Cracovia - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Sandomierski - Brzyski, Wołąkiewicz, Polczak, Deleu - Budziński, Dąbrowski, Steblecki (71' Cetnarski), Jendrisek (71' Vestenicky), Wójcicki - Szczepaniak (86' Mihalik)
Pawełek - Dankowski, Celeban, Kokoszka, Lewandowski - Kovacević, Roman (27' Stjepanović), Riera, Pich, Morioka (85' Engels) - Zwoliński (46' Biliński)

Mecze na żywo: Cracovia - Śląsk Wrocław

Dziękuję wszystkim odbiorcom mojej relacji. Ze swojej strony życzę Państwu miłego wieczoru oraz zachęcam do śledzenia naszych innych sprawozdań.

Śląsk Wrocław mocno oddalił się od udziału w grupie mistrzowskiej aktualnego sezonu. Podopiecznym Jana Urbana pozostaje tylko liczyć na korzystny przebieg tej kolejki ligowej.
Cracovia udowodniła, że umie grać i walczyć na boisku. Dzisiaj ta piłkarska determinacja przyniosła komplet punktów.

Koniec meczu! Cracovia utrzymała bardzo korzystny wynik!

90+4'
Bez pomyślunku piłkę kopnął Vestenicky. Futbolówka wylądowała na trybunach.

90+3'
Celeban w twardym starciu z Polczakiem. W opinii arbitra faulowany był drugi z wymienionych.

90+2'
Piłkarze Cracovii nie robią nic innego w ostatnich sekundach, jak tylko wybijają piłkę daleko od swojej połowy.

90+1'
Szarża Mateusza Lewandowskiego na lewej flance. Obrońca zagrał na pole karne, ale trafił... w nogi rywala.

89'
Pięć minut dłużej potrwa mecz w Krakowie!

87'
Mariusz Pawełek w ładnym stylu wychwycił dośrodkowanie Wójcickiego. Ten dogrywał z prawego skrzydła boiska.

86'
Mateusz Szczepaniak zmieniony przez Mihalika.

85'
Morioka już poza placem gry, na murawie pojawił się Engels.

84'
Cracovia skupiona w tej chwili bardziej na działaniu w defensywie.

83'
Nieczysty wolej zaprezentował zawodnik w koszulce gospodarzy. Pawełek nie miał problemów z popełnieniem skutecznej obrony.

81'
Szczepaniak odczuł skutki agresywnej walki w powietrzu ze strony przeciwnika.

80'
żółta kartka Vestenicky obejrzał żółtą kartkę. Zmiennik Jendriska bardzo wyraźnie trzymał rywala za koszulkę.

79'
Centymetrów brakowało, aby Pich swoim technicznym uderzeniem, zmieścił futbolówkę w prawym, dolnym rogu bramki. Piłka powędrowała tuż obok.

77'
Zbyt bardzo w polu karnym rywala przepychał się Mateusz Lewandowski. Jego zespół miał szansę od rzutu rożnego.

76'
Śląsk Wrocław nie rzucił broni. Goście są coraz groźniejsi w bocznych sektorach boiska.

75'
6342 widzów wybrało się na stadion w Krakowie, aby obejrzeć dzisiejsze widowisko.

74'

72'
Zabrakło większej wiary Cetnarskiemu, który próbował krótko po wejściu na boisko. Gdyby pomocnik uderzył mocniej i w bardziej prawy róg, to Mariusz Pawełek zapewne byłby w ogromnych tarapatach.

71'
ZMIANY W SKŁADZIE CRACOVII: Steblecki zastąpiony przez Cetnarskiego i Vestenicky za Jendriska.

70'
Robert Pich przetestował możliwości szybkościowe Sandomierskiego. Dynamiczny, groźny strzał powędrował w centralną część bramki.

68'
Troszeczkę działo się pod bramką Sandomierskiego. Kamil Biliński miał dogodną sytuację na doprowadzenie do remisu, ale jego uderzenie udało się zblokować rywalom.

66'
Damian Dąbrowski wciąż szuka gola z dystansu. Płaski strzał w sam środek bramki został dobrze obroniony przez Pawełka.

65'

62'
Mariusz Pawełek wytrzymał do końca i nie rzucił się na piłkę! Goalkeeper nogami wybronił błyskotliwy strzał Jendriska. Słowak w bardzo zgrabny sposób urwał się obronie.

61'
Sandomierski wreszcie poważnie zatrudniony przez rywali! Bramkarz wykonał bardzo efektowną interwencję, która polegała na zatrzymaniu jakże silnego strzału Kovacevicia. Były zawodnik Lechii starał się z ponad dwudziestu metrów.

