Lech Poznań - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 2

Putnocky – Kędziora, Bednarek, L.Nielsen, Kostevych – Trałka, Gajos – Jevtić (86' Tetteh), Majewski, Pawłowski (66' Makuszewski) – Kownacki (73' Robak)
Malarz – Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek – Kopczyński (85' Hamalainen), Moulin – Guilherme (59' Nagy), Ofoe, Radović – Kucharczyk (77' Jodłowiec)

Pięknie Państwu dziękuję za uwagę.

Legia Warszawa po raz kolejny zwycięska w delegacji. W mojej ocenie dzisiejszy mecz był w pełni na remis. Troszeczkę więcej z gry miał Lech Poznań, ale brakowało więcej dokładności.
Klub z Warszawy pokazał, że walka do końca zawsze procentuje.

Gol Hamalainena był ostatnim punktem niedawno zakończonego spotkania!

90+4'
1:2! Tego nikt się nie spodziewał! Hamalainen popisał się wyśmienitym strzałem głową! Fiński pomocnik skrzywdził swoją dawną drużynę. Genialne uderzenie w prawy sektor bramki.

90+3'
Maciej Dąbrowski został przyłapany na tym, jak przetrzymywał za koszulkę Marcina Robaka.

90+3'
Żadnej ze stron nie interesuje remis.

90+1'
Maciej Dąbrowski najlepszym zawodnikiem Legii w tym meczu. Środkowy obrońca w bardzo efektownym stylu zatrzymał strzał Robaka, który z ogromną łatwością okiwał Pazdana.

90'
O cztery minuty dłużej piłkarze będą biegać po boisku.

88'
Maciej Dąbrowski zmienił wynik na tablicy! Fenomenalny strzał z pół obrotu w lewy, dolny róg bramki.

87'
żółta kartka Ofoe otrzymał zasłużoną kartkę. Pomocnik dał się sprowokować w polu karnym przeciwnika.

86'
Autor asysty przy golu na 1:0, Jevtić, wylądował na ławkę rezerwową. Tetteh ma pomóc w utrzymaniu dobrego wyniku.

85'
Michała Kopczyńskiego już na placu gry nie zobaczymy. Na nim pojawił się były zawodnik Lecha, Hamalainen.

84'
Trałka udaremnił sytuację dla Legii, z rzutu wolnego. Będzie rzut rożny.

82'
1:0! Lech Poznań zdobył gola! A konkretnie zrobił to Tomasz Kędziora, który w polu karnym rywala zachował się niczym jak rasowy napastnik. Wyborna finalizacja akcji ze stałego fragmentu gry.

81'
Rzut wolny dla Lecha Poznań. Michał Kopczyński cudem uniknął drugiej żółtej kartki. Pomocnik nie wykazał się mądrością.

80'
Obaj trenerzy mają jeszcze po jednej zmianie do dokonania.

79'
Moulin wygrał batalię z Robakiem. Przewaga optyczna dla ekipy gospodarzy.

77'
Pan Tomasz Jodłowiec otrzymał kredyt zaufania od swojego szkoleniowca. Defensywny pomocnik pojawił się na boisku za Michała Kucharczyka.

76'
żółta kartka Kolejny piłkarz warszawskiej drużyny wyeliminował się z kolejnego spotkania w lidze. Michał Kopczyński nie dał rady czysto zatrzymać przeciwnika.

75'
W ostatnich minutach nie oglądaliśmy jakiejkolwiek klarownej sytuacji na gola. Miejmy nadzieję, że któraś strona zmieni ten stan rzeczy.

73'
Dawid Kownacki dzisiaj pokazał wielki piłkarski charakter. Młodego snajpera zmienił doświadczony napastnik, Marcin Robak.

72'
51% posiadania piłki ma Legia.

70'
Ostatnie dwadzieścia minut regulaminowego czasu przed nami. Wciąż czekamy na odczarowanie jakiejkolwiek defensywy.

69'
Michał Kucharczyk nie miał prawa do jakichkolwiek narzekań na decyzję sędziego liniowego. Gra została przerwana.

68'
Jest moc!

66'
Trener Bjelica postanowił zakończyć udział Pawłowskiego w tym widowisku. Maciej Makuszewski został gorąco przywitany przez kibiców.

65'
Sztab szkoleniowy gospodarzy wciąż analizuje sytuacje na boisku. Myślę, że za chwilę obejrzymy zmianę u gospodarzy.

