Juventus Turyn - AS Monaco online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Juventus Turyn
AS Monaco
2 : 1

Buffon - Barzagli (85' Benatia), Bonucci, Chiellini, Alves - Pjanic, Khedira (11' Marchisio), Alex Sandro, Dybala (54' Cuadrado), Mandžukić - Higuaín
Subasic - Raggi, Jemerson, Glik, Sidibé - Bakayoko (78' Germain), Moutinho, Bernardo Silva (70' Lemar), Dirar - Mbappé, Falcao

Mecze na żywo: Juventus Turyn - AS Monaco

Dziękuję ślicznie wszystkim tym, którzy śledzili naszą relację. Życzę spokojnego wieczoru.

Włoski klub pokazał w tym niedawno zakończonym dwumeczu ogromną piłkarską mądrość. Z sukcesem połączył ze sobą dwie trudne do pogodzenia cechy, czyli efektowność oraz efektywność.
Kamil Glik dzisiaj nie zachwycił, ale też nie był najgorszym puntem swojej ekipy. W tej edycji LM Polak pokazał się z naprawdę dobrej strony.

Ostatni gwizdek sędziego! Juventus Turyn jest pierwszym finalistą Ligi Mistrzów sezonu 2016/17!

90+3'
Ostatnia z trzech doliczonych minut.

90+2'
Subasić udanie wyszedł ze swojej bramki. Klasowo zatrzymane prostopadłe podanie.

90+1'
żółta kartka Do notesu sędziego został ulokowany Mario Mandzukić.

89'
Mur ustawiony przez Subasicia dał radę. Zablokowany został strzał autorstwa Pjanicia.

88'
Moutinho popełnił faul, będąc w pobliżu swojej szesnastki. Dobra szansa na to, aby pokusić się o bezpośrednią próbę.

87'
Alex Sandro efektownie upadł na murawę. Jego wytrącenie z biegu było spowodowane nieudolnym wejściem przez Germaina.

86'
Benatia zameldował się na murawie. Na ławkę rezerwową trafił Barzagli.

85'
Coraz więcej piłkarskiej brzydoty w Turynie. Obu ekipom ostatnio nie zależy na konstruowaniu akcji ofensywnej, a tylko na jak najbrzydszym przerywaniu gry.

83'
Rzut wolny wykonany przez Pjanicia nie przyniósł bramkowej sytuacji, jednak jego zespół zacznie nową akcję od kornera.

82'
Kamil Glik łapał Higuaina za koszulkę.

81'
Druga próba w tym meczu, którą podjął Moutinho. Portugalczyk umie strzelać z dystansu, ale jego zagranie powędrowało w okolice trybun.

79'
Gonzalo Higuain nie odczytał tego, jak ustawiona jest linia obrony rywala. Arbiter liniowy wskazał spalonego.

78'
Roszada nr 3 w składzie przyjezdnych. Bakayoko zmieniony przez Germaina.

77'
Ragii nie znalazł koncepcji na czyste zatrzymanie rywala. Solidne wejście na nogi rywala musiało zostać dostrzeżone przez sędziego.

75'
Po szybkiej reakcji sztabu medycznego, do gry wrócił Higuain.

74'
żółta kartka Za nadmierną agresję żółtą kartkę dostał Bonucci.

73'
Niezbędna będzie pomoc dla Argentyńczyka.

72'
Na murawie leży Higuain. Jego koledzy grają jednak dalej.

70'
Lemar otrzymał dwadzieścia minut na to, aby udowodnić swoją przydatność dla zespołu. Z boiska zszedł Bernardo Silva.

69'
2:1! Mbappe pokonał całą defensywę gospodarzy. Napastnik gości wpakował piłkę do niemal pustej bramki! Krótko rozegrany korner kompletnie zaskoczył Juventus.

67'
Buffon ponownie udowodnił, że jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie! Doświadczony goalkeeper doskonale zatrzymał sprytne zagranie Mbappe, który strzelał z bliskiej odległości od bramki.

65'
Szykowana jest następna zmiana w teamie gości.

63'

62'
Raggi zwycięski w powietrznym starciu z Mandzukiciem. Od swojej strefy nową akcję rozpocznie Subasić.

60'
Kamil Glik pokazał wielki piłkarski spryt. Polak dał się sfaulować Higuainowi.

59'
Bardzo niekorzystny rezultat nie wystraszył gości przed podejmowaniem następnych prób ofensywnych.

57'

55'
Świeżo wprowadzony gracz, Cuadrado, mógł zdobyć gola! Świetne, płaskie zagranie zostało pewnie jednak zablokowane wślizgiem przez przeciwnika.

54'
Mamy dwie zmiany.
Mendy zastąpiony został przez Fabinho.
Cuadrado wszedł na plac gry za Dybalę.

53'
Goalkeeper gości, Subasić, ma wielkie pretensje do partnerów z bloku defensywnego. Juventus za łatwo tworzy sobie sytuacje bramkowe.

52'
Subasić wykonał efektowną oraz bardzo skuteczną interwencję na przedpolu. Bramkarz świetnie wypiąstkował futbolówkę, którą rywal kopnął od rzutu wolnego.

51'
żółta kartka Mendy rażąco naruszył regulamin. Żółta kartka.

50'
Swoich sił z dystansu spróbował Raggi. Mocny, płaski strzał poleciał bardzo daleko od lewego słupka bramki Buffona.

49'
Faul taktyczny. Poszkodowany był Dybala.

48'
W czasie przerwy żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na dokonanie zmian.

46'
Dani Alves mocno odczuł agresywny atak ze strony przeciwnika.

46'
II połowa spotkania w Turynie!

