Cracovia - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 2

Sandomierski - Brzyski, Malarczyk, Polczak, Deleu (59' Piątek) - Kanach (59' Cetnarski), Dąbrowski, Budziński, Jendrisek (70' Steblecki), Wójcicki - Szczepaniak
Malarz - Hlousek, Pazdan, Dąbrowski, Jędrzejczyk - Kopczyński, Moulin - Guilherme (89' Jodłowiec), Radović, Nagy - Necid (78' Hamalainen)

Mecze na żywo: Cracovia - Legia Warszawa

Dziękuję serdecznie Państwu za wspólne przeżywanie emocji. Życzę miłego wieczoru!

Piłkarskie umiejętności dzisiaj były przy zawodnikach z Warszawy. Zwycięstwo jej dali piłkarze, którzy ostatnio byli mocno krytykowani w środowisku.
Coraz ciemniejsze chmury nad głową Jacka Zielińskiego i Cracovii. Gospodarzy dzisiejszego meczu czeka bardzo trudna walka o utrzymanie w LOTTO Ekstraklasie.

Legia zwycięska w delegacji! Stołeczny klub jest wiceliderem sezonu zasadniczego!

90+2'
Arkadiusz Malarz popisał się naprawdę dobrym refleksem! Rykoszet mógł zaskoczyć doświadczonego goalkeepera.

90+1'
Niesportowe zachowanie w strefie bramkarza. Arkadiusz Malarz był ofiarą przypadkowego, ale i również niefortunnego ataku ze strony rywala.

90'
Arbiter główny dodał trzy minuty.

89'
Mateusz Szczepaniak starał się, jak najlepiej sfinalizować centrę z lewego narożnika boiska. Arkadiusz Malarz nie musiał interweniować po jego próbie z powietrza.

89'
Tomasz Jodłowiec zmienił Guilherme.

88'
Hlousek ofiarnie zblokował dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska.
Kibice Cracovii wykrzykują: "PASY GOL"!"

86'
Do wejścia na plac gry przygotowuje się Tomasz Jodłowiec.

84'
żółta kartka Żółtą kartkę otrzymał Hamalainen. Fin ostro potraktował Sandomierskiego, który dobrze interweniował w swojej strefie.

82'

80'
Zabrakło większej dynamiki i decyzyjności Radovicia. Wślizg wykonany w ostatniej chwili przez wracającego obrońcę, uratował Cracovię przed utratą następnej bramki.

79'
Kolejny spalony, na który dali się nabrać piłkarze Jacka Magiery. Od rzutu wolnego nową akcję wznowią popularne "Pasy".

78'
Tomas Necid może zejść z boiska, z podniesioną głową. Na murawę wkroczy zaraz Hamalainen.

77'
Maciej Dąbrowski, efektownym szczupakiem, zablokował dostęp do własnej bramki. Ładne zagranie uniemożliwiło przeciwnikowi zdobycie gola wyrównującego.

75'
Nieudana próba Damiana Dąbrowskiego. Piłka przeleciała tuż obok lewego słupka bramki Arkadiusza Malarza.

74'

72'
Guilherme, w opinii składu sędziowskiego, przekroczył swoje kompetencje, jeśli chodzi o odbiór piłki. Stały fragment gry dla Cracovii.

70'
Ostatnią zmianę w składzie gospodarzy przygotował Jacek Zieliński. Sebastian Steblecki w miejsce Erika Jendriska.

69'
Na pozycji spalonej znalazł się gracz stołecznej drużyny. Był nim Necid.

67'
Michał Pazdan genialnie zainterweniował! Nawet dwukrotnie! Środkowy obrońca zablokował strzał z ogromnie bliskiej odległości. Tomasz Brzyski stanął przed wyborną okazją na wyrównanie.

65'
Na oddanie uderzenia z rzutu wolnego szansę otrzymała krakowska ekipa.

64'
Gwizdek sędziego. Nagy popełnił przewinienie w ofensywie.

