Real Madryt - Atletico Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Atletico Madryt
3 : 0

Navas - Carvajal (46' Nacho), Ramos, Varane, Marcelo - Modrić, Casemiro, Kroos - Isco (67' Asensio), Benzema (78' Vazquez), Ronaldo.
Oblak - Savic, Hernandez, Godin, Luis - Gabi, Saul (58' Gaitan) - Carrasco (68' Correa), Koke - Griezmann, Gameiro (57' Torres).

Mecze na żywo: Real Madryt - Atletico Madryt

Real Madryt po kapitalnym meczu jest bardzo bliski awansu do finału Ligi Mistrzów. Goście nie zagrali słabego spotkania, jednak gospodarze byli po prostu o klasę lepsi.

90+3'
Nacho z impetem wpadł w pole karne, ale jego późniejsze dośrodkowanie zostało przyblokowane.

90+2'
Gospodarze krótko rozegrali ten stały fragment gry, ale wynikło po nim większe zagrożenie w szesnastce gości.

90+1'
Rzut rożny dla "Królewskich".

90'
Trzy minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu gry.

89'
Hernandez został sfaulowany przez Kroosa w okolicy środka boiska.

88'
Strzał Modricia przeszedł tuż obok słupka.

87'
Real Madryt w pełni kontroluje grę od kilku chwil.

86'
Hat-trick Ronaldo! "Królewscy" wyprowadzili udany kontratak, Vazquez wpadł w pole karne, dograł do Ronaldo, a Portugalczyk wpakował piłkę do siatki.

85'
Udany odbiór Ramosa, gospodarze mają szansę na kontrę.

83'
żółta kartkaSędzia nie zapomniał winy Serba, ponieważ ukarał go żółtą kartką za wcześniejsze wejście.

82'
Savic ostro wszedł w Ronaldo, arbiter dał przywilej korzyści gospodarzom, po którym jednak nic wielkiego nie wynikło.

80'
Asensio teraz się zabawił z obroną gości, dorzucił piłkę na środek pola karnego, gdzie na uderzenie z pierwszej piłki zdecydował się Vazquez, ale nie trafił w światło bramki.

79'
Atletico, pomimo starań, cały czas nie może się przedrzeć przez dobrze ustawione zasieki obronne gospodarzy.

78'
Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy: za Benzemę wszedł Vazquez.

77'
Dośrodkowanie w drugim tempie, jednak sędzia słusznie odgwizdał przewinienie na bramkarzu Realu.

76'
Faul Marcelo na Correi blisko szesnastki gospodarzy. Rzut wolny wykona Gaitan.

74'
"Królewscy" byli bliscy wyprowadzenia trzeciego ciosu, ale podanie Asensio w pole karne zostało zablokowane.

73'
2:0! Ronaldo dostał podanie od Benzemy, wygrał przebitkę z Luisem, a po tym huknął na bramkę, nie dając szans na obronę Oblakowi.

72'
Savic przekroczył przepisy w starciu ofensywnym z Ronaldo, przez co sędzia musiał przerwać grę.

71'
Rzut wolny dla Atletico w dosyć sporej odległości od bramki Realu.

70'
Brzydki faul Luisa na Modriciu. Arbiter nie decyduje się na pokazanie żółtej kartki lewemu obrońcy.

68'
Z kolei Diego Simeone zdecydował się na trzecią korektę w wyjściowym składzie: Correa w miejsce Carrasco.

67'
Druga zmiana w Realu: Asensio zastąpił Isco.

66'
Wrzutkę Marcelo przejęli obrońcy "Los Colchoneros".

65'
Modrić sfaulowany przez Luisa na połowie Atletico.

63'
Nieco nieprecyzyjne podanie ze strony Koke do Torresa było do tego za mocne, aby były napastnik Chelsea zdołał ją przyjąć.

62'
Isco ograł kilku rywali, jednak po chwili dośrodkował futbolówkę wprost w ręce Oblaka.

61'
Przyspieszające akcję podanie Casemiro w kierunku Benzemy zostało udanie przecięte przez Godina.

60'
Uderzenie zza szesnastki w wykonaniu Koke przeszło obok słupka.

59'
Wrzutka Griezmanna z lewej strony boiska nie znalazło adresata w polu karnym.

58'
Jest również druga zmiana: w miejsce Saula pojawił się Gaitan.

57'
Roszada w zespole gości: za Gameiro wszedł Torres.

