Lech Poznań - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 0

Putnocky - Kędziora, Bednarek, Wilusz, Kostewycz - Trałka, Gajos - Makuszewski (80' Tetteh), Majewski (86' Tomczyk), Radut - Robak (75' Kownacki).
Słowik - Niepsuj, Rapa, Rudol, Matynia (76' Kowalczyk) - Matras, Murawski (81' Cincadze) - Gyurcso, Kort, Nunes - Listkowski (65' Kitano).

Robak (35.)
Trałka (64.)

Kędziora (16.) żółta kartka
Nunes (82.) żółta kartka

Mecze na żywo: Lech Poznań - Pogoń Szczecin

Dziękujemy Państwu za ten wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje LIVE w naszym serwisie.

Lechici zasłużenie zdobyli trzy punkty, odnosząc przy swoje trzecie z rzędu zwycięstwo w rundzie finałowej. Portowcy w pewnych momentach meczu mieli swoje sytuacje, ale byli dziś nieskuteczni.

Koniec meczu! Lech Poznań wygrywa z Pogonią Szczecin 2:0.

90+3'
Tomczyk łatwo dał się oszukać Rudolowi, a po chwili go sfaulował.

90+2'
Słabe podanie Matrasa w pole karne zostało przejęte przez Kędziorę.

90+1'
Tomczyk przedział się środkiem boiska, ale został zatrzymany.

90'
Trzy minuty doliczone.

89'
Podopieczni Nenada Bjelicy w pełni kontrolują boiskowe wydarzenia.

87'
Cincadze sfaulował Gajosa na połowie gości.

86'
Ostatnia korekta w składzie lechitów: za Majewskiego na placu gry zameldował się Tomczyk.

85'
Trałka leży na murawie po wejściu jednego z zawodników Portowców.

84'
Kędziora uderzył z dystansu, jednak nie sprawił tym kłopotów Słowikowi, który łatwo złapał piłkę.

83'
Do dorzuconej piłki doszedł Wilusz, ale główkował niecelnie.

82'
Rzut wolny dla Lecha Poznań na wysokości pola karnego gości.

81'
Jest także zmiana w drużynie ze Szczecina: Cincadze wszedł za Murawskiego.

80'
Główka Trałki po centrze z rzutu wolnego była niecelna.

80'
Druga zmiana w Kolejorzu: boisko opuścił Makuszewski, na plac gry wszedł Tetteh.

79'
Obyło się bez zagrożenia po tym stałym fragmencie gry.

78'
Gyurcso wywalczył rzut rożny dla gości.

77'
Uderzenie Murawskiego z dystansu przeszło nad bramką słowackiego golkipera gospodarzy.

76'
Lewy defensor Portowców po interwencji sprzed paru minut nie będzie w stanie kontynuować gry. Jego miejsce zajął Kowalczyk.

75'
Roszada na szpicy Lecha Poznań: Kownacki zastąpił Robaka.

74'
Matynia w ostatniej chwili przerwał niebezpieczne podanie w kierunku Kędziory. Gdyby tego nie zrobił, prawy obrońca Kolejorza byłby sam na sam ze Słowikiem.

73'
Strata Majewskiego na rzecz Rapy, który wspólnie z Niepsujem zatrzymali pomocnika Kolejorza w okolicy środka boiska.

72'
Mocne uderzenie Makuszewskiego zza szesnastki wyraźnie chybiło celu.

71'
Za szybkie podanie Majewskiego do Robaka skończyło się kolejną stratą.

70'

69'
"Maki" świetnie pociągnął z piłką, wpadł w pole karne, ale w końcówce źle podał futbolówkę, co skończyło się stratą.

68'
Makuszewski źle przyjął sobie piłkę po dograniu Majewskiego, przez co uciekła mu ona poza plac gry.

67'
Centra Kędziory z prawej strony została wybita na rzut rożny.

65'
Mamy pierwszą zmianę w Pogoni: Kitano zastąpił Listkowskiego.

64'
2:0! Trałka zamknął dobrze wstrzeloną przez Kędziorę piłkę i z bliska trafił do siatki.

64'
Zagranie ręką Murawskiego zostało zauważone przez sędziego.

63'
Niezły strzał Majewskiego zza pola karnego przeszedł nad poprzeczką.

61'
Bardzo źle wykonany rzut rożny. Okazję do kontry miał Lech, ale nikt nie poszedł z pomocą Majewskiemu, a ten na połowie gości został zatrzymany.

60'
Udana indywidualna akcja w wykonaniu Gyurcso zakończyła się strzałem zablokowanym przez Bednarka. Korner dla Szczecinian.

59'
Nunes przedarł się pod szesnastkę Kolejorza, jednak jego późniejsza wrzutka została wybita przez Kędziorę.

58'
Napastnik zespołu ze Szczecina został złapany na spalonym.

