Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 0

Kelemen - Gordon, Runje, Guti, Tomasik - Romanchuk, Góralski, Cernych (87' Chomczenowski), Novikovas (65' Frankowski), Vassiljev (90+3' Świderski) - Sheridan
Załuska - Cywka, González, Uryga, Špičic - Štilić (57' Bartosz), Llonch (76' Valencia), Mączyński, Brlek, Małecki - Brożek (62' Ondrasek)

Sheridan (27.)
Chomczenowski (90+2.)

Góralski (30.) żółta kartka
Stilić (53.) żółta kartka

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków

Dziękuję uprzejmie Państwu za uwagę.

Jagiellonia Białystok mistrzowsko wypunktowała gości z Krakowa. Po raz kolejny ogromny kunszt piłkarski pokazał Cernych. Jego kapitalna asysta przejdzie do historii naszej ligi.

Jarosław Przybył zasygnalizował koniec meczu!

90+3'
"Cesarz Estonii", Vassiljev, wylądował na ławkę rezerwową. Na ostatnie minuty wpuszczony na boisko został Karol Świderski.

90+2'
2:0! Wzorowo wyprowadzona kontra! Chomczenowski popisał się fenomenalnym wykończeniem akcji. Płaski strzał w lewy, dolny róg.

90'
Widowisko w Białymstoku przedłużono o cztery minuty.

89'
Romanchuk niefortunnie zderzył się z rywalem. Sędzia uznał, że faul popełnił piłkarz Jagiellonii.

87'
Boisko opuścił Cernych. Chomczenowski już na placu gry.

86'
Rzut wolny dla swojej drużyny wypracował Vassiljev.

85'

84'
Z faulem Alan Uryga. Gracze Wisły Kraków dają się zbyt łatwo oszukiwać przeciwnikowi.

82'
Zdecydowanie za głęboko piłkę posłał Małecki. Pewny chwyt w wykonaniu Kelemena. Zmarnowany stały fragment gry.

80'
Rzut wolny dla gości. Romanchuk upomniany słownie przez arbitra głównego.

79'
Zatrzymane dośrodkowanie z lewego skrzydła. Korner dla "Jagi".

78'

76'
Ever Valencia ma pomóc w odrobieniu strat. Trener Sobolewski podziękował Llonchowi.

75'
W polu karnym Wisły padł zawodnik gospodarzy. Sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

74'
Patryk Małecki podjął kolejne starania na bramkę Kelemena. Silne uderzenie poleciało daleko od lewego słupka.

73'
Llonch zainterweniował w dobrym momencie. Gracz przeszkodził rywalowi w finalizacji akcji ofensywnej.

72'
Na problemy ze zdrowiem skarży się Romanchuk. Niezbędna będzie interwencja sztabu medycznego.

70'
W górze chorągiewka arbitra liniowego. Sheridan upomniany przez zespół sędziowski.

69'
Łukasz Załuska stanął na wysokości zadania! Goalkeeper zatrzymał soczystą próbę, którą z dystansu podjął Vassiljev. Estończyk dobrze połączył siłę z techniką.

67'
Petar Brlek miał powody do złości. Stanął przed kapitalną szansę na wyrównanie. Jego strzał, z bliskiej odległości, zablokowali rywale.

66'
Zanosi się na 2:0. Wisła Kraków jest pogubiona.

65'
Przemysław Frankowski zmienił Arvydrasa Novikovasa.

64'
Jagiellonia Białystok miała dogodną okazję bramkową. Ivan Runje minimalnie się spóźnił się do piłki, którą głową zgrał Sheridan.

62'
Zmiana na linii napadu gości. Zdenek Ondrasek w miejsce Pawła Brożka.

61'
Wiśle Kraków brakuje dynamiki w grze.

59'
Czekamy na sytuacje bramkowe. Niemrawy początek drugiej odsłony gry w Białymstoku.

57'
Sztab szkoleniowy Wisły Płock przygotował zmianę. Semira Stilicia zastąpił Jakub Bartosz.

56'
Patryk Małecki próbował zza pola karnego. Strzał został skutecznie wyblokowany przez świetnie ustawionego przeciwnika.

54'
Novikovas za wysoko wyciągnął nogę. Arbiter dopatrzył się niebezpiecznego zagrania.

53'
żółta kartka Semir Stilić nie wytrzymał próby nerwów. Nieprzemyślane zagranie zostało ukarane przez sędziego, w postaci żółtej kartki.

51'
Pewne i dobre wyjście z bramki zaliczył Załuska. Przechwycona centra z lewego skrzydła. Centrował Tomasik.

50'
Romanchuk próbował groźnie głową przedłużyć centrę ze stałego fragmentu gry. Jego zagranie wyłapał Łukasz Załuska.

49'
Łukasz Załuska złapał piłkę, którą chwilę wcześniej od autu wyrzucił jego rywal.

48'
Stilić poturbowany przez Gutiego. Sędzia główny musiał przerwać akcję.

48'
Gwizdek arbitra. Sfaulowany został zawodnik klubu z Białegostoku.

47'
Bez zmian w obu składach.

46'
Druga połowa meczu!

45+1'
Jagiellonia Białystok ma powody do radości. Koniec pierwszej odsłony.

44'
Sędzia główny dorzucił jedną minutę do regulaminowego czasu gry I połowy.

42'
Nieczysto w futbolówkę trafił Llonch. Piłka poleciała wysoko nad poprzeczką.

40'
Cernych stanął przed szansą. Doskonały cross w jego kierunku. Litwin poprawnie przyjął sobie piłkę, a potem spróbował zaskoczyć Załuskę. Presja ze strony interweniującego obrońcy przyczyniła się do niecelnego uderzenia.

