Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0 : 3

Trela - Fryc, Putivtsev, Osyra, Ziajka - Jovanović, Miković (67' Guba) - Pleva (26' Misak), Babiarz, Stefanik - Gutkovskis.
Putnocky - Kędziora, Bednarek, Wilusz, Kostewycz - Trałka, Gajos - Makuszewski, Radut (80' Puchacz), Pawłowski (59' Majewski)- Robak (72' Tomczyk).

Radut (15.)
Gutkovskis (sam.) (71.)
Majewski (73.)

Gutkovskis. (25.) żółta kartka

Mecze na żywo: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań

90+3'
Koniec meczu. Lech wygrał z Termalicą 3:0.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

89'
Makuszewski zagrał do Puchacza, ale ten nie zdążył posłać piłki obok Treli w sytuacji sam na sam.

87'
Groźna kontra Lecha! Puchacz mocno dośrodkował do Tomczyka, ale ten nie doszedł do piłki.

85'
Peda niecelnie uderzył sprzed pola karnego.

84'
Kędziora poza boiskiem, ponieważ źle stanął na murawie. Lech w dziesięciu.

82'
Osyra oddał dobry strzał głową, ale kapitalnie interweniował Putnocky! Sędzia odgwizdał spalonego.

80'
Puchacz zastąpił Raduta.

78'
Lech ma dużą przewagę.

75'
Tomczyk świetnie zagrał do Kostewycza, ale ten zamiast strzelać podawał i obrońca zdołał wybić piłkę.

73'
3:0! Tomczyk potężnie uderzył z pola karnego, Trela odbił piłkę, a z kilku metrów dobił ją Majewski.

72'
Tomczyk zastąpił Robaka.

71'
2:0! Ale pech Termalici. Po dośrodkowaniu Raduta z rzutu rożnego Putivsev nabił piłką Gutkovkisa i ten zaskoczył własnego bramkarza .

67'
Guba zastąpił Mikovicia.

66'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Wilusz.

65'
Tempo meczu jest bardzo nisko.

59'
Majewski zastąpił Pawłowskiego.

57'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową obok bramki uderzył Robak.

56'
Kostewycz uderzył z rzutu wolnego, ale Trela zdołał wybić piłkę.

55'
Lech od dłuższego czasu gra słabo.

52'
Tym razem z dystansu uderzał Ziajka. Piłka znów przeleciała nad bramką.

51'
Stefanik popisał się ładnym strzałem z dystansu. Piłka przeleciała tuż obok bramki.

47'
Gajos uderzał z woleja, ale Wilusz absorbował uwagę bramkarza i sędzia odgwizdał spalonego.

46'

45+1'

45'
Odważniej zaatakowali teraz gospodarze.

44'
Gutkovski zgrał piłkę do Stefanika, ale ten również uderzył nad poprzeczką.

40'
Misak potężnie uderzył sprzed pola karnego, ale nad bramką.

38'
Tempo meczu w ostatnich minutach nie powala.

34'
Fatalny strzał Babiarza z dużej odległości.

33'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ Gutkovskis ucierpiał w starciu z Kostewyczem.

28'
Seria dośrodkowań w pole karne gospodarzy. Obrona póki co czujna.

26'
Misak zastąpił Plevę.

25'
Żółtą kartkę otrzymał Gutkovskis.

21'
Mogło być 2:0. Radut dośrodkował na rzut rożny na długi słupek, tam akcję zamknął Wilusz, ale fatalnie spudłował.

15'
Gool! Radut dopadł do piłki, przełożył sobie na prawą nogę i strzałem sprzed pola karnego pokonał bramkarza gospodarzy. 1:0 dla Lecha!

11'
Zablokowany strzał Pawłowskiego z linii pola karnego.

6'
Lech długo utrzymuje się przy piłce, ale na razie brakuje groźnych sytuacji.

3'
Lech od początku ruszył do odważnych ataków.

1'

'
Mecz poprowadzi Jarosław Przybył.

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek spotkania.

'
Rezerwowi Termaliki: Pilarz, Peda, Guba, Misak, Kupczak, Nowak, Kędziora.

'
Rezerwowi Lecha: Burić, Dudka, L.Nielsen, Wasielewski, Puchacz, Majewski, Tomczyk.

'

'
Lech ma 31 punktów i jeśli wygra zrówna się z liderem. Termalica jest na siódmej pozycji i ma 21 oczek.

'
Początek meczu o godzinie 15:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online