Pogoń Szczecin - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 1

Słowik - Rapa (60' Niepsuj), Rudol, Fojut, Nunes - Matras, Drygas - Listkowski, Kort (77' Kowalczyk), Gyurcso - Frączczak (60' Ciftci)
Burić - Kędziora, Bednarek, L.Nielsen, Wilusz - Tetteh, Trałka - Makuszewski (73' Wasielewski), Radut, Pawłowski (70' Jevtić) - Robak (58' B.Nielsen)

Robak (41.)

Rapa (20.) żółta kartka
Listkowski (67.) żółta kartka
Nunes (88.) żółta kartka

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Lech Poznań

Dziękuję uprzejmie Państwu za uwagę.

"Kolejorz" w wielkim finale, 2 maja, zagra z Arką Gdynia.
Klub z Poznania był ewidentnie lepszy w niedawno zakończonym dwumeczu z Pogonią Szczecin. Ekipę gospodarzy należy dziś pochwalić za ambicję, ale w całej perspektywie zabrakło piłkarskich argumentów na przeciwstawienie się Lechowi.

Koniec meczu! Lech Poznań drugim finalistą aktualnej edycji Pucharu Polski!

90+3'
Niepsuj zaskakująco z dystansu. Silnie kopniętą piłkę efektownie na bok sparował Jasmin Burić.

90+2'
Zawodnicy Kazimierza Moskala nie poddają się, i walczą o wyrównującą bramkę.

90+1'
Trzy minuty doliczone do podstawowego czasu gry.

90'
Bednarek uratował sytuację, którą Pogoni sprokurował Burić. Defensor Lecha Poznań wybił piłkę z linii bramkowej, a próbę lobu podjął Drygas.

89'
Lechowi Poznań udało się zażegnać niebezpieczeństwo od swojej bramki, po stałym fragmencie gry dla "Portowców".

88'
żółta kartka Do notesu sędziego został wpisany Nunes. Bille Nielsen został poszkodowany w całej sytuacji.

87'
Łukasz Trałka wyprowadził z rytmu biegu zawodnika Pogoni Szczecin.

86'
Jasmin Burić nie miał najmniejszych problemów z zatrzymaniem strzału głową, którego autorem został Kamil Drygas.

84'
Nieprzepisowego zagrania u któregoś piłkarza gospodarzy doszukał się Zbigniew Dobrynin.

83'
Tetteh najprzytomniej w swoim polu karnym. Rozpaczliwe próby dośrodkowań w wykonaniu gospodarzy.

82'
Niedokładność w szeregach obu ekip.

80'
Tempo gry jest już na dosyć niskim poziomie. Pogoń Szczecin jeszcze próbuje zmienić rezultat gry.

79'
Groźne wgranie piłki z prawego skrzydła zaprezentował Matras. Skutecznie w swoim polu karnym ustawił się Wilusz.

78'
Napastnik Lecha Poznań szybko wrócił do gry. Fojut przeprosił rywala.

78'
Bille Nielsen skarży się na uraz.

77'
Sebastian Kowalczyk za Dawida Korta.

76'
Jasmin Burić pewnie wyłapał bardzo prosty strzał.

75'
Ostatni kwadrans regulaminowego czasu gry przed nami.

74'

72'
Marcin Wasielewski jest ostatnim zmiennikiem u gości, który dzisiaj dostanie szansę. Z placu gry schodzi Maciej Makuszewski.

70'
Szymon Pawłowski zastąpiony przez Darko Jevticia. Trzeba przyznać, że ta zmiana jest naprawdę interesująca.

69'
Widowisko uległo nam regresowi, jeśli chodzi o częstotliwość akcji ofensywnych.

67'
żółta kartka Do Marcina Listkowskiego trafiła żółta kartka. Młody pomocnik popisał się dużą nieroztropnością, przy realizacji groźnego wślizgu.

66'
Pawłowski - tym razem w defensywnie. Listkowski nie zdołał dograć z prawego skrzydła boiska.

65'
Ekipa ze Szczecina walczy o gola na 1:1. Pod szesnastką przeciwnika wciąż brakuje dokładności.

63'
Z większej odległości ryzyko podjął Adam Gyurcso. Węgier chciałby pewnie jak najszybciej zapomnieć o swoim jakże mocno nieudanym strzale.

