Legia Warszawa - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 0

Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Kopczyński, Moulin, Hamalainen (67' Nagy) - Guilherme, Odjidja Ofoe, Radović - Kucharczyk (80' Chukwu)
Borjan - Rymaniak, Dejmek, Diaw - Kallaste - Żubrowski (87' Marković), Możdżeń, Kiełb, Aankour, Pylypchuk (80' Abalo) - Palanca (90+5' Mrozik)

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Korona Kielce

Dziękuję wszystkim odbiorcom mojej relacji. Zachęcam do śledzenia naszych innych punktów oferty.

Rzut rożny nie dał gospodarzom gola! Bezbramkowy remis w Warszawie.

90+7'
Kolejny korner. Tomasz Jodłowiec skutecznie powstrzymany.

90+6'
Rzut rożny dla Legii.

90+6'
Mocno z dystansu kropnął Marković. Piłka powędrowała nad poprzeczką bramki Legii Warszawa.

90+5'
Zmiana na czas: Mrozik w miejsce Palanki.

90+4'
Diaw korzysta z pomocy medyków.

90+3'
Maciej Dąbrowski w opinii arbitra zbyt agresywnie potraktował interweniującego Borjana. Środkowy obrońca gospodarzy walczył ambitnie o dośrodkowanie z lewego skrzydła.

90+1'

90'
Mecz w stolicy został przedłużony o cztery minuty.

89'
Abalo przestrzelił w dogodnej na gola sytuacji. Techniczny, ale i również bardzo niecelny strzał poszedł na jedną z trybun.

88'
Legia Warszawa wzięła sprawy w swoje ręce.

87'
Za urazowanego Żubrowskiego na murawie zobaczymy Markovicia.

86'
Żubrowski ofiarnie stanął na linii uderzenia Chukwu. Senegalczyk konkretnie przyłożył z pół woleja.

85'
Korner dla gospodarzy. Zatrzymany strzał Macieja Dąbrowskiego.

84'
Odepchnięty został Radović. Rzut wolny z trzydziestu metrów.

82'
Jacek Kiełb dopadł do bezpańskiej futbolówki i od razu uderzył na bramkę! Dużym refleksem błysnął Arkadiusz Malarz, który końcówkami palców zatrzymał strzał w prawy sektor bramki!

81'
Kielczanie również pokusili się o zmianę: Abalo za Pylypchuka.

80'
Chukwu ma pomóc Legii w pokonaniu Korony Kielce. Z boiska zszedł Michał Kucharczyk.

79'
Arkadiusz Malarz nie ryzykował i nie łapał bardzo silnego strzału autorstwa Aankoura.

78'
Za chwilę powinniśmy doczekać się zmian.

76'
W Niecieczy utrzymuje się wynik 1:0. Taki rezultat psuje plany Koronie Kielce.

75'
Ciekawie Żubrowski próbował wypuścić kolegę w uliczkę. Do pełnej realizacji sukcesu zabrakło ciut więcej dokładności.

74'
żółta kartka Trzecią żółtą kartkę w tym sezonie otrzymał Żubrowski. Młody pomocnik zrealizował klasyczny faul taktyczny.

73'
Michał Pazdan był doskonale ustawiony pod swoją bramką. Jacek Kiełb zbyt biernie atakował piłkę z lewego skrzydła boiska.

71'
Efektownie, technicznie stały fragment gry rozwiązał Moulin. Z jego centrą fenomenalnie poradziła sobie linia defensywa przyjezdnych.

70'
Rzut wolny dla Legii.

69'
Soczyste wgranie z lewego skrzydła pokazał Hlousek. W założeniu piłka miała dotrzeć do Ofoe, lecz niestety, w ostatnim momencie podanie przeciął jeden z obrońców Korony.

67'
Hamalainen dzisiaj bez gola. Swoją szansę od trenera Magiery otrzymał Nagy.

66'
żółta kartka Ofoe dostał żółtą kartkę. Trzeba przyznać, że Belg solidnie pracował na taką karę.

65'
Kawałeczek swojego kunsztu przed momentem pokazał Radović. Efektowny, podkręcony strzał z kilkunastu metrów powędrował minimalnie tuż obok lewego słupka.

64'
Linii defensywnej stołecznej ekipy udało się wyjść zwycięsko z zagrożenia. Dośrodkowanie z prawego narożnika boiska nie dotarło do graczy Korony.

