Juventus Turyn - FC Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Juventus Turyn
FC Barcelona
3 : 0

Buffon - Alves, Bonucci, Chiellini, Alex Sandro - Khedira, Pianic (89' Barzagli) - Cuadrado (73' Lemina), Dybala (81' Rincon), Mandzukic - Higuaín
Ter Stegen - Piqué, Umtiti, Mathieu (46' Gomes) - Rakitic, Mascherano, Iniesta, Messi - Sergi Roberto, Suarez, Neymar

Dziękuję uprzejmie za uwagę.

Rewanż w Barcelonie odbędzie się za tydzień w środę o 20:45.

Juventus Turyn zrobił dzisiaj wielki krok do półfinału Ligi Mistrzów. Włoska ekipa wyeliminowała ofensywę Barcelony. Mecz życia zagrał Dybala.
FC Barcelona przed kolejnymi problemami przed rewanżem. Uważam, że będzie trudniej niż w pojedynku z PSG.

Ostatni gwizdek sędziego! Ostatnim puntem meczu była dobra interwencja Buffona.

90+3'
Nieudana próba strzału w wykonaniu Alvesa.

90+2'
Ręką przy przyjęciu futbolówki pomógł sobie Neymar. Polski skład arbitrów wychwycił nieuczciwe zagranie.

90+1'
żółta kartka Lemina oraz Umtiti znaleźli się w notesie polskiego sędziego.

90'
Szymon Marciniak doliczył cztery minuty do podstawowego wymiaru czasu.

89'
Trzecia zmiana, którą przygotował Allegri. Barzagli zameldował się na placu gry, a na ławkę wylądował Pjanić.

88'
Gwizdy otrzymał Rakitić. Pomocnik mógł lepiej rozegrać piłkę na prawej flance boiska. Zamiast płaskiego dogrania, to ten posłał nieudolne, wysokie dośrodkowanie na pole karne.

87'
Lionel Messi nie zdołał zaskoczyć Buffona oraz świetnie przez niego ustawionego muru. Coraz mniej czasu ma FC Barcelona.

86'
Messi faulowany. Będzie dobra okazja do oddania bezpośredniej próby.

85'
Pięć minut do końca regulaminowego czasu gry. Bliżej gola jest chyba Juventus Turyn.

84'
Mandzukić próbował samotnie przejść kilku zawodników rywala. Plan bardzo ambitny, ale drugi z przeciwników łatwo odebrał mu futbolówkę.

83'
Alex Sandro niefortunnie upadł na murawę. Leo Messi subtelnie odepchnął przeciwnika.

81'
Długie brawa dla Dybali! Jednego z bohaterów dzisiejszego meczu na boisku zmienił Rincon.

80'
Gracze Enrique szukają gola na 3:1. Bramka na wyjeździe znacznie ułatwiłaby życie w rewanżowym starciu.

78'
Chiellini gra po profesorsku. Środkowy obrońca dzisiaj zwycięski w każdym starciu.

77'
Są podzielone zdania, jeśli chodzi o dzisiejszą pracę Szymona Marciniaka...

75'
Suarez mocno niecelnie z dystansu. Nie idzie Barcelonie nic w ofensywie.

74'
żółta kartka Sami Khedira w starciu z sędzią Marciniakiem. Ten uznał, że trzeba ukarać Niemca żółtym kartonikiem.

73'
Pierwsza zmiana u gospodarzy. Lemina za Cuadrado.

72'
Błędna decyzja arbitra liniowego, który zasygnalizował spalonego u Khediry. Niemiecki pomocnik był na linii z obrońcami przeciwnika.

71'
Mario Mandzukić po raz kolejny w stykowej sytuacji. Chorwacki napastnik znów bez pardonu zaatakował nakładką przeciwnika.

70'
Gracze Barcelony reklamowali rzut karny! W ich opinii Chiellini dotknął piłkę ręką. Odległość była jednak zbyt mała, aby środkowy obrońca miał szansę na uniknięcie kontaktu z piłką.

