Arka Gdynia - Wigry Suwałki online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
Wigry Suwałki
2 : 4

Steinbors - Zbozień, Marcjanik, Stolc, Warcholak - Sambea (46' Nalepa), Hofbauer, Marcus (41' Zarandia), Szwoch, Formella - Siemaszko (78' Barisić)
Zoch – Remisz, Wichtowski, Bogusz (76' Gąska) – Augustyniak, Kądzior, Santana (80' Ryczkowski), Radecki, Kozak – Adamek, Zapolnik

Mecze na żywo: Arka Gdynia - Wigry Suwałki

Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę. Ze swojej strony życzę Państwu miłego wieczoru.

KONIEC! Arka Gdynia awansowała do finału Pucharu Polski sezonu 2016/17!

90+4'
Zoch zatrzymał Hofbauera. Austriakowi zabrakło większej decyzyjności w polu karnym Wigier.

90+3'
Barisić uderzył minimalnie nad poprzeczkę. Snajper na swojej głowie miał poniekąd piłkę meczową.

90+3'
żółta kartka Arbiter główny uznał, że bramkarz Arki zbyt długo zwlekał z rozpoczęciem gry. Żółta kartka dla Steinborsa.

90+2'
Radecki tylko w boczną siatkę! Coraz więcej nerwów po obu stronach barykady.

90+1'
Zoch w wybornym stylu zatrzymał groźny kontratak! Formella solidnie kopnął z ostrego kąta. Gdyby nie obrona Zocha, to futbolówka wleciałaby w prawy sektor bramki.

90'
Cztery minuty dłużej potrwa ten jakże szalony mecz!

90'
Wielki zawód u kibiców gości! Sędzia główny nie uznał gola, który padł ze spalonego. W mojej opinii arbiter liniowy wykonał bardzo dobrą pracę w tej sytuacji.

89'
Kądzior posłał futbolówkę zdecydowanie za krótko.

89'
Zapolnik wywalczył bardzo ważny stały fragment gry.

87'
Barisić został podcięty. Rzut wolny dla klubu z województwa pomorskiego.

86'
Ogromny chaos na płycie boiska. Przyjezdni nie mają już powodów do jakiejkolwiek kalkulacji.

85'
Piłka w posiadaniu gości. Arka ustawiona tak, by bronić korzystnego wyniku.

84'
żółta kartka Za niesportowe zachowanie żółtą kartkę dostał Barisić.

83'
Dla Wigier każda sekunda jest na wagę złota.

82'
Barisić pociągany był za koszulkę. Arbiter został zobligowany do przerwania zawodów.

80'
Rzut wolny dla Arki. Faulu w ofensywie dopatrzył się sędzia Myć. W polu karnym gospodarzy było zbyt dużo nieczystej walki.

79'
2:4! Kuriozalny błąd Steinborsa! Bramkarz nie potrafił dobrze wyprowadzić piłki, jego błąd z zimną krwią wykorzystał rywal.

78'
Rafał Siemaszko z pomocą medyków opuścił boisko. Na ostatnie kilkanaście minut gry został wprowadzony Josip Barisić.

77'
Artur Bogusz zmieniony przez Damiana Gąskę. Dominik Nowak postawił wszystko na jedną kartę!

76'
Daniel Zbozień po raz kolejny zaprzepaścił szansę swojej ekipy na stworzenie zagrożenia pod bramką przeciwnika. Zbyt głęboka wrzutka w jego wykonaniu.

75'
Ostatni kwadrans gry przed nami.

74'
Zepsuł Zbozień centrę z prawego skrzydła. Boczny defensor gospodarzy źle przyłożył nogę.

72'
żółta kartka Bez pardonu w nogi Siemaszki wjechał Santana. Gracza gości musiała spotkać kara za wykonanie naprawdę niebezpiecznego wślizgu.

70'
Arka Gdynia mogła wyrównać stan meczu. Siemaszko nie zdołał szybciej zdecydować się na strzał w polu karnym rywala. Będzie korner.

69'
Kamil Adamek mógł trochę lepiej przyłożyć się do wykończenia sytuacji ze stałego fragmentu gry. Strzał głową poleciał tuż obok lewego słupka bramki Arki.

68'
Przyjezdni już w żaden sposób nie kalkulują. Zmasowane ataki kreowane przez piłkarzy Dominika Nowaka.

67'
Bardzo mgliście w Gdyni.

65'
W pojedynku powietrznym łokciem zagrał Radecki. Jego zagranie musiało spowodować ból również skaczącemu przeciwnikowi.

64'
W tej chwili gościom do uzyskania promocji do następnej rundy potrzeba już dwóch goli.

63'
2:3! Mamy fenomenalne widowisko! Hofbauer zaliczył przepiękny, potężny strzał w lewe okienko bramki bezradnego Zocha.