62'
Cracovia nie poddaje się. Klub prowadzony przez Janusza Filipiaka potrzebuje punktów, w kontekście walki o utrzymanie.

59'
Jacek Zieliński boi się wykartkowania Kanacha. Młodego pomocnika na placu gry zastąpił Cetnarski.

58'
Radović otrzymał szansę na to, aby dokładnie dograć do wbiegającego kolegi. Serb, z prawego skrzydła, kopnął zbyt silnie.

56'
Tempo gry wolniejsze. Czekamy na kolejne sytuacje na gole.

55'

53'
Piotr Polczak dostał od sędziego słowną reprymendę. Środkowy defensor Cracovii musi panować nad agresją, ponieważ ma już żółtą kartkę w tym spotkaniu.

53'
żółta kartka Miroslav Radović wyprowadził w pole Kanacha. Nieprzemyślany atak na nogi rywala zostało ukarane żółtą kartką.

52'
Necid wywalczył rzut wolny. W środkowej strefie boiska przewrócono czeskiego snajpera.

50'
1:2! Premierowe trafienie dla Legii zaliczył Tomas Necid! Genialny drybling w polu karnym, a następnie chirurgiczny strzał w lewy sektor bramki.

49'
Grzegorz Sandomierski ogromnie pewnie schwytał dośrodkowanie z rzutu wolnego. Źle do dośrodkowania przymierzył się Guilherme.

48'
Były gracz Legii, Brzyski, popełnił przewinienie.

46'
Na kolejny strzał pokusił się Marcin Budziński. Popularny "Budzik" musiał jednak pogodzić się z tym, że obrona Legii skutecznie zareagowała.

46'
Wracamy do gry!

Układ w tabeli, do przerwy

Wynik 1:1 do przerwy!

43'
1:1! Damian Dąbrowski wygrał walkę nerwów! Strzał w centralną część bramki dał wyrównanie krakowianom!

42'
Rzut karny Cracovii przyznał Jarosław Przybył! Arbiter główny dopatrzył się zagrania piłki ręką przez Artura Jędrzjczyka.

40'
Marcin Budziński próbuje ambitnie powiększyć swój dorobek strzelecki w tym sezonie ligowym. Solidny strzał z pół obrotu spokojnie minął światło bramki Arkadiusza Malarza.

38'
Jubilatowi gratulujemy!

36'
Dobre ustawienie w swoim polu karnym pokazał Michał Pazdan. Od kornera grę zaczną piłkarze Jacka Zielińskiego.

35'
Moulin spróbował swojego szczęścia technicznym uderzeniem z kilkudziesięciu metrów. Futbolówka poleciała minimalnie nad poprzeczką bramki krakowskiego zespołu.

34'
Jak na razie bez wigoru na placu gry biega Necid.

32'
Z rzutu rożnego za nisko i za krótko zagrał Moulin. Pewna interwencja głową jednego z piłkarzy Cracovii.

30'
Arkadiusz Malarz miał prawa do kolejnych narzekań na swoich kolegów z bloku obronnego. Ponownie zawodnik gospodarzy otrzymał kapitalną okazję na przymierzenie zza pola karnego. Tym razem Marcin Budziński nieznacznie się pomylił.

29'
Gra Legii Warszawa trochę się uspokoiła. W ostatnich minutach więcej z ofensywy miała Cracovia.

27'
Malarz miał ogromny żal do kolegów z obrony, którzy dali przeciwnikowi dużo miejsca do oddania strzału z dystansu. Doświadczony bramkarz genialnie sparował kąśliwie posłaną futbolówkę!

26'
Miroslav Radović został powalony na murawę. Sędzia główny miał dylemat, co zrobić z całą sytuacją. Uznał, że grę należy puścić.

25'
Do ofensywnej gry przystąpiła drużyna gospodarzy.

23'
żółta kartka Nie myślał o konsekwencjach Polczak, gdy wykonywał groźny wślizg. Kapitana Cracovii nie ujrzymy w następnej serii gier.

