Atletico Madryt - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Atletico Madryt
2 : 1

Oblak - Giménez (56' Thomas), Savić, Godín - Carrasco, Koke (76' Correa), Gabi, Saúl, Filipe - Griezmann, Torres (55' Gameiro)
Navas - Danilo, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Casemiro (76' Vazquez), Kroos, Isco (87' Morata) - Benzema (76' Asensio), C. Ronaldo

Mecze na żywo: Atletico Madryt - Real Madryt

Dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas.

Z przekroju całej gry w dwumeczu "Królewscy" okazali się ekipą dojrzalszą piłkarsko. Najlepiej o słuszności mojej tezy może świadczyć obraz gry w pierwszym pojedynku.
Atletico Madryt żegna się z aktualną edycją Ligi Mistrzów, z podniesioną głową. Podopieczni Simeone przedstawili nam bardzo atrakcyjny futbol.

Real Madryt z Juventusem Turyn zmierzy się w finale Ligi Mistrzów sezonu 2016/17!

90+1'
Keylor Navas ponownie pokazał klasę. Nie było łatwo zatrzymał bardzo kąśliwy strzał autorstwa Griezmanna. Piłka po drodze nabrała jeszcze prędkości, co nie uprościło zadania.

90'
120 sekund przedłużonego czasu regulaminowego przed nami.

89'
Wyraźnie z nogi Cristiano Ronaldo zeszła futbolówka, kiedy ten próbował swojego szczęścia, z dystansu. Piłka pofrunęła w okolice trybun stadionu.

88'
Deszczowo zrobiło się w Madrycie.

87'
Isco wykonał swoją pracę na boisku bardzo dobrze. Strzelec jedynego gola dla Realu został zmieniony przez Moratę.

85'
żółta kartka Correa niesportowo zachował się na boisku. Gracz Atletico odepchnął CR7. W pełni zasłużona żółta kartka.

84'
Sędzia główny, pod końcówkę, daje piłkarzom grać. Nie ma zbyt dużo przerywanych akcji.

82'
Gwiazda Realu Madryt, Cristiano Ronaldo, nie mogła liczyć na taryfę ulgową od arbitra liniowego. Ten zasygnalizował spalonego.

81'
Prostopadłe podanie piłki przez Gameiro nie przeszło obrońców "Królewskich".

80'
Atletico jeszcze próbuje. Goście chcą już za pewne zakończyć ten pojedynek.

78'

76'
Dwie zmiany u gości: Asensio zastąpił Benzemę oraz Vazquez za Casemiro.

75'
Mocno nieudane uderzenie w realizacji Saula.

74'
Karim Benzema błysnął naprawdę efektownym szczupakiem. Ładny strzał głową nie zaskoczył Oblaka, ale mógł się podobać publiczności. Futbolówka wylądowała w bocznej siatce bramki.

73'
Diego Simeone, szkoleniowiec Atletico, przygotował kolejną i zarazem już ostatnią zmianę w składzie.

71'
Casemiro, wg opinii arbitra, niezgodnie z regułami gry powstrzymywał przeciwnika.

70'
Keylor Navas asekuracyjnie odbił futbolówkę, po tym, jak ona została kopnięta z ostrego kata, przez Griezmanna.

68'
Gol, który został niedawno strzelony przez Ronaldo, nie mógł zostać uznany. I słusznie, bo Portugalczyk, był na ofsajdzie, w momencie podanie od Modricia.

67'

65'
Keylor Navas pokazał ogromny kunszt bramkarski! Goalkeeper "Królewski" zatrzymał dwie niemal stuprocentowe sytuacje dla Atletico! Na początku zbił silny strzał Griezmanna, by następnie sparował piłkę, po uderzeniu głową Carrasco.

64'
Faul. Thomas musiał przyznać się do tego, że nieprzepisowo zatrzymał swojego przeciwnika, który znajdował się przy futbolówce.

63'
Sympatycy gospodarzy nawołują swoich ulubieńców do śmielszych ataków bramki Keylora Navasa.

