Lech Poznań - Ruch Chorzów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
3 : 0

Putnocky – Kędziora, L.Nielsen, Wilusz, Kostevych – Trałka, Majewski (63' Radut), Gajos – Kownacki (70' Makuszewski), Robak (75' N.B. Nielsen), Jevtić
Hrdlicka – Konczkowski, Helik, Kowalczyk, Oleksy – Surma, Urbańczyk – Przybecki (80' Trojak), Nowak (66' Gamakov), Moneta – Niezgoda (60' Arak)

Mecze na żywo: Lech Poznań - Ruch Chorzów

90'

87'
Niecelny strzał Monety.

87'
Kombinacyjna akcja Lecha zakończona zbyt lekkim strzałem Raduta.

83'
Brakuje emocji.

80'
Trojak zastąpił Przybeckiego.

75'
Nicki Bille Nielsen zastąpił Robaka.

72'
20 114 widzów zasiadło na stadionie Lecha Poznań.

70'
Makuszewski zastąpił Kownackiego.

66'
Gamakov zastąpił Nowaka.

63'
Radut zastąpił Majewskiego.

62'
Goool! 3:0! Fatalny błąd popełnił Helik, który zagrał prosto pod nogi Majewskiego, ten świetnie wypatrzył Jevticia, który nie miał problemów z pokonaniem bramkarza.

60'
Arak zastąpił Niezgodę.

59'
Moneta płasko uderzył z narożnika pola karnego, ale pewnie interweniował Putnocky.

54'
Strzał lewą nogą Gajosa minął bramkę.

48'
Techniczny strzał Jevticia z pola karnego. Pewnie interweniował bramkarz.

46'

45'
Koniec pierwszej połowy. Lech prowadzi 2:0.

41'
2:0! Poprzednia akcja przyniosła jednak Lechowi gola. Kostewycz dośrodkował piłkę z lewej strony boiska, a ładnym strzałem z woleja z pola karnego gola zdobył Gajos

40'
Robak znakomicie opanował piłkę w polu karnym, ale nie zdołał wykorzystać sytuacji sam na sam.

38'
Jevtić z łatwością minął obrońcę, ale jego strzał z pola karnego odbił na rzut rożny bramkarz.

35'
Lech mógł podwyższyć prowadzenie. Znalazł się sam przed Hrdlicką, próbował przerzucić nad nim piłkę, ale nie trafił w bramkę.

32'
Znów groźnie w polu karnym Lecha. Strzał Niezgody został jednak zablokowany.

28'
Urbańczyk uderzał z pola karnego, ale obok bramki. Mogło być groźnie.

27'
Z ostrego kąta uderzał jeden z zawodników Ruchu i będzie rzut rożny dla chorzowian.

26'
Długie zagranie do Niezgody, ale Putnocky wyszedł z bramki i wybił piłkę na aut.

21'
Sprzed pola karnego po ziemi uderzył Gajos, ale Hrolicka nie dał się zaskoczyć.

20'
Brakuje stuprocentowych sytuacji.

16'
Przybecki zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzenie było fatalnej jakości.

14'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego z piłką minął się Putnocky i Oleksy głową uderzył zdecydowanie obok bramki.

13'
Ruch przedostał się pod bramkę Lecha i wywalczył rzut rożny.

10'
Lech ma przewagę i zdecydowanie dłużej utrzymuje się przy piłce.

7'
Goool! 1:0 dla Lecha. Z prawej strony boiska dośrodkował Kędziora, a Łukasz Surma chcąc wybijać piłkę głową pokonał własnego bramkarza. .

5'
Jevtić popisał się ładną indywidualną akcją, zagrał do Robaka, którego strzał z pola karnego został zablokowany.

4'
Mogło być 1:0 dla Ruchu! Nowak zagrał górną piłkę do Niezgody, który miał przed sobą tylko Putnocky'ego, ale z wymarzonej okazji posłał piłkę nad bramką.

3'
Spokojny początek meczu.

1'

*'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek 30. kolejki Lotto Ekstraklasy.

*'
Nachodzące spotkanie w Poznaniu poprowadzi Pan Łukasz Bednarek.

*'
Tym meczem z Ruchem Chorzów żegna się Waldemar Fornalik. Doświadczony szkoleniowiec w ubiegły czwartek poinformował o swoim odejściu. Na ławce trenerskiej "Niebieskich" zastąpi go Krzysztof Warzycha.

*'
Ławka rezerwowa gospodarzy: Burić, Wasielewski, Tetteh, Makuszewski, Radut, Pawłowski, Nielsen

*'
Ławka rezerwowa gości: Miszczuk, Trojak, Pazio, Walski, Gamakov, Arak, Visnakovs

*'
Zapraszamy Państwa na relację tekstową LIVE z meczu: Lech Poznań - Ruch Chorzów.
Początek spotkania o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Ruch Chorzów, to zapraszamy do śledzenia meczu online