Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2 : 0

Kuciak - Maloca, Janicki, Wawrzyniak - Krasić (79' Wiśniewski), Sławczew, Borysiuk - Haraslin, Wolski (60' F. Paixao), Peszko - M. Paixao (72' Kuświk).
Trela - Szarek, Putiwcew, Osyra (59' Babiarz), Ziajka - Misak (68' Guba), Kupczak, Jovanović, Stefanik, Miković - Nowak (76' Gutkovskis).

Mecze na żywo: Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Gospodarze w pełni zasłużenie zdobyli trzy punkty, awansując przy okazji na trzecie miejsce w ligowej tabeli. W przekroju całego meczu goście nie postawili wysokich warunków gospodarzom, tworząc tylko w pierwszej części spotkania nieliczne okazje do zdobycia gola.

90+3'
Podanie Sławczewa w kierunku Peszki została przejęta przez Szarka.

90+2'
Kolejny strzał z dystansu w wykonaniu Babiarza, jednak i tym razem Kuciak nie miał kłopotów ze złapaniem piłki.

90+1'
Goście są kompletnie bezradni w starciu z dobrze grającymi dzisiaj zawodnikami gospodarzy.

90'
Arbiter doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

89'
Gutkovskis dobrze przedzierał się pod pole karne, ale w ostatniej chwili zatrzymał go Janicki.

88'
Kompletnie nieudany przerzut Mikovicia został przejęty przez F. Paixao.

87'
Zablokowane uderzenie Wiśniewskiego zza pola karnego.

86'
Dośrodkowanie Peszki zostało wypiąstkowane przez Trelę.

85'
Szarek w ostatniej chwili uchronił swoją drużynę przed stratą gola po centrze Wiśniewskiego. Tylko rzut rożny dla gospodarzy.

84'
Strzał z dystansu Babiarza został złapany bez większych problemów przez Kuciaka.

83'
Szarek nie zdołał dojść do górnego podania ze strony Jovanovicia. Nic nie wskazuje na to, aby goście mogli zagrozić jeszcze w tym spotkaniu zawodnikom z Gdańska.

81'
Centrę Mikovicia z łatwością wyłapał Kuciak.

80'
Guba wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu.

79'
Trzecia zmiana w Lechii Gdańsk: w miejsce Krasicia pojawił się Wiśniewski.

78'
Strzał Guby z pola karnego skutecznie wybronił Kuciak.

77'
Wrzutka Krasicia została wybita przed pole karne, gdzie do strzał złożył się Borysiuk. Pomocnik chybił jednak wyraźnie.

76'
Ostatnia roszada w składzie Bruk-Betu: Gutkovskis wszedł za Nowaka.

76'
Faul Ziajki na Peszce na wysokości pola karnego gości.

75'
Peszko mógł znaleźć się w dobrej okazji do zdobycia bramki, ale przegrał pojedynek fizyczny z Szarkiem.

73'
Miković został złapany na spalonym.

72'
Roszada w drużynie Piotra Nowaka: Kuświk zastąpił M. Paixao.

71'
Dośrodkowanie Jovanovicia nie znalazło adresata w szesnastce Gdańszczan.

70'
Przewinienie Krasicia w starciu z Mikoviciem na połowie Lechii Gdańsk.

68'
Druga zmiana w zespole gości: na placu gry w miejsce Misaka zameldował się Guba.

67'
Kolejne nieudane podanie Krasicia, tym razem F. Paixao nie zdołał dojść do zdecydowanie zbyt mocnego podania z jego strony.

66'
Peszko chciał rozegrać dwójkową akcję na jeden kontakt z Krasiciem. Serb zrozumiał intencje swojego kolegi, jednakże jego podanie zostało przyblokowane przez Jovanovicia.

65'
Podopieczni Piotra Nowaka w pełni kontrolują wydarzenia na boisku.

63'
Skuteczny rajd przeprowadził teraz Misiak, jednak znajdując się blisko pola karnego gospodarzy, zdecydował się na podanie w kierunku, które okazało się nietrafionym pomysłem.

62'
M. Paixao doszedł do strzału głową po wrzutce Krasicia, ale napastnik nieco chybił, przenosząc futbolówkę nad poprzeczką.

61'
Misak złapany na spalonym.

60'
Jest także roszada w zespole gospodarzy: w miejsce Wolskiego wszedł F. Paixao.

59'
Zmiana w Bruk-Becie: Osyrę zastąpił Babiarz.

58'
Centra Wolskiego w pole karne nie była najwyższych lotów, ale pomocnik już po chwili dostał okazję do poprawy, jednak został zatrzymany przez Szarka.