61'
Gabi zdecydowanie przekroczył swoje piłkarskie kompetencje. Zawodnik nadepnął na piętę rywalowi za między.

60'

58'
Świetna postawa jednego z obrońców Atletico, który pewnym wybiciem piłki głową, oddalił zagrożenie. Real Madryt spróbował coś stworzyć z rzutu rożnego.

57'
Cristiano Ronaldo otrzymał z lewego skrzydła idealne podanie na gola. Portugalczyk, jednak, będąc blisko bramki, skiksował.

56'
Druga zmiana w szeregach gospodarzy: Thomas za Gimeneza.

55'
Fernando Torres został przywołany przez swojego trenera, na plac gry wszedł Gameiro.

54'
Niewiele brakowało, by Isco powiększył swój strzelecki dorobek na dziś. Płaski strzał zza pola karnego przeleciał tuż obok prawego słupka bramki.

52'
Radość zawodników Realu.

50'
Soczyście z rzutu wolnego uderzył Antoine Griezmann. Była siła, jednak zabrakło trochę precyzji. Piłka poleciała nad poprzeczką bramki Navasa.

49'
Do ostrego starcia doszło na dwudziesty metrze od bramki Navasa. Marcelo wbiegł na uderzającego piłkę Jimeneza. Sędzia główny przyznał gospodarzom rzut wolny.

48'
Jan Oblak wykazał się czujnością, przy uderzeniu Cristiano Ronaldo. Goalkeeper skutecznie wypiąstkował silnie kopniętą futbolówkę.

48'
Griezmann popełnił nieprzemyślany faul. Przewinienie bardzo blisko pola karnego gospodarzy.

47'
Rzut rożny dla przyjezdnych. Karim Benzema nie zdołał przedrzeć się na lewej flance boiska.

46'
Czas na II odsłonę meczu!

Arbiter zasygnalizował koniec I części gry w Madrycie.

45+2'
Jeszcze rzut wolny dla gospodarzy, i pewnie sędzia zakończy I odsłonę.

45'
Do jakże dynamicznej pierwszej połowy sędzia doliczył dwie minuty.

44'
Z problemem zdrowotnym zmaga się bramkarz Realu, Keylor Navas. Goalkeeper niefortunnie zderzył się z Fernando Torresem.

44'
W tej chwili gospodarze do awansu potrzebują trzech bramek

43'
2:1! Real Madryt zdobył gola! Isco, z zimną krwią, dobił piłkę, którą przed siebie wybił Oblak. Ogromny udział w akcji bramkowej miał Karim Benzema, który minął dwóch rywali, na lewym skrzydle boiska.

41'
Oblak genialnie wyszedł z bramki, by wychwycił dośrodkowanie z prawego narożnika boiska. O futbolówkę walczył m.in. Sergio Ramos.

40'
Real Madryt otrzymał rzut rożny.

38'
Isco mógł więcej wyciągnąć z akcji. Pomocnik nieźle zwiódł przeciwnika na lewej flance, a potem oddał strzał. Ale uderzenie powędrowało wprost w bramkarza.

36'
żółta kartka W opinii arbitra Gabi popełnił przewinienie, które klasyfikowało się na pokazanie żółtej kartki. Pomocnik nie dopuścił do sytuacji, w której to Isco przedarłby się przez groźną strefę.

35'
Dobrze blokują próby z dystansu w wykonaniu Realu Madryt obrońcy Atletico.

34'
żółta kartka Po żółtej kartce otrzymali: Godin oraz Sergio Ramos. Sędzia główny nie miał ochoty słuchać ich pretensji.

33'
Boiskowa agresja jest już standardem. Po obu stronach widać sportową złość, która niekiedy idzie w złym kierunku.
Ronaldo sfaulowany.

32'
Casemiro zasygnalizował uderzenie z blisko trzydziestu metrów. Piłka nie leciała w światło bramki, ponieważ na posterunku stał znakomicie ustawiony defensor gospodarzy.

30'

28'
Luka Modrić niewłaściwie został powstrzymany w środku pola.