63'
Korner dla gości. Najwyżsi zawodnicy już udali się pod pole karne.

61'
Bardzo wysoko piłkę posłał jeden z zawodników Legii. Ale trzeba wcześniej docenić gospodarzy za koronkową akcję.

60'
Aankour znalazł się na pozycji spalonej. Arbiter liniowy nie daje się zaskakiwać.

59'

58'
Z ogromnie dużej odległości od bramki Malarza swojego szczęścia spróbował Aankour. Zawodnik wykazał się naprawdę wielką odwagą, jednak piłka przeleciała bezpiecznie obok światła bramki.

57'
Czekamy wciąż na klarowne sytuacje bramkowe.

55'
Już rozgrzewa się Chukwu.

53'
Bardzo oryginalne rozwiązanie rzutu wolnego zaprezentowali goście. Kiełb podcinką do Diawa. Senegalski obrońców nie zdołał jednak uwolnić się spod krycia rywala.

51'
żółta kartka Moulin nie mógł pozwolić na to, żeby przeciwnik zbliżył się pod jego pole karne. Ostry wślizg spotkał się z żółtą kartką.

50'
Rymaniak nie poradził sobie na prawej flance z Ofoe. Ten pierwszy próbował przedrzeć się na pole karne przeciwnika.

49'
Mateusz Możdżeń niecelnie próbował z pobliża pola karnego Legii. U defensywnego pomocnika przyjezdnych zabrakło pomysłu na to, jak zaskoczyć Malarza.

48'
Po raz kolejny defensywa Legii znalazła sposób na Jacka Kiełba. W górę powędrowała chorągiewka sędziego liniowego.

46'
Składy obu ekip nie uległy zmianom.

46'
Jesteśmy już w drugiej odsłonie meczu!

Arbiter główny skończył pierwszą odsłonę spotkania w Warszawie.

45+2'
żółta kartka Pan Frankowski wyciągnął żółty kartonik z kieszonki. Pylypchuk nie mógł liczyć na łagodniejszą ocenę, po bardzo niebezpiecznym wślizgu.

45+1'

45'
Do czasu gry I połowy dorzucono dwie minuty.

45'
Jacek Kiełb nawet nieźle kopnął piłkę z rzutu wolnego. Oczywiście zabrakło trochę więcej precyzji. Malarz przyglądał się, jak piłka poleciała za jego bramkę.

44'
Grę trzeba przerwać! Taką decyzję podjął sędzia główny, widząc faul na Kiełbie. Dąbrowski okazał się spóźniony ze wślizgiem.

42'
Maciej Dąbrowski wygrał rywalizację powietrzną z Diawem. Udało się wygrać ten bój, jednak nie udało się już dokładnie skierować piłki głową do bramki. Ta poszybowała nad poprzeczką.

41'
Rzut rożny dla Legii. Dośrodkowanie Hlouska z lewej flanki nie przedarło się przez Dejmka.

40'
Jacek Kiełb ponownie schwytany na ofsajdzie.

38'
Rzuty rożne nie są jak na razie znakami firmowymi obu zespołów. Brakuje większej dokładności w rozegraniu.

37'
Arbiter liniowy zasygnalizował pozycję spaloną. Swojego ustawienia nie dotrzymał Jacek Kiełb.

35'

33'
W środku pola doszło do przewinienia taktycznego na graczu Legii.

32'
Kolejne dośrodkowanie z rzutu rożnego autorstwa Moulina nie stworzyło zagrożenia pod bramką Borjana.

30'
Arkadiusz Malarz nieczysto parował futbolówkę, którą zza pola karnego kopnął Aankour. Bramkarz z wielkimi pretensjami do swoich kolegów.

29'
Diaw najwyżej wyskoczył do dośrodkowania z rzutu wolnego. Nieprzygotowane uderzenie głową nie zrobiło większej krzywdy defensywie Legii. Piłka poszybowała daleko od światła bramki.

28'
Prosta strata piłki przez Pazdana mogła wiele kosztować gospodarzy. Z dystansu solidnie kropnął Jacek Kiełb! Jego strzał przed siebie odbił Malarz, ale na jego szczęście, nikt nie dobił piłki.

27'
Maciej Bartoszek bardzo ekspresyjny w swojej strefie.

