Bayern Monachium - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 2

Neuer - Lahm, Martinez, Boateng, Alaba - Alonso (63' Bernat), Vidal - Robben, Thiago, Ribéry (66' Costa) - Müller (80' Coman)
Navas - Carvajal, Ramos, Nacho, Marcelo - Casemiro, Kroos, Modric - Bale (58' Asensio), Benzema (83' Rodriguez), Ronaldo

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Real Madryt

Chciałbym z własnej strony podziękować Państwu za ten wspólnie spędzony czas.

Real Madryt pokazał, że niestraszny mu żaden rywal. Bayern Monachium pokazał dobry futbol w pierwszej połowie meczu, ale już po przerwie oddał inicjatywę przyjezdnym ze stolicy Hiszpanii.
"Królewscy" wywalczyli pokaźną zaliczkę przed rewanżowym bojem na własnym stadionie.

Ostatni dzisiaj gwizdek arbitra!

90+3'
Ronaldo stracił równowagę w kluczowym momencie akcji. Portugalski skrzydłowy był bliski finalizacji sytuacji głową.

90+2'
Dwie z trzech doliczonych minut za nami.

90+1'
Nieuznany gol Ramosa. Obrońca Realu Madryt po raz kolejny pokazał swoje umiejętności przy stałym fragmencie gry. Sędzia jednak został zmuszony do gwizdka.

90'
Mateu Kovacić ma okazję zaliczyć symboliczny udział w tym spotkaniu. Z boiska zszedł Modrić.

89'
żółta kartka Żółta kartka dla Vidala, który nie mógł się pogodzić z decyzją sędziego, o przyznaniu rzutu wolnego piłkarzom Realu.

88'
W równolegle rozgrywanym spotkaniu Atletico wygrało u siebie 1:0 z Leicesterem City.

87'

85'
Real Madryt w ataku. Zanosi się na to, że "Królewscy" wygrają ten mecz dużo wyższym rozmiarem bramkowym.

83'
Ofsajd był ostatnim akcentem Benzemy w tym meczu. Francuskiego snajpera zmienił James Rodriguez.

82'
Benzema trafił do siatki Bayernu, ale sędzia główny nie miał prawa uznać gola, bo Francuz w momencie podania był na wyraźnym ofsajdzie.

80'
Ze spuszczoną głową boisko opuścił Thomas Muller. Na ostatnie minuty został wydelegowany Coman.

79'
Robben próbował w pojedynkę stworzyć niebezpieczeństwo pod bramką Navasa. Holender jednak wdał się w niepotrzebny drybling z trzema przeciwnikami.

78'

76'
1:2! Cristiano Ronaldo zdobył swoją drugą bramkę w aktualnie rozgrywanym spotkaniu. Portugalczyk nie dał szans Neuerowi. Jego defensywa popisała się wielką biernością.

75'
Cuda w bramce czyni Neuer! Niemiec przed chwilą zatrzymał bombowy strzał Cristiano Ronaldo. Portugalczyk próbował szczęścia z naprawdę bliskiej odległości od bramki.

73'
Manuel Neuer popisał się kapitalnym refleksem! Instynktowna interwencja przy uderzeniu Benzemy uratował Bayern przed utratą gola.

72'
Benzema wciąż szuka sposobu na pokonanie Neuera. Dwukrotne próby strzałów głową nie przyniosły satysfakcjonującego jego efektów.

71'
Gracze gości zbyt kombinacyjnie próbowali rozwiązać sytuację w ofensywie.

69'

68'
Ronaldo reklamował zagranie piłki ręką w szesnastce Niemców. Włoski sędzia uznał, że nie było złamania przepisów gry.

66'
Na boisku biega już Douglas Costa, Ribery odpoczywa na ławce.

65'
Sergio Ramos pokonał ustawiony mur przez Neuera. Niestety jednak nie zdołał zaskoczyć samego bramkarz, bo strzał wylądował daleko od prawego słupka jego bramki.

64'
Będzie rzut wolny dla "Królewskich". Wyraźnie ręką w przyjęciu futbolówki pomagał sobie Ribery.

63'
Xabi Alonso zmieniony przez Juana Bernata. Na taki ruch taktyczny zdecydował się Carlo Ancelotti.

