Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 4

Polacek - Todorovski, Jończy, Guldan, Cotra - Piątek, Tosik - Janus (61' Nespor), Starzyński (89' Rakowski), Janoszka (85' Mazek) - Woźniak.
Kelemen - Grzyb, Runje, Guti, Tomasik - Romańczuk, Góralski - Frankowski (82' Novikovas), Szymański (65' Chomczenowskyj), Cernych - Sheridan.

Mecze na żywo: Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok

Bardzo dziękujemy Państwu za ten wspólnie spędzony czas. Życzymy spokojnego wieczoru i zapraszamy na kolejne relacje w serwie AllMecz.pl

Niesamowity mecz w Lubinie zakończył się zwycięstwem gości, co daje im pewne prowadzenie w tabeli. Samo starcie należałoby nazwać widowiskiem. Bardzo duża liczba okazji, co chwilę zmieniająca się sytuacja boiskowa oraz siedem bramek. Takiego scenariusza z pewnością nie zapowiadała pierwsza część spotkania.

90+4'
Dośrodkowanie Mazka przejęte przez obrońców "Jagi".

90+2'
Novikovas!!! 4:3 dla gości! Wprowadzony na boisko skrzydłowy wykorzystał potężne zamieszanie w polu karnym po uderzeniu głową w słupek w wykonaniu Sheridana. Po chwili Irlandczyk znowu doszedł do piłki i wyłożył ją Litwinowi, a ten dał prowadzenie Jagiellonii. Co za mecz w Lubinie!

90+1'
Arbiter doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

90'
Polacek fenomenalnie broni uderzenie Chomczenowskyjego z pola karnego! Tylko rzut rożny po interwencji Słowaka.

89'
Ostatnia korekta w składzie "Miedziowych": Rakowski wszedł na boisko w miejsce Starzyńskiego.

87'
Piątek zdecydował się na uderzenie z dystansu. Efekt mizerny, bo futbolówka przeszła daleko obok słupka.

86'
Starzyński znacznie chybił uderzając z linii pola karnego. Wydaje się, że powinien zostawić ją Piątkowi, który był lepiej ustawiony.

85'
Druga zmiana w zespole z Lubina: w miejsce Janoszki pojawił się Mazek.

84'
Zablokowana wrzutka Tomasika opuściła plac gry.

82'
Druga roszada w zespole z Białegostoku: na placu gry zameldował się Novikovas, zajmując miejsce Frankowskiego.

81'
Tym razem bez zagrożenia pod bramką Polacka.

81'
Po uderzeniu Romańczuka był rykoszet i będzie jeszcze jeden róg dla Jagiellonii.

80'
Rzut rożny dla gości z Podlasia.

79'
Można mieć wątpliwości, czy gol powinien zostać uznany, ponieważ Guti bardzo ostro starł się z Polackiem. Arbiter jednak uznał, że faulu nie było.

78'
3:3! Polacek zderzył się z Gutim, co umożliwiło dojście do piłki Runje, a Chorwat z najbliższej odległości wepchnął futbolówkę do siatki.

77'
Todorovski sfaulował Cernycha na wysokości szesnastki zespołu prowadzonego przez Piotra Stokowca.

76'
Nespor przegrał pojedynek fizyczny z Gutim, "Miedziowi" jednak wciąż w posiadaniu piłki.

75'
Janoszka daje prowadzenie gospodarzom! Pomocnik Zagłębia wykorzystał kapitalną centrę Starzyńskiego i z najbliższej odległości głową skierował piłkę do siatki.

74'
żółta kartkaGuti za niepotrzebne odrzucenie piłki po przerwaniu gry ogląda żółtą kartkę.

72'
Kolejne nieudane dośrodkowanie Cernycha.

70'
Guldan udanie interweniował, nie dopuszczając możliwości, aby Sheridan doszedł do centry Cernycha.

69'
Sheridan! Napastnik gości był bliski skompletowania hat-tricka, po tym jak uprzedził Polacka po dośrodkowaniu Tomasika, jednak Irlandczyk główkował obok słupka.

67'
Góralski został sfaulowany przez Tosika nieco ponad 35 metrów od bramki strzeżonej przez Polacka.

66'
Tomasik udanie przyblokował przedzierającego się Woźniaka i od bramki zacznie Kelemen.

65'
Mamy zmianę w zespole Michała Probierza: w miejsce Szymańskiego pojawił się Chomczenowskyj.

63'
Centra Starzyńskiego została wybita przez Sheridana.

62'
Będzie kolejny rzut wolny dla "Miedziowych". Odległość do bramki 27 metrów.

61'
2:2! Piątek dobija piłkę po uderzeniu Nespora! Co za zmiana szkoleniowca gospodarzy.

61'
Zmiana w Zagłębiu: Nespor za Janusa.

60'

58'
A teraz Serb główkował na bramkę Kelemena po wrzutce Starzyńskiego, choć lewy obrońca gospodarzy uderzył za słabo, aby móc pokonać golkipera ze Słowacji.

