Bayern Monachium - Borussia Dortmund online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Borussia Dortmund
2 : 3

Ulreich - Lahm, Hummels (62' Boateng), Martínez, Alaba - Alonso (78' Muller), Vidal, Thiago, Robben, Ribéry (86' Costa) - Lewandowski
Bürki - Piszczek (79' Pulisić), Sokratis, Bender, Schmelzer - Weigl, Guerreiro, Dembélé, Castro (46' Durm) - Reus (90+1' Ginter), Aubameyang

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Borussia Dortmund

Dziękuję Państwu za uwagę i zachęcam do zaglądania na nasz serwis.

Koniec spotkania! Borussia Dortmund drugim finalistą aktualnej edycji Pucharu Niemiec. 26 maja dzisiejszy zwycięzca zmierzy się z Eintrachtem Frankfurt.

90+6'
Durm leży na boisku. To nie podoba się gospodarzom, którzy by chcieli jak najszybciej zacząć grę.

90+4'
żółta kartka Burki się doigrał! Bramkarz został ukarany za zbyt powolne rozpoczęcie gry.

90+4'
Martinez łokciem zagrał. Na murawę został powalony gracz z Dortmundu. Wszystko miało miejsce w pobliżu szesnastki gości.

90+3'
Pełna mobilizacja gości w działaniu defensywnym. Prawie cały skład zgromadzony na swoim polu karnym.

90+2'
Weigl podjął próbę zza pola karnego. Techniczne kropnięcie poleciało nad bramkę Ulreicha.

90+1'
Zmiana na czas w wykonaniu sztabu szkoleniowego gości. Matthias Ginter za Marco Reusa.

90'
Widowisko zostało przedłożone o pięć minut.

88'
Urazu nabawił się zawodnik Borussii Dortmund. Bender, w czasie pełnienia interwencji, przypadkowo zderzył się ze swoim kolegom z drużyny.

87'
Koszmarnie rozegrany rzut wolny przez mistrzów Niemiec. Zabrakło minimum komunikacji na linii dwóch wykonujących zawodników.

86'
Burki na refleks, i na medal! Bramkarz wyciągnął strzał z bliskiej odległości w wykonaniu Robbena.

85'
Ostatnia korekta w szeregach Bayernu. Ribery zmieniony przez Douglasa Costę.

84'
Burki, w opinii zawodników gospodarzy, powinien zostać ukarany żółtą kartką, za opóźnianie gry.

82'
Robbben przepięknie podkręcił futbolówkę, podczas uderzenia jej z pobliża pola karnego. Futbolówka fantastycznie leciała, ale ostatecznie wylądowała tuż obok lewego słupka bramki.

80'
Po jednej zmianie mają obaj szkoleniowcy. Najbliższe dziesięć minut pokaże, kto wygra walkę nerwów.

79'
Łukasz Piszczek opuścił plac gry. Za Polaka na murawę wkroczył Pulisić.

78'
Świeżo upieczonego "kartkowicza" na boisku zmienił Thomas Muller.

77'
żółta kartka Posypały się żółte kartki. Xabi Alonso ukarany za symulowanie faulu.

75'
Gospodarze zostali zmuszeni do podjęcia konkretnych ataków. W pewnym fragmencie meczu Monachijczycy mogli dobić przeciwnika.

73'
2:3! Cóż za come back! Kolejna strata Bayernu na swojej połowie boiska przyniosła BVB drogę do bramki. Sytuację ofensywną wykończył Dembele, lokując piłkę tuż pod poprzeczką bramki.

70'
Dwadzieścia minut regulaminowego czasu gry przed nami. Jak na razie wynik daje nam dogrywkę.

69'
Bender lepszy w powietrzu od Lewandowskiego. Polski napastnik nie dopadł do centry, posłanej z lewego sektora boiska.

68'
2:2! Jest remis na Allianz Arena! Wyśmienitym dośrodkowaniem z prawego skrzydła błysnął Dembele. Jego dogranie kapitalnie głową wykończył Aubameyang.

67'

65'
Javi Martinez mógł po raz kolejny zrobić krzywdę rywalom, kończąc dośrodkowanie z narożnika boiska. Hiszpańskiemu obrońcy przeszkodził jednak skaczący przeciwnik.

