Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6 : 0

Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Kopczyński, Hamalainen - Guilherme (L) (64' Kazaishvili), Odjidja-Ofoe, Nagy (60' Szymański) - Radović (71' Jodłowiec)
Trela - Guilherme, Putivtsev, Osyra, Szarek - Kupczak (63' Gutkovskis), Jovanovic - Misak, Stefanik, Fryc (46' Peda) - Nowak (68' Kędziora)

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Serdecznie dziękuję wszystkim za uwagę. Życzę miłego wieczoru.

Legia Warszawa dzisiaj zaprezentowała bardzo konkretny futbol. Ten futbol dał jej bardzo przekonywujące zwycięstwo, które może wygenerować pozytywny impuls, przed decydującymi meczami o tytuł mistrza.
Po raz kolejny swój geniusz pokazał Odjidja - Ofoe. Belgijski pomocnik wyrasta na najlepszego gracza w polskiej lidze.

90+1'
KONIEC MECZU!

89'
Padł gol na 6:0! Długo oczekiwane trafienie zaliczył Kazaishvili! Ofoe wybornie wystawił futbolówkę Gruzinowi, a ten technicznym kopnięciem pognębił zawodników z Niecieczy. Pewny strzał w prawy, dolny róg.

88'
Bardzo korzystny wynik nie rozleniwił gospodarzy.

86'
Na siłę postawił Osyra, kończąc sytuację ze stałego fragmentu. Były gracz Piasta Gliwice bardzo niecelnie kopnął futbolówkę, będąc blisko bramki Malarza.

85'
Goście zaczną nową akcję od prawego narożnika boiska.

83'
Arkadiusz Malarz, po długich minutach nic nie robienia, dostał okazję na popełnienie obrony. Doświadczony bramkarz fachowo złapał silny strzał, który z dystansu oddał Szarek.

82'
Dariusz Trela bardzo dobrze wyszedł ze swojej strefy i złapał dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska.

81'
Peda koszmarnie skiksował. Bardzo chybiony strzał z blisko dwudziestego metra. Widać już ogromną frustrację w działaniu graczy przyjezdnych.

80'
Robinsonada na medal w realizacji Dariusza Treli. Bramkarz Bruk-Betu wyciągnął piłkę, po przepięknym strzale, który oddał Szymański. Futbolówka zmierzała w lewy sektor bramki.

79'

77'
Dariusz Trela wyszedł z bramki troszeczkę za daleko. Ten fakt zmotywował Ofoe do podjęcia próby z niemal połowy boiska! Technicznie uderzona futbolówka powędrowała minimalnie obok lewego słupka.

75'
5:0! To jest pogrom! Hamalainen ośmieszył całą defensywę "Słoni". Płaski strzał w lewy, dolny róg bramki zaskoczył Trelę.

74'
Genialne, prostopadłe podanie. Stefanik dopadł do futbolówki. W genialnym położeniu ulokował piłkę tuż przy lewym słupku bramki. Chyba lepszej okazji już nie dostanie...

73'

71'
Czas na ostatnią minutę w tym meczu. Tomasz Jodłowiec za Miroslava Radovicia.

70'
Zbyt łatwo w pułapki ofsajdowe wpadają gospodarzy. Kazaishvili nie patrzył się na ustawienie przeciwników.

68'
Dawid Nowak dzisiaj nie był zbyt aktywny. W jego miejsce na boisko wszedł Wojciech Kędziora.

67'
Centymetry zaważyły o tym, że Radović był na pozycji spalonej. Gra została przerwana.

66'
Trela podjął dobrą decyzję, wychodząc z bramki. Gdyby nie szybka interwencja na przedpolu, to Kazaishvili dopadłby do genialnego podania.

64'
Gromkie brawa od swojej publiczności otrzymał Guilherme (L). Kazaishvili będzie miał okazję na poprawienie swoich statystyk.

63'
Napastnik, Gutkovskis, zameldował się na placu gry. Kupczak już jest wśród rezerwowych.

62'
Maciej Dąbrowski ofiarnym wślizgiem zatrzymał kąśliwe uderzenie. Arkadiusz Malarz ruszył z podziękowaniami. Strzelał Guilherme (BB).

60'
Sebastian Szymański ma pół godziny gry na zaprezentowanie swoich piłkarskich możliwości. Nagy opuścił boisko.

59'
Bez kartki obyło się, po przewinieniu Osyry. Zawodnik przyjezdnych powinien być wdzięczny arbitrowi głównemu.

58'
Za chwilę będzie zmiana w składzie ekipy Jacka Magiery.

57'
Gwizdy na stadionie w Warszawie.

55'
Już jest 4:0! Guilherme (L) nie dał większych szans Dariuszowi Treli. Pewna egzekucja rzutu karnego.

54'
Sędzia główny wskazał na wapno. Okazję na zdobycie kolejnej bramki dostała ekipa z Warszawy.

53'
3:0! Nagy show! Węgier, w wyśmienitym stylu, przedarł się pod bramkę Treli. Pomocnik Legii minął bramkarza rywali, i ulokował futbolówkę w siatce.

51'
Jak nie wychodzi z akcji, to można spróbować z dystansu. Kupczak popisał się bardzo zepsutym uderzeniem z kilkudziesięciu metrów. Strzał tylko do statystyk.

50'
Hamalainen próbował ratować nieudane zagranie z lewego skrzydła boiska. Udało się jedynie uchronić futbolówkę przed opuszczeniem jej z placu gry. Piłka w rękawicach Treli.

49'
Jovanović odepchnął zawodnika rywali, który był wyraźnie bliżej futbolówki.

