Lech Poznań - Arka Gdynia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
1 : 2

Burić - Kędziora, Bednarek, L.Nielsen (109' Radut), Kostevych - Trałka, Majewski, Gajos - Jevtić (85' Pawłowski), Robak, Kownacki (73' Makuszewski)
Steinbors - Socha, Sobieraj, Marcjanik, Warcholak - Łukasiewicz, Marciniak - Da Silva (55' Siemaszko), Szwoch, Bożok (82' Hofbauer) - Trytko (70' Zarandia)

Mecze na żywo: Lech Poznań - Arka Gdynia

W imieniu całej redakcji dziękuję ślicznie Państwu za obecność podczas naszych sprawozdań, z niedawno zakończonej edycji Pucharu Polski.

Arka Gdynia została triumfatorem Pucharu Polski sezonu 2016/17!

123'
Kolejne trzydzieści sekund gry przed nami. Steinbors zbyt długo zwlekał z rozpoczęciem gry.

122'
Gajos faulował. Pomocnik popełnił przewinienie w polu karnym gości.

120'
Arka już tylko w obronie. Marcin Robak próbował przejść obrońców w ich polu karnym. Rzutu rożnego nawet nie będzie.

119'
1:2! Kontaktowego gola i nadzieję Lechowi dał Trałka. Kapitan gospodarzy świetnie wyskoczył do dośrodkowania z rzutu rożnego.

118'
Jest komunikat. Sędzia doliczy trzy minuty do czasu gry dogrywki.

117'
Kolejna pozycja spalona. Marcin Robak był minimalnie wysunięty za linię obrony Arki.

116'
Desperackie próby zawodników Lecha. Cała Arka Gdynia zmobilizowana do obrony świetnego wyniku.

114'
Kostevych spalił akcję. Sędzia liniowy wskazał ofsajd Ukraińca.

114'
Gospodarze nie wywiesili białej flagi.

112'
żółta kartka Za niesportowe zachowanie - ściągnięcie koszulki, żółtą kartkę otrzymał Zarandia.

111'
0:2! ZARANDIA SHOW! Wybitna szarża zmiennika Trytki! Napastnik minął trzech przeciwników, po czym spokojnym, płaskim uderzeniem pokonać Buricia.

110'
"Kolejorz" już teraz nie ma prawa do jakiejkolwiek kalkulacji.

109'
Radut na boisku.

107'
0:1! Siemkaszko wygrał pojedynek powietrzny i wpakował piłkę w prawym, dolnym rogu bramki.

106'
Wystartowała II połowa dogrywki!

105'
Pierwsza część dogrywki nie przyniosła goli.

104'
Marcinowi Robakowi udało się strącić piłkę. Jednak nie zdołał on ulokować jej w siatce Steinborsa.

104'
Pociągany za koszulkę był Kostevych.

102'
Nerwy puszczają graczom po obu stronach barykady. Kilku z nich ma już żółte kartoniki na koncie.

101'
Nielsen niedokładnie kończył akcję, ze stałego fragmentu gry. Będąc popychany przez kryjącego go obrońcę nie zdołał oddać dobrego strzału głową.

101'
Socha dotknął piłkę ręką.

100'
Maciej Gajos próbował dwa razy. I dwukrotnie przegrał z zawodnikami, którzy byli ustawieni w murze.

98'
Pawłowski wytrącony z rytmu biegu. Z atrakcyjnej odległości na bezpośrednią próbę będzie wybijany rzut wolny.

97'

95'
Steinbors nie ryzykował, i odbił strzał Pawłowskiego. Gospodarze otrzymali kolejny rzut rożny.

94'
Lech Poznań pokazuje, że jest bardziej zdeterminowany do otwarcia wyniku tego pojedynku.

92'
Sobieraj uratował swój zespół. Środkowy obrońca przeciął podanie, które zaliczył Szymon Pawłowski.

91'
Jesteśmy już w strefie dogrywki!

90+3'
Dziewięćdziesiąt minut nie przyniosło triumfatora. Będziemy świadkami dogrywki.

90+2'
Makuszewski uderzony w twarz. Sędzia nie ukarał zawodnika Arki Gdynia.

90+1'
Jedna z trzech doliczonych minut już minęła.

90'
Stuprocentową sytuację zaprzepaścił Radosław Majewski! Na nos futbolówkę dograł mu Maciej Makuszewski. Ten pierwszy, będąc blisko bramki, kopnął futbolówkę obok lewego słupka!

89'

87'
Coraz bliżej dogrywki. Z takiego obrotu sprawy bardziej cieszyliby się zawodnicy i kibice z Gdyni.

85'
Szymon Pawłowski ma pomóc kolegom w zdobyciu gola. Darko Jevtić dostał podziękowania za występ.

