Lechia Gdańsk - Arka Gdynia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
2 : 1

Kuciak - Wawrzyniak, Maloca, Janicki, Stolarski - Borysiuk, Krasić, Wolski, F.Paixao (72' Haraslin), Peszko (87' Sławczew) - M.Paixao (77' Kuświk)
Jałocha - Warcholak, Marcjanik, Sobieraj, Zbozień - Marciniak, Łukasiewicz, Bożok (81' Nalepa), Hofbauer, Formella (67' Błąd) - Siemaszko (67' Barisić)

Za uwagę dziękuję wszystkim kibicom. Dobrego, spokojnego wieczoru

Nieudany debiut na ławce trenerskiej Arki zaliczył Leszek Ojrzyński.
Lechia Gdańsk pokazała dzisiaj troszeczkę więcej piłkarskiej jakości. Ten wynik oznacza, że klub z Gdańska wskoczył na trzecią pozycję w ligowej tabeli.

Radość kibiców gospodarzy! Lechia Gdańsk lepsza w Derbach Trójmiasta!

90+3'

90+2'
Jakub Wawrzyniak nieprzepisowo zaatakowany w pojedynku powietrznym. Kolejny rzut wolny dla podopiecznych Piotra Nowaka.

90+1'
Gospodarze próbują kraść cenne sekundy.

90'
Tomasz Musiał przyznał dodatkowe cztery minuty.

89'
Bez wirtuozerii, bez efektowności gola na 2:2 szukają piłkarze ekipy gości.

88'
Zbozień na spółkę z Błądem przerwali rajd Rafała Wolskiego.

87'
Sławomir Peszko wykonał kawał solidnej pracy. Ostatnim zmiennikiem tego spotkania okazał się Sławczew.

85'
Ostry wślizg Peszki w nogi Nalepy. Sędzia Musiał oszczędził bocznego pomocnika klubu z Gdańska.

84'
Któryś z graczy Arki skutecznie głową zażegnał niebezpieczeństwo od swojej bramki. Wolski centrował z prawego narożnika boiska.

83'
Piotr Nowak myśli, jak tu utrzymać korzystny wynik. Przypominam, że ten szkoleniowiec ma jeszcze jedną zmianę do dyspozycji.

81'
Na gdańskiej murawie pojawił się Michał Nalepa. Dał zmianę za Miroslava Bożoka.

80'
Przed nami ostatnie dziesięć minut gry podstawowego czasu.

78'
żółta kartka W pełni zasłużenie żółty kartonik zobaczył Peszko. Skrzydłowy Lechii przypadkowo uderzył skaczącego rywala łokciem.

77'
Bez Marco Paixao Lechia skończy ten mecz. Grzegorz Kuświk spróbuje poprawić swój dorobek strzelecki w tym sezonie ligowym.

75'
70% posiadania piłki przy Lechii Gdańsk.

74'

72'
Lucas Haraslin przywitał się ze swoimi kibicami. Na ławce rezerwowej wylądował Flavio Paixao.

71'
2:1! Arka Gdynia złapała kontakt! Fenomenalny strzał z rzutu wolnego pod poprzeczkę bramki! Kuciak robił wszystko, co mógł, ale niestety dla kibiców Lechii był bezradny.

69'
Flavio dotknął piłkę ręką w pobliżu swojego pola karnego.

67'
Brawa dla Rafała Wolskiego, który ambitnie blokował dośrodkowanie Bożoka.

66'
Josip Barisić zmienił Rafała Siemaszkę oraz Adrian Błąd zastąpił Dariusza Formellę - na takie ruchy zdecydował się Leszek Ojrzyński.

65'

63'
Konrad Jałocha został zmuszony do popełnienia poważniejszej interwencji. Strzał z pobliża pola karnego leciał w prawy, dolny róg bramki!

61'
2:0! Lechia podwyższyła wynik! Na listę strzelców wpisał się Sławomir Peszko! Efektowna szarża na lewej flance boiska przyniosła gola.

60'
Maloca pofatygował się na pole karne rywala, aby spróbować sfinalizować sytuację z rzutu wolnego. Portugalski obrońca wygrał powietrzny bój, lecz niestety zagranie głową okazało się dalekie od perfekcji.