63'
Gospodarze zmarnowali wybitną sytuacje na strzelenie bramki! Arjen Robben, w genialnej okazji, trafił w prawy słupek bramki. Utracie bramki zapobiegła skuteczna obrona Bendera.

62'
Serdecznie podziękowania za swój udział w tym meczu dostał Mats Hummels. Stopera na boisku zmienił inny stoper - Jerome Boateng.

61'
Javi Martinez umiejętnie znalazł się na linii strzału, który z dalszej odległości oddał Weigl.

60'
Godzina gry już za nami! Dynamika rozgrywania futbolówki coraz większa.

58'
Burki skutecznie zatrzymał rozpędzonego Robbena, który z naprawdę ostrego kąta próbował podwyższyć aktualny wynik. Strzał udało się zablokować.

56'
Czysty wślizg Hummelsa zebrał wielkie brawa od publiczności. Środkowy obrońca Bayernu, w ostatniej chwili wygarnął futbolówkę Dembele, który już składał się do strzału, z kilkunastu metrów.

55'
Gra się uspokoiła.

52'
Polski obrońca, Łukasz Piszczek, gra na dobrym poziomie. Trudno mieć jakiekolwiek zastrzeżenia do Polaka.

50'

49'
W składzie gospodarzy nie doszło do korekty w składzie. Carlo Ancelotti spokojnie obserwuje wydarzenia na placu gry.

47'
Robert Lewandowski ponownie został idealnie obsłużonym fenomenalnym, prostopadłym podaniem. Polak zrobił jednak błąd, zbyt daleko wypuszczając sobie piłkę.

46'
Na pierwszą zmianę w składzie Borussii doczekali się jej kibice. Durm zastąpił Castro.

46'
Druga połowa gry!

Mamy czas na zapoznanie się ze statystykami niedawno zakończonej odsłony gry.

Koniec I połowy meczu w Monachium! Bayern Monachium prowadzi do przerwy, w pełni zasłużenie!

45+1'
Robert Lewandowski miał na nodze piłkę na 3:1! Będąc w sytuacji sam na sam z bramkarzem, nie dał rady zmieścić futbolówki obok jego osoby. Instynktowna nogami przyniosła efekt!

45'
Doliczony czas: 1 minuta

43'
Asystę przy golu na 2:1 zaliczył Ribery. Bardzo dobre podanie z lewej flanki.

42'
2:1! Bayern objął prowadzenie! Z chirurgiczną precyzją akcję z lewego skrzydła boiska skończył Hummels. Płaski strzał tuż przy lewym słupku bramki.

40'
Bayern wyraźnie przejął inicjatywę. Cała drużyna przyjezdnych skupiona na obronie.

39'
Ręką w polu karnym zagrał Sokratis. Gracze Bayernu reklamowali rzut karny, ale sędzia uznał, że jedenastki w tej sytuacji nie będzie.

39'
Spalony Vidala.

38'
Javi Martinez znów najwyżej wyskoczył do wrzutki z lewego narożnika boiska! Jego zagranie głową powędrowało w spojenie bramki Borussii!

37'
Zablokowane uderzenie Vidala. Bardzo ofiarnie i skutecznie zainterweniował Gonzalo Castro.

36'
Sokratis odepchnął Roberta Lewandowskiego. Arbiter musiał przerwać akcję. Rzut wolny dla gospodarzy.

35'
Robert Lewandowski przyłapany na spalonym. Ogromne pretensje w kierunku sędziego liniowego miał nasz rodak.

33'
Burki zaliczył udane wyjście z bramki. Goalkeeper Borussii pewnie przechwycił wrzutkę posłaną z lewego skrzydła boiska.

32'
Robert Lewandowski zablokowany! Wyborny wślizg w wykonaniu Bendera, zniszczył plany Polaka, który znalazł się w idealnym położeniu na zdobycie gola.

31'
Minimalnie nad poprzeczką futbolówkę przeniósł Guerreiro.

29'
1:1! Zawodnicy Bayernu Monachium doprowadzili do wyrównania!Świetna finalizacja akcji z rzutu rożnego. Genialny strzał głową w sam środek bramki Burkiego.

28'
Robert Lewandowski zdecydował się na płaskie uderzenie z rzutu wolnego. Piłka nie przebiła się przez poprawnie ustawiony mur.

27'
żółta kartka Żółtą kartkę obejrzał Dembele. Muszę się przyznać, że ja żadnego przewinienia się nie dopatrzyłem. W mojej ocenie czysty wślizg.