48'
Arkadiusz Malarz instynktownie zatrzymał bardzo kąśliwe dośrodkowanie piłki. Udana interwencja na linii uchroniła gospodarzy przed utratą bramki. Ze stałego fragmentu gry piłkę posyłał Misak.

47'
Misak wznowi grę od rzutu wolnego. Odjidja - Ofoe przekroczył swoje kompetencje.

46'
Marcin Węglewski, opiekun gości, próbuje odpowiedzieć na przebieg gry. Peda za Fryca.

46'
II połowa gry ruszyła!

Najwyższy czas na przedstawienie Państwu statystyk.

Pierwsza połowa meczu dobiegła końca.

45+2'
Korner wykonywany przez Legię, nie dał jej kolejnego gola.

45+1'
Nie uniknął spalonego Guilherme (L).

45'
Minimum dwie minuty dłużej w pierwszej połowie pobiegają gracze obu ekip.

44'
żółta kartka Prosty błąd techniczny popełnił Jovanović. Defensywny pomocnik musiał ratować się faulem, który przyniósł mu żółtą kartkę. Kartonik bolesny, bo wyeliminował go z następnego meczu.

43'
Lepszy fragment gry w wykonaniu podopiecznych Marcina Węglewskiego. Ich kibice czekają na moment, w którym będzie groźnie pod bramką Arkadiusza Malarza. Jak na razie brakuje jakichkolwiek strzałów.

41'
Chaotycznie, ale skutecznie wybronili się piłkarze z Warszawy. Przyjezdnym nie udało się wypracować dobrej okazji, wykonując rzut rożny.

40'
Z wielką swobodą futbolówkę rozgrywają gospodarze.

39'
"Słonie" nie oddały jeszcze celnej próby w tym spotkaniu.

37'
Świetna klepka Guilherme (L) z Ofoe. Świetną okazję miał piłkarz z Brazylii, wychodząc na czystą pozycję, lecz w kulminacyjnej części akcji, posłał piłkę daleko od światła bramki.

36'
Gwizdek sędziego. Gra przerwana. Na murawę rywala powalił Fryc.

34'
Medycy gości wkroczyli na murawę. Niefortunnie upadł Misak.

32'
Prawie wszystkie powietrzne starcia w polu karnym Legii wygrywają jej obrońcy.

30'
Miroslav Radović mógł zostać asystentem! Jednak do pełni zrealizowania zadania zabrakło większej skuteczności Nagy'ego. Nowy gracz gospodarzy zmarnował soczystą okazję na podwyższenie, nieczysto trafiając w piłkę.

29'
W składzie Legii dojdzie do zmiany. Guilherme skarży się problemy związane ze zdrowiem.

28'

26'
2:0! Jest podwyższenie! Miroslav Radović uszczęśliwił kibiców na stadionie! Wyborna szarża Ofoe. Obrońcy gości kompletnie odpuścili krycie Belga. Napastnik z Serbii ulokował futbolówkę do niemal pustej bramki, z paru metrów.

24'
Stały fragment gry, z dobrej odległości, nie przyniósł Legii większej pociechy. Przeciwnicy na medal odczytali intencje.

23'
Guilherme (BB) nieudolnie starał się odebrać futbolówkę. Gospodarze będą mieli okazje na oddanie bezpośredniej próby.

22'
Atakiem pozycyjnym krzywdę przeciwnikom próbują zrobić zawodnicy z Niecieczy. Obrona Legii Warszawa prezentuje się jak na razie bardzo dobrze.

21'
Sędzia liniowy dopatrzył się sytuacji, w której to Dawid Nowak był najbliżej bramki, w momencie podania.

20'
Następny rzut wolny dla gości.

18'
Guilherme (L) urwał się spod agresywnego krycia ze strony rywala. Brazylijczyk uderzył futbolówkę głową, jednak w momencie strzału, nieudolnie się złożył. Piłka powędrowała nad bramką.

17'

15'
Znakomicie jest ustawiona para stoperów "Wojskowych". Każde wgranie piłki ze skrzydeł leci na ich głowy.

14'
Dariusz Trela wygrał pojedynek nerwowy z Nagy'm. Ten miał idealną okazję na zmianę aktualnego wyniku. Jego strzał został genialnie sparowany przez bramkarza.

13'
Soczyste wgranie futbolówki od rzutu wolnego posłał Misak. Piłka powędrowała blisko prawego słupka bramki Malarza. Było naprawdę niebezpiecznie dla klubu ze stolicy Polski.

12'
Kolejna szansa dla gości. Ofoe spowodował upadek Misaka.

11'
Efektownym zagraniem głową niebezpieczeństwo od swojej bramki oddalił Michał Pazdan.

10'
Rzut rożny dla przyjezdnych. Być może uda się zagrozić bramce Arkadiusza Malarza.

9'
Dobry, czysty odbiór futbolówki przez Kupczaka. Dryblujący na prawej flance Guilherme musiał obejść się smakiem.

8'
Wysoki pressing stosują zawodnicy Bruk-Betu.

7'
Są kontrowersje, czy Hamalainen nie był przypadkiem na spalonym.

5'
1:0! Kapitalny początek meczu dla "Legionistów"! Hamalainen znalazł drogę do bramki Treli. Asysta Guilherme (L). Świetny strzał głową autorstwa fińskiego gracza.

4'
Ofoe wywalczył dla swojego zespołu rzut rożny.

3'
Piłka krąży koło pola karnego Bruk-Betu.

1'
Zgodnie z oczekiwaniami Legia rozpoczęła ofensywnie.

*'
Piłka poszła już w obrót!

*