Jagiellonia Białystok - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Drągowski – Madera, Pazdan, Baran, Wasiluk – Gajos, Grzyb, Frankowski, Quintana (85' Dzalamidze) – Tuszyński (76' Romańczuk), Piątkowski (90+1' Pawłowski)
Kotorowski – Wołąkiewicz (82' Formella), Kamiński, Wilusz, Douglas – Trałka, Jevtić – Lovrencsics, Kownacki (60' Keita), Pawłowski – Sadajew (46' Ubiparip)

Pazdan (63.) żółta kartka
Madera (89.) żółta kartka
Trałka (24.) żółta kartka

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Lech Poznań

90+5'
Koniec meczu. Jagiellonia wygrała z Lechem 1:0.

90+1'
Pawłowski zastąpił Piątkowskiego.

89'
Żółta kartka dla Madery.

85'
Quintana zszedł z boiska, a w jego miejsce wszedł Dzalamidze.

82'
Formella zastąpił Wołąkiewicza.

82'
Lovrencsics dośrodkował do Keity, a ten głową uderzył nad bramką.

80'
Katastrofalny strzał Keity. Piłka przeleciała bardzo wysoko nad bramką.

77'
7 350 kibiców zasiadło na trybunach.

76'
Romańczuk zastąpił Tuszyńskiego.

74'
Keita wyłożył piłkę Pawłowskiemu, a ten fatalnie uderzył zza pola karnego.

73'
Jeden z zawodników gospodarzy próbował przelobować Kotorowskiego z dużej odległośi, ale bramkarz Lecha z trudem zdołał złapać piłkę na raty.

69'
Piłka w siatce Jagiellonii, ale gol nieuznany. Keita trafił w słupek, Ubiparip dobił piłkę do bramki, ale był na pozycji spalonej i sędzia podjął słuszną decyzję.

63'
Żółta kartka dla Pazdana.

60'
Gajos dośrodkował i prawię wrzucił piłkę "za kołnierz" Kotorowskiemu. Ostatecznie bramkarz Lecha przeniósł futbolówkę nad poprzeczkę.

60'
Keita zastąpił Kownackiego.

57'
Dobra akcja Lecha. Pawłowski zagrywał w pole karne, ale dobrze interweniowali obrońcy.

55'
Brakuje sytuacji strzeleckich.

49'
Powinno być groźnie pod bramką Jagielloni, ale Ubiparip źle przyjął piłkę.

47'
Ładna akcja Ubiparipa z Pawłowskim. Pomocnik Lecha uderzył zamiast podawać i dobrze interweniował bramkarz gospodarzy.

46 '
Ubiparip wszedł za Sadajewa.

46'

'
Piłkarze wracają na boisko. Za chwilę początek drugiej połowy.

45'

40'
Kotorowski! Bramkarz Lecha popisał się kapitalną interwencją po strzale głową Tuszyńskiego. Mogło być 2:0.

39'
Lovrencsics oddał niecelny strzał z dystansu.

38'
Pawłowski zdecydował się na strzał, ale został zablokowany.

36'
To pierwszy strzał na bramkę Jagiellonii. Jevtić uderzył zza pola karnego, ale wysoko nad poprzeczką.

34'
Lech dłużej utrzymuje się przy piłce, ale nie potrafi stworzyć zagrożenia.

30'
Mało dzieje się w ostatnich minutach.

24'
Żółta kartka dla Trałki.

23'
Gajos zagrał do Quintany, a ten w sytuacji sam na sam posłał piłkę obok bramki. Sędzia odgwizdał spalonego. Powtórki pokazały, że się pomylił.

20'
Dośrodkowanie z lewej strony boiska, nikt nie dotknął piłki i przeleciała tuż obok bramki.

17'
Jak na razie lepiej prezentuje się Jagiellonia.

14'
Piątkowi bardzo niecelnie uderzał zza pola karnego.

13'
A na trybunach kibice Jagiellonii zaprezentowali efektowną oprawę z racami.

13'
Gajos zagrywał w pole karne, ale Kamiński wybił piłkę na rzut rożny.

8'

5'
Goool. 1:0 dla Jagielloni. Piątkowski z bliskiej odległości pokonał Kotorowskiego.

1'

'
Piłkarze są już na boisku.

'

'
O godzinie 18:00 zapraszamy na relację LIVE z meczu Jagiellonia Białystok - Lech Poznań.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online