57'
Listkowski przekroczył przepisy podcinając Kędziorę na połowie Lecha.

56'
Okres nieco lepszej gry gości, Lech od kilku minut w defensywie odpiera ataki podopiecznych Kazimierza Moskala.

55'
Wilusz w ostatniej chwili udanie zabrał futbolówkę Kortowi, który był w polu karnym lechitów.

53'
Górne podanie Gajosa w kierunku wybiegającego Majewskiego padło łupem golkipera Portowców.

52'
Słupek po strzale Majewskiego! Świetnie wykonany rzut wolny, dużo szczęścia mieli goście.

51'
Makuszewski sfaulowany przez Matrasa około 25 metrów od bramki Słowika. Będzie rzut wolny w dobrej odległości do bezpośredniego uderzenia.

50'
Uderzenie Gajosa tuż zza linii szesnastki przeszło obok słupka!

49'
Stały fragment gry wykonał sam poszkodowany, ale jego centra została wyłapana przez bramkarza Kolejorza.

48'
Arbiter odgwizdał przewinienie Kostewycza na Nunesie blisko pola karnego gospodarzy.

47'
Trałka przeciął zagranie Nunesa 30 metrów od bramki Putnockiego, jednak Pogoń cały czas utrzymuje się przy piłce.

46'

Zawodnicy wracają na plac gry. W wyjściowych składach nie nastąpiły żadne roszady.

Statystyki:

Za nami pierwsze 45 minut spotkania, który z pewnością należy do ciekawych. Każda ze stron oddała sporą ilość strzałów na bramkę. Przez znaczną część lepszą drużyną był Kolejorz, zasłużenie prowadząc jedną bramką.

45+2'
Dośrodkowanie z rogu zostało wybite poza obręb szesnastki przez Robaka.

45+2'
Nieporozumienie Bednarka z bramkarzem Kolejorza dała gościom rzut rożny.

45+1'
Znakomity przerzut na prawą stronę do Kędziory w wykonaniu Majewskiego, prawy obrońca Kolejorza próbował dośrodkować, ale został zablokowany.

45'
Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone dwie minuty.

44'
Potężny strzał zza pola karnego Makuszewskiego sprawił kłopoty golkiperowi Portowców! Ostatecznie zdołał jednak wyłapać piłkę.

43'
Matras udanie odebrał piłkę Robakowi przed szesnastką Pogoni.

42'

41'
Trałka! Kapitan Kolejorza z impetem wpadł w pole karne i uderzył z woleja, jednak futbolówka przeszła wysoko nad poprzeczką.

40'
Silny strzał z dystansu Makuszewskiego dobrze wybronił Słowik.

38'
Kostewycz został sfaulowany przez Niepsuja na wysokości szesnastki gospodarzy.

37'
Wyraźna przewaga lechitów jest dosyć widoczna, goście próbują odpowiedzieć, ale ich próby do tej pory nie kończą się powodzeniem.

35'
Robak daje prowadzenie gospodarzom! Słowik nie zdołał wypiąstkować centry Raduta, w polu karnym zakotłowało się, gdzie najlepiej odnalazł się napastnik Lecha i zdobył swoją osiemnastą bramkę w sezonie ligowym.

34'
Makuszewski został sfaulowany tuż przed linią pola karnego z prawej strony boiska. Rzut wolny wykona Radut.

33'
Uderzenie głową w wykonaniu Trałki nie sprawiło kłopotów w obronie Słowikowi.

32'
Świetna obrona golkipera Pogoni po strzale Makuszewskiego! Tylko róg dla Kolejorza.

30'
Lechici znowu przejęli inicjatywę. Po wymianie podań piłkę dostał Majewski, ale jego strzał z lewej nogi został zablokowany, tuż po chwili Radut uderzył technicznie z rogu szesnastki, co zostało wybronione przez Słowika.

29'
Kort uderzył z dystansu, jednak chybił bardzo mocno.

28'
Główka Trałki była bardzo niecelna. Rozpocznie golkiper gości.

27'
Wilusz był bardzo bliski zdobycia pierwszej bramki dla Lecha! Środkowy obrońca najlepiej odnalazł się w zamieszaniu, jakie zapanowało w polu karnym po wrzutce Raduta. Uderzenie z powietrza defensora wybronił jednak Słowik. Jeszcze jeden korner dla gospodarzy.

26'
Makuszewski! Skrzydłowy oddał strzał po podaniu Robaka, ale został przyblokowany. Rzut rożny.

25'
Strzał z dystansu w wykonaniu Raduta po kilkudziesięciometrowym rajdzie zostało wybronione przez Słowika.

24'
Mecz po dobrym początku Lecha Poznań, który miał inicjatywę, teraz się wyrównał.

23'
Kolejna centra Kędziory, jednak i tym razem Portowcy dobrze zachowali się w defensywie i nie dali Robakowi dojść po zagrania.

