Bayern Monachium - Mainz online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Mainz
2 : 2

Ulreich - Rafinha, Hummels, Alaba (17' Kimmich), Bernat - Vidal (65' Alonso), Thiago - Robben, Muller, Ribery (46' Coman) - Lewandowski.
Huth - Donati, Hack, Bell, Brosinski (52' Balogun) - Frei, Latza - Oztunali, Krkić (68' Onisiwo), Quaison (78' Ramalho) - Muto.

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Mainz

Przez znaczną część spotkania Bawarczycy nie mogli się przebić przez dobrze ustawione zasieki w obronie Mainz, bijąc głową w mur próbując wyrównać przez praktycznie całą drugą połowę. Ostatecznie ta sztuka im się udała, ale na więcej nie starczyło już czasu i sił.

Koniec meczu! Bayern Monachium zremisował z FSV Mainz 2:2.

90+3'
Huth skutecznie wybił piłkę poza pole karne po wrzutce Robbena.

90+2'
Rzut rożny dla gospodarzy. Po centrze Robbena do główki doszedł Alonso, jednak doświadczony hiszpański pomocnik uderzył obok słupka.

90+1'
Mocny strzał Comana z pola karnego zablokowany przez Bella.

90'
Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone trzy minuty.

89'
żółta kartkaOnisiwo otrzymał żółtą kartkę od sędziego najprawdopodobniej za nadmierne dyskutowanie.

88'
Alonso przekroczył przepisy w starciu z Onisiwo.

87'
Lewandowski ze skrzydła zacentrował w pole karne, gdzie do futbolówki doszedł Muller, jednak wychowanek Bawarczyków oddając strzał głową nie trafił w bramkę.

86'
Dośrodkowanie Thiago wybite poza pole karne.

85'
Rzut wolny dla gospodarzy, niedaleko szesnastki zespołu z Moguncji.

84'
Uderzenie zza pola karnego z pierwszej piłki w wykonaniu Robbena przeszło nad poprzeczką.

83'
Coman był bliski dojścia do piłki po centrze Rafinhi.

82'
Muto został złapany na spalonym.

81'
Lewandowski kiepsko przyjął sobie futbolówkę w dosyć prostej sytuacji, przez co ta wyszła na aut.

80'
Bernat kolejny raz nieudanie zacentrował w pole karne.

79'
Uderzenie Robbena ze stojącej piłki zostało zablokowane.

78'
Zanim jednak gospodarze wykonają ten stały fragment gry, to goście przeprowadzą ostatnią zmianę: za Quaisona wszedł Ramalho.

77'
Rzut wolny dla gospodarzy po przewinieniu na Rafinhi. Piłka ustawiona tuż za linią pola karnego z lewej strony boiska.

76'
Jak pokazują powtórki, sędzia popełnił błąd - defensor gości bardzo wyraźnie przekroczył przepisy wchodząc w bardzo niebezpieczny sposób w nogę polskiego napastnika.

75'
Lewandowski padł na murawę próbując dojść do dośrodkowania ze skrzydła, po interwencji Hacka. Arbiter nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.

74'
Hack skutecznie wybił futbolówkę po centrze Robbena z lewej strony boiska.

73'
2:2! Thiago po podaniu Robbena udanie oszukał jednego z zawodników Mainz i zdecydował się na uderzenie zza pola karnego, które odbiło się od słupka i wpadło do siatki.

70'
Należy pochwalić dzisiaj gości z Moguncji za skuteczną grę w obronie. Nie dopuścili do zawodników gospodarzy do zbyt dużej sytuacji stuprocentowych pod własną bramką.

69'
Rzut rożny dla Bayernu. Dośrodkowanie Alonso znalazło adresata na dalszym słupku w postaci Kimmicha, jednak Niemiec nie trafił w światło bramki.

68'
Druga korekta w składzie Mainz: za Krkicia wszedł Onisiwo.

68'
Strzał Lewandowskiego po centrze Robbena przeszedł tuż nad bramką Hutha.

67'
Quaison był bardzo bliski wyjścia do sytuacji sam na sam, ale w ostatniej chwili piłkę wślizgiem wygarnął mu Kimmich.

66'
Silny strzał Comana udanie zablokowany przez Hacka.

65'
Trener Ancelotti zdecydował się na ostatnią roszadę: miejsce Vidala na placu gry zajął Alonso.

64'
Holender krótko rozegrał stały fragment gry zagrywając do Thiago, Hiszpan z kolei zdecydował się na dorzucenie futbolówki na środek szesnastki, jednak tam padła ona łupem obrońców gości.