57'
Świetne dośrodkowanie Cotry nie znalazło jednak adresata w szesnastce Jagiellonii.

56'
Starzyński nieźle dorzucił piłkę w pole karne, tam do główki zdołał dojść Woźniak, ale nie trafił w światło bramki.

55'
A teraz skrzydłowemu gospodarzy udało się wywalczyć rzut wolny blisko szesnastki przeciwnika.

54'
Janus został udanie zatrzymany przez Góralskiego na połowie Jagiellonii.

52'
Goście z Białegostoku mogli zdobyć trzeciego gola, gdyby tylko zachowali nieco więcej zimnej krwi pod polem karnym Zagłębia. Akcja między Cernychem i Frankowskim skończyła się jednak tylko strzałem niecelnym.

51'
Janus po raz drugi w tym meczu został złapany na spalonym.

50'
Sheridan mógł wyprowadzić akcję gości, jednak z łatwością został zatrzymany przez Todorovskiego.

49'
Guldan chciał przyspieszyć grę szybkim zagraniem do Woźniaka, ale piłka padła łupem Kelemena.

48'
Pod linią końcową boiska doszło do przekroczenia przepisów przez Sheridana, który zbyt agresywnie pociągał za koszulkę Todorovskiego.

47'
Dośrodkowanie Starzyńskiego przejęli obrońcy "Jagi".

46'
Bardzo zaskakujące uderzenie Woźniaka z przewrotki odbiło się od jednego z obrońców gości. Rzut rożny dla Zagłębia.

46'

Zawodnicy wracają na plac gry. W wyjściowych składach trenerzy nie zdecydowali na dokonanie jakichkolwiek korekt.

Garść statystyk:

Do przerwy Jagiellonia zasłużenie prowadzi w Lubinie z Zagłębiem 2:1. Podopieczni Michała Probierza kreują sobie znacznie więcej sytuacji, co przekłada się na korzystny dla nich wynik.

45+1'
żółta kartkaZa nadmierne pretensje kartką został ukarany Todorovski.

45+1'
Janoszka padł w polu karnym po podcięciu piłki nad Kelemenem! Sędzia kategorycznie nie zgodził się z protestami gospodarzy. Powtórki nie dają jednoznacznej odpowiedzi czy arbiter miał rację.

45'
Do pierwszej części meczu została doliczona minuta.

45'
Dośrodkowanie Szymańskiego nie przyniosło zagrożenia.

44'
Będzie róg po zablokowanym strzale Cernycha.

43'
Kelemen uchronił swój zespół przed stratą gola po główce Woźniaka! Napastnik lubinian wyskoczył wyżej od kryjącego go Runje po centrze Todorovskiego, ale nie zdołał pokonać golkipera.

42'
Janus zagrał piłkę ręką na połowie gości, co zostało zauważone przez sędziego, który odgwizdał rzut wolny.

41'
Szymański dośrodkował w pole karne, ale arbiter przerwał grę, dopatrując się faulu w jednego z zawodników gości.

40'
Frankowski wywalczył korner dla swojej drużyny.

39'
Podopieczni Piotra Stokowca nie mogą się nieco pozbierać po stracie gola.

38'
Sheridan pewnie wykonał "jedenastkę"! Irlandczyk zupełnie zmylił golkipera "Miedziowych" i uderzył w róg przeciwny do tego, gdzie rzucił się Polacek.

37'
żółta kartkaPolacek otrzymał żółtą kartkę za tamto wejście.

36'
Arbiter dyktuje rzut karny dla Jagiellonii! Frankowski wykorzystał błąd w ustawieniu Guldana oraz swoją szybkość i został sfaulowany w polu karnym przez Polacka.

36'
Bezpośrednie uderzenie Starzyńskiego było niecelne.

35'
Rzut wolny dla gospodarzy nieco ponad 30 metrów od bramki gości.

34'
Nieudane podanie Starzyńskiego do Woźniaka przechwycił Kelemen.

33'
Tomasik zacentrował wprost w ręce Polacka.

32'
Piątek był bardzo bliski zaskoczenia Kelemena poprzez silne uderzenie z powietrza zza pola karnego. Słowacki golkiper nie dał się jednak pokonać.

31'
Uderzenie Janoszki zza pola karnego została przyblokowane.

29'
żółta kartkaŻółta kartka dla Starzyńskiego za przewinienie taktyczne na Góralskim.

28'
Ładne dośrodkowanie ze skrzydła w wykonaniu Tosika mogło dojść do Woźniaka, gdyby nie interwencja Runje.

27'
Guti zdołał dojść do wrzutki Tomasika, ale nie zagroził bramce Polacka.

26'
Guldan wyraźnie przekroczył przepisy w starciu powietrznym z Sheridanem, przez co gra została przerwana.

