Wisła Kraków - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 1

Załuska - Cywka, Gonzalez, Głowacki, Sadlok - Mączyński, Llonch - Boguski (53' Bartkowski), Brlek, Małecki (68' Bartosz) - Brożek (66' Zachara).
Kuciak - Janicki, Maloca, Wawrzyniak - Haraslin (75' Stolarski), Sławczew (62' Kuświk), Borysiuk, Peszko - F. Paixao, M. Paixao (69' Nunes), Wolski.

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Lechia Gdańsk

Po nie najlepszej pierwszej części spotkania, druga połowa była już zdecydowanie lepsza, gra stała się żywsza, a na murawie działo się znacznie więcej. Ostatecznie wygrali goście, którzy w przekroju całego meczu okazali się lepsi.

90+5'
Goście zdołali się wybronić po jednej z ostatnich akcji gospodarzy.

90+4'
Aut dla Wisły na wysokości pola karnego Lechii.

90+3'
Bartosz miał niezły pomysł na rozegranie akcji, ale zagrał niedokładnie w kierunku Zachary, przez co napastnik "Białej Gwiazdy" nie miał szans na przyjęcie piłki.

90+2'
Bardzo ostra gra z obu stron, Wisła za wszelką cenę chce wyrównać stan spotkania, a Lechia nie chce do tego dopuścić.

90+1'
Sadlok dośrodkował piłkę w kierunku Lloncha, jednak Hiszpan nie zdołał dojść do futbolówki.

90'
Do regulaminowego czasu gry zostało doliczone pięć minut.

89'
Kolejny faul, tym razem Bartosz sfaulował Nunesa. Trener Kiko Ramireza za nadmierne protesty w kierunku sędziego został odesłany na trybuny.

88'
Spięcie między Głowackim a Kuświkiem, arbiter jednak nie ukarał żadnego z dyskutujących ze sobą zawodników.

87'
Stolarski padł na murawę po wślizgu Gonzaleza, jednak arbiter nie zdecydował się na podyktowanie rzutu wolnego.

86'
Kompletnie nieudany strzał Wolskiego przeszedł obok bramki.

85'
żółta kartkaBartosz przekroczył przepisy, nie trafiając wślizgiem w piłkę a w nogi Wawrzyniaka. Żółta kartka dla pomocnika gospodarzy i rzut wolny 30 metrów od bramki Kuciaka.

85'
żółta kartkaMecz zaczyna się zaostrzać. Głowacki brzydko sfaulował Kuświka i arbiter ukarał go "żółtkiem".

84'
Ależ blisko wyrównania był Gonzalez! Hiszpański obrońca trafił piłkę głową po dośrodkowaniu Sadloka, ale ta przeszła nad poprzeczką.

83'
Po wrzutce Mączyńskiego będzie rzut rożny dla gospodarzy.

82'
żółta kartkaRzut wolny dla Wisły. Żółta kartka dla Malocy.

81'
Po centrze z rzutu rożnego bliski zdobycia gola był Zachara. Napastnik gospodarzy trafił jednak tylko w boczną siatkę.

80'
żółta kartkaBoczny defensor dostaje żółtą kartkę. Podobnie ukarany za późniejsze dyskusje został Janicki.

79'
Nieładne zachowanie Sadloka w starciu z F. Paixao, lewy obrońca nie może się pogodzić z odgwizdaniem jego faulu na portugalskim pomocniku przez sędziego.

77'
Strzał Mączyńskiego zza szesnastki przeszedł wysoko nad poprzeczką bramki Kuciaka.

76'
Dośrodkowanie ze skrzydła w wykonaniu Sadloka zostało zablokowane.

75'
Trzecia zmiana w zespole z Gdańska: za Haraslina wszedł Stolarski.

73'
Od kilku minut Wisła zaczęła zagrażać gościom coraz bardziej.

72'
Sadlok wyraźnie przekroczył przepisy na połowie Lechii w starciu powietrznym z Nunesem.

71'
Kolejne potężne zamieszanie w polu karnym lechistów! Ostatecznie piłka została wybita poza pole karne.

70'
Bartosz mógł zaliczyć wejście smoka! Gości przed stratą bramki po uderzeniu świeżo wprowadzonego zawodnika uchronił Kuciak.

69'
Jest także zmiana w Lechii: za M. Paixao wszedł Nunes.

68'
Ostatnia zmiana w zespole Białej Gwiazdy": Bartosz zastąpił Małeckiego.

67'
Kuświk miał dobry pomysł na rozegranie akcji, ale za lekko podał do Haraslina, przez co Sadlok przechwycił piłkę.

66'
Druga roszada w Wiśle, miejsce Brożka na szpicy zajął Zachara.

