie 0:0.

45'
Pierwsza połowa przedłużona o trzy minuty.

45'
Gra wznowiona.

42'
Nieporozumienie Słowika z Rudolem. Obaj ucierpieli i mamy przerwę w grze.

40'
Kolejna groźna akcja Pogoni. Gyurcso uderzył z linii pola karnego, ale Malarz dość szczęśliwie odbił piłkę.

39'
Kort kapitalnie wypatrzył w polu karnym Ciftciego, ale ten nie opanował piłki.

37'
Dobra akcja Pogoni zakończona strzałem Gyurcso z pola karnego. Prosto w Malarza.

35'
Niecelny strzał z dystansu Kopczyńskiego.

35'
Odjidja-Ofoe dryblował w polu karnym, ale jego strzał został zablokowany.

34'
Kucharczyk znów umieścił piłkę w bramce Pogoni, ale był na spalonym i sędzia ponownie słusznie nie uznał gola.

33'
Kucharczyk uderzył z pola karnego w kierunku dalszego słupka. Nie trafił w światło bramki.

29'
Groźny strzał z pola karnego oddał Kucharczyk i Słowik wybił piłkę na rzut rożny.

25'
Legia od dłuższego czasu nie zagroziła poważnie bramce Pogoni.

21'
Kopczyński uderzał z linii pola karnego, ale został zablokowany.

20'
Groźnie z ostrego kąta uderzył Fojut, który świetnie przyjął piłkę w polu karnym, ale Malarz zdołał odbić piłkę. Mogło być 1:0 dla gości.

15'
Legia ma przewagę. Pogoń nastawia się na kontry i również potrafi zagrozić bramce gospodarzy.

12'
Pewna interwencja Malarza po strzale jednego z zawodników Pogoni.

7'
Kucharczyk umieścił piłkę w bramce Pogoni w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale sędzia słusznie nie uznał trafienia, ponieważ legionista był na spalonym.

4'
Sprzed pola karnego po ziemi obok słupka uderzył Delew.

4'
Kort uderzył z dystansu obok bramki. Będzie jednak rzut rożny.

3'
Ładna akcja Legii, ale skutecznie interweniował jeden z zawodników Pogoni i gra wznowiona zostanie od bramki.

1'
Rozpoczęła Legia.

'
Zanim rozpocznie się mecz czeka nas jeszcze minuta ciszy.

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek meczu.

'
Ciekawostką jest fakt, że mecz poprowadzi szwajcarski sędzia Adrien Jaccottet.

'
Początek meczu o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online