Bayern Monachium - SV Darmstadt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
SV Darmstadt
1 : 0

Starke – Rafinha, Boateng, Alaba, Bernat – Kimmich, Sanches – Costa, Mueller, Ribery – Lewandowski.
Esser – Sirigu, Banggaard, Sulu, Holland – Kamavuaka, Altintop – Heller, Gondorf, Vrancić – Platte.

Bernat (18.)

Mecze na żywo: Bayern Monachium - SV Darmstadt

90'
koniec meczu

86'
żółta kartka Rafinha ukarany żółtą kartką.

85'
NIE MA GOLA! Starke wyczuł intencje Altintopa i zdołał odbić piłkę.

84'
Rzut karny dla Darmstadt po faulu Bernata!

82'
Zablokowany strzał Rosenthala sprzed pola karnego.

80'
Rosenthal zastąpił Kamavaukę.

80'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nieczysto w piłkę trafił Boateng i uderzył obok bramki.

79'
Lewandowski starał się przejąć podanie obrońcy do bramkarza, ale nie zdążył do piłki.

77'
Mueller płasko dośrodkował w kierunku Ribery'ego, ale ten nie sięgnął piłki.

75'
Lewandowski wyprowadził kontrę, ale zagrał za mocno do Ribery'ego.

73'
Brakuje sytuacji strzeleckich w ostatnich minutach.

68'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Lewandowski, ale bramkarz gości zdołał odbić piłkę na kolejny rzut rożny.

66'
Alonso zastąpił Kimmicha.

66'
Sam zastąpił Vrancicia.

65'
Piłka w bramce Bayernu, ale sędzia słusznie odgwizdał spalonego Schipplocka.

63'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego groźny strzał głową oddał Bangaard. Starke zdołał jednak odbić piłkę.

63'
Mogło być groźnie pod bramką Bayernu, ale ostatecznie tylko rzut rożny.

61'
żółta kartka Sirigu ukarany żółtą kartką.

59'
Schipplock zastąpił Platte.

59'
Tym razem spod końcowej linii zagrywał Bernat, ale znów Sulu zdołał przejąć piłkę.

58'
Dobre podanie do Lewandowskiego w pole karne, ten chciał zagrać do Kimmicha, ale dobrze wrócił Sulu i zdołał wybić piłkę.

54'
Kolejny strzał Lewandowskiego. Tym razem głową tuż obok bramki.

54'
Lewandowski przełożył sobie piłkę na lewą nogę, uderzył z linii pola karnego, ale trafił w obrońcę.

52'
Kimmich potężnie uderzył z dystansu, ale został zablokowany.

48'
Platte niecelnie uderzał sprzed pola karnego.

47'
Lewandowski za lekko uderzał głową po dośrodkowaniu Bernata.

46'

45'

44'
Spokojna końcówka pierwszej połowy.

41'
Ribery uderzył sprzed pola karnego, ale trafił w kolegę z zespołu, który był na spalonym.

39'
Darmstadt nieco dłużej utrzymuje się teraz przy piłce. Gondorf oddał strzał sprzed linii pola karnego. Niecelny.

36'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową obok bramki uderzał Lewandowski.

36'
Ładna akcja Costy z Muellerem zakończona niecelnym strzałem tego pierwszego.

31'
Groźna akcja gości. Platte ładnie obrócił się z piłką, ale ta przeleciała tuż obok słupka.

27'
Na strzał z dystansu zdecydował się Boateng. Piłka przeleciałą tuż obok słupka.

26'
Mogło być 2:0! Mueller szczupakiem oddał groźny strzał, ale Esser zdołał odbić piłkę.

26'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową nad bramką uderzał Sulu.

25'
Akcja gości. Po groźnym dośrodkowaniu z prawej strony boiska piłkę na rzut rożny wybił Boateng.

20'
Ribery dośrodkował z prawej strony boiska do Muellera, ale obrońca uniemożliwił mu oddanie groźnego strzału i piłka w rękach bramkarza.

18'
Gool! Ribery zagrał do Bernata w pole karne, ten z łatwością minął obrońcę i strzałem z pięciu metrów zewnętrzną częścią lewej nogi pokonał bramkarza. 1:0 dla Bayernu.

16'
Rafinha wbiegł w pole karne, uderzył z ostrego kąta, ale nogami piłkę odbił bramkarz.

15'
Lewandowski przedarł się w pole karne, padł w starciu z obrońcą, ale nie ma mowy o rzucie karnym.

13'
Kimmich dośrodkował w pole karne, ale Lewandowski nie sięgnął piłki.

10'
Mocne dośrodkowanie w pole karne gości, ale piłka opuściła boisko.

7'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Alaba, ale bez problemów interweniował Esser.

6'
Ładna akcja Bayernu, ale dośrodkowanie zostało zablokowane i będzie tylko rzut rożny.

3'
Spokojny początek meczu. Bayern dłużej utrzymuje się przy piłce, ale jak na razie nie było sytuacji strzeleckich.

1'

'
Piłkarze sa już na murawie. Za moment początek meczu Bayern - Darmstadt.

'
Meczu nie pokaże żadna polska telewizja, dlatego zachęcamy do śledzenia meczu na żywo w naszym serwisie.

'
Rezerwowi Darmstadt: Fernandes, Colak, Hoehn, Rosenthal, Sam, Schipplock, Steinhoefer.

'
Rezerwowi Bayernu: Weinkauf, Alonso, Hummels, Lahm, Robben, Thiago, Vidal.

'
Początek meczu o godzinie 15:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - SV Darmstadt, to zapraszamy do śledzenia meczu online