56'
Centra Luisa została zablokowana.

55'
Niedokładne podanie Gameiro do Luisa spowodowało, że goście omal nie stracili piłki, jednak wciąż są w jej posiadaniu.

54'
Dośrodkowanie Kroosa znowu padło łupem defensorów, których trenerem jest Diego Simeone.

53'
żółta kartkaPomocnik "Los Colchoneros" otrzymał za to żółtą kartkę.

52'
Odważny rajd Nacho pod szesnastkę gości dał Realowi rzut wolny. Wprowadzonego defensora sfaulował Saul.

51'
Godin po raz kolejny dobrze interweniuje w powietrzu po centrze Kroosa.

50'
Gospodarze wprowadzili kontrę po stracie Carrasco, po wrzutce Ronaldo obrońcy Atletico wybili futbolówkę na rzut rożny.

49'
Spóźnione wejście Ramosa w Griezmanna, obyło się jednak bez kartki.

48'
żółta kartkaFaul Isco w ofensywie na Hernandezie. Zawodnik Realu otrzymał za wejście "żółtko".

47'
Savic na własnej połowie przekroczył przepisy w starciu z Ronaldo.

46'

Zawodnicy wracają na murawę. W jedenastce Realu nastąpiła zmiana: kontuzjowanego Carvajala zastąpił Nacho.

Spotkanie na Santiago Bernabeu stoi na niezwykle wysokim poziomie, podobnie jak gra obu drużyn, jednak to gospodarze mają gospodarze, którzy do przerwy prowadzą jedną bramką.

Koniec pierwszej części meczu.

45+1'
Carvajal nie będzie mógł kontynuować gry, ze względu na kontuzję jaką odniósł w starciu z jednym z zawodników gości.

45'
Do regulaminowego czasu gry została doliczona minuta.

45'
Godin był najszybszy w starciu o górną piłkę po wrzutce Kroosa.

44'
Marcelo po samodzielnej akcji zdołał wywalczyć róg dla swojego zespołu.

43'
Hernandez pomimo prób, nie zdołał wywalczyć kolejnego rzutu rożnego po starciu z Marcelo.

42'
Brazylijski pomocnik gospodarzy wraca na plac gry.

41'
Krótka przerwa w grze, Casemiro nie może podnieść się z murawy, jednak najprawdopodobniej Brazylijczyk już za chwilę wróci do gry.

40'
Urugwajczykowi znowu zabrakło niewiele, aby być pierwszym w walce o piłkę, jednakże tym razem uprzedził go Ramos.

39'
Godin był bliski dojścia do główki, ostatecznie goście będą mieli okazję do powtórki z powodu kiksu Ronaldo.

38'
Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska ze strony Carrasco, Atletico uzyskało kolejny róg.

37'
Złe rozpoczęcie akcji przez Navasa, futbolówka wylądowała poza placem gry.

36'
Goście starają się zdobyć gola wyrównującego, ale zasieki obronne Realu są dziś praktycznie nie do przejścia.

35'
Duży błąd Casemiro wykorzystał Griezmann, przechwytując futbolówkę, jednak cała akcja spełzła na niczym ze względu na nieuwagę Gameiro.

34'
Savic dobrze się ustawił, dzięki czemu nie miał kłopotów z wybiciem dośrodkowania po ziemi, na które zdecydował się Marcelo.

32'
Ronaldo został udanie powstrzymany przez Hernandeza.

31'
Griezmann zdecydował się na dorzucenie piłki do Godina, a Urugwajczyk przestrzelił. To była dobra okazja do wyrównania dla gości.

30'
Carrasco wywalczył rzut wolny w odległości około trzydziestu metrów od bramki Navasa.

29'
Benzema mógł zdobyć fenomenalnego gola, gdyby uderzył minimalnie niżej! Francuski napastnik po centrze Ronaldo złożył się do pół-przewrotki, trafił w piłkę, ale ta przeszła nad poprzeczką.

28'
Wrzutka Luisa minęła całe pole karne podopiecznych Zinedine Zidana.

27'
Koke stracił piłkę na rzecz Kroosa, będąc tuż pod polem karnym gospodarzy.

26'
żółta kartkaŻółta kartka dla hiszpańskiego pomocnika.

25'
Taktyczne przewinienie Koke na Modriciu przy próbie wyprowadzenia kontry.

24'
Strzał z dystansu Modricia przeszedł tuż obok słupka.