65'
Peszko zabawił się z Bartkowskim, przedryblował go, a po chwili zgrał piłkę na środek pola karnego, gdzie na raty, ale skutecznie interweniował Załuska.

64'
Lechiści spokojnie rozgrywają piłkę na połowie gospodarzy.

63'
Brlek dośrodkował w pole karne w kierunku Brożka, ale Chorwat zdecydowanie przesadził z mocą tego zagrania.

62'
Korekta w składzie Lechii Gdańsk: Kuświk zastąpił Sławczewa.

60'
Wiślacy mają teraz niezwykle ciężką sytuację - nie dość, że przegrywają, to jeszcze grają w dziesiątkę, a na dodatek nie oddali jeszcze celnego strzału na bramkę Kuciaka.

59'
Rzut wolny dla gości, po faulu Mączyńskiego na F. Paixao na połowie gospodarzy.

58'
Bramka dla Lechii Gdańsk! Po przerzucie Peszki do Haraslina, Słowak zdecydował się na uderzenie, piłka po rękach Załuski wturlała się za linię bramkową.

56'
Haraslin chciał rozegrać akcję na jeden kontakt z F. Paixao, jednak obrońcy gospodarzy nie dopuścili do zagrożenia w polu karnym, zatrzymując akcję.

55'
żółta kartkaBułgarski pomocnik za to zagranie ogląda żółtą kartkę.

54'
Sławczew wyraźnie przekroczył przepisy w ofensywie, trafiając w Lloncha a nie piłkę przy próbie podania.

53'
Zmiana w zespole "Białej Gwiazdy": w miejsce Boguskiego pojawił się Bartkowski.

51'
Jak pokazują powtórki, w sytuacji z 46. minuty arbiter nie pomylił się, unosząc chorągiewkę po strzale F. Paixao.

50'
żółta kartkaczerwona kartkaBezmyślny faul Cywki na Peszce w okolicy środka boiska, sędzia pokazuje prawemu obrońcy gospodarzy drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę.

49'
Boguski złapany na spalonym, będąc w niezłej okazji do zdobycia bramki.

48'
Wrzutka Wolskiego padła łupem obrońców Wisły.

47'
żółta kartkaTaktyczne przewinienie Cywki na M. Paixao, "żółtko" dla obrońcy i rzut wolny dla gości niedaleko szesnastki gospodarzy.

46'
F. Paixao głową wpakował piłkę do siatki, ale gol nie został uznany, gdyż arbiter boczny dopatrzył się spalonego.

46'

Zawodnicy wracają na murawę. Obie drużyny bez zmian personalnych w wyjściowych składach.

Garść statystyk:

Spotkanie do przerwy nie należało do najbardziej ciekawych, obie drużyny nie stworzyły zbyt wielu okazji do zdobycia gola. Z nadzieją na ciekawsze spotkanie zapraszamy na drugie 45 minut już za niecały kwadrans.

Koniec pierwszej części meczu. Do regulaminowego czasu gry nie została doliczona nawet minuta.

45'
Zrobiło się niebezpiecznie po wrzutce Wolskiego, Sławczewowi udało się przyjąć piłkę i uderzyć na bramkę Załuski, jednak golkiper gospodarzy skutecznie wybronił to uderzenie.

44'
Kolejny róg dla podopiecznych Piotra Nowaka.

43'
Centra Wolskiego znalazła w polu karnym adresata w postaci M. Paixao, ale napastnik gości źle opanował piłkę, co ułatwiło zastopowanie akcji przez obrońców.

42'
Kontratak zamienił się jednak w atak pozycyjny, po chwili Peszko został sfaulowany niedaleko pola karnego "Białej Gwiazdy".

41'
Strata Gonzaleza, kolejna okazja do kontry dla lechistów.

40'
Centra z rogu boiska została wybita głową przez Głowackiego.

39'
Korner dla gości po akcji F. Paixoa.

38'
Spotkanie w Krakowie póki co nie należy do najciekawszych.

37'
Nieprzepisowe wejście F. Paixao w Gonzaleza, arbiter przerwał grę, jednak nie ukarał Portugalczyka żółtą kartką.

36'
Mączyński był bliski straty, ale gospodarze zdołali utrzymać się przy piłce.

35'
Faul Janickiego na Brożku na połowie gości.

34'
Potężny strzał Borysiuka udanie zablokował Mączyński.

33'
Centra Sadloka została przyblokowana przez Janickiego, a po chwili piłka została wybita poza pole karne Lechii Gdańsk.

32'
Małecki starał się dorzucić futbolówkę w szesnastkę, ale został zablokowany. Będzie aut dla gospodarzy na blisko bramki Kuciaka.