59'
Warcholak na wyraźnym spalonym. Decyzja arbitra liniowego w mojej opinii niepodważalna.

58'
Milos Krasić bez pardonu zaatakował w powietrznym starciu Warcholaka. Nie było żółtej kartki dla kapitana gospodarzy.

57'
W Krakowie nadal utrzymuje się bezbramkowy remis. Wisła gra z Zagłębiem Lubin.

56'
Zatrzymana ambitna akcja Stolarskiego. Ten próbował dokładnie wyłożyć futbolówkę braciom Paixao, ale jego plany kapitalnie wyczuli obrońcy Arki.

54'
żółta kartka Żółtą kartkę przed chwilą obejrzał Łukasiewicz. Defensywny pomocnik zrobił wszystko, aby Peszko nie rozpędził się z futbolówką.

53'
żółta kartka Faul za faul. Wawrzyniak został ukarany żółtą kartką, za podcięcie Bożoka.

52'
Krasić powalony na murawę. Coraz ostrzej na boisku w Gdańsku.

50'
Defensywa gdańszczan bez większego zarzutu wyszła z opresji, którą był rzut wolny wykonywany przez Hofbauera.

49'
Na wysokości własnego pola karnego przewinienia dokonał zawodnik gospodarzy.

48'
Najbliżej bramki Arki w momencie podania był Flavio Paixao.

48'
Nie było dobrego przyjęcia piłki przez Flavio. Lechia miała okazję do podwyższenia aktualnego rezultatu.

47'
W przerwie nie doszło do żadnych zmian personalnych po obu stronach.

46'
II połowa meczu w Gdańsku!

Portal Ekstrastats przygotował zestawienie statystyczne niedawno zakończonej połowy spotkania.

Wynik 1:0 utrzymał się do przerwy.

45+1'
Jałocha pewnie i efektownie wyłapał silną próbę Flavio. Portugalczyk skierował piłkę wprost w bramkarza.

44'
Jedną minutę doliczył sędzia główny.

43'
Arka Gdynia już dawno nie atakowała bramki gospodarzy. Lechia jest coraz bliższa gola podwyższającego.

41'
Peszko został wytrącony z rytmu biegu. Od stałego fragmentu "Biało - Zieloni".

40'
W chaotyczny sposób w polu karnym gości atakowała Lechia. Zabrakło czegoś, co zmyliłoby obronę Arki.

38'
Grę przerwał Siemaszko. Niestety, zrobił to w sposób nieprzepisowy.

36'
Z dalszej odległości wyzwanie podjął Krasić. Doświadczony pomocnik jednak nie zdołał celnie ulokować futbolówki. Od sześciu metrów nową akcję rozpocznie bramkarz Arki.

35'
żółta kartka Nerwy puściły Bożokowi. Niesportowe zachowanie zostało docenione przez arbitra, który pokazał mu żółty kartonik.

34'
Rafał Wolski trochę postraszył zawodników z Gdyni. Solidne uderzenie pofrunęło w pobliżu lewego słupka bramki Jałochy.

33'
Lechia Gdańsk otrzymała rzut wolny. I to rzut wolny z naprawdę atrakcyjnej lokalizacji do podjęcia bezpośredniej próby.

31'
Formella zatrzymany w kapitalnym stylu przez Kuciaka! Wyborna interwencja na przedpolu.

30'

29'
Rafał Siemaszko był bardzo bliski skutecznego wykończenia akcji z rzutu rożnego. Jego próba z głowy powędrował tuż obok lewego słupka bramki Kuciaka.

27'
1:0! Akcja bramkowa braci Paixao! Flavio na nos dograł z lewego skrzydła do swojego brata bliźniaka, a ten z kilku metrów wpakował piłkę do bramki kompletnie zaskoczonego Jałochy!

26'
Świetne zagranie Wolskiego do Borysiuka. Ten oddał soczysty strzał z dystansu, który z ogromnymi problemami na rzut rożny sparował Jałocha.

24'
Formella pociągał za koszulkę zawodnika Lechii. Wszystko miało miejsce w pobliżu szesnastki przyjezdnych. Faulowany był Stolarski.