60'
Jendrisek został odepchnięty przez Dankowskiego. Zawodnik gospodarzy bardzo niefortunnie upadł na murawę.

59'
Sztab szkoleniowy Cracovii wciąż ma komplet zmian do zrealizowania.

57'
Piłka obu ekip idą na rekord, jeśli chodzi o częstotliwość uderzeń na bramkę. Parę chwil temu mogliśmy ujrzeć mocno nieudolną próbę Budzińskiego.

56'
Szczepaniak bardzo ambitnie zmierzał w kierunku podania od Jendriska. Napastnik Cracovii musiał uznać wyższość Pawełka, który skutecznie zatrzymał zagranie.

55'

54'
żółta kartka Adam Kokoszka nie otrzymał forów od sędziego. Zagranie nakładką zostało docenione w postaci żółtej kartki.

53'
Damian Dąbrowski postawił na technikę. Jego miękka próba lobu Pawełka była ogromnie bliska finalnego sukcesu. Pawełek miał szczęście, że piłka poszybowała minimalnie nad poprzeczką bramki.

51'
Cracovia zwycięsko wyszła z próby, jaką był rzut rożny. Coraz więcej do powiedzenia mają gracze z województwa dolnośląskiego.

50'
żółta kartka W 29.kolejce LOTTO Ekstraklasy nie zobaczymy Morioki. Japończyk za swój faul taktyczny został ukarany żółtą kartką.

49'
Zbyt płasko piłkę od rzutu wolnego kopnął Robert Pich. Obrona przeciwnika wiele się nie wysiliła, aby oddalić zagrożenie.

48'
Pawełek spokojnie wyłapał sygnalizowany strzał Stebleckiego.

47'
Bramkarz Cracovii dał jasny sygnał, że nie będzie potrzeby zmiany.

47'
Urazu podczas interwencji doznał Sandomierski.

46'
Jan Urban, trener gości, zaproponował drugą zmianę. Kamil Biliński, napastnik zastąpił innego napastnika - Łukasza Zwolińskiego.

46'
Czas na grę w drugiej połowie!

Gracze Cracovii w pełni zdominowali grę w pierwszej części spotkania. Gospodarze nie dawali rywalom tworzyć jakichkolwiek akcji ofensywnych.
Na uwagę zasłużyła również ilość strzałów ze strony "Pasów".

45+3'
Koniec pierwszej odsłony!

45+1'
Zawodnikom Jana Urbana ogromnie trudno wyprowadzić atak. Inicjatywa ciągle jest po stronie piłkarzy z Krakowa.

45'
Arbiter Frankowski dodał trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

44'
Śląsk Wrocław udanie wyjaśnił sytuację w swoim polu karnym. Za chwilę zobaczymy kolejny rożny dla gospodarzy.

43'
żółta kartka Łukasz Zwoliński dodany do listy kartkowiczów. Zbyt wysoko wysunięta noga.

41'
Rośnie statystyka "strzałów" po stronie gospodarzy. Erik Jendrisek minimalnie się pomylił, posyłając futbolówkę z krawędzi pola karnego, tuż obok prawego słupka bramki.

40'
Gra przerwana. Morioka został w opinii sędziego nieprzepisowo zaatakowany przez piłkarza Cracovii.

39'
Mariusz Pawełek wykonał przepiękną interwencję na refleks. Bramkarz końcówkami palców wybił silne huknięcie Jendriska w prawy, dolny róg bramki.

38'
Kolejny strzał na bramkę Pawełka. Najpierw soczyście kropnął Budziński, po czym silnie z dystansu uderzał Deleu. Obaj nie zdołali pokonać goalkeepera przyjezdnych.

37'

35'
Pawełek skutecznie przeciął niebezpieczne dośrodkowanie z lewej flanki boiska. Na piłkę czekał już Mateusz Szczepaniak.

34'
Mnożą się próby z dystansu autorstwa Cracovii. Przed momentem spróbował Marcin Budziński, lecz piłka kompletnie zeszła mu z nogi.

32'
Mariusz Pawełek nie musiał interweniować po strzale Brzyskiego, który podjął wyzwanie od stałego fragmentu gry. Futbolówka kopnięta z rzutu wolnego pofrunęła minimalnie nad poprzeczką.

31'
Nieporozumienie w bloku obronnym wrocławian. Korner zrobił wiele zamieszania pod bramką Mariusza Pawełka. Steblecki nieudanie kierował piłkę głową.

30'
Cracovia zacznie od rzutu rożnego.

29'
Kamil Dankowski nie popisał się podczas wybicia piłki od rzutu wolnego. Bardzo niecelny strzał. Futbolówka po jego próbie znalazła się na jednej z trybun.