22'
Zupełnie nieprzygotowany strzał w wydaniu Deleu. Zaskakujące uderzenie piłki zza pola karnego zostało dobrze wyłapane przez Arkadiusza Malarza.

21'
Przewinienie blisko linii bocznej boiska zasygnalizował arbiter główny. Faulowany był gracz Cracovii.

19'
Strzelec bramki dla Legii został przed momentem złapany na ofsajdzie.

18'
0:1! Cross w wykonaniu Moulina otworzył Nagy'emu drogę do zdobycia gola! Świetnie przyjęcie futbolówkę, a potem genialny strzał zaskoczyły Sandomierskiego. Temu nie pomogło nawet szybkie wyjście z bramki.

16'
Nagy został skutecznie schwytany w pułapkę ofsajdową przez linię obronną "Pasów".

15'
Pierwszy kwadrans gry zdecydowanie dla zawodników Jacka Magiery.

14'
Damian Dąbrowski bardzo dobrze oddalił zagrożenie od swojej bramki. Defensywny pomocnik gospodarzy pewnym zagraniem głową wyjaśnił całą sytuację, po stałym fragmencie.

13'
Kolejny rzut wolny dla obecnych mistrzów Polski.

12'
Na efektowną przewrotkę zdecydował się Guilherme. Niekonwencjonalne wykończenie stałego fragmentu gry nie zagroziło bardziej bramce Sandomierskiego. Futbolówka poleciała nad poprzeczką.

11'
Grzegorz Sandomierski dobrze zatrzymał zaskakującą próbę, w wykonaniu Nagy'ego. Silny strzał w lewy sektor bramki miał szansę na finalny sukces.

10'
Częściej w grze ofensywnej oglądamy klub z Warszawy.

8'
Przed chwilą zobaczyliśmy bardzo długie podanie na lewe skrzydło boiska. Tam poszukiwany był Nagy, jednak zagranie okazało się zdecydowanie za mocne.

7'
Arkadiusz Malarz nie mógł stać na linii. Goalkeeper świetnie wyszedł do prostopadłego podania w kierunku Jendriska.

5'
Michał Kopczyński musiał z pokorą przyjąć werdykt sędziego głównego. Młody piłkarz Legii z premedytacją podciął przeciwnika.

4'
Deleu dobrze wypełnił swoją misję. Brazylijczyk skutecznie zatrzymał centrę z lewego skrzydła. Piłkę, z tego rejonu, wrzucał Guilherme.

3'
Michał Kopczyński kapitalnie uderzył piłkę głową! Futbolówka jeszcze przez przypadek odbiła się od Dąbrowskiego, ale fenomenalnie na linii zachował się Sandomierski, który umiejętni odbił strzał.

3'
Goście bardzo ofensywnie podeszli do tego meczu.

2'
Chaotycznie z zagrożenia wyszła Cracovia.

1'
Rzut rożny dla zawodników Legii.

*'
Ruszył mecz w Krakowie!

*'
Piłkarze znaleźli się już na murawie.

*'
PZPN do prowadzenia nadchodzącego piłkarskiego widowiska wybrał Pana Jarosława Przybyła.

*'
Skład rezerwy "Pasów": Stępniowski, Litauszki, Piątek, Cetnarski, Mihalik, Jaroszyński, Steblecki

*'
Na ławce rezerwowej Legii znalazła się taka plejada piłkarzy: Cierzniak, Rzeźniczak, Broź, Jodłowiec, Szymański, Vako, Hamalainen

*'

*'
Wgląd na ligową tabelę...

*'
Mecz w Krakowie zostanie rozegrany w ramach 30.kolejki LOTTO Ekstraklasy sezonu 2016/17.
W tej kolejce wszystkie pojedynki odbywają się o godzinie 18:00.

*'
Witamy Państwa i zachęcamy do śledzenia naszej relacji tekstowej LIVE z meczu: Cracovia - Legia Warszawa

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online