62'
Będzie rzut wolny dla zespołu na co dzień grającego w Ekstraklasie. Odległość naprawdę obiecująca.

61'
Zoch bardzo instynktownie zainterweniował! Goalkeeper zatrzymał strzał Siemaszki, który doskonale urwał się obrońcy, a następnie huknął na bramkę! Zobaczyliśmy wyśmienite piąstkowanie.

59'
Pierwszoligowiec jest bardzo zdeterminowany, aby strzelić bramkę na 1:4.

58'
Hofbauer ofiarą przewinienia w ofensywie, którego nie uniknął Radecki.

56'
Kądzior próbował groźnie wgrywać piłkę z prawej flanki boiska. Koledzy nie mogli skorzystać z jego podania, ponieważ futbolówka została posłana zdecydowanie za głęboko.

55'
Kądzior uderzył na bramkę! Niestety dla kibiców gości, kropnął w centralną część bramki. Steinbors nie miał problemów z interwencją.

53'
Wigrom do awansu do finału brakuje już tylko jednego gola.

52'
1:3! Ależ szybka odpowiedź! Co za strzał z dystansu w wykonaniu Santany. Futbolówka powędrowała w prawym sektorze bramki. Piłka dostała kozła tuż przed interweniującym bramkarzu.

50'
1:2! Arka Gdynia zdobyła gola! Mateusz Szwoch kopnął futbolówkę tuż przy lewym słupku bramki przyjezdnych. Zoch był bliski skutecznej interwencji.

49'
Na jedenasty metr wskazał sędzia! Rzut karny dla Arki! Zapolnik nieudolnie ręką zagrał w swojej szesnastce boiska.

48'
żółta kartka Żółtą kartkę obejrzał Zapolnik. Napastnik gości wyraźnie pociągał przeciwnika za koszulkę.

47'
Augustyniak bez przygotowania huknął zza pola karnego. Piłka poszybowała na trybuny stadionu w Gdyni.

46'
Swoich kibiców zawiódł dzisiaj Sambea. Defensywnego pomocnika na murawie zastąpił Michał Nalepa.

46'
Arka wznowiła drugą połowę gry!

Jestem pełen szacunku dla graczy gości, którzy naprawdę realizują swój jakże szalony cel, czyli odrobienie strat z pierwszego meczu.
W mojej ocenie Arka Gdynia zbyt luźno podeszła do gry w pierwszej połowie. Taka postawa może wiele kosztować podopiecznych Grzegorza Nicińskiego.

Koniec I części gry!

45+1'
Wielkie nerwy na boisku! Przed chwilą oglądaliśmy przepychankę kilku graczy.

45'
Do czasu gry w pierwszej odsłonie doliczono 2 minuty.

45'
0:2! Pewnie wykorzystana jedenastka przez Zapolnika. Świetny, płaski strzał w lewy, dolny róg bramki.

44'
Rzut karny dla gości! Sambea źle obliczył tor lotu piłki,
Radecki faulowany!

43'
Gubi się w obronie ekipa Nowaka. Arka Gdynia przejęła kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami.

42'
Marcjanik dopadł do piłki od rzutu rożnego. Wigry miały szczęście, że obrońca nie zdołał czysto uderzyć futbolówkę głową.

41'
Na płycie murawy pojawił się Zarandia.

39'
Za chwilę będziemy świadkami zmiany w ekipie gospodarzy. Marcus już poza boiskiem.

38'
Marcus da Silva korzysta z pomocy medyków. Brazylijczyk, w momencie interwencji przeciwnika, niefortunnie upadł.

37'
Bardzo ofiarnym wślizgiem wykazał się Wichtowski. Obrońcy udało się w efektowny sposób zatrzymać solidne kropnięcie autorstwa Marcusa da Silvy.

36'
Zoch nie miał żadnych problemów, aby przejąć dośrodkowanie z lewego skrzydła, które zagrał Mateusz Szwoch.

35'
Marcus da Silva był nieprzepisowo atakowany. Gdynianie wznowią grę od w pełni zasłużonego rzutu wolnego.

34'
W polu karnym gości upadł Rafał Siemaszko. Sędzia Myć nie dał się nabrać na efektowny upadek.

32'
Kądzior bardzo niebezpiecznie podkręcił piłkę. Na dośrodkowanie czekał Adamek, jednak snajpera Wigier uprzedził skaczący rywal.

31'
Efektowna parada Zocha. Pewny chwyt piłki, którą ze stałego fragmentu gry posłał Formella.

29'
Marcus da Silva błysnął ładnym szczupakiem. Świetne zagranie głową zażegnało niebezpieczeństwo od własnej bramki. Przypomnijmy, że goście mieli okazję od rzutu wolnego.

28'
Defensorzy Arki zbyt wiele fauli popełniają w pobliżu swojej szesnastki.