61'
Zbyt mocne dośrodkowanie oglądaliśmy w wykonaniu gości. Futbolówka powędrowała poza plac gry.

60'
Dwie zmiany od razu po stronie Pogoni. Niepsuj oraz Ciftci otrzymali szansę od Bjelicy. Na ławkę rezerwową wylądowała para: Frączczak oraz Rapa.

58'
Gromkie brawa od kibiców na stadionie otrzymał Marcin Robak. Bille Nielsen wprowadzony na murawę.

57'
Nunes nie przestraszył się Wilusza, który zaangażował się w akcję ofensywną swojego zespołu. Silny strzał z krawędzi pola karnego nie przebił się przez obrońcę.

55'
Obaj szkoleniowcy zwlekają z dokonaniem jakichkolwiek zmian.

54'
Lasse Nielsen nieprawidłowo walczył o górną piłkę ze skaczącym rywalem. Sytuacja nie obeszła sędziemu głównemu.

53'
Fojut dobrym zagraniem głową przeciął crossowe podanie w kierunku Pawłowskiego. Lech zacznie od rzutu rożnego.

52'
Z centralnego punktu boiska Bednarek wyegzekwuje rzut wolny.

50'
Dawid Kort zaliczył w pełni nieprzygotowany strzał z dystansu. Burić mógł się przypatrywać, jak futbolówka leci na trybunę szczecińskiego stadionu.

50'
Chaotycznie bronią się zawodnicy Lecha Poznań.

49'
Jasmin Burić wypiąstkował techniczny strzał zza szesnastki. Bośniacki bramkarz boi się łapać futbolówkę.

48'
Składy obu ekip nie zmieniły się w stosunku do pierwszej połowy.

47'
Listkowski posłał bardzo sygnalizowane uderzenie z dalszej odległości. Piłka kopnięta w miejsce, gdzie stał Jasmin Burić.

46'
Gospodarze wznowili grę drugiej połowy!

Pierwsza połowa tego meczu jest już historią!

45'
Już wiemy. Minutę dłużej potrwa I część gry w Szczecinie.

44'
Za chwilę się dowiemy, o ile zostanie przedłużona pierwsza połowa tego spotkania.

42'
Pogoni Szczecin w uzyskaniu awansu są na ten moment potrzebne pięć goli.

41'
0:1! Marcin Robak! Kapitalna gra byłego napastnika Pogoni Szczecin w szesnastce Słowika. Strzał oddany z niemal miejsca zaskoczył cały blok obronny.

39'
Jasmin Burić nie łapał, a piąstkował piłkę, po centrze z rzutu wolnego.
Potem z dystansu próbował Nunes, jednakże silne zagranie powędrowało wysoko nad poprzeczką bramki.

38'
Rzut wolny dla "Portowców".

37'

34'
Radut sprawdził nerwy Słowika. Pomocnik rywala posłał techniczne zagranie z kilkunastu metrów. Futbolówka minimalnie przeleciała obok prawego słupka bramki.

33'
Kolejna akcja ofensywna Pogoni! Rapa oddał minimalnie nieudany strzał na bramkę. Jego próba wylądowała w bocznej siatce bramki. Na uwagę we wspomnianej akcji zasłużyło zgrabne zgranie piłki głową autorstwa Frączczaka.

32'
Gwizdek arbitra, który zasygnalizował faul na graczu z Poznania. Nunes nie patyczkował się z odbiorem piłki.

30'
Burić zachował się na medal! Bośniacki bramkarz genialną robinsonadą na przedpolu wyratował błąd Bednarka! Bardzo dobrą sytuację miał Kort, jednak silny strzał powędrował w bramkarza.

29'

27'
Nunes jak profesor pokonał szarżującego Pawłowskiego. Skrzydłowy gości już próbował minąć rywala, a potem kropnąć na bramkę Jakuba Słowika.

26'
Blok obronny Lecha Poznań nie pozwolił na to, aby dogranie z prawej flanki boiska dotarło do napastników Pogoni Szczecin. Tetteh przerwał akcję.

24'
Kamilowi Drygasowi zabrakło więcej techniki, przy finalizacji akcji ofensywnej z lewego skrzydła. Mocno zepsuty strzał z kilkunastu metrów od bramki Buricia.