63'
Niecelnie Moulin wybił futbolówkę z rzutu rożnego. Ona powędrowała wprost na nogę gracza Lecha Poznań.

62'
Piłkarze z Poznania objęli prowadzenie w statystyce, odnoszącej się do ilości strzałów. Lech ma ich na koncie osiem.

60'
Akcja Lecha na jeden kontakt mogła się podobać! Szymon Pawłowski był tym, który miał za zadanie finalizować całą sytuację. Skrzydłowy konkretnie kropnął, ale Malarz nie zdołał interweniować, bo strzał zblokowali jego koledzy z obrony.

59'
Jacek Magiera, trener gości, uznał, że Guilherme dzisiaj już więcej na boisku nie zaoferuje. Nagy już na murawie.

58'
Tomasz Kędziora zmarnował okazję, która musiała zakończyć się golem! Nieudolne wyjście z bramki do dośrodkowania z rzutu rożnego zaliczył Malarz, do futbolówki dopadł Kędziora, lecz jego mocno nieudany strzał z bliskiej odległości, powędrował obok światła bramki.

56'
Powrót Kownackiego na boisku. Zobaczymy, ile snajper wytrzyma.

55'
Poza linią boczną jest Kownacki. "Kolejorz" przez chwilę bez napastnika.

54'
Dawid Kownacki nie jest dzisiaj rozpieszczany przez obronę Legii. U napastnika gospodarzy pojawił się uraz.

53'
Za krótko od rzutu rożnego zagrał zawodnik Lecha Poznań. Bez problemu sytuację w dobrym stylu wyjaśnił jeden z obrońców "Wojskowych".

52'
Guilherme mógł otworzyć Kucharczykowi drogę do bramki. Jednak, Brazylijczyk koszmarnie do niego podawał. Piłkę przechwyciła defensywa.

51'
Gwizdek arbitra, który zasygnalizował pozycję spaloną zawodnika Lecha Poznań. Dawid Kownacki oddał dobry strzał głową. Ogromne pretensje do niego miał Bednarek, który był dużo lepiej ustawiony.

50'
Z pełną premedytacją Moulin kopnął na nogę przeciwnika. Defensywny pomocnik chciał zatrzymać Pawłowskiego, jednak uczynił to niezgodnie z przepisami.

49'
Gospodarze grają w osłabieniu. Pomoc medyczną otrzymuje teraz Kędziora.

48'
Tomasz Kędziora wykonał taktyczny faul. Miroslav Radović już uwalniał się spod krycia.

47'
Lech Poznań i Legia Warszawa do gry w drugiej połowie przystąpiły bez zmian w swoich składach.

46'
Weszliśmy w strefę drugiej połowy pojedynku!

Mamy stuprocentową zgodność!

W pierwszej części gry zawodnicy obu ekip nie zawiedli kibiców, którzy wybrali się na stadion w Poznaniu. Nikt na boisku nie kalkulował.
Obie strony wykreowały sobie kilka dogodnych sytuacji, które mogły zakończyć się golami.
Najlepszymi punktami niedawno zakończonej odsłony byli bramkarze.

45+1'
Koniec pierwszej połowy spotkania!

45'
Miroslav Radović był bardzo bliski otworzenia wyniku tego meczu! Serb usiłował skutecznie sfinalizować akcję z rzutu rożnego, ale jego strzał w powietrza poleciał na poprzeczkę bramki.

44'
Dawid Kownacki upadł teatralnie na murawę. Arbiter Stefański nie miał żadnych postaw, aby przyznać "Kolejorzowi" rzutu wolnego. Cała sytuacja miała miejsce w środku pola.

42'
Radosław Majewski nie będzie dobrze wspominać wykonanie rzutu wolnego. Bezpośrednia próba nie potrafiła się przebić przez kapitalnie ustawiony mur.

41'
żółta kartka Michał Pazdan musiał obejrzeć żółtą kartkę. Gwiazdor naszej reprezentacji nieczysto zaatakował Jevticia, w pobliżu swojej szesnastki.

40'
Złe wiadomości dla kibiców z Poznania. Dawid Kownacki poważnie utyka.

38'
Świetnie rozegrany rzut wolny przez Lecha! Arkadiusz Malarz zmuszony do popełnienia interwencji najwyższej próby. Silne uderzenie Gajosa leciało w lewy sektor bramki.

37'
Maciej Dąbrowski był przekonany o swojej niewinności. Sędzia nakazał Lechowi zaczynać grę od rzutu wolnego.