Spróbujmy przeanalizować statystyki.

Przez doliczoną minutę nie udało się żadnej z ekip zmienić rezultatu.

45'
Do czasu gry pierwszej połowy doliczono 1 minutę.

45'
Piekielny mocny strzał z blisko dwudziestego metra zaliczył Dani Alves. Potężna bomba zaskoczyła bezradnego Subasicia.

44'
Gdyby nie Subasić, to AS Monaco przegrywałoby bardzo wysoko! Fenomenalna interwencja nogami, przy strzale Dybali, z bliskiej odległości.

43'
Zbyt siłowo sytuację z głębi pola karnego rozwiązał Mbappe. Solidne huknięcie powędrowało wysoko nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Buffona.

41'
Gigi Buffon podziękował swojemu koledze z obrony, który ładnym wślizgiem przerwał bardzo groźne dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska.

40'
Napastnik przyjezdnych, w opinii sędziego, zachował się wysoce niesportowo.

39'
żółta kartka Żółtą kartkę otrzymał Falcao.

37'
Subasić wytrzymał ciśnienie i nie dał się zaskoczyć napastnikowi Juventusu! Płaskie zagranie autorstwa Higuaina pewnie wyłapał goalkeeper Monaco.

37'

35'
Gonzalo Higuain ulokował futbolówkę w bramce. Gol jednak nie zdołał uznany przez sędziego, ponieważ wcześniej odgwizdano ofsajd.

33'
1:0! Wynik na tablicy uległ zmianie! Na raty gola zdobył Mario Mandzukić. Chorwacki napastnik popisał się kapitalnym strzałem głową, a następnie sprytnie dobił futbolówkę do bramki.

31'
Falcao przyłapany na pozycji spalonej. Szybka reakcja ze strony sędziego liniowego.

30'
Goście dostali okazję z rzutu wolnego. Do futbolówki wysoko wyskoczył Mbappe, jednak kryjący przez niego obrońcy, wygrali rywalizację.

28'
Obrona AS Monaco kompletnie pogubiona! Jej niefrasobliwe zachowanie bliski był skarcenia Pjanic, lecz jego uderzenie udało się w ostatniej chwili zablokować wślizgiem!

27'
Niebezpieczny strzał głową oddał Mandzukić. Piłka nieznacznie minęła światło bramki Subasicia. Dośrodkowanie na jego głowę posłano z prawego skrzydła boiska.

26'
Gospodarze mieli kolejną wyborną szansę! A dokładnie miał ją Mario Mandzukić, który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem! Jego płaskie uderzenie szczęśliwie nogami zbił Subasić.

24'
Do konkretniejszej ofensywie wyruszył Juventus Turyn.

22'
Gonzalo Higuain miał stuprocentową sytuację! Argentyński napastnik szczęśliwie minął rywali, a następnie będąc w genialnym położeniu, nieudanie podciął futbolówkę. Subasic zachował zimną krew!

20'
Przyjezdni próbują na połowie Juventusu stosować wysoki pressing.

19'
Brakuje sytuacji na gola.

17'

15'
Dybala znalazł się tam, gdzie powinien być. Ofensywny pomocnik Juventusu dopadł do bezpańskiej piłki, będąc tuż pod polem karnym rywala, i oddał strzał bez przyjęcia. Niestety, ale kompletnie skiksował.

14'
Większość gry jak na razie skupia się w centrum boiska.

12'
Dani Alves był pociągany za koszulkę. Feralne zdarzenie wyłapał Pan sędzia główny i momentalnie przerwał akcję.

11'
Massimo Allegri nie ryzykował i zmienił Khedirę. Blisko osiemdziesiąt minut gry otrzymał Marchisio.

10'
Khedira będzie potrzebował fachowego spojrzenia na problem medyczny.

9'
Na plac gry został zaproszony sztab medyczny Juventusu.

8'
Mandzukić mocno starał się dotrzeć do ładnego, prostopadłego podania. Będąc dobrze kryty, nie zdołał dojść do futbolówki, którą posłał Dybala.

6'
Do złamania przepisów doszło w środkowej strefie boiska. Od stałego fragmentu gry zaczną podopieczni Jardima.

5'
Sędzia liniowy zauważył, że gracz gości jest wysunięty za linię obrony "Starej Damy". Rzut wolny dla gospodarzy.

4'
AS Monaco zaczęło bardzo ofensywnie. Francuskiemu klubowi zależy na jak najszybszym odrobieniu strat z pierwszego meczu.

2'
Gianlugi Buffon minął się z futbolówką, która została posłana z lewego skrzydła boiska. Bliski jej przejęcia był Falcao, ale ten minimalnie spóźnił się z zagraniem głową.

1'
Nie minęło nawet piętnaście sekund, a sędzia główny przerwał grę. Faulowany był zawodnik gospodarzy.

*'
Pierwsze kopnięcie piłki już za nami! Gramy!

*'
W Turynie czas na odegranie oficjalnego hymnu Champions League!

*'
Do rozpoczęcia meczu pozostało nam dziesięć minut.

*'

*'

*'
Rewanż półfinałowego starcia Ligi Mistrzów poprowadzi Pan Bjorn Kuipers.

*'
Który zestaw lepszy?

*'
Juventus Turyn przystępuje do nadchodzącego starcia w roli ekipy, która w pierwszym meczu wygrała 2:0.

*'
Dobry Wieczór,
Na naszym portalu Państwo znajdą relację tekstową LIVE z meczu: Juventus Turyn - AS Monaco
Spotkanie rozpocznie się o godz. 20:45

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Juventus Turyn - AS Monaco, to zapraszamy do śledzenia meczu online