25'
Pylypchuk spróbował swoich sił zza pola karnego. Ukrainiec poszukał wariantu siłowego i to nie było dobre rozwiązanie. Futbolówka powędrowała wysoko nad bramką.

23'
Artur Jędrzejczyk bardzo dobrze zablokował rywala. Boczny obrońca świetnie ubezpieczył swoich stoperów.

22'
Zabrakło dynamiki ze strony Ofoe. Jego podanie do Hamalainena zostało skutecznie przerwane.

21'
Ofoe niedokładnie. Defensywny pomocnik "Wojskowych" próbował prostopadle zagrać na lewe skrzydło boiska.

20'
Diaw dobrze głową. Senegalski stoper jest tam, gdzie leci piłka. Przewaga Legii na boisku.

18'
Przecięta centra Kucharczyka. Jak na razie zagrania skrzydłowego nie docierają do adresatów.

16'
Piłkarze Jacka Magiery szukają fortelu, który dałby im prowadzenie. Wciąż brakuje dokładności.

15'
Mocno na trybuny piłkę kopnął Palanca. Ofensywny zawodnik przyjezdnych zdecydował się na podjęcie ryzyka z głębi pola karnego. Cóż, może innym razem.

14'
Obrona mistrzów Polski wybroniła się z zagrożenia, jakim było dośrodkowanie z rzutu wolnego.

13'
Borjan fenomenalnie wybronił Koronę Kielce! Hamalainen miał sytuację z kilku metrów od bramki, ale fiński pomocnik nie mógł czysto trafić w futbolówkę. Instynktownie i ofiarnie zareagował bramkarz.

12'
Rzut rożny. Diaw wślizgiem wybił piłkę poza plac gry.

11'
Hamalainen fantastycznie obsłużony podaniem przez Ofoe. Fin miał jednak zbyt wielką presję ze stron rywali, którzy przy nim blisko stali.

9'
Borjan wykazał się wielką odwagą na przedpolu. W czasie pełnienia interwencji zderzył się ze swoim obrońcą, Diawem.

8'
W równolegle rozgrywanym spotkaniu Bruk-Bet prowadzi 1:0 z Piastem Gliwice.

6'
Okazję mieli przyjezdni. Pylypchuk zagrał fenomenalnie głową! Jego strzał z powietrza powędrował minimalnie obok lewego słupka bramki. Sytuacja ze stałego fragmentu gry.

5'
Zawodnicy obu ekip nie kalkulują. Będziemy świadkami twardego meczu.

4'
Michał Kucharczyk z prawego skrzydła zagrywał do kolegów, którzy nadbiegali. Przytomnie w swojej szesnastce zareagował Diaw, przecinając podanie.

3'
Malarz ma piłkę w rękawicach. Hlousek skutecznie zatrzymał skaczących przeciwników w polu karnym.

2'
Rzut wolny dla Korony.

1'
Szybki cross Moulina do Kucharczyka. Napastnik gospodarzy nie zdołał dotrzeć do zbyt mocnego podania.

*'
Legia Warszawa zaczęła grę!

*'
Na stadionie gospodarzy rozbrzmiał "Sen o Warszawie".

*'
W pierwszej potyczce Legia wygrała 4:2.

*'
Na ławce rezerwowej Legii znaleźli się dwaj napastnicy, których warszawska ekipa ściągnęła w zimowym okienku transferowym: Chukwu oraz Necid.

*'
Do stolicy Polski w roli arbitra głównego przyjechał Pan Bartosz Frankowski.

*'
Dla układu tabeli nadchodzące spotkanie ma bardzo dużo znaczenie. Korona Kielce może sobie zapewnić udział w grupie mistrzowskiej.

*'
W pierwszej jedenastce Korony Kielce na ten mecz nie zmieścili się: Pesković, Kwiecień, Grzelak, Mrozik, Marković, Abalo, Micanski

*'
Jacek Magiera, trener Legii, na ławce rezerwy pozostawił taki zestaw piłkarzy: Cierzniak, Rzeźniczak, Broź, Szymański, Nagy, Chukwu, Necid

*'
Witam Państwa i od razu zapraszam na śledzenie relacji tekstowej z meczu: Legia Warszawa - Korona Kielce.
Początek spotkania zaplanowano na 15:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online