61'
żółta kartka Gra przerwana. Drugą żółtą kartkę w tym pojedynku zobaczył Javi Martinez.

59'
Dobrze zachowała się defensywa Bayernu, świetnie wychodząc w momencie podania od Ronaldo. Portugalski skrzydłowy złapany na ofsajdzie.

58'
Zmiana w składzie Realu Madryt. Asensio zastąpił Bale'a.

57'
żółta kartka Na żółtą kartkę w pełni zasłużył Martinez. Jego faul taktyczny mógł sprawić wiele krzywdy przeciwnikowi.

55'
Neuer pokazał kosmiczną interwencję! Bramkarz fantastycznie przeniósł nad poprzeczkę strzał Bale'a z kilku metrów! Walijczyk starał się rywali zaskoczyć głową.

54'
Ambitny rajd pod polem karnym Neuera próbował zaprezentować Benzema. Francuz zadbał o walor artystyczny, ale w porę we wszystkim zorientowała się obrona i przerwała grę.

52'
Ponownie ofsajdu nie ustrzegł się Muller. W górę powędrowała chorągiewka arbitra liniowego.

51'
Thomas Muller został zostawiony na sporym spalonym. Od rzutu wolnego zaczną obrońcy tytułu.

50'
Podopieczni Zidane'a chcą iść za ciosem. W ekipie Bayernu Monachium wkradł się chaos.

48'
1:1! Bayern Monachium dał się zaskoczyć na prawej stronie boiska. Bajeczna asysta Carvajala, który wyłożył futbolówkę Ronaldo, a ten z bliskiej odległości zaskoczył bezradnego Neuera.

47'
Bez zmian w składach przystąpiły dwa teamy do występu po po przerwie.

46'
Real Madryt zaczął drugą połowę!

Pierwsza połowa spotkania w Monachium przeszła już do historii. Dużo działo się w pierwszej części gry.

45+2'
Niewykorzystana jedenastka może pobudzić gości do spróbowania odmiany swojego położenia w tym spotkaniu.

45'
Vidal nie potrafił wykorzystać rzutu karnego! Chilijski pomocnik kopnął piłkę wysoko nad poprzeczkę! Kibice Bayernu rozczarowani takim obrotem sprawy.

44'
Ręka w polu karnym Realu! Jedenastka dla gospodarzy! Żółtą kartkę obejrzał Carvajal. Sędzia główny w orzekaniu o rzucie karnym wspomógł się opinią arbitra liniowego.

44'
żółta kartka Żółtą kartkę otrzymał Kroos. Niemiec sfaulował swojego kolegę z reprezentacji, Mullera.

43'
Manuel Neuer nie stracił swojej wysokiej formy! Niemiecki goalkeeper bardzo sprawnie wyciągnął soczysty strzał z dystansu, który oddał Cristiano Ronaldo.

41'
Vidal bliski podwyższenia i polepszenia swojego dorobku strzeleckiego! Chilijczyk efektownie rzucił się na dośrodkowanie z prawej flanki boiska, lecz jego uderzenie głową poleciało obok światła bramki Navasa.

39'
Zabrakło konkretności Mullerowi w polu karnym rywala. Niemiec otrzymał doskonałe, prostopadłe podanie od klubowego partnera, ale ten nie potrafił spokojnie przyjąć futbolówki.

38'

37'
Jednak nie. Casemiro ponownie na boisku.

36'
Piłkarz Realu Madryt chyba zakończy swój udział w tym widowisku.

35'
Kolejne problemy ze zdrowiem ma Casemiro.

34'
Casemiro wrócił do kontynuowania zawodów.

32'
Casemiro wraz z medykami opuścił plac gry. Real Madryt przez chwilę zmuszony do gry w osłabieniu.

31'
Thiago Alcantara przez przypadek nadepnął na stopę walczącego o piłkę przeciwnika.

30'
Na uraz skarży się piłkarz przyjezdnych.

29'
Dobre wyjście i świetnie piąstkowanie wykonał Manuel Neuer. Niemieckiemu bramkarzowi jak na razie trudno coś poważniejszego zarzucić.