39'
Marian Kelemen zatrzymał niebezpieczne wgranie Patryka Małeckiego. Na piłkę naskakiwał Paweł Brożek.

37'
Kolejna okazja dla Sheridana. Napastnik z Irlandii dostał świetną wrzutkę z prawego skrzydła boiska. Uderzenie z pierwszej piłki powędrowało tuż obok lewego słupka.

36'
Na lewej flance boiska czarował Małecki. Udało mu się posłać dośrodkowanie, jednak w porę i w dobrym miejscu był ustawiony obrońca Jagiellonii.

34'
Zupełnie nieprzygotowany do oddania strzału był Tomasz Cywka. Silne kopnięcie futbolówki, z blisko trzydziestu metrów, poleciało daleko od światła bramki.

33'
Coraz więcej nerwowości po obu stronach.

31'
Gra przerwana. Rzut wolny dla piłkarzy gości.

30'
żółta kartka Jacek Góralski, za swoje niesportowe zachowanie, otrzymał żółtą kartkę.

29'

27'
1:0! Prowadzenie ma Jagiellonia! Kapitalna szarża na lewej stronie boiska w realizacji Cernycha. Genialną asystę wykorzystał Sheridan, z kilkunastu metrów, lokując piłkę tuż przy prawym słupku bramki.

25'
Efektowny wślizg wykonał Llonch. Piłkarz gości próbował dopaść do dośrodkowania z lewego skrzydła boiska. Niestety, ale musiał obejść się smakiem.

24'
Bardzo ambitna próba przelobowania Załuski, w wykonaniu Sheridana. Silny strzał z niemal połowy boiska poleciała tuż obok prawego słupka bramki.

22'
Tomasik korzysta z pomocy medycznej.

21'
Krótko rozegrany rzut wolny przez Jagiellonię. Tomasik, będąc w pobliżu pola karnego, nie zdołał minąć dwóch przeciwników. Łatwy odbiór futbolówki.

20'
Ivan Runje był ofiarą nieprzepisowego bloku ze strony rywala.

19'
Solidna centra w wykonaniu Vassiljeva. Estończyk długim zagraniem z rzutu wolnego próbował odnaleźć klubowych partnerów.

18'
Rzut wolny dla gospodarzy.

17'
Minimalny spalony. Patryk Małecki przegapił ustawienie przeciwników z bloku defensywnego.

16'
Powoli atakuje Wisła Kraków.

15'

13'
Sheridan miał stuprocentową okazję na zmianę wyniku! Irlandczyk otrzymał podanie na nos. Napastnik, będąc parę metrów od bramki Załuski, trafił w interweniującego obrońcę!

12'
Na pozycji spalonej znalazł się gracz Wisły Kraków.

11'
Ambicja Pawła Brożka przyniosła jemu klubowi rzut rożny.

10'
Bardzo kąśliwe dośrodkowanie, od prawego narożnika boiska, posłał Semir Stilić. Sytuację wyjaśnił Runje, skutecznie zagrywając futbolówkę głową.

9'
Poleciało crossowe zagranie w kierunku Cernycha. Litwin był bliski tego, aby przechwycić mocno lecącą futbolówkę.

8'
Prosty błąd techniczny popełnił Tomasz Cywka. Od wyrzutu piłki z autu rozpocznie ekipa Jagiellonii.

7'
Faul. Rzut wolny dla Wisły Kraków. Przepisy gry złamał Gordon.

5'
Sheridan był w polu karnym gości. Irlandczyk czekał na dokładne podanie z lewego skrzydła, lecz jego kolega nie zdołał przebić się przez blok rywali.

4'
Rolę głównego szkoleniowca przyjezdnych pełni Radosław Sobolewski.

2'
Zawodnicy Wisły odpuścili krycie podczas stałego fragmentu gry. Do sytuacji strzeleckiej doszedł Romanchuk, jednak uderzenie głową powędrowało minimalnie nad poprzeczką bramki.

1'
Rzut rożny dla gospodarzy. Z prawej strony futbolówkę wrzucał, ale jego zagranie zostało przecięte.

*'
Grę zaczęła Jagiellonia Białystok.

*'

*'
Z powodu nadmiaru żółtych kartek pauzuje Arkadiusz Głowacki.

*'
Kibice "Jagi" odśpiewują hymn klubowy.

*'
Na ławce trenerskiej "Wisły Kraków" dzisiaj zabraknie Kiko Ramireza. Pierwszy szkoleniowiec krakowskiego klubu został zdyskwalifikowany. Powodem absencji jest wyrzucenie Hiszpana z boiska, podczas ostatniego meczu ligowego (0:1 z Lechią Gdańsk).

*'
Jagiellonia Białystok jest aktualnym liderem LOTTO Ekstraklasy. Podopieczni Michała Probierza, po rozegraniu 32.kolejek, mają na koncie 34 punkty.

*'

*'
Polski Związek Piłki Nożnej wydał decyzję, z której wynika, że dzisiejszy mecz poprowadzi Pan Jarosław Przybył.

*'
Michał Probierz, opiekun gospodarzy, na rezerwie pozostawił takich piłkarzy: Węglarz, Chomczenowski, Szymonowicz, Frankowski, Grzyb, Szymański, Świderski.

*'
Na ławce rezerwowej Wisły Kraków zasiedli: Miśkiewicz, Bartkowski, Bartosz, Laskoś, Boguski, Valencia, Ondrášek.

*'
Witamy Państwa na naszej stronie internetowej. Pierwszym punktem naszej dzisiejszej oferty będzie relacja z meczu: Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków.
Start spotkania o 15:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online