63'
Robben wywalczył korner dla swojego zespołu.

62'
Centra Thiago trafiła na głowę Latzy.

61'
Potężny strzał Comana znakomicie wybronił Huth. Będzie rzut rożny dla gospodarzy.

60'
Bawarczycy pomimo prób wyrównania, nie zmienili zbytnio obrazu gry w stosunku do pierwszej połowy.

59'
Muller zastawiał się z piłką, będąc jednocześnie w polu karnym, ale Hack świetnie wygarnął mu futbolówkę spod nóg.

57'
Słabe dośrodkowanie Comana nie znalazło adresata w polu karnym zespołu z Moguncji.

56'
Bernat nieco przeciągnął wrzutkę ze skrzydła, przez co piłka przeszła całą szesnastkę i wyszła za linię końcową.

55'
Thiago poprzez złe przyjęcia piłki, uniemożliwił sobie zrobienie czegoś pod bramką Mainz.

54'
Strzał z dystansu w wykonaniu Krkicia nie sprawił kłopotów w wybronieniu go przez Ulreicha.

53'
Muller mógł wyrównać stan meczu po dośrodkowaniu Comana! Niemiec jednak źle przyjął futbolówkę w polu karnym i cała akcja spaliła na panewce.

52'
Zmiana w drużynie gości: za Brosinskiego wszedł Balogun.

51'
Wrzutka Bernata nie była najwyższej jakości i opuściła plac gry.

50'
Vidal był bliski przejęcia piłki po centrze Robbena, ale ostatecznie przegrał pojedynek z jednym z obrońców gości.

49'
Kolejny korner dla gospodarzy.

48'
Robben doszedł do strzału głową po centrze z rzutu rożnego, jednak nie trafił w światło bramki.

47'
Fenomenalna dwójkowa akcja Vidala z Thiago, ten drugi mocno uderzył z powietrza, ale doskonale interweniował Huth, zbijając futbolówkę na rzut rożny.

46'

Zawodnicy wracają na murawę. W wyjściowym składzie Bayernu nastąpiła druga zmiana: Coman zastąpił Ribery'ego.

Gospodarze nie pozbierali się do końca po porażce w Madrycie - taki wniosek można wysnuć po pierwszych 45 minutach. Bawarczycy gubią się za każdym razem, gdy goście podchodzą agresywnym pressingiem.

45+1'
Dośrodkowanie Robbena skutecznie przyblokował Hack.

45'
Do pierwszej części meczu została doliczona minuta.

44'
Potężne zamieszanie w polu karnym Bayernu, po którym było bardzo blisko trzeciego gola dla gości! Ostatecznie wynik nie uległ zmianie.

43'
żółta kartkaBrazylijczyk ogląda za to wejście żółtą kartkę.

42'
Brzydkie wejście Rafinhi w Quaisona w środku pola.

40'
Brosinski udanie wykonał "jedenastkę"! Ulreich wyczuł intencje strzelca, zdołał nawet dotknąć futbolówki, ale piłka wpadła do siatki.

39'
Rzut karny dla Mainz! Muto został podcięty przez Kimmicha.

38'
Lewandowski złapany na spalonym.

37'
Frei starał się uderzyć zza pola karnego, ale został zablokowany.

36'
Kolejny kontratak gospodarzy, jednak i tym razem akcja zakończyła się niepowodzeniem. Lewandowski próbował podać do Ribery'ego, będąc pod szesnastką gości, ale został zablokowany.

35'
Krkić wyraźnie przestrzelił w polu karnym Bawarczyków, mając niezłą okazję do zdobycia swojego drugiego gola.

34'
Strzał Mullera po wyprowadzonej kontrze przeszedł tuż obok słupka.

33'
Nic nie wynikło po tym stałym fragmencie gry, okazję do kontry mają teraz podopieczni Carlo Ancelottiego.

32'
Niebezpieczna wrzutka Donatiego przyniosła gościom róg po interwencji Vidala.

31'
Zbyt głęboka centra Robbena zakończyła nieźle zapowiadający się kontratak gospodarzy. Holender dośrodkował piłkę wprost w ręce Hutha.

30'
Muto złapany na spalonym.

29'
Thiago przekroczył przepisy w starciu fizycznym z Latzą.

28'
Robben był bliski dojścia do dorzuconej piłki ze strony Ribery'ego. Ostatecznie jednak ta opuściła plac gry.