25'
Trochę chaosu jest w szeregach defensywnych mistrzów Niemiec. Jeden błąd przyniósł przeciwnikom gola.

24'
Stałe fragmenty ze strony Bayernu są łatwo neutralizowane przez obronę Borussii.

22'
Gonzalo Castro rozłożył ręce. Rzut wolny dla rywali z Monachium.

21'

19'
Na pozycji spalonej schwytano zawodnika Bayernu Monachium.

18'
0:1! GOL! Javi Martinez pokazał ogromną nierozwagę, podając pod nogi Guerriero! Ten przegrał rywalizację z Ulreichem, ale już dobitka Reusa znalazła drogę do bramki.

16'

14'
żółta kartka Na żółtą kartkę, za swój faul, załapał się Weigl. Pomocnik, z pełną premedytacją, przerwał akcję, którą próbował rozprowadzić Ribery.

13'
Burki zaprezentował wysokie umiejętności bramkarskie! Genialna interwencja na refleks, po strzale Ribery'ego. Francuz nieźle zwiódł przeciwników, jednak już nie zdołał wpakować futbolówki do bramki.

11'
Alaba postanowił o zaskoczeniu przeciwnika, strzelając z dystansu. Potężne kopnięcie futbolówki nie stworzyło większego zagrożenia w bloku obronnym BVB.

10'
Zablokowane dośrodkowanie Robbena. Holender próbował dogrywać na głowę Roberta Lewandowskiego.

8'
Ponad dwa tygodnie temu obie ekipy zmierzyły się w rozgrywkach ligowych. Wtedy, przekonywujące zwycięstwo odniósł Bayern Monachium (4:1).

7'
Niecelny strzał z dalszej odległości na koncie piłkarza gości. Ulreich wznowi grę od swojej strefy.

6'
Javi Martinez nieudanie uderzył piłkę głową, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Za chwilę zacznie Bayern od kolejnego stałego fragmentu gry.

4'
Aubameyang miał niemal idealną okazję na otwarcie wyniku! Kapitalne, prostopadłe podanie z lewego skrzydła powinno zostać lepiej sfinalizowane przez Gabończyka. Ten, będąc, w bliskiej odległości od bramki, skiksował ze wślizgu.

3'
Rozpędzony z piłką Dembele został nieprzepisowo wytrącony z biegu.

2'
W środkowej strefie boiska dostrzeżono faul. Ribery przewinił.

1'
Wysoki pressing od samego początku meczu stosują goście.

*'
Sędzia dał znak - gra rozpoczęta!

*'
Prowadzenie meczu półfinałowego aktualnej edycji Pucharu Niemiec przypadło Panu Manuelowi Grafe.

*'
Za dwadzieścia minut początek starcia...

*'
Miejscem rozgrywania meczu będzie Allianz Arena.

*'
Ławka rezerwowa gości: Weidenfeller, Isak, Pulisic, Kagawa, Merino, Ginter, Durm

*'
Ławka rezerwowa gospodarzy: Starke, Costa, Rafinha, Boateng, Bernat, Müller, Kimmich

*'
W ekipie przyjezdnych panuje plaga kontuzji. Z tytułu różnych przyczyn zdrowotnych Thomas Tuchel nie może wystawić w składzie takich piłkarzy: Bartra, Gotze, Larsen, Sahin, Schurrle.

*'
Z kolei los Borussii Dortmund na drodze stawiał: Trier, Union Berlin, Hertha Berlin, i Lotte.

*'
Bayern Monachium w poprzednich fazach turnieju eliminował takie zespoły: Jena, Augsburg, Wolfsburg oraz Schalke.

*'
Z powodu kontuzji w dzisiejszym spotkaniu zabraknie Manuela Neuera.

*'
Stawką dzisiejszego pojedynku jest udział w finale Pucharu Niemiec sezonu 2016/17.
Wczoraj odbył się drugi półfinał, w którym lepszy okazał się zespół Eintrachtu Frankfurt.

*'
Witamy Państwa na naszym portalu. Dzisiaj zabierzemy Państwa do Monachium, gdzie Bayern zmierzy się z Borussią Dortmund.
Pierwszy gwizdek arbitra głównego o 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Borussia Dortmund, to zapraszamy do śledzenia meczu online