36'

34'
W kleszcze został złapany piłkarz stołecznego klubu. W sytuację był wmieszany Darko Jevtić.

32'
Odjidja - Ofoe przekroczył zasady gry. Stały fragment gry dla poznaniaków.

31'
Spotkanie nam się trochę wyrównało.

29'

27'
Nie udaje się z akcji, więc trzeba spróbować z dalszej odległości. Solidnie piłkę z dystansu kopnął Maciej Gajos. Ta jednak nie zrobiła żadnej krzywdy Malarzowi.

25'
żółta kartka Guilherme będzie miał wolne w następnym meczu ligowym. Brazylijczyk popisał się naprawdę wysoce niesportowym zachowaniem.

24'
Moulin zbyt długo zwlekał z decyzją o oddaniu strzału z okolic pola karnego. Czystym blokiem błysnęła linia defensywna Lecha.

23'
Dawid Kownacki popracował tym razem w defensywie. Snajper Lecha Poznań był najlepiej ustawiony w swoim polu karnym. Centra z rzutu wolnego mogła być lepiej posłana.

22'
Tomasz Kędziora nieroztropnie zachował się w pobliżu własnego pola karnego. Michał Kucharczyk wywalczył stały fragment gry z naprawdę atrakcyjnej lokalizacji.

20'

18'
Michał Kopczyński powinien lepiej zachować się pod bramką Lecha Poznań. Młody piłkarz będąc w niezłej sytuacji na gola, nieudolnie uderzył futbolówkę nogą. Prosiło się o zagranie jej głową. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

17'
Na kolejnym spalonym przyłapany został zawodnik mistrzów Polski. Odjidja Ofoe z Hlouskiem nie błysnęli piłkarskim intelektem.

16'
Guilherme podjął ambitną walkę o futbolówkę z Kostevychem. Od rzutu wolnego grę rozpocznie Lech Poznań.

14'
Dobrym ustawieniem na linii wykazał się Putnocky. Słowacki bramkarz nie dał się zaskoczyć z głębi pola karnego. Płaskie uderzenie powędrowało wprost w rękawice goalkeepera.

13'
Kostevych zatrzymany na lewej flance boiska. Ukrainiec próbował dośrodkować na głowę Kownackiego.

12'

10'
Artur Jędrzejczyk "spalił" akcję swojego zespołu. Szybka reakcja ze strony sędziego liniowego.

9'
Putnocky wygrał z Ofoe. Defensywny pomocnik przyjezdnych wykonał kapitalny rajd z piłką. Bramkarz "Kolejorza" instynktownie zatrzymał silne uderzenie przeciwnika.

8'
Arkadiusz Malarz rozgrzewany przez zawodników Lecha. Solidny strzał z dystansu zaprezentował nam Jevtić.

7'
Dawid Kownacki przyłapany na spalonym, którego w rzeczywistości nie było. Błędna decyzja arbitra liniowego.

6'
Malarz swoim wyjściem z bramki wyjaśnił sytuację w swoim polu karnym. Goalkeeper wygrał bój o futbolówkę m.in. z Kownackim.

5'
Energiczny początek meczu w wykonaniu Lecha. Za chwilę będzie rzut rożny.

4'
Odjidja Ofoe złamał przepisy podczas walki o piłkę z Kostevychem.

3'
Przebitka. Tłok w środkowej strefie.

1'
Lech Poznań już w groźnej akcji. Malarz miał szczęście, że napastnicy gospodarzy nieczysto trafili w futbolówkę, z dogodnej pozycji.

*'
Wystartowali!

*'
Na ławce rezerwowej Legii zasiedli: Cierzniak, Rzeźniczak, Broź, Jodłowiec, Szymański, Nagy, Hamalainen

*'
Lech Poznań w ubiegłą środę zapewnił sobie awans do finału Pucharu Polski. Podopieczni Nenada Bjelicy pokonali w dwumeczu (4:0) Pogoń Szczecin.

*'
Ciekawe porównanie kluczowych zawodników obu ekip.

*'
Skład Lecha Poznań!

*'

*'
Sędzią szlagieru tej serii gier będzie Pan Daniel Stefański.

*'
W jesiennym bezpośrednim starciu lepsza była Legia Warszawa. Mistrz Polski wygrał 2:1.

*'
Witam Państwa na naszym portalu! Przed nami hit 28.kolejki LOTTO Ekstraklasy! Lech Poznań zagra z Legią Warszawa.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online