23'
Benzema przejął piłkę po błędzie Savicia, ale w polu karnym pogubił się przy próbie dryblingu.

22'
Obyło się bez większego zagrożenia po tym stałym fragmencie gry.

21'
Varane wybija na rzut rożny.

20'
Koke sfaulowany przez Carvajala niedaleko szesnastki gospodarzy. Od rzutu wolnego rozpocznie sam poszkodowany.

19'
Nieczyste uderzenie z pola karnego Benzemy nie mogło zaskoczyć golkipera Atletico.

18'
Gameiro! Francuz miał doskonałą sytuację do wyrównania stanu meczu! Napastnik w sytuacji sam na sam z Navasem przegrał pojedynek i golkiper nie dał się minąć, przez co akcja spaliła na panewce.

17'
Nie najlepsza centra Kroosa przechodzi za pole karne.

17'
Fenomenalna parada Oblaka po główce Varana uchroniła gości przed stratą drugiej bramki. Będzie następny korner.

16'
Jeszcze jeden rzut rożny dla Realu.

15'
Dośrodkowanie Kroosa trafiło na głowę Saula.

14'
Benzema wywalczył róg.

13'
"Piętka" Ronaldo miała dojść do Benzemy, jednakże to podanie okazało się niecelne.

12'
Isco próbował wymusić rzut wolny po starciu z Godinem w okolicy środka boiska, ale arbiter słusznie nie odgwizdał przewinienia.

11'
Odpowiedź Atletico, Ramos skutecznie zatrzymał szarżującego Gameiro niedaleko bramki gospodarzy.

10'
1:0! Ronaldo daje prowadzenie Realowi! Portugalczyk wykorzystał wrzutkę z pierwszej piłki od Casemiro, dołożył głowę i pokonał Oblaka.

9'
Rzut wolny dla "Królewskich" Centra Isco padła łupem Savicia, który oddalił niebezpieczeństwo poza własne pole karne.

8'
Dośrodkowanie Isco zostało przejęte przez obrońców gości.

7'
Ależ było blisko pierwszego gola dla Realu! Carvajal po wymianie podań z Isco wpadł w szesnastkę i oddał strzał, który udanie wybronił Oblak, jednak wybił futbolówkę pod nogi Benzemy. Francuz jednak nie trafił czysto w piłkę i będzie tylko rzut rożny dla gospodarzy.

6'
Griezmann został czysto zatrzymany na linii pola karnego przez Ramosa.

5'
Strata Isco w środku pola, Atletico próbuje zawiązać akcję na połowie rywali.

4'
Niecelny strzał z dystansu w wykonaniu Ronaldo.

3'
Carrasco starał się dograć techniczne podanie w kierunku wybiegającego Gameiro, jednak przesadził nieco z siłą tego zagrania.

2'
"Los Colchoneros" agresywnie od samego początku.

1'
Pierwszy gwizdek sędziego! Od środka rozpoczęli goście.

*'
Czas na hymn Ligi Mistrzów.

*'
Piłkarze obu zespołów wychodzą na murawę Santiago Bernabeu.

*'
Zawodnicy Diego Simeone z pewnością będą chcieli się odegrać na "Królewskich" za porażkę w ostatnim finale Ligi Mistrzów. Podopieczni Zinedine Zidane pokonali wtedy swoich rywali po serii rzutów karnych.

*'
Rezerwowi: Moya, A. Rodriguez, Tiago, Gaitan, Partey, Torres, Correa.

*'
Wyjściowy skład "Los Colchoneros": Oblak - Savic, Hernandez, Godin, Luis - Gabi, Saul - Carrasco, Koke - Griezmann, Gameiro.

*'
Ławka rezerwowych: Casilla, Nacho, J. Rodriguez, Kovacic, Vazquez, Asensio, Morata.

*'
Na następującą jedenastkę postawił trener gospodarzy, Zinedine Zidane: Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - Modrić, Casemiro, Kroos - Isco, Benzema, Ronaldo.

*'
Pan Martin Atkinson to arbiter wyznaczony do poprowadzenia dzisiejszego meczu.

*'
Dobry wieczór Państwu! Zapraszamy na wtorkowe spotkanie z Ligą Mistrzów. Pierwsze półfinałowe starcie, w którym Real Madryt zmierzy się z rywalem zza miedzy, Atletico, rozpocznie się o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - Atletico Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online