Real Madryt - Atletico Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Atletico Madryt
1 : 1

Navas – Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo – Modrić, Casemiro, Kroos – Bale, Benzema, Ronaldo.
Oblak – Juanfran, Savić, Godin, Filipe Luis – Koke, Gabi, Saul, Ferreira-Carrasco – Torres, Griezmann.

Casemiro (37.) żółta kartka

Mecze na żywo: Real Madryt - Atletico Madryt

45'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek.

40'
Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska głowa obok bramki uderzył Torres.

39'
Fatalna strata Ramosa mogła źle się skończyć dla Realu. Griezmann uderzył sprzed pola karnego, ale Navas zdołał odbić piłkę.

37'
żółta kartka Casemiro ukarany żółtą kartką.

36'
Real jest stroną dominującą.

32'
Po dośrodkowaniu Marcelo głową uderzył Bale, ale Oblak nie dał się zaskoczyć.

31'
Niesamowite! Nie ma gola! Modrić znakomicie zagrał na prawą stronę pola karnego do Ronaldo, ten oddał strzał, który z linii bramkowej jakimś cudem wybił powracający Savić!!

28'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Bale.

28'
Kapitalna akcja Benzemy z Ronaldo. Po szybkiej wymienia piłek Francuz uderzył z 15 metrów, ale Oblak zdołał odbić piłkę na rzut rożny.

27'
Atletico przejęło piłkę na połowie rywala. Saul zdecydował się na strzał, ale nie trafił w światło bramki.

26'
Zablokowany strzał Bale'a z dystansu.

22'
Groźne dośrodkowanie Atletico, ale bramkarz Realu zdołał wypiąstkować piłki.

19'
Kontra Atletico, ale jeden z zawodników był na spalonym.

18'
Modrić zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka po głowie obrońcy wyszła na rzut rożny.

15'
Groźna akcja Realu. Strzał Modricia zablokował jeden z obrońców, a poprawkę Ronaldo zdołał odbić Oblak.

12'
Griezmann dośrodkował z rzutu wolnego. Tym razem góra obrońcy Realu.

10'
Płaskie dośrodkowanie z prawej strony boiska w pole karne Realu, ale nikt nie doszedł do piłki.

5'
Real dłużej utrzymuje się przy piłce.

3'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową tuż obok słupka uderzył Saul.

1'

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek meczu.

'
Rezerwowi Atletico: Moreira, Correa, Cerci, Partey, Hernandez, Gimenez, Nunez.

'
Rezerwowi Realu: Casilla, Nacho, Rodriguez, Kovacić, Morata, Isco, L. Vazquez.

'

'
Wyjściowe składy obu drużyn i średnia nota wg. serwisu whoscored.com.

'
Początek meczu o godzinie 16:15.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - Atletico Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online