27'
Przyblokowany strzał Lewandowskiego z dystansu. Będzie korner dla Bayernu.

26'
Bernat został jednak zatrzymany przez Donatiego udanym wślizgiem.

25'
Oztunali przegrał pojedynek fizyczny w Vidalem, gospodarze będą mieli okazję do kontry.

23'
Spory kiks Bella po centrze Mullera. Na szczęście dla gości, obyło się bez większego niebezpieczeństwa po tym błędzie.

22'
Oztunali padł w polu karnym po starciu z Vidala, jednak nie mogło być mowy o rzucie karnym.

20'
Górna piłka od Robbena do Ribery'ego doszła do Francuza, ale ten nie zdołał jej sobie przyjąć na tyle udanie, aby móc wywołać zagrożenie w polu karnym gości.

19'
Bell dobrze zachował się po centrze Bernata, wybijając piłkę poza własną szesnastkę.

18'
Nieprecyzyjne podanie ze strony Vidala nie miało szans dolecieć do Lewandowskiego.

17'
Wygląda na to, że Alaba doznał kontuzji. Carlo Ancelotti zdecydował się wprowadzić w jego miejsce Kimmicha.

16'
Mamy wyrównanie! Ribery precyzyjnie podał w pole karne do Robbena, ten z impetem wbiegł w szesnastkę i płaskim uderzeniem pokonał Hutha.

15'
Oztunali mógł podwyższyć prowadzenie gości! Drużyna Martina Schmidta wyprowadziła kontrę, Muto uruchomił szybkim podaniem niemieckiego skrzydłowego, jednak ten w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z Ulreichem.

14'
Donati w ostatniej chwili przeciął mogące sprawić zagrożenie we własnej szesnastce zagranie ze strony Vidala.

13'
Robben dograł futbolówkę na pole karne po indywidualnej akcji, ale ta została przejęta przez Hacka.

12'
Wrzutka Ribery'ego padło łupem defensorów Mainz.

11'
Niebezpieczne dośrodkowanie Bernata zostało wybite przez Bella na róg.

9'
Oztunali nie miał większych szans na dojście piłki po dalekim podaniu od Donatiego.

8'
Przewinienie Vidala w okolicy środka boiska na Latzie.

7'
Widać rozkojarzenie w grze Bawarczyków, co wykorzystują piłkarze z Moguncji.

6'
Wrzutka nie sprawiła problemów defensorom Bayernu.

5'
Rzut rożny dla gości.

4'
Warto zaznaczyć, że kłopoty Bayernu przy straconym golu zaczęła się po błędzie golkipera gospodarzy, który źle interweniował po centrze Oztunaliego.

3'
Gol dla Mainz! Krkić silnym i precyzyjnym uderzeniem pokonał Ulreicha, po podwójnym błędzie zarówno Rafinhi jak i Vidala, Serb przejął futbolówkę i dał prowadzenie gościom.

2'
Główka Vidala po dośrodkowaniu ze skrzydła Rafinhi nie sprawił kłopotów Huth.

1'
Zaczynamy!

*'
Piłkarze obu zespołów są już na placu gry.

*'
Rozjemcą dzisiejszego spotkania będzie Pan Frank Willenborg.

*'
Ławka rezerwowych: Lossl, Balogun, Onisiwo, Ramalho, De Blasis, Seydal, Serdar.

*'
Jedenastka gości: Huth - Donati, Hack, Bell, Brosinski - Frei, Latza - Oztunali, Krkić, Quaison - Muto.

*'
Osiemnastka, na jaką dziś zdecydował się Carlo Ancelotti:

*'
Niełatwą sytuację ma także zespół z Moguncji. Podopieczni Martina Schmidta dopiero w poprzedniej kolejce przerwali serię sześciu spotkań bez wygranej, choć widmo spadku wciąż zagląda im w oczy, pomimo czteropunktowej przewagi nad przedostatnim zespołem w tabeli.

*'
Bawarczycy przystępują do meczu w nie najlepszych humorach. We wtorkowy wieczór przegrali ćwierćfinałowe starcie o półfinał Ligi Mistrzów z Realem Madryt. Dodatkowo będą musieli sobie radzić bez Manuela Neuera, który odniósł poważną kontuzję, eliminującą go z gry do końca obecnych rozgrywek.

*'
Witamy Państwa serdecznie! Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej LIVE ze spotkania 30 kolejki Bundesligi: Bayern Monachium zmierzy się z Mainz.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Mainz, to zapraszamy do śledzenia meczu online