27'
Gwizdy po stronie kibiców Realu Madryt. Ich pupile biegają na boisku bez większego pomysłu.

25'
Modrić próbował zaskoczyć Oblaka, posyłając soczysty strzał z daleka. Jego plany doskonale pokrzyżował rywal, który zblokował uderzenie.

24'
Real Madryt ma rzut wolny. Być może za chwilę zobaczymy bezpośrednią próbę.

24'
Nie zbyt dużo miejsca swoim rywalom dają zawodnicy Atletico.

22'
Dużo niedokładności po stronie "Królewskich". Nie takiego obrotu sprawy się spodziewali.

20'

18'
Twarda walka w powietrzu, aby dojść do piłki zagranej z lewego narożnika boiska. Któryś z defensorów Atletico zagraniem głową wybił piłkę poza plac gry.

17'
Obrona gospodarzy wyszła zwycięsko z wyzwania, jakim było powstrzymanie zagrania z rzutu rożnego.

15'
2:0! Coraz bliżej wyrównania wyniku z pierwszego meczu! Czysta profesura Griezmanna, przy wykonaniu jedenastki. Genialna podcinka w sam środek bramki.

14'
Jest rzut karny dla gospodarzy! Torres sprytnie sprowokował przeciwnika do popełnienia przewinienia!

13'
1:0! Atletico odrabia straty! Do piłki z rzutu rożnego najlepiej i najwyżej wyskoczył Saul. Dobry pewny strzał głową w prawy, dolny róg bramki zaskoczonego Navasa.

12'
Błąd techniczny przy wznowieniu gry popełnił Navas.

11'
Keylor Navas bardzo pewnie wyłapał dośrodkowanie, które poleciało z lewego narożnika boiska.

10'
Soczyste dośrodkowanie z prawego skrzydła posłał Carrasco. Obronie gości udało się powstrzymać nadbiegających rywali.

9'
Bardzo dynamiczny początek spotkania w Madrycie.

7'
Bardzo efektownie interweniował Oblak! Goalkeeper Atletico wyciągnął znakomity strzał głową, którego autorem był Casemiro. Real Madryt miał sytuację od rzutu wolnego.

6'
żółta kartka Kolejna kartka w tym meczu. Bezlitosny dla Savicia okazał się arbiter główny.

5'
Koke próbował! Keylor Navas popisał się wyśmienitym refleksem, zatrzymując kąśliwy strzał z ostrego kąta! Piłka leciała tuż obok prawego słupka.

4'
żółta kartka Bez kalkulacji do faulu, którego autorem został Danilo, podszedł arbiter. Żółta kartka.

2'
Griezmann wykorzystał fakt, że nikt go nie kryje i spróbował uderzyć z dystansu. Jego soczyste kopnięcie piłki powędrowało wysoko nad poprzeczką.

2'
Fernando Torres ze zbyt agresją walczył o górną piłkę.

1'
Sergio Ramos nabawił się urazu.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego! Start!

*'
Na Vicente Calderon rozbrzmiał hymn Ligi Mistrzów!

*'
Za blisko kwadrans zaczynamy!

*'
Ławka rezerwowa gości: Casilla, Nacho, James, Kovačić, Asensio, Lucas Vázquez, Morata

*'
Ławka rezerwowa gospodarzy: Moyá, Lucas, Tiago, Thomas, Gaitán, Correa, Gameiro

*'
Mamy dwa składy! Znajdą je Państwo u góry relacji.

*'
Bardzo ciekawa statystyka

*'
"Derby Madrytu" poprowadzi Pan Cuneyt Cakir.

*'
Atletico Madryt stoi przed bardzo trudnym zadaniem, jakim jest odrobienie strat z pierwszego meczu. Przypomnijmy, że w pierwszym pojedynku "Królewscy" wygrali 3:0.

*'
Witamy Państwa na naszej stronie internetowej. Nasza dzisiejsza oferta opierać się będzie na relacji z meczu: Atletico Madryt - Real Madryt.
Początek starcia o godz. 20:45

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Atletico Madryt - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online