69'
Buffon końcówkami palców wybronił ładny strzał Suareza! Piłka przeleciała minimalnie obok lewego słupka bramki. Genialnym, prostopadłym podaniem błysnął Leo Messi.

68'

66'
Nic groźnego nie wyszło z rzutu wolnego dla gospodarzy. W opinii polskiego arbitra Khedira zbyt agresywnie walczył o pozycję w polu karnym rywala.

65'
Mascherano ostro zagrał w pobliżu swojej szesnastki. Dybala wywalczył cenny stały fragment gry.

64'
W polu karnym Barcelony upadł zawodnik Juventusu. Szymon Marciniak pokazał, że nie będzie rzutu karnego.

63'
żółta kartka Mandzukić upomniany kartką przez Szymona Marciniaka. Chorwat i Sergi Roberto leżą na murawie.

61'
Na krótkie rozegranie rzutu rożnego zdecydowali się goście.

60'
Bez ryzyka Chiellini. Będzie rzut rożny dla przyjezdnych.

59'
Słabe uderzenie piłki głową zaprezentował Luis Suarez. Coraz większa frustracja na twarzach piłkarzy gości.

57'
żółta kartka Bardzo nieładnie zachował się Andres Iniesta. Jego agresywne zachowanie na boisku zostało docenione przez sędziego Marciniaka, który pokazał żółtą kartkę.

56'
3:0! Javier Mascherano przegrał powietrzną rywalizację z Chielinim. Ten posłał wyśmienity strzał głową, w lewy sektor bramki Ter Stegana!

55'
Ter Stegen zachował zimną krew! Niemiecki bramkarz fantastycznie zatrzymał silny strzał ze strony Hiquaina!

54'
żółta kartka Żółta kartka dla Suareza.

53'
Hiquain miał bardzo dużo miejsca w pobliżu szesnastki Barcelony. Argentyńczyk mógł wszystko, a ten uderzył w bardzo sygnalizowany sposób. Pewna interwencja bramkarza.

51'
Iniesta dopadł do futbolówki, którą bezwiednie z własnego pola karnego wybili obrońcy Juventusu. Środkowy pomocnik konkretnie przymierzył zza pola karnego, ale futbolówka przeleciała nad bramką Buffona.

49'
Buffon bardzo dobrze przechwycił prostopadłe podanie. Na piłkę czyhał już Neymar, lecz ten musiał uznać wyższość doświadczonego goalkeepera.

48'
Rzut rożny dla Barcelony. Obronie gospodarzy udało się zatrzymał strzał z dystansu Iniesty.

47'
Kilka centymetrów uratował Juventus przed utratą gola! Messi pomylił się będąc pod presją interweniującego Pjanica. Piłka powędrowała tuż obok prawego słupka.

46'
Całą drugą odsłonę dzisiejszego pojedynku z perspektywy ławki rezerwowej obejrzy Mathieu. Bocznego obrońcę zmienił Andre Gomes.

46'
Czas na drugą połowę meczu!

Statystyki, statystyki...

Juventus Turyn pokazał wielką klasę w niedawno zakończonej połowie meczu. Klub z Włoch w kapitalny sposób wyłączył z gry najlepszych zawodników przeciwników.
Pierwsza część przyniosła nam dwa kapitalne trafienia autorstwa Dybali.
FC Barcelona chyba jeszcze nie do końca wróciła z rozgrzewki.

Koniec pierwszej połowy meczu w Turynie!

44'
Ter Stegen efektownie wybronił efektowne zagranie Hiquaina. Piłka przed Niemcem dostała kozła, ale jemu udało się skutecznie interweniować.

43'
Dybala. Przewinienie taktyczne popełnił Mascherano. Polski arbiter szybko przerwał grę.

41'
Z minuty na minutę mamy ostrzejszy mecz. Iniesta faulowany w centralnej części boiska.

40'
Gigi Buffon przytomnie zachował się w swoim polu karnym. Rzut rożny dla przyjezdnych nie przyniósł większego zagrożenia.

