Piast Gliwice - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Szmatuła - Szeliga, Korun, Sedlar, Mraz - Badia, Murawski, Pietrowski (58' Jankowski), Flis (46' Zivec) - Masłowski - Papadopulos (43' Sekulski).
Kuciak - Stolarski, Maloca, Janicki, Wawrzyniak (61' Nunes) - Borysiuk - Haraslin (66' Sławczew), Krasić, Wolski, F. Paixao - M. Paixao (81' Kuświk).

Mecze na żywo: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk

Dziękujemy ślicznie za ten wspólnie spędzony czas.

Taki wynik meczu nie może być w pełni satysfakcjonujący dla żadnej ze stron, z uwagi na ich sytuację w tabeli. Z przebiegu spotkania wydaje się, że lepsza była Lechia, choć goście nie byli w stanie tego udokumentować drugim golem.

Ostatni gwizdek sędziego!

90+3'
Badia mógł dać trzy punkty Piastowi po podaniu Murawskiego! Hiszpan w sytuacji niemal sam na sam przegrał jednak z Kuciakiem, który świetnie wybronił uderzenie pomocnika gospodarzy.

90+2'
Ależ było blisko gola samobójczego po nieudanym przyjęciu Szmatuły! Golkiper w ostatniej chwili naprawił swój błąd i złapał piłkę na linii bramkowej.

90+1'
Jankowski, będąc na rogu pola karnego, chciał zgrać futbolówkę na jego środek, ale nie znalazł adresata.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej części spotkania.

90'
Niebezpieczna centra Krasicia wylądowała w rękawicach Szmatuły.

89'
żółta kartkaŻółta kartka dla Kuświka po przewinieniu na jednym z zawodników "Piastunek".

89'
Róg dla podopiecznych Dariusza Wdowczyka. Obyło się bez zagrożenia po dośrodkowaniu Masłowskiego.

88'
Udane dośrodkowanie Wolskiego znalazło adresata w postaci Kuświka. Świeżo wprowadzony na murawę napastnik nie trafił jednak w światło bramki, choć i tak został odgwizdany spalony.

87'
Rzut wolny dla Lechii Gdańsk niedaleko pola karnego Piasta.

86'
Centra Badii z rzutu rożnego minęła wszystkich piłkarzy znajdujących się w polu karnym i opuściła boisko.

85'
Korner dla gospodarzy z Gliwic.

84'
Nieudany wślizg Malocy trafił w Sekulskiego. Żółta kartka dla obrońcy Lechii.

83'
Sekulski złapany przez sędziego liniowego za linią obrony.

82'
Centra Badii została wybita przez Janickiego.

81'
Trener Piotr Nowak decyduje się na zmianę w ataku: za M. Paixao pojawił się Kuświk.

80'
Mocny strzał Wolskiego zza szesnastki przeszedł obok słupka.

79'
żółta kartkaBrzydki faul Sedlara po stracie na rzecz M. Paixao, za co ogląda żółtą kartkę.

78'
Przewinienie Murawskiego w środku pola na Sławczewie.

77'
Szmatuła udanie wybronił mocne uderzenie Sławczewa tuż zza linii wyznaczającej pole karne.

76'
Wolski udanie przedarł się w pole karne, ale jego zgranie przed bramkę zostało wybite przez Sedlara.

74'
Kolejna składna akcja gospodarzy, ostatecznie Jankowski został jednak zablokowany po próbie oddania strzału.

73'
F. Paixao świetnie wyłożył piłkę Krasiciowi do uderzenia, a Serb strzelił bez przyjęcia. Pomysł niezły, wykonanie znacznie gorsze, ponieważ futbolówka zdecydowanie minęła poprzeczkę.

72'
Sekulski za późno dostał podanie od Jankowskiego i został złapany na ofsajdzie.

71'
Sekulski zniweczył jednak te starania, niedokładnie dogrywając futbolówkę w szesnastkę.

70'
Badia wykorzystał niezdecydowanie Wolskiego i odebrał mu piłkę, okazję do kontry będą mieli gospodarze.

69'
Centrę Wolskiego wypiąstkował bramkarz Piasta Gliwice.

68'
Potężny strzał Sławczewa z dystansu sprawił sporo kłopotów Szmatule. Rzut rożny po interwencji bramkarza.

67'
Sekulski został złapany na spalonym.

66'
Druga korekta w składzie Lechii: miejsce Haraslina zajął Sławczew.

64'
Czy F. Paixao zdoła poprawić swój dorobek bramkowy w starciach z Piastem?

