Arsenal Londyn - Manchester City online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arsenal Londyn
Manchester City
2 : 2

Szczęsny - Debuchy (81' Chambers), Mertesacker, Koscielny, Monreal - Flamini - Ramsey, Wilshere - Alexis, Welbeck (87' Oxlade-Chamberlain), Özil
Hart - Zabaleta, Kompany, Demichelis, Clichy - Fernandinho (77' Kolarov), Lampard (46' Nasri)- Navas, Silva, Milner - Aguero (67' Dżeko)

Mecze na żywo: Arsenal Londyn - Manchester City

90+6'
Koniec meczu. Arsenal zremisował z Manchesterem 2:2.

90+4'
Piłka w siatce Arsenalu, ale gol nie uznany. Dżeko znalazł się w sytuacji sam na sam ze Szczęsnym. Polak popisał się znakomitą interwencją, piłka trafiła pod nogi Nasriego, który umieścił ją w siatce, ale ponieważ był na spalonym, to gol słusznie nie został uznany.

90+2'
Ależ szczęście Arsenalu. Po interwencji Kościelnego uratował ich słupek!

90'
Sędzia doliczył sześć minut.

88'
Kolarov ładnie uderzył i trafił w słupek!

87'
Welbeck zszedł z boiska, a zastąpił go Oxlade-Chamberlain

87'
Welbeck precyzyjnym strzałem zza pola karnego chciał zaskoczyć Harta, ale nie trafił w bramkę.

83'
Goool! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego świetnym strzałem głową popisał się Demichelis i pokonał Szczęsnego.

81'
Pierwsza zmiana w Arsenalu. Wymuszona kontuzją Debuchego. W jego miejsce wszedł Chambers.

79'
A tak padła bramka na 2:1

77'
Kolarov zastąpił Fernandinho.

77'
Mogło być groźnie pod bramką Harta, ale po świetnym podaniu Wilshere'a Ramsey nie trafił w piłkę.

74'
Goool! Wilshere świetnie głową zagrał w pole karne do Sancheza, a ten cudownym strzałem z powietrza pokonał Harta i Arsenal prowadzi 2:1.

72'
Nasri za lekko uderzył zza pola karnego i bez problemów piłkę złapał Szczęsny.

67'
Dżeko zmienił Aguero.

65'
Navas po ziemi strzelił z prawej strony pola karnego i ponowni interweniował Szczęsny.

65'
Aguero strzelał po ziemi, ale pewnie obronił Szczęsny.

63'
Gooool! Arsenal przejął piłkę w środku pola, dobrze rozegrał ją przed polem karnym i Wilshere ładną "podcinką" doprowadził do remisu.

62'
Monreal ukarany żółtą kartką.

59'
Dobra akcja Manchesteu. Clichy znakomicie urwał się obrońcom, "dziubnął" piłkę po podaniu Silvy, ale nie trafił w światło bramki. Gdyby to uczynił byłoby 2:0, ponieważ Szczęsny nie sięgnął futbolówki.

55'
Aguero huknął zza pola karnego, ale nie trafił w światło bramki.

50'
Żółta kartka dla Fernandinho.

48'
Ależ świetna kombinacyjna akcja Arsenalu w polu karnym Manchesteru. Ostatecznie płaskie podanie Sancheza wybili obrońcy.

47'
Ładna akcja Arsenalu, ale strzał Welbecka został przyblokowany przez Navasa i bez problemów piłkę złapał Hart.

46'

46'
Zmiana w Manchesterze. Nasri zastąpił Lamparda. Przywitały go spore gwizdy.

'
Tak padła jedyna jak do tej pory bramka w meczu:

'

45'
Zamieszanie w polu karnym Manchestery, ale ostatecznie górą obrońcy.

43'
Sporo fauli dziś po stronie Manchesteru.

41'
Kolejny strzał Özila z dystansu. Tym razem bardzo mocny, ale znów niecelny.

39'
Özil zdecydował się na strzał z dystansu, ale nie trafił w światło bramki.

37'
Sanchez uderzył z rzutu wolnego wysoko nad bramką.

32'
Aguero uderzył z pola karnego prosto w ręce Szczęsnego.

32'
Powinno być 2:0! W świetnej sytuacji znalazł się Silva, ale skuteczną interwencją popisał się Szczęsny.

28'
Goool! Manchester na prowadzeniu! Świetna kontra, Navas zagrał po ziemi z prawej strony boiska, a nadbiegający Aguero pokonał Szczęsnego.

26'
Milner mocno, ale tuż nad poprzeczką.

24'
Zabaleta ukarany żółtą kartką.

22'
Żółta kartka dla Lamparda.

17'
Ładna akcja Manchesteru, ale Debuchy przejął piłkę.

17'
Obie drużyny chcą strzelić gola. Akcja przenosi się z jednej bramki pod drugą.

15'
Ramsey zza pola karnego prosto w ręce Harta.

12'
Ależ szansa dla Arsenalu! Po fatalnej stracie w sytuacji sam na sam z Hartem znalazł się Welbeck, uderzył efektownie i technicznie, ale piłka trafiła w słupek!!

11'
Welbeck niecelnie uderzał z pola karnego.

10'
Aguero świetnie przedarł się przez czterech obrońców Arsenalu i wpadł w pole karne. Nie zdołał jednak celnie zagrać, ani uderzyć.

7'
Sanchez groźnie uderzył zza pola karnego i Hart popisał się skuteczną interwencją.

6'
Ramsey uderzał z dystansu, ale bardzo niecelnie.

6'
Clichy po ziemi zagrywał do Aguero, ale dobrze interweniował Mertesacker.

4'
Mogło być groźnie pod bramką Manchesteru, ale Wilshere źle zagrywał do partnera.

3'
Jak na razie Manchester spokojnie konstruuje swoje ataki.

1'

'
Piłkarze są już na murawie. W bramce Arsenalu oczywiście Wojciech Szczęsny.

'
Piłkarze już gotowi do wyjścia na boisko. Za chwilę początek spotkania. Zapowiadają się spore emocje.

'
Manchester City do tej pory zdobył pięć punktów, a Arsenal Londyn cztery.

'
Rezerwowi Arsenalu Londyn: Ospina, Chambers, Gibbs, Arteta, Oxlade-Chamberlain, Cazorla, Podolski.

Rezerwowi Manchesteru City: Caballero, Kolarow, Sagna, Mangala, Nasri, Sinclair, Dżeko.

'
Prezentujemy już składy obu drużyn.

'
O godzinie 13:45 Arsenal Londyn podejmie Manchester City. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania. To nie tylko zapis wydarzeń boiskowych, ale również komentarze ekspertów, bramki na żywo i inne ciekawostki. Bądźcie z nami.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arsenal Londyn - Manchester City, to zapraszamy do śledzenia meczu online