28'
żółta kartka Popularny "Budzik" ma żółtą kartkę. Pomocnik Cracovii źle obliczył czas, w którym wykonał niebezpieczny wślizg.

27'
Roman jednak nie zdołał grać dalej. Jego zmiennikiem został Stjepanović.

25'
Mariusz Pawełek pewnie wyłapał piłkę. Z lewego skrzydła zbyt głęboko centrował Erik Jendrisek.

24'
Roman wrócił do gry. Zawodnik troszeczkę utyka, ale medycy pozwolili mu kontynuować występ.

23'
Bardzo zgrabne uderzenie z dystansu, które na swoim koncie zapisał Szczepaniak. Płaski strzał powędrował blisko lewego słupka bramki.

21'
Śląsk Wrocław przez chwilę w osłabieniu. Roman jest opatrywany poza boiskiem.

20'
Roman spróbował postraszyć rywala. Jego solidne kropnięcie z dalszej odległości zostało spokojnie zatrzymane przez Sandomierskiego. Piłka leciała w prawy sektor bramki.

19'
Kolejny stały fragment gry, po którym było groźnie pod bramką Pawełka. Brzyski wrzucił od rzutu wolnego, a akcję głową próbował skończyć Szczepaniak, ale strzał minimalnie niecelny.

18'
Szczepaniak otrzymał wielkie brawa od swoich kibiców. Napastnik wykonał kapitalny wślizg czysto w piłkę.

17'
Oblężenie bramki Mariusza Pawełka. Coraz bliżej wyniku 2:0...

15'
Presja na Sandomierskim. Bramkarz Cracovii zmuszony do popełnienia błędu przy rozegraniu gry.

13'
Piłka krąży w pobliżu pola karnego Pawełka. Przed chwilą oglądaliśmy trzy centry na szesnastkę Śląska Wrocław.

12'
Tomasz Brzyski faulował na połowie przeciwnika. Szybko odgwizdana sytuacja przez Pana Frankowskiego.

11'
Gracze Jacka Zielińskiego próbują iść za ciosem.

9'
Cracovia na prowadzeniu! Bardzo nieudolnie na przedpolu zareagował Mariusz Pawełek. Beznadziejne wyjście do dośrodkowania ze stałego fragmentu gry wykorzystał Piotr Polczak, który prawą nogą skierował futbolówkę do bramki!

8'
Grzegorz Sandomierski nie pokazał wielkiej pewności przy obronie dosyć łatwego uderzenia z rzutu wolnego. Na jego bramkę strzelał Kamil Dankowski.

7'
Piotr Polczak zbyt agresywnie w powietrznej batalii z Łukaszem Zwolińskim. Rzut wolny dla "Wojskowych".

6'

4'
Jakub Wójcicki otrzymał szybką pomoc medyczną. Pomocnik krakowskiego klubu wyraził chęć kontynuowania gry.

3'
żółta kartka Mateusz Lewandowski został ukarany żółtą kartką. Wójcicki nie mógł liczyć na taryfę ulgową ze strony przeciwnika.

2'
Celny strzał na bramkę przyjezdnych. Bardzo sygnalizowanie z kilkunastu metrów kopnął Erik Jendrisek.

1'
Jakub Wójcicki nieudanie uderzał zza pola karnego. Futbolówka powędrowała bardzo daleko od prawego słupka bramki Pawełka.

*'
Piłka poszła w ruch! Grę rozpoczęli gospodarze!

*'
Na stadionie odegrano hymn Cracovii. Autorem oficjalnego hymnu gospodarzy jest Maciej Maleńczuk.

*'
W jesiennym starciu padł wynik 2:2.

*'
Bartosz Frankowski - ten Pan dzisiaj wcieli się w rolę sędziego głównego.

*'
Spójrzmy, jak kształtuje się tabela...

*'
Dla Śląska Wrocław dzisiejszy pojedynek jest być może kluczowy, jeśli chodzi o walkę o udział w grupie mistrzowskiej. Podopieczni Jana Urbana tracą zaledwie trzy oczka do ósmej w lidze Korony Kielce. Klub prowadzony przez Macieja Bartoszka ma na koncie trzydzieści pięć punktów.

*'
Na taki zestaw personalny zdecydował się sztab szkoleniowy "Pasów"!

*'
Osiemnastka Śląska Wrocław!

*'
Serdecznie Witam Państwa na naszym portalu! Przed nami już 28.kolejka sezonu zasadniczego LOTTO Ekstraklasy! Borykająca się ostatnimi czasu Cracovia podejmie Śląsk Wrocław.
Mecz w Krakowie rozpocznie się o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online