28'
Gol dla Bayernu był strzelony ze stałego fragmentu gry. Dobrze wykonany rzut rożny.

27'
1:0! Fatalny błąd w kryciu popełnił Nacho. Koszmarną gafę wykorzystał z zimną krwią Vidal, który przepięknie rzucił się szczupakiem, a następnie ulokował futbolówkę pod poprzeczką!

25'
Ribery postraszył zawodników oraz kibiców z Madrytu. Jego soczysty wolej miał szanse powodzenia.

24'
Alabie nie powinno zostawiać się wiele miejsca do strzału. Ten błąd przed chwilą popełnili przyjezdni, jednak Austriak nie potrafił odpowiednio się wstrzelić. Futbolówka powędrowała nad poprzeczką.

22'
Bayern Monachium miał szansę na wyprowadzenie groźnej kontry, po głupiej stracie Marcelo. Brazylijczyka uratowali jego koledzy z defensywy, którzy w odpowiednim momencie zatrzymali akcję.

21'
Javi Martinez został ofiarą nadmiernej ostrości ze strony piłkarza Realu Madryt.

20'

18'
Manuel Neuer miał wiele szczęścia! Piłka po uderzeniu głową przez Benzemę powędrowała na poprzeczkę jego bramki! Coraz groźniej pod jego szesnastką!

17'
Bawarczykom udało się wyjść z opresji po rzucie rożnym dla Madrytu.

16'
Cristiano Ronaldo wygenerował zawód wśród swoich kibiców. Portugalczyk zaprezentował bardzo nieudolny strzał z rzutu wolnego. Piłka posłana z 24. metra poleciała wysoko nad poprzeczką.

15'
Boateng sprokurował groźny rzut wolny dla Realu Madryt. Karim Benzema był wyraźnie podcięty przez stopera gospodarzy.

14'
Carvajal na chwilę opuścił boisko. Przy linii bocznej będzie mu udzielana pomoc.

13'
Kontuzji nabawił się Carvajal. Przy nim pojawił się już sztab medyczny.

12'
Arjen Robben nie zdołał uniknąć pozycji spalonej. Holender musiał z pokorą przyjąć werdykt zespołu sędziowskiego.

10'
Bardzo mocną centrę od rzutu wolnego posłał Xabi Alonso. Do futbolówki skakało kilku jego kolegów z drużyny, ale żadnemu z nich nie udało się wygrać powietrznej rywalizacji z obrońcami.

9'
Widowisko się zaostrzyło. Na boisku leży Arjen Robben.

8'
Do gry w ofensywie przystąpili "Królewscy".

6'
Thiago Alcantara nie znalazł sposobu, aby przepisowo zatrzymać Cristiano Ronaldo. Włoski arbiter odgwizdał przewinienie.

5'
Real Madryt nie potrafi wyjść z atakiem. Pierwsze pięć minut upłynęło pod znakiem ofensywy piłkarzy z Monachium.

4'
Vidal nie zdołał dobrze wykończyć centry z rzutu rożnego. Od sześciu metrów grę rozpocznie Keylor Navas.

3'
Kibice zobaczą kolejny rzut rożny dla mistrzów Niemiec.

2'
Keylor Navas spokojnie wychwycił sygnalizowany strzał głową. Korner nie przyniósł Bayernowi zbyt wiele groźnego.

1'
Rzut rożny dla Bayernu. Gospodarze już od pierwszych sekund w ataku na bramkę rywala.

*'
Gra rozpoczęta! Miejmy nadzieję, że zobaczymy kapitalne widowisko!

*'
Piłkarze wchodzą na murawę. Za chwilę usłyszymy oficjalny hymn Ligi Mistrzów.

*'
Do Monachium w roli sędziego głównego przyjechał Pan Nicola Rizzoli.

*'
Ławka rezerwowa Realu Madryt: Casilla, Danilo, Kovacic, Asensio, James, Isco, Morata

*'
Ławka rezerwowa Bayernu Monachium: Ulreich, Costa, Rafinha, Bernat, Coman, Kimmich, Sanches

*'
Z powodu kontuzji barku w nadchodzącym spotkaniu zabraknie Roberta Lewandowskiego.

'
Zapraszamy do śledzenia meczów Ligi Mistrzów na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online