Wolfsburg - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wolfsburg
0 : 6

Casteels - Rodríguez (69' Seguin), Knoche, Horn, Gustavo - Błaszczykowski (46' Vieirinha), Didavi; Gerhardt, Arnold, Bazoer - Gomez (81' Ntep)
Ulreich - Lahm (71' Rafinha), Martínez, Hummels (70' Bernat), Alaba - Kimmich, Thiago (75' Sanches) - Robben, Müller, Coman - Lewandowski

Uprzejmie Państwu dziękuję za uwagę.

Sędzia Zwayer zakończył mecz! Bayern Monachium mistrzem Niemiec sezonu 2016/17!

90'
Rzut wolny dla ekipy Bayernu.

89'
Casteels stanął na wysokości zadania! Bramkarz wykazał się instynktem i refleksem, przy obronie strzału Mullera, który główkował z bardzo bliskiej odległości od bramki.

87'
Robert Lewandowski był o krok przed zdobyciem następnego gola w tym meczu. Polskiego napastnika, w odpowiednim momencie wywrócono z rytmu biegu.

86'
Wolfsburg stracił bramkę na 0:6! Kimmich, mocnym uderzeniem,
zaskoczył Casteelsa. Asystę na swoim koncie zapisał Arjen Robben.

83'

81'
Z placu gry zszedł Mario Gomez. Szkoleniowiec gospodarzy wydelegował Ntepa.

80'
Jest i piąty gol dla przyjezdnych. Jego autorem - Muller. Niemiecki pomocnik dobił piłkę, po efektownej akcji Lewandowskiego.

78'
żółta kartka W 10-kę Wolfsburg! Drugą żółtą kartkę otrzymał Gustavo. Nieprzemyślany faul taktyczny w środku pola.

76'
Doczekaliśmy się sytuacji, w której to Wolfsburg miałby okazję bramkową! Didavi nieudanie nakrył piłkę głową, po wrzutce ze stałego fragmentu gry.

75'
Na ostatni kwadrans gry regulaminowego czasu został na boisko wpuszczony Sanches. Z boiska zdjęto Thiago.

74'
Coman przyłapany przez sędziego liniowego, na pozycji spalonej. W porę zasygnalizowana decyzja.

73'
Potęguje się frustracja na twarzach graczy Wolfsburga.

72'
Rafinha, świeżo wprowadzony zawodnik, nieudolnie wrzucał futbolówkę. Jego dośrodkowanie z prawej flanki pewnie wyłapał dobrze ustawiony Casteels.

71'
Rafinha dostał szansę na wyeksponowanie swoich piłkarskich możliwości. Wielkie brawa otrzymał Lahm.

70'
Zmiana w składzie gości. Hummels zastąpiony przez Bernata.

69'
Seguin za Rodrigueza. Na taki ruch taktyczny zdecydował się zespół trenerski gospodarzy.

69'
0:4! To już pogrom! Arjen Robben w swoim stylu pognębił ekipę przeciwną. Soczysty strzał z kilkunastu metrów w prawy, dolny róg!

67'
Przypadkowy strzał oddał Robert Lewandowski. Polak nie miał żadnej kontroli nad piłką, która została wybita z lewego narożnika.

66'
Błyskotliwy rajd Comana. Rzut rożny dla Bawarczyków.

65'
Atak pozycyjny autorstwa piłkarzy Carlo Ancelottiego.

63'
Spadła dynamika zawodów. Oba kluby pogodzone ze swoim losem.

61'
Złamanie regulaminu gry miało miejsce w polu karnym Ulreicha. Od rzutu wolnego zaczną jego klubowi partnerzy.

60'
Będzie kolejny korner dla Wolfsburga. Bayernowi udało się skutecznie zażegnać niebezpieczeństwo.

59'
Rzut rożny dla gospodarzy.

58'

56'
Coman fantastycznie pociągnął z piłką i oddał strzał z bardzo ostrego kąta. Płaskie uderzenie powędrowało jednak daleko od prawego słupka bramki Casteelsa.

54'
Casteels został zmuszony przez swojego klubowego kolegę do dalekiego wyjścia z bramki. Muller bliski przechwycenia piłki, w polu karnym przeciwnika.

53'
Faul taktyczny został odgwizdany przez arbitra głównego. Stały fragment gry dla mistrza Niemiec.

51'
Faul. Będzie rzut wolny dla gospodarzy. Kolejny raz przepisy gry przekroczył Joshua Kimmich.

50'
Kimmich popełnił przewinienie. Młody gracz wyraźnie ciągnął przeciwnika za koszulkę.

49'
Alaba po raz kolejny postraszył uderzając z dystansu. Zagranie sprzed chwili minimalnie przeleciało światło bramki Casteelsa.

48'
Zatrzymany strzał Thiago. Podczas rzutu rożnego dla gości było wielkie zamieszanie.

46'
W drugiej odsłonie spotkania nie zobaczymy już Błaszczykowskiego. Polskiego piłkarza zmienił Vieirinha.

46'
Wracamy do gry!

45'
Koniec pierwszej połowy meczu!

44'
0:3! Lewy! Napastnik Bayernu ładnie wykończył genialną centrę Comana. Polski snajper miał trochę miejsca, i uderzył nie do obrony dla goalkeepera.

43'
Casteels złapał dośrodkowanie na swoje pole karne. Wielką niedokładnością błysnął Robben.

42'
Alaba niebezpiecznym zagraniem z lewego skrzydła boiska zrobił zamęt pod bramką rywala. Gustavo wykonując efektowny wślizg, nie dopuścił do tego, by Lewandowski dopadł do podania.