23'
Peszko kapitalnie dośrodkował z lewego sektora boiska. Do dogodnej okazji strzeleckiej dopadł Marco Paixao, jednak jego zagranie głową poleciała tuż obok światła bramki.

21'
Grad wrzutek na pole karne Arki. Przed momentem piłka wleciała na poprzeczkę, po rykoszecie.

20'
Niedokładne dośrodkowanie Flavio, który ambitnie przedarł się przez dwóch przeciwników. Coraz częściej w ofensywie widzimy klub z Gdańska.

18'
Marco Paixao nie miał okazji do celniejszego skierowania piłki głową. Portugalczykowi, który znajdował się w trudnym położeniu, udało się oddać strzał. Futbolówkę przejął Konrad Jałocha.

16'
Sztab medyczny Arki opatruje zawodnika gości.

15'
Faul w środkowej strefie boiska dostrzegł Pan Tomasz Musiał. Rzut wolny dla piłkarzy gości.

14'
Gracze z Gdańska reklamowali rzut rożny. W ich opinii ostatni futbolówkę przed jej opuszczeniem boiska zagrał Hofbauer.
Sędzia nakazał Jałosze zacząć grę od swojej bramki.

12'
Gdańscy kibice głośno dopingują. Przypominamy, że kibice Arki otrzymali zakaz na dzisiejsze spotkanie.

11'
W innym spotkaniu Wisła Kraków remisuje bezbramkowo z Zagłębiem Lubin.

9'
Strzałem z dystansu, z pozytywnej strony pokazał się nam Borysiuk. Soczysty strzał powędrował minimalnie nad poprzeczką bramki Jałochy.

8'
Ależ blisko 0:1! Dariusz Formella swoim technicznym uderzeniem trafił w poprzeczkę bramki Kuciaka! Gdyby futbolówka leciała ciut niżej, to ten byłby bez jakichkolwiek szans!

7'
Goście z rzutem rożnym. Flavio Paixao stanął na drodze podania z lewego skrzydła boiska.

6'
Za bardzo rozpychał się Marco Paixao. Sędzia został zobligowany do jak najszybszego przerwania gry.

5'
Fałsz Peszki. Skrzydłowy Lechii oraz reprezentacji Polski solidnie przymierzył z głębi pola karnego. Niestety, ale futbolówka koszmarnie zeszła mu z nogi.

3'
Chaotycznie, ale i skutecznie wybroniła się ekipa z Gdańska. Piłka krążyła w pobliżu bramki Dusana Kuciaka.

2'
Rzut rożny dla Arki. Zablokowany strzał Siemaszki.

1'
Do zagrania piłki ręką przyznał się jeden z braci Paixao. Od rzutu wolnego zacznie beniaminek aktualnego sezonu LOTTO Ekstraklasy.

1'
Pierwsi piłkę kopnęli gospodarze!

*'
Wielkie Derby Trójmiasta wystartowały!

*'
Piłkarze obu ekip wkroczyli na gdańską murawę.

*'
Ławka rezerwowa Arki Gdynia: Steinbors, Sołdecki, Socha, Nalepa, Sambea, Błąd, Barisić

*'
Tak kształtuje się ławka rezerwowa Lechii Gdańsk: Zelenka, Sławczew, Mila, Kuświk, Nunes, Kessel, Haraslin

*'
Pojedynek w Gdańsku do sędziowania przypadł Panu Tomaszowi Musiałowi z Krakowa.

*'
W rundzie jesiennej w meczu pomiędzy obiema ekipa padł remis 1:1.

*'
W roli pierwszego szkoleniowca Arki Gdynia zadebiutuje w nadchodzącym starciu Leszek Ojrzyński. Szkoleniowiec ostatnio pracował w Górniku Zabrze.

*'
Oba kluby dzisiaj zmierzą się w ramach 29.kolejki LOTTO Ekstraklasy sezonu 2016/17.

*'
Kolejne emocje związane z LOTTO Ekstraklasą na naszym serwisie! Przed nami Derby Trójmiasta, czyli spotkanie Lechii Gdańsk z Arką Gdynia.
Prestiżowe spotkanie w województwie pomorskim rozpocznie się o godz. 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Arka Gdynia, to zapraszamy do śledzenia meczu online