84'
Darko Jevtić zmarnował rzut rożny. Jego centra poleciała za bramkę Steinborsa.

83'
Korner dla "Kolejorza".

82'
Austriacki pomocnik zmienił Miroslava Bożoka.

81'
Hofbauer jest awizowany do wejścia na boisko.

79'

77'
Steinbors spokojnie wyłapał piłkę, którą główkował Jan Bednarek. Młody stoper Lecha próbował wykończyć dośrodkowanie z lewego narożnika boiska.

75'
żółta kartka Antoni Łukasiewicz z kartką. Sędzia docenił go za wielką agresję.

73'
Maciej Makuszewski wypuszczony na bój przez Nenada Bjelicę. Rozżalony z placu gry zszedł Dawid Kownacki.

72'
Szwoch dobrze wykonał rzut wolny. Obrona Lecha Poznań skutecznie upilnowała graczy ofensywnych Arki.

71'
Stały fragment gry dla gości. Faul w pobliżu linii bocznej boiska.

70'
Jest i ta zmiana. Przemysław Trytko zastąpiony przez Lukę Zarandię.

69'
Zanosi się na drugą zmianę w szeregach gdynian.

67'
Przed szansą była Arka. A dokładniej Warcholak, który najpierw zaliczył solidne uderzenie z głębi pola karnego, a potem ulokował futbolówkę na trybunach.

66'
Arka Gdynia skupiona na grze w obronie. Mam wrażenie, że Leszek Ojrzyński i jego podopieczni grają na dogrywkę.

64'
Steinbors efektownie wypiąstkował piłkę, którą od stałego fragmentu zacentrował Radosław Majewski. W polu karnym o futbolówkę walczył m.in. Trałka.

63'
Rzut wolny dla Lecha. Odległość dobra na wrzutkę.

62'
Na boisku dominuje Lech Poznań. Jak na razie Marcinowi Robakowi brakuje dokładności w szesnastce rywala.

60'

58'
Trytko nieskutecznie głową finalizował zagranie od autu. Piłka poleciała obok prawego słupka bramki Buricia.

57'
Steinbors wypruł przed siebie piłkę. Bramkarzowi udało się zatrzymał silną próbę, którą posłał Marcin Robak.

55'
Leszek Ojrzyński dokonał roszadę. Marcus zmieniony przez Siemaszkę.

54'
Tylko słupek! Mogą mówić kibice Lecha Poznań! Kostevych idealnie dośrodkował na głowę Robaka, a ten trafił w prawy słupek bramki Arki.

53'
żółta kartka Marcus wykonał groźny wślizg. Sędzia główny uznał, że warto pokazać żółtą kartkę.

52'
Marcus da Silva pokonany przez Nielsena. Ten skutecznie zablokował strzał z dystansu.

50'
żółta kartka Na pokazanie żółtej kartki zdecydował się arbiter główny. Do jego notesu trafił Marcin Robak.

49'
Nielsen podciął Tadeusza Sochę. Bez kartki. Rzut wolny dla beniaminka aktualnego sezonu Ekstraklasy.

48'
Obaj szkoleniowcy zachowali komplet zmian do przeprowadzenia w składach.

47'
Kownacki powalony na murawę. Sytuacja miała miejsce tuż pod szesnastką gdynian. Sędzia Musiał puścił grę dalej.

46'
Startujemy z drugą połową meczu!

Tomasz Musiał zakończył I część gry w Warszawie! Do przerwy bez bramek.

45+1'
Rzut rożny dla Arki. Błąd techniczny Kostevycha.

45'
O jedną minutę przedłużono pierwszą odsłonę spotkania.

44'
Ostatnie sekundy regulaminowego czasu gry I połowy.

42'
Lech Poznań gra w osłabionym składzie.

41'
Krew na twarzy Tomasza Kędziory. Obrońca odczuł starcie z Bożokiem.

39'
Strzał celny na bramkę Buricia. Swoich sił głową spróbował Przemysław Trytko. Niestety, uderzenie posłane w sam środek bramki.

38'

36'
Kolejna szansa dla Lecha! Marcin Robak miał następną klarowną sytuację. Jego mocne uderzenie zatrzymał jeden ze stoperów.

34'
Faulu autorstwa Kostevycha dopatrzył się Tomasz Musiał.

33'
Marcin Robak postawił na wielką siłę, podczas finalizacji sytuacji ofensywnej. Strzał powędrował daleko od światła bramki Arki. Jego koledzy mieli żal.

31'
Marcin Robak wzorowo powstrzymany przez Marcjanika. Stoper Arki Gdynia uniemożliwił snajperowi uderzyć piłkę, z bliskiej odległości od bramki.