63'
Za mocne zgranie Wolskiego do Haraslina po próbie gry "na klepkę", przez co futbolówka opuściła linię końcową.

62'
Niepotrzebny przerzut Koruna był czytelny dla obrony gości, którzy przecięli to zagranie.

61'
Uraz mięśniowy spowodował, że Wawrzyniak nie będzie mógł dokończyć spotkania. Za niego na murawie zameldował się Nunes.

60'
Szmatuła miał problemy z wypiąstkowaniem piłki, jednak nie wykorzystał tego Haraslin, który przestrzelił w niezłej okazji do zdobycia gola.

59'
Rzut rożny dla podopiecznych Dariusza Wdowczyka.

58'
Ostatnia roszada w składzie Piasta: za Pietrowskiego wszedł Jankowski.

56'
Po krótkim rozegraniu tego stałego fragmentu gry do uderzenia doszedł Wolski. Skutecznie obronił to golkiper gospodarzy.

55'
Mraz stając na linii strzału F. Paixao uchronił swoją drużynę przed stratą gola! Tylko róg dla lechistów.

54'
Silne uderzenie Borysiuka przeszło obok słupka.

53'
Goście przejęli inicjatywę na placu gry.

52'
Poprzeczka po strzale F. Paixao! Portugalczyk miał znakomitą szansę, aby dać prowadzenie Lechii po składnej akcji całego zespołu.

51'
Po drugiej z rzędu centrze Wolskiego obyło się bez zagrożenia. Od bramki zacznie Szmatuła.

51'
Centra Wolskiego została wybita przez jednego z obrońców Piasta na jeszcze jeden korner.

50'
F. Paixao wywalczył rzut rożny.

49'
Haraslin nie przyłożył się do wrzutki w pole karne, co ułatwiło interwencję Sedlarowi.

48'
Centra Szeligi wprost do Borysiuka, który z łatwością przechwycił futbolówkę.

47'
Sędzia przerwał grę po faulu Szeligi na Wolskim. Obyło się jednak bez kartki.

46'

Piłkarze wracają na plac gry, będzie druga zmiana w Piaście: w miejsce Flisa na placu gry zamelduje się Zivec.

Pomimo statystycznej przewagi lechistów, mecz należy do dosyć wyrównanych, co znajduje swoje odzwierciedlenie w postaci wyniku.

45+1'
Wolski skutecznie przedzierał się na połowie Piasta, ale po kilku udanych próbach dryblingu został czysto zastopowany przez Murawskiego.

45'
Do regulaminowego czasu gry została doliczona minuta.

44'
Sekulski już zdołał uderzyć piłkę głową po centrze Badii, jednak nie trafił w światło bramki.

43'
Papadopulos najprawdopodobniej odniósł kontuzję i nie będzie w stanie grać dalej. Jego miejsce na placu gry zajął Sekulski.

42'
Uderzenie M. Paixao zza pola karnego przeszła bardzo wysoko nad poprzeczką.

41'
Haraslin został skutecznie powstrzymany przez Szeligę.

40'
Mraz po raz drugi dał się złapać na ofsajdzie.

39'
F. Paixao dośrodkował w szesnastkę, gdzie bliski dojścia do niej był Haraslin, jednakże sędzia zauważył, że piłka po zagraniu portugalskiego piłkarza przeszła za linię końcową i nakazał grę od bramki.

38'
Przeciągnięta wrzutka lewego obrońcy gospodarzy opuściło boisko.

37'
Mraz złapany na spalonym.

36'
Okres nieco spokojniejszej gry z obu stron.

35'
Strzał Bedii został skutecznie zablokowany przez mur.

34'
Kolejny rzut wolny dla Piasta Gliwice, na wprost bramki Lechii. Odległość do bramki do blisko 28 metrów.

33'
Ten sam zawodnik był bliski zdobycia bramki po centrze Wolskiego! Strzał napastnika był jednak nieco chybiony.

32'
Szmatuła znakomicie obroni uderzenie z przewrotki M. Paixao! Portugalczyk doskonale złożył się do tego strzału po podaniu Haraslina. Tylko korner dla gości.

31'
Centra Wawrzyniaka została wybita poza szesnastkę przez Koruna.

30'
Szeliga udanie powstrzymał szarżującego Haraslina przy linii bocznej na własnej połowie.

28'
Bardzo groźny strzał Badii bez przyjęcia z dystansu był minimalnie chybiony.

27'
Wawrzyniak przewinił w starciu z Badią na połowie Piasta.