57'
M. Paixao sfaulowany w okolicy środka boiska przez Osyrę.

56'
Kolejne bardzo nieudane dośrodkowanie Misaka z rzutu wolnego.

55'
żółta kartkaSłowak za agresywne wejście obejrzał żółtą kartkę.

54'
Nowak sfaulowany przez Haraslina na połowie lechistów.

53'
2:0! Co za spokój M. Paixao! Portugalczyk dostał znakomite podanie od Sławczewa, uniknął spalonego i w sytuacji sam na sam podciął piłkę nad wychodzącym Trelą.

53'
Błąd Kuciaka po wrzutce Mikovicia - golkiper wypuścił futbolówkę z rąk, ale obyło się bez zagrożenia.

52'
Rzut rożny dla Bruk-Betu.

51'
Jovanović nie wypieścił podania do Mikovicia tuż przed linią szesnastki Lechii, co umożliwiło Malocy skuteczną interwencję.

50'
Borysiuk nie dał się nabrać na prosty zwód Nowaka pod własnym polem karnym.

49'
Nowak próbował wyprowadzić kontrę, ale ta została przerwana przez Haraslina, który zagrał ręką. Arbiter przerwał grę, ale nie ukarał Słowaka żółtą kartką.

49'
Nie najlepsze dośrodkowanie padło łupem obrońców gości.

48'
Korner dla gospodarzy. Wykonawcą Wolski.

47'
Potężne uderzenie Borysiuka zza pola karnego okazało się niecelne.

46'

W wyjściowych jedenastkach nie nastąpiły żadne zmiany.

Piłkarze wracają na murawę.

Lechia Gdańsk pomimo szybkiego objęcia prowadzenia, to dopiero po około dwudziestu minutach zaczęła kontrolować boiskowe wydarzenia. Goście z Niecieczy do tego momentu mieli przewagę. Nie da się ukryć, że oba zespoły są dzisiaj bardzo nieskuteczne.

Koniec pierwszej części meczu.

45'
Bardzo kiepsko wykonał Misak ten stały fragment gry. Piłka nie doszła nawet na środek pola karnego.

45'
Rzut wolny dla gości niedaleko pola karnego gospodarzy.

44'
Próba wyprowadzenia kontry przez Malocę spaliła na panewce.

43'
Jak tego nie wykorzystał Sławczew? Bułgar dostał precyzyjne dośrodkowanie od Krasicia, jednak w dogodnej sytuacji główkował obok bramki.

42'
M. Paixao za długo zwlekał z uderzeniem, po tym jak dostał niezłe podanie od Wolskiego. Portugalczyk został zablokowany przez Osyrę.

41'
Miković przebił się pod pole karne, zszedł do środka, a po chwili zdecydował się na uderzenie, które okazało się za słabe, aby pokonać Kuciaka.

40'
Peszko próbował kombinacyjnie rozegrać akcję, zagrywając do wbiegającego w pole karne M. Paixao, ale podanie zostało zablokowane. Wydaje się jednak, że skrzydłowy gospodarzy powinien oddać strzał z dystansu, zamiast podawać.

39'
Maloca dobrze interweniował, wybijając niebezpieczną centrę Mikovicia.

38'
Wawrzyniak chciał wywalczyć róg dla swojego zespołu, jednak Szarek nie dał się nabić i od bramki zacznie Trela.

37'
Nieprecyzyjne podanie M. Paixao do Krasicia zostało przejęte przez Putiwcewa.

36'
żółta kartkaOstre wejście Szarka w Peszkę. Żółta kartka dla obrońcy.

35'
Centra Wolskiego nie znalazła adresata w postaci żadnego z zawodników gospodarzy.

34'
Korner dla lechistów po interwencji Osyry.

33'
Bruk-Bet krótko rozegrał ten stały fragment gry, Misak dorzucił piłkę do Putiwcewa, ten doszedł do uderzenia, ale nie trafił w światło bramki.

32'
Rzut rożny dla gości.

31'
Nieco pospieszył się z decyzją Stefanik, zagrywając w kierunku nadbiegającego Mikovicia - Słowak zagrał za szybko.

30'
Dośrodkowanie Haraslina po ziemi zostało wybite przez Putiwcewa.

29'
żółta kartka"Żółtko" dla reprezentanta Bułgarii.

28'
Brzydki faul w ofensywie Sławczewa na Putiwcewie.

27'
Kolejna strata piłkarzy z Niecieczy, tym razem futbolówkę stracił Nowak.

26'
Gościom cały czas brakuje celności w zagraniach na połowie gospodarzy, co uniemożliwia im stworzenia sobie większej liczby okazji.