25'
Taktyczne faul Góralskiego na Starzyńskim. Obyło się bez kartki dla pomocnika "Jagi".

24'
Wrzutka Tomasika została wybita przez obrońcę gospodarzy.

23'
Przewinienie Cotry na Romańczuku na połowie Zagłębia Lubin.

22'
Tosik starał się huknąć z dystansu, jednakże został zablokowany.

21'
Cernych chciał koronkowo rozegrać akcję pod szesnastką zespołu Piotra Stokowca, ale Litwin nie zrozumiał się z Sheridanem.

20'
Przerzut Piątka padł łupem obrońców Jagiellonii.

19'
Gospodarze krótko rozegrali ten stały fragment gry, po chwili Cotra został zablokowany i nic nie wynikło po tym kornerze.

18'
Rzut rożny dla "Miedziowych".

17'
Sheridan doprowadza do wyrównania! Szymański uderzył z linii pola karnego na bramkę Polacka, ten odbił piłkę, gdzie na dobitkę czekał irlandzki napastnik gości i niezwykle precyzyjnym strzałem wyrównał stan meczu.

16'
Jak pokazują powtórki, bramka nie powinna zostać uznana. Woźniak w momencie podania znajdował się na sporym ofsajdzie.

15'
Woźniak daje prowadzenie gospodarzom! Napastnik gospodarzy znakomicie wyszedł do zagrania Janusa, w sytuacji sam na sam bez problemu pokonał Kelemena.

14'
Jagiellonia mogła mieć bardzo dobrą okazję do zdobycia gola, ale Cernych znalazł się na spalonym, co zauważył sędzia liniowy i uniósł chorągiewkę.

13'
Centra Grzyba została wybita poza obręb szesnastki przez jednego z defensorów Zagłębia.

12'

11'
Cotra znalazł się w odpowiednim miejscu we własnym polu karnym, co pozwoliło mu przeciąć niebezpieczne podanie Cernycha w kierunku Sheridana.

10'
Kolejna próba strzału zza szesnastki w wykonaniu Frankowskiego, ale i tym razem efekt był mizerny - futbolówka przeszła daleko obok słupka.

9'
Starzyński wrócił w okolice własnego pola karnego i skutecznym wślizgiem uniemożliwił rozpoczęcie akcji Cernychowi.

8'
Udana interwencja Runje po dośrodkowaniu Janoszki.

7'
Sheridan zmarnował dobrą okazję do wyprowadzenia swojego zespołu na prowadzenie! Napastnik Jagiellonii przyjął zgraną przez Romańczuka piłkę i będąc w szesnastce uderzył na bramkę. Irlandczyk spudłował jednak znacznie.

6'
Janus złapany na spalonym.

5'
Niedokładne podanie Frankowskiego do Grzyba uniemożliwiło temu drugiemu próbę dośrodkowania w pole karne gospodarzy.

4'
Frankowski oddał równie silny, co niecelny strzał z dystansu w kierunku bramki strzeżonej przez Polacka.

3'
Jończy optymistycznie zagrywał w kierunku Woźniaka, ale Guti zażegnał niebezpieczeństwo pod własną szesnastką.

2'
Centra Cernycha znalazła adresata w polu karnym w postaci Romańczuka, a pomocnik gości uderzył głową na bramkę. Na jego nieszczęście, chybił dosyć znacznie.

1'
Zaczynamy!

*'
Piłkarze obu drużyn są już na murawie. Czas na klubowy hymn "Miedziowych".

*'
Ustawienia:

*'
Do poprowadzenia dzisiejszego starcia został wyznaczony Paweł Raczkowski.

*'

*'
Dla Dominika Jończego będzie to debiut w Lotto Ekstraklasie.

*'
Ławka rezerwowych: Małkowski, Dziwniel, Jagiełło, Mazek, Nespor, Rakowski, Vlasko.

*'
Skład gospodarzy: Polacek - Todorovski, Jończy, Guldan, Cotra - Piątek, Tosik - Janus, Starzyński, Janoszka - Woźniak.

*'
Warto wspomnieć, że szkoleniowiec "Jagi" nie mógł skorzystać z usług kontuzjowanego Konstantina Vassiljeva oraz Karola Mackiewicza, jak i z Łukasza Burligi, który jest zawieszony za czerwoną kartkę, jaką obejrzał w poprzedniej serii gier.

*'
Na takie zestawienie swojego zespołu zdecydował się Michał Probierz:

*'
Lubinianie w ostatnich pięciu meczach tylko raz zdobyli trzy punkty, natomiast goście z Białegostoku w poprzednich kolejkach trzykrotnie zdobyli komplet punktów, raz zremisowali, a w jednym pojedynku zostali pokonani przez rywali.

*'
Dzień dobry Państwu. Przed nami jedno z ciekawszych spotkań 28 kolejki Lotto Ekstraklasy, w którym Zagłębie Lubin podejmie lidera tabeli, Jagiellonię Białystok. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online