26'
Uderzenie Wolskiego zza pola karnego wyraźnie minęło cel.

25'
Szmatuła wyszedł z bramki i skutecznie wyłapał dośrodkowanie Stolarskiego.

24'
Zawodnik gospodarzy nie może się chwilowo podnieść po tamtym starciu, jednak wydaje się, że będzie w stanie kontynuować grę.

23'
Nieładne wejście F. Paixao, który chcąc nie chcąc wszedł nakładką w Flisa.

22'
Słaby strzał Masłowskiego trafił w mur.

21'
żółta kartkaRzut wolny dla gospodarzy tuż przed polem karnym. Borysiuk ogląda żółtą kartkę za wcześniejszy faul w polu karnym.

20'
Kolejny rzut wolny dla Lechii. Tym razem Wolski zdecydował się na bezpośrednie uderzenie, które okazało się niecelne.

19'
Haraslin zanotował udany drybling, dzięki czemu wpadł w szesnastkę. Będąc w niej zdecydował się techniczne uderzenie, ale został zablokowany.

18'
Teraz Masłowski zagrał piłkę na wolne pole, jednak nikt nie zrozumiał jego intencji i ta wyszła za linię końcową.

16'
Masłowski sfaulowany dwukrotnie w środku pola: najpierw przez Krasicia, a potem przez Borysiuka.

15'
Pietrowski przedzierał się po lewym skrzydle, po chwili zdecydował się na centrę, jednak ta została przejęta przez Malocę.

14'
Wrzutka Wolskiego z rogu nie znalazła adresata w polu karnym.

13'
Rzut rożny dla gości.

12'
Mamy remis! Maloca głową przedłużył świetną centrę Wolskiego nie dając szans na obronę Szmatule.

11'
Hiszpan sfaulował teraz Wawrzyniaka w podobnym miejscu, gdzie kilka minut temu rzut wolny wykonywał Wolski.

10'
1:0 dla gospodarzy! Znakomite dośrodkowanie Badii wykorzystał Sedlar, który strzałem głową pokonał Kuciaka.

9'
Przewinienie Stolarskiego na Badii niedaleko szesnastki gości. Stały fragment gry dla Piasta Gliwice.

8'
Krasić oddał strzał z dystansu, ale przeszedł on wysoko nad poprzeczką.

7'
Wyjątkowo nieudana wrzutka Flisa wylądowała na trybunach.

6'
Nie najlepsza centra pomocnika Lechii została wybita przed pole karne, gdzie przygotowany na uderzenie był Borysiuk, co też zrobił, ale został zablokowany.

5'
Murawski podciął Wolskiego na połowie swojego zespołu. Od rzutu wolnego rozpocznie sam poszkodowany.

4'
Borysiuk przesadził z siłą górnego podania do Haraslina. Słowak nie miał najmniejszych szans na opanowanie futbolówki.

3'
Próba zagrania F. Paixao w kierunku Haraslina zostało zblokowane przez obrońców gospodarzy.

2'
Szeliga źle przyjął sobie piłkę po przerzucie Badii i piłka uciekła mu za linię końcową.

1'
Zaczynamy!

*'
Zawodnicy obu drużyn są już na murawie.

*'
Arbitrem dzisiejszego meczu będzie Pan Jarosław Przybył.

*'
Czy gdańszczanie poprawią swój dorobek punktowy na wyjazdach?

*'

*'
Zespoły przystępują do tego starcia z nadzieją na awans na tabeli Lotto Ekstraklasy. Gliwiczanie w przypadku zwycięstwa mogą wyjść ze strefy spadkowej, natomiast goście z Gdańska w razie ewentualnego zwycięstwa awansują na pozycję wicelidera, przynajmniej do zakończenia pojedynku pomiędzy Lechem i Legią.

*'
Skład gospodarzy:

*'
Tak prezentuje się osiemnastka, której wyboru dokonał trener lechistów:

*'
Z kolei Piotr Nowak nie będzie mógł skorzystać z usług Sławomira Peszki. Reprezentant Polski nie zdążył wyleczyć urazu, przez co jego występ w dzisiejszym spotkaniu jest wykluczony.

*'
W szeregach gospodarzy zabraknie zawieszonego za czerwoną kartkę Heberta oraz kontuzjowanego Edvinasa Girdvainisa.

*'
Witamy i serdecznie zapraszamy na relację z meczu w Gliwicach, w którym miejscowy Piast podejmie Lechię Gdańsk. Początek o godzinie 15:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online