39'
Zblokowano strzał głową Suareza. Urugwajczyk wykonał ładny szczupaka na piłkę, jednak skutecznie zainterweniowała obrona.

37'
Pjanić pomylił się nieznacznie. Zawodnik spróbował skopiować Dybale, ale jak na razie piłka się go nie słucha.

35'
Pjanić genialnie zatrzymał podanie z prawego skrzydła boiska. Gdyby nie ta szybka interwencja, to sytuację strzelecką mógłby mieć Neymar.

34'
Juventus Turyn chyba zbyt bardzo dał się zepchnąć do defensywy.

32'
Ofensywa Barcelony trwa dalej.

30'
Sędzia liniowy wskazał spalonego, na którym znalazł się zawodnik "Dumy Katalonii".

29'
Mandzukić powalony na murawę. Stały fragment gry dla gospodarzy.

28'
żółta kartka Szymon Marciniak nie oszczędził Alvesa. Dla doświadczonego obrońcy żółta kartka.

26'
Gwizdy kibiców z Katalonii. Ich pupile kompletnie zawodzą.

25'

23'
2:0! Dybala wpisał się po raz drugi do listy strzelców! Kapitalne uderzenie z pobliża pola karnego! Ter Stegen miał szanse na skuteczną interwencję.

21'
Gigi Buffon udowodnił, że jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie! Doświadczony goalkeeper strącił techniczny strzał Iniesty, z bliskiej odległości!

20'
Przyjezdni szukają odpowiedniego sposobu na zdetronizowanie dobrze ustawionej linii obrony przeciwnika.

19'
Rzut wolny. Tym razem dla FC Barcelony. Przed chwilą oglądaliśmy słabe dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry, którego autorem był Pjanić.

18'
Dybala po raz kolejny ofiarą nieudolnego wślizgu ze strony gości.

17'
Nieudany strzał Mandzukicia. Od bramki rozpocznie Ter Stegen.

16'

14'
Dobra współpraca w linii defensywnej mistrzów Włoch.

12'
Lionel Messi nie będzie się chwalił swoim rzutem wolnym sprzed kilku sekund. Piłka powędrowała za bramką Buffona.

11'
Messi został nieprawidłowo powstrzymany w bardzo niebezpiecznej strefie dla Juventusu.

10'
Messi z kretesem przegrał pojedynek z Alex Sandro. Genialna, czysta interwencja obrońcy na lewej flance boiska.

8'
Leo Messi dotknął piłkę ręką. Polski arbiter nie patyczkował się z Argentyńczykiem i nakazał przerwanie gry.

7'
1:0! Juventus z golem! Ogromna bierność bloku defensywnego Barcelony. Ten błąd wykorzystał Dybala, kierując piłkę w lewy,
dolny róg bramki. Kapitalny strzał!

6'
Juventus Turyn od początku meczu próbuje realizować swój cel, czyli nie dać zbyt dużo miejsca do grania rywalom.

4'
Gonzalo Hiquain wykorzystał swój jeden z atutów, czyli wysoki wzrost. Dobre uderzenie głową jednak poleciało w miejsce, gdzie ustawiony był niemiecki bramkarz.

3'
Rzut wolny dla Juventusu. Dybala podcięty przez rywala.

2'
Dani Alves został wyraźnie zahaczony przez zawodnika FC Barcelony. Sytuacja zdarzyła się w środkowej strefie.

1'
Khedira jeszcze chyba nie do końca rozgrzany. Jego strzał zza pola karnego powędrował bardzo wysoko nad poprzeczką bramki Ter Stegena.

*'
Piłka już w grze!

*'
Piłkarze już odsłuchali hymn Ligi Mistrzów.

*'
Mecz w Turynie poprowadzi Pan Szymon Marciniak.

*'
Zapraszamy Państwa do śledzenia naszej relacji LIVE z meczu: Juventus Turyn - FC Barcelona
Początek spotkania o 20:45

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Juventus Turyn - FC Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online