21'
Wrzutka Nunesa została wybita przez Gajosa za pole karne.

20'
Goście mogli wyjść na prowadzenie po kontrze wyprowadzonej z własnej połowy! Gyurcso w tempo podał do Listkowskiego, ten uciekał Wiluszowi, po chwili próbował podawać do Korta, ale w ostatniej chwili przeciął to Bednarek. Rzut rożny.

19'
Faul Robaka w ofensywie na jednym z obrońców Pogoni po centrze Kędziory.

18'
Dorzucona przez Makuszewskiego z prawego skrzydła była nieco za wysoko zawieszona dla Robaka, co uniemożliwiło napastnikowi dojście do tego zagrania.

17'
Zawodnicy ze Szczecina krótko rozegrali ten stały fragment gry, po chwili na uderzenie zza szesnastki zdecydował się Gyurcso. Putnocky nie miał jednak problemów ze złapaniem strzału Węgra.

16'
Korner dla Pogoni Szczecin.

15'
Przewinienie Kędziory na Matyni blisko linii środkowej boiska.

14'
Nie najlepsze przyjęcie piłki przez Majewskiego po podaniu Kędziory nieco spowolniło akcję gospodarzy, ale lechici cały czas utrzymują się przy piłce.

13'
Niebezpieczne zderzenie Makuszewskiego z Matynią w okolicy środka boiska. Najprawdopodobniej jednak poszkodowani będą w stanie kontynuować grę.

12'
Strzał Majewskiego po płynnej akcji drużyny Lecha przeszedł tuż obok słupka.

11'
Centra Raduta z rzutu rożnego nie sprawiła większego niebezpieczeństwa w szesnastce gości.

10'
Kolejna ładna akcja podopiecznych Nenada Bjelicy, Kostewycz dorzucił niezłą piłkę z lewej strony boiska, przez co Matynia musiał wybijać piłkę na róg.

9'
Skuteczna interwencja Matrasa w obronie, Robak został zatrzymany.

8'
Putnocky bardzo dobrze przeczytał grę i uprzedził Gyurcso w walce o prostopadłe podanie, dzięki czemu akcja Portowców została przerwana.

7'
Dośrodkowanie Raduta zostało wybite przez Rapę.

6'
Nieco pospieszył się teraz Majewski z podaniem w kierunku Robaka. Napastnik gospodarzy nie zrozumiał intencji swojego kolegi z drużyny i piłka opuściła plac gry.

5'
Poprzeczka po główce Trałki! Kapitan Kolejorza był bliski pokonania Słowika po dobrej wrzutce Raduta.

4'
Gospodarze świetnie wyprowadzili kontrę, Majewski zagrał do Robaka, ten drugi huknął zza pola karnego, ale trafił w Rapę, niemal nokautując obrońcę gości. Rzut rożny dla Lecha.

3'
Spóźnione wejście Kędziory w nogi Listkowskiego, arbiter przerywa grę.

2'
Pierwsza groźna akcja Kolejorza, Kostewycz w polu karnym zdecydował na dośrodkowanie, jednak zagrał nieprecyzyjnie, przez co Gajos nie miał szans na dojście do futbolówki.

1'
Zaczynamy!

*'
Kibice odśpiewują klubowy hymn Lecha Poznań.

*'
Piłkarze są już na murawie INEA Stadionu.

*'
W wyjściowej jedenastce gości ze Szczecina nastąpiła zmiana: w miejsce kontuzjowanego Drygasa spotkanie rozpocznie Murawski.

*'
Piotr Lasyk to arbiter główny dzisiejszego pojedynku.

*'

*'
W osiemnastce meczowej Pogoni nie ma Jarosława Fojuta, który musi odpokutować jednomeczowe zawieszanie za obejrzenie czerwonej kartki w poprzedniej kolejce ligowej.

*'
Ławka rezerwowych gości: Kudła, Obst, Cincadze, Kowalczyk, Murawski, Murawski, Kitano.

*'
W szeregach Kolejorza zabrakło Darko Jevticia. Szwajcarski pomocnik nie doszedł do siebie po urazie, jaki odniósł w czasie spotkania w finale Pucharu Polski.

*'
Obsada na ławce rezerwowych "Dumy Wielkopolski" prezentuje się następująco: Burić, Nielsen, Kownacki, Tomczyk, Puchacz, Wasielewski, Tetteh.

*'
Sytuacja w górnej części tabeli:

*'
Oba zespoły w tym sezonie spotkały się już czterokrotnie. We wszystkich starciach górą byli podopieczni Nenada Bjelicy.

*'
Dzień dobry Państwu! Czas na niedzielne spotkanie z Lotto Ekstraklasą. Jedną z naszych dzisiejszych propozycji jest spotkanie Lecha Poznań z Pogonią Szczecin, na które serdecznie zapraszamy.
Mecz rozpocznie się o godzinie 15:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online