27'
Warcholak popisał się kapitalnym wślizgiem. Obrońcy udało się przerwać ambitną szarżę Adamka.

26'
Coraz większa dawka nerwowości w szeregach gdynian.

24'
Faul. Sambea dokonał przewinienia czysto taktycznego.

23'
Podopieczni Grzegorza Nicińskiego grają bez większego pomysłu.

21'
0:1! Kądzior! Chaotyczna akcja gości przyniosła gola! Kądzior błysnął kapitalnym lobem Steinborsa, który minimalnie zbyt daleko wyszedł z bramki!

20'
Radecki leżał w polu karnym Arki. Arbiter główny wydał decyzję - nie ma rzutu karnego.

18'
Sędzia liniowy zauważył, że zawodnik z Suwałk, w momencie zagrania piłki z rzutu wolnego, był na ofsajdzie.

17'
Nie udało się żadnemu zawodnikowi przyjezdnych wygrać walki powietrznej w polu karnym gospodarzy.

16'
Goście będą wybijali piłkę z lewego narożnika boiska.

15'
W Gdyni upłynął kwadrans meczu. Z dużo lepszej strony pokazała się ekipa przyjezdnych.

13'
Mateusz Szwoch, w ocenie sędziego głównego, był ofiarą w starciu powietrznym. Gra została przerwana.

12'
Wolną przestrzeń do oddania strzału z dystansu wykorzystał Sambea. Defensywny pomocnik wykazał się dużym ryzykiem, ale jego uderzenie poleciało obok światła bramki.

11'
Zawodnik Arki Gdynia był dobrze ustawiony w swoim polu karnym. Warcholak dobrym zagraniem głową oddalił zagrożenie od własnej bramki.

10'
żółta kartka Stolc z żółtym kartonikiem. Sędzia główny nie dał się sprowokować i ukarał obrońcę za jego bardzo niebezpieczny wślizg.

8'
Goście mają czego żałować! Cabrera otrzymał wyśmienite podanie z lewego skrzydła od Adamka! Piłkę z linii bramkowej, po strzale Cabrery, wybił Marcjanik!

7'
Sambea nadział się na spóźniony atak ze strony rywala.

6'
Arka faulowała na połowie przeciwnika. Stały fragment gry dla zawodników z Suwałk.

5'
Przyjezdni aktywniejsi w przeciągu tych pierwszych pięciu minut. Jeśli chcą wierzyć w awans do finału, to muszą grać ultra ofensywnie.

3'
Naprawdę bliski sukcesu z bezpośredniej próby od rzutu wolnego był Kądzior! Soczysty strzał z dystansu powędrował tuż obok prawego słupka bramki.

2'
Kolejny rzut wolny dla gości. Sambea zdecydowanie spóźnił się z wejściem na piłkę.

1'
Doszło do pierwszego przewinienia w tym spotkaniu. Zbyt wysoko nogę podniósł Warcholak.

*'
Gramy!

*'
Piłkarze wkroczyli na plac gry!

*'
Wygrany tej potyczki w finale aktualnej edycji Pucharu Polski zagra ze zwycięzcą dwumeczu: Lech Poznań - Pogoń Szczecin.

*'
Na ławce rezerwowej Arki Gdynia, trener, Grzegorz Niciński, pozostawił: Jałocha, Sobieraj, Marciniak, Nalepa, Błąd, Zarandia, Barisić

*'
Wigry Suwałki są rewelacją aktualnego sezonu I Ligi. Drużyna, którą prowadzi Dominik Nowak, obecnie zajmuje 3.lokatę w tabeli, gromadząc trzydzieści osiem punktów.
W ubiegły weekend udało się Wigrom wygrać z GKS-em Tychy (1:0).

*'
Ławka rezerwowa przyjezdnych: Podleśny, Gąska, Ryczkowski, Kwame, Bucholc, Karankiewicz, Dadok

*'

*'
Do roli arbitra głównego w Gdyni został zaangażowany Pan Wojciech Myć.

*'
Klub z Gdyni nie ma ostatnio dobrej passy w rozgrywkach ligowych. Podopieczni Grzegorza Nicińskiego w ostatnią sobotę przegrali u siebie z Górnikiem Łęczną (2:4).
Następnym rywalem Arki będzie Pogoń Szczecin, z którą zmierzy się 8 kwietnia.

*'
Spotkanie zostanie rozegrane w ramach rewanżu 1/2 finału Pucharu Polski.
W pierwszym pojedynku lepsza okazała się Arka Gdynia, która na wyjeździe wygrała 3:0.

*'
Witam Państwa na naszym portalu! Zachęcamy do śledzenia naszej relacji z meczu: Arka Gdynia - Wigry Suwałki.
Spotkanie rozpocznie się o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arka Gdynia - Wigry Suwałki, to zapraszamy do śledzenia meczu online