31'

30'
Górne podanie w pole karne od Mączyńskiego miało dojść do Brleka, jednak reprezentant Polski przesadził z mocą tego zagrania.

29'
Brlek kapitalnie wyprowadził kontrę gospodarzy, po chwili podał piłkę do Brożka, ale napastnik "Białej Gwiazdy" przegrał pojedynek fizyczny z Janickim.

28'
Centra M. Paixao została wybita przez kapitana wiślaków, Głowackiego.

27'
Niedokładne odegranie Głowackiego do Cywki w okolicy środka boiska, co uniemożliwiło prawemu obrońcy Wisły przyjęcia piłki, przez co ta opuściła plac gry.

26'

25'
Było niezwykle blisko gola dla gości! Najpierw M. Paixao huknął z dystansu, sprawiając tym sporo kłopotów bramkarzowi Wisły, po chwili na dośrodkowanie na środek szesnastki zdecydował się Wolski, gdzie futbolówka znalazła ustawionego dzisiaj na szpicy zawodnika Lechii, ale w znakomitej sytuacji nie zdołał umieścić piłki w siatce.

24'
F. Paixao uniknął spalonego, pomimo protestów graczy gospodarzy, jednak do jego późniejszego dośrodkowania nikt nie zdołał dojść.

23'
Ostatecznie uderzał ten drugi, jednak trafił w dobrze ustawiony mur.

22'
Do wykonania tego stałego fragmentu gry został wyznaczony Wawrzyniak oraz Wolski.

21'
Peszko został sfaulowany przez polem karnym, będzie rzut wolny dla gości tuż przed linią pola karnego na wprost bramki Załuski.

20'
Od kilku chwil obie drużyny spokojnie rozgrywają grę.

17'
Wolski zniweczył jednak starania, źle dośrodkowując w pole karne.

16'
Niebezpieczna strata Brleka, Lechia ma okazję do kontry.

14'
Goście ze spokojem budowali akcję na połowie "Białej Gwiazdy", jednak po chwili stracili piłkę i akcja zakończyła się niepowodzeniem.

12'
Centra Sadloka ze skrzydła została przejęta przez obrońców Lechii Gdańsk.

11'
Wolski za wszelką cenę starał się dojść do podania Sławczewa w pole karne, ale nie zdołał jej przyjąć, zanim opuściła ona plac gry.

10'
Spotkanie w Krakowie jest dosyć wyrównane, żadna ze stron nie ma zdecydowanej przewagi.

9'
Przewinienie w ofensywie Sadloka na F. Paixao dało pretekst sędziemu do przerwania gry.

8'
Centra Wolskiego nie znalazła adresata w szesnastce gospodarzy.

7'
Rykoszet po strzale M. Paixao zza linii pola karnego i będzie rzut rożny dla gości.

6'
Skuteczna interwencja Wawrzyniaka w powietrzu uniemożliwiła dojście do piłki Cywce po centrze Małeckiego.

5'
Świetna interwencja Załuski po groźnym uderzeniu Wolskiego zza szesnastki.

4'
Błąd Sadloka, który zaliczył stratę, ale na jego szczęście M. Paixao nie wykorzystał tej pomyłki, tracąc po chwili futbolówkę.

3'
Strzał z dystansu w wykonaniu F. Paixao bez problemu wybronił Załuska.

2'
Pierwsze niebezpieczne dośrodkowanie Małeckiego sprawiło nieco kłopotów defensywie gości, jednak ostatecznie obyło się bez większego zagrożenia pod bramką Kuciaka.

1'
Zaczynamy!

*'
Czas dla kibiców Wisły - odśpiewanie klubowego hymnu.

*'
Zawodnicy obu drużyn są już na murawie stadionu przy ulicy Reymonta.

*'

*'
Do poprowadzenia meczu został wyznaczony Pan Paweł Gil.

*'

*'
Lista zawodników, którzy znajdą się na ławce Gdańszczan: Zelenika, Mak, Mila, Kuświk, Wiśniewski, Nunes, Stolarski.

*'
Rezerwowi gospodarzy: Buchalik, Bartkowski, Uryga, Ondrasek, Bartosz, Stilić, Zachara.

*'
Wyjściowe jedenastki zostały zaprezentowane.

*'
Udany start zaliczyli także goście z Gdańska, którzy w starciu z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza zdobyli trzy punkty, pokonując "Słonie" 2:0.

*'
Wiślacy dobrze rozpoczęli rundę finałową, remisując w Warszawie z Legią 1:1.

*'
Dzień dobry Państwu! Przed nami spotkanie w grupie mistrzowskiej Lotto Ekstraklasy: Wisła Kraków podejmie Lechię Gdańsk.
Mecz w ramach 32. kolejki rozpocznie się o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online