24'
Błąd techniczny Janickiego po centrze Mikovicia mógł dać gościom okazję do wyrównania, ale na szczęście dla obrońcy gospodarzy, napastnik został zblokowany i od bramki rozpocznie Kuciak.

23'
żółta kartkaŻółta kartka dla słowackiego pomocnika Bruk-Betu.

22'
Ostre wślizg Mikovicia w Haraslina. Arbiter odgwizdał przewinienie.

21'
Strzał z dystansu Misaka został zablokowany.

20'
Krasić bardzo łatwo stracił futbolówkę na rzecz Stefanika, goście będą mieli okazję do kontry.

19'
Trela znakomicie broni mocne uderzenie zza szesnastki Wolskiego!

18'
Nie do końca precyzyjne podanie M. Paixao nie miało szans dojść do Wolskiego. Piłkę przejęli zawodnicy z Niecieczy.

17'
Wolski został sfaulowany przez Jovanovicia. Sędzia nie zdecydował się na pokazanie Serbowi żółtej kartki.

16'
Wrzutkę Ziajki z łatwością wyłapał Kuciak.

15'
Podopieczni Marcina Węglewskiego próbują odpowiedzieć, jednak brakuje im nieco dokładności.

14'
Bardzo silne wstrzelenie piłki przez Sławczewa sprawiło spore problemy Treli. Golkiper gości odbił piłkę przed siebie, gdzie na dobitkę czekał Peszko. Strzał skrzydłowego został jednak zablokowany przez Szarka.

13'
Udane przerwanie akcji przez Janickiego zatrzymało Stefanika.

12'
Centra Mikovicia nie znalazła adresata i opuściła plac gry.

11'
Rzut wolny dla Bruk-Betu na wysokości szesnastki Lechii Gdańsk.

10'
Kolejna dobra okazja dla "Słoni", Nowak po podaniu od Ziajki w pole karne nie zdecydował się na uderzenie, lecz na podanie na środek. Do piłki jednak nikt nie zdołał dojść.

9'
Miković! Bardzo niewiele brakowało, aby goście wyrównali stan meczu! Pomocnik w doskonałej sytuacji zdecydował się na lobowanie Kuciaka. Ta decyzja okazała się nietrafiona, bo piłka przeszła nad poprzeczką.

7'
Faul taktyczny Kupczaka w okolicy środka boiska na M. Paixao. Obyło się bez kartki.

6'
Peszko z impetem wpadł w pole karne, ale jego próba zagrania na środek szesnastki okazała się nieudana.

5'
M.Paixao doszedł do centry Haraslina, jednak nie zdołał czysto trafić w futbolówkę.

4'
To dopiero drugi gol tego piłkarza w tym sezonie Lotto Ekstraklasy.

3'
1:0! Haraslin silnym strzałem z pola karnego dał prowadzenie swojej drużynie! Słowak dostał świetne podanie od M. Paixao, pociągnął z piłką w szesnastkę z bliskiej odległości nie dał Treli szans na obronę.

2'
Pierwszy atak Lechii, Peszko starał się dośrodkować z lewego skrzydła, ale został skutecznie powstrzymany przez Szarka.

1'
Zaczynamy!

*'
Czas dla kibiców gospodarzy - odśpiewanie klubowego hymnu.

*'
Arbiter wyprowadza zawodników na murawę.

*'
Obie drużyny spotkały się dwukrotnie w rundzie zasadniczej. Warto zauważyć, że gospodarze nadchodzącego starcia nie byli górą w tamtych pojedynkach. W Gdańsku wygrał Bruk-Bet, natomiast w Niecieczy mecz zakończył się remisem 1:1.

*'
Jeśli Gdańszczanie odniosą zwycięstwo, to przynajmniej do jutra będą na podium. Z kolei goście w razie pokonania lechistów, także co najmniej do 24h, awansują na piątą lokatę.

*'

*'
Ławka rezerwowych: Pilarz, Babiarz, Fryc, Pleva, Guba, Gutkovskis, Kędziora.

*'
Wyjściowa jedenastka Słoni: Trela - Szarek, Putiwcew, Osyra, Ziajka - Misak, Kupczak, Jovanović, Stefanik, Miković - Nowak.

*'
Trener gospodarzy, Piotr Nowak, postawił na następującą osiemnastkę:

*'
Do poprowadzenia dzisiejszego meczu został wyznaczony Piotr Lasyk.

*'
Witamy serdecznie! Przed nami drugie spotkanie w grupie mistrzowskiej Lotto Ekstraklasy. W Gdańsku miejscowa Lechia zmierzy się z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, to zapraszamy do śledzenia meczu online