39'
Oblężenie bramki gospodarzy. Casteelsowi nie pomagają koledzy, którzy zaliczają proste straty na własnej połowie.

38'
Stałe fragmenty gry w wykonaniu Wolfsburga nie przynoszą klarownych okazji bramkowych.

36'
0:2! Robert Lewandowski podwyższył rezultat spotkania! Nasz rodak idealnie przechwycił piłkę tuż pod polem karnym Wolfsburga, a potem technicznym strzałem pokonał bramkarza.

35'
Chaotycznie ataki pod bramką Ulreicha budują gospodarze.

33'
Asystenci sędziego głównego na medal. Kolejny raz udało im się wyłapać pozycję spaloną. Na niej znalazł się gracz gospodarzy.

32'
Zablokował Knoche. Coman już szukał swoich kolegów z drużyny w polu karnym Wolfsburga.

30'
Niecelna próba Arnolda. Pomocnik gospodarzy dostał dużo miejsca do oddania strzału. Niestety, ale jemu nie udało się właściwie nakryć futbolówki.

29'
Ulreich dobrze był ustawiony. Goalkeeper przyjezdnych fachowo zatrzymał uderzenie, które z ostrego kąta zaliczył Didavi. Pozycja nie była znakomita.

28'
Ofsajd. Didavi nie utrzymał właściwego ustawienia.

27'
Coman był najlepiej ustawionym graczem w swoim polu karnym. Konkretne zagranie głową wyjaśniło chaotyczną sytuację, po stałym fragmencie gry.

25'
Didavi został bez pardonu zaatakowany przez Martineza. Wszystko miało miejsce na wysokości pola karnego Bayernu.

24'
Był nim Jakub Błaszczykowski. Polak bardzo szybko wstał z murawy, i jest już gotów do dalszej gry.

23'
Na murawie leży piłkarz gospodarzy.

22'
żółta kartka Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Gustavo.

21'
To mogło, a nawet musiało być 0:2! Genialny, mocny strzał Lewandowskiego został przepięknie wyciągnięty przez Casteelsa. Polski napastnik otrzymał prezent od swojego rodaka, Błaszczykowskiego.

20'
Rzut wolny dla gości. Sędzia dopatrzył się przewinienia w środkowej strefie boiska.

18'
0:1! Alaba popisał się fantastycznym strzałem z rzutu wolnego! Austriacki defensor ulokował piłkę w prawym, dolnym rogu bramki Casteelsa.

16'
Gra przerwana. Thomas Muller nadział się na twardą interwencję jednego z obrońców "Wilków".

15'
Zatrzymana centra Jakuba Błaszczykowskiego. Polak kopnął piłkę w punkt, gdzie stał obrońca przyjezdnych.

14'
Próbują, szukają sposobu zawodnicy z Monachium na akcje ofensywne.

12'
Na pozycji spalonej uchwycony przez arbitra liniowy został Alaba.

11'

9'
Efektowny wślizg w wykonaniu Mullera. Niemiecki gwiazdor był ogromnie bliski sfinalizowania podania, które z lewego skrzydła posłał Robert Lewandowski.

7'
Mario Gomez nie wykazał się altruizmem. Snajper miał kapitalną okazję na dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska. Zamiast podania wybrał strzał z bardzo ostrego kąta. Futbolówka przeleciała światło bramki.

6'
Thomas Muller został wyśmienicie uprzedzony przez jednego ze stoperów. Niemiecki pomocnik czyhał na podanie od Roberta Lewandowskiego, który dzielnie walczył o pozycję z rywalami.

4'
Ulreich był szybszy do prostopadłego podania. Mario Gomez wykonał sprint, ale nie udało mu się zagarnąć futbolówki.

3'
Zabrakło niewiele, by Robert Lewandowski dopadł do centry z prawego skrzydła boiska.

2'
W rundzie jesiennej obecnego sezonu Bundesligi, Bayern wygrał 5:0 z Wolfsburgiem.

1'
Wysoka dynamika już od pierwszych sekund meczu.

*'
Rozbrzmiał gwizdek sędziego!

*'

*'
Arbitrem meczu Wolfsburga z Bayernem będzie Pan Felix Zwayer.

*'
Wyniki dzisiejszych spotkań, które były rozgrywane o 15:30

*'
Skład ławki rezerwowej mistrza Niemiec: Starke; Ribéry, Costa, Rafinha, Bernat, Vidal, Sanches

*'
Na ławce rezerwowej gospodarzy znaleźli się: Benaglio, Wollscheid, Vieirinha, Träsch, Jung, Seguin

*'
Bayern Monachium podchodzi do tego spotkania jako ekipa, która została w środę wyeliminowana z rozgrywek Pucharu Niemiec. W półfinale turnieju podopiecznych Ancelottiego pokonała Borussia Dortmund (2:3).

*'
Zbliżające się widowisko odbędzie w ramach 31.kolejki niemieckiej Ekstraklasy.

*'
Jeśli Bayern Monachium wygra dzisiejsze spotkanie, to zagwarantuje sobie kolejne mistrzostwo Niemiec w historii.
W niedawno zakończonym spotkaniu, ubiegający się o lidera Lipsk, zremisował bezbramkowo z Ingolstadt.

*'
Zapraszamy Państwa do śledzenia naszej tekstowej relacji LIVE z meczu: Wolfsburg - Bayern Monachium
Pierwszy gwizdek arbitra usłyszymy o 18:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wolfsburg - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online