30'
Z mocą przesadził Kostevych. Ukraiński defensor mógł bardziej położyć szalę na dokładność. Pretensje do niego miał Marcin Robak.

29'
Marcus ucierpiał, podczas pełnienia interwencji, w swoim polu karnym. Brazylijczyk skutecznie zablokował napastnikom Lecha dostęp do futbolówki.

28'
Długi cross posłał Jan Bednarek. Piłkę przechwycił Steinbors.

27'
Mocne wstrzelenie piłki w wykonaniu Gajosa. Minimalnie spóźnieni ze wślizgami byli: Kownacki oraz Robak.

25'
Nieudolne wyjście z bramki zaliczył Steinbors. Na jego szczęście obrońcy Arki zablokowali strzał z paru metrów. Rzuty rożne wykonywane przez Lecha robią wrażenie.

24'
Kolejny raz Steinbors! Bliski zaskoczenia był jego obrońca, Sobieraj. Bramkarz umiejętnie przeniósł piłkę nad poprzeczkę.

23'
Co za interwencja Steinborsa! Goalkeeper gości przepięknie wyciągnął piłkę, po strzale z bliskiej odległości, Kownackiego!

21'
Od stałego fragmentu zacznie Arka Gdynia. Sędzia dostrzegł faulu na środku boiska.

20'
Zagotowało się w polu karnym Arki. Najpierw zblokowano strzał Gajosa, a potem mocno nieudana próba Jevticia.

19'
żółta kartka Gwizdek arbitra. Mateusz Szwoch ukarany żółtą kartką za zbytnią agresję.

17'
Przewinienie, którego dokonał Robak. Faul taktyczny.

16'

14'
Ależ blisko zdobycia gola był Jan Bednarek! Młody stoper popisał się świetnym zagraniem głową. Steinborsa oraz jego kolegów przed utratą bramki wybroniło spojenie.

13'
Zbyt długo z rozwiązaniem akcji zwlekał Marcus. Jak już próbował przymierzać, to skutecznie zainterweniowali obrońcy, dobrze blokując jego uderzenie.

12'
Kostevych pokusił się o oddanie silnej próby z dystansu. Ukrainiec kopnął futbolówkę okropnie niecelnie.

10'
Przemysław Trytko stanął przed doskonałą okazją na gola! Jego strzał głową powędrował minimalnie nad poprzeczką bramki Buricia. Zagapiła się obrona Lecha.

9'
Przewinienia taktycznego dopuścił się Łukasz Trałka. Kapitan "Kolejorza" łapał przeciwnika za koszulkę.

9'
Koszmarnie wybity rzut rożny przez Lecha Poznań.

7'
Radosław Majewski został potraktowany odważnym wejściem z wyprostowanej nogi przez Sochę. Rzut wolny dla gospodarzy tego spotkania.

6'
Rajd Bożoka, na lewej flance. Genialny, czysty wślizg w wykonaniu Kędziory.

5'
Bardzo gęsto ustawiona jest defensywa ekipy z Poznania. Arce jest bardzo trudno zbudować akcję.

4'
Socha próbował prostopadle zagrywać do Bożoka. Próba mocno nieudolna. Futbolówkę przechwycili defensorzy Lecha Poznań.

2'
Faul. Dawid Kownacki przekroczył regulamin gry.

1'
Strzał z niemal połowy boiska. Test na czujność zdał Jasmin Burić.

*'
Czas zacząć finał Pucharu Polski!

*'
Mamy przyjemność w tej chwili posłuchać hymnu Polski - "Mazurek Dąbrowskiego".

*'
Piłkarze wkroczyli na murawę!

*'
Stadion Narodowy się zapełnia...

*'
Nenad Bjelica, trener Lecha Poznań, na ławce rezerwowej, pozostawił takich graczy: Putnocky, Wasielewski, Wilusz, Radut, Tetteh, Pawłowski, Makuszewski

*'
Arka Gdynia może w swojej gablocie pochwalić się jednym Pucharem Polski. Udało się go zdobyć w sezonie 1978/79.

*'
Klub z województwa wielkopolskiego po Puchar Polski, w swojej historii, sięgał pięciokrotnie.

*'

*'
Prowadzenie finałowego starcia w PP przypadło Panu Tomaszowi Musiałowi.

*'
Ławka rezerwowa "gości": Moczadło, Stolc, Zbozień, Zarandia, Hofbauer, Nalepa, Siemaszko

*'
Finał odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

*'

*'
Witamy Państwa na naszym portalu! Przed nami finał Pucharu Polski sezonu 2016/17! O trofeum dzisiaj powalczą: Lech Poznań - Arka Gdynia.
Pierwszy gwizdek arbitra o 16:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Arka Gdynia, to zapraszamy do śledzenia meczu online