23'
Piłka wciąż przy nogach zawodników Pogoni. Lech Poznań skupiony na grze w defensywie.

22'

20'
żółta kartka Na pokazanie żółtej kartki zdecydował się sędzia Dobrynin. Rapa był naprawdę mocno spóźniony z agresywnym wślizgiem na nogi Szymona Pawłowskiego.

19'
Adam Gyurco znajdował się na wyraźnym spalonym. Linia defensywna gości w sytuacji zachowała się na medal.

18'
Zabrakło decyzyjności u Gyurcso. Węgier będąc w dogodnej pozycji powinien decydował się na strzał głową, a nie próbować dogrywać do kolegów. Jego zagranie szybko przejęli przeciwnicy.

16'
Makuszewski został w pełni przepisowo zatrzymany na prawej flance boiska. Pomocnik domagał się odgwizdania faulu, ale zamiast tego, to będziemy oglądać kolejny aut dla gospodarzy.

15'
Naprawdę dobry kwadrans w wykonaniu podopiecznych Kazimierza Moskala.

14'
Jan Bednarek bezpardonowo potraktował Adama Frączczaka. Byliśmy świadkami brzydkiego wślizgu na nogi drugiego ze wspomnianych.

13'
Jasmin Burić asekuracyjnie zbił groźny strzał autorstwa Korta. Młody pomocnik spróbował swoich sił uderzając zza pola karnego.

11'
Maciej Makuszewski upomniany przez sędziego Dobrynina. Skrzydłowy Lecha popełnił brzydki faul w ofensywie.

10'
Kolejne zagrożenie pod bramką Buricia, po rzucie rożnym. Niebezpieczną centrę udało się oddalić obrońcom "Kolejorza".

8'
Nieudolność Buricia na przedpolu mogła wiele kosztować Lecha! Bliski wykorzystania gafy był swój obrońca, Bednarek, jednak w ostatniej chwili piłkę z niemal linii bramkowej wybił Radut!

7'
Pogoń Szczecin ambitnie podeszła do tego starcia. "Portowcy" zaczną od rzutu rożnego.

6'
Nie będzie rzutu rożnego dla gości. Marcin Robak był święcie przekonany, że to Matras ostatni dotknął piłki. Arbiter główny nakazał Słowikowi wznowić grę.

4'
Przed doskonałą sytuacją na gola stanął Listkowski! Młody zawodnik wykorzystał zawahanie Kędziory i odebrał mu piłkę tuż przed szesnastką. Kolejnym punktem akcji był już jednak mocno niecelny strzał.

3'
Nieudana próba przelobowania Jasmina Buricia. Bośniacki goalkeeper był trochę wysunięty przed bramkę, ale strzał okazał się zbyt słaby i niski.

2'
Piłkarze Lecha Poznań z pretensjami do arbitra głównego. Rzut wolny dla przyjezdnych.

1'
Gra przerwana. W środkowej strefie boiska został nieczysto zatrzymany piłkarz Pogoni.

*'

*'
Na stadionie rozbrzmiał hymn Pogoni Szczecin.

*'
Obie drużyny mają ostatnio problemy ze skutecznością. Pogoń, jak i Lech w przeciągu dwóch ostatnich spotkań ligowych nie zdobyły ani jednego gola.

*'

*'
Ławka rezerwowa Pogoni Szczecin: Kudła, Niepsuj, Obst, Kowalczyk, Tsintsadze, Delev, Ciftci

*'
Ławka rezerwowa Lecha Poznań: Putnocky, Wasielewski, Kostevych, Gajos, Jevtić, Kownacki, Nielsen

*'
Polski Związek Piłki Nożnej do prowadzenia nadchodzącego widowiska wyznaczył Pana Zbigniewa Dobrynina.

*'
Wygrany tego dwumeczu w finale Pucharu Polski zmierzy się z Arką Gdynia, która wczoraj w dramatycznych okolicznościach wyeliminowała Wigry Suwałki.

*'
Mecz w Szczecinie odbędzie się w ramach 1/2 finału Pucharu Polski sezonu 2016/17. W pierwszym starciu Lech Poznań wygrał 3:0.

*'
Dobry Wieczór! Zapraszam Państwa do śledzenia naszej relacji tekstowej LIVE z meczu: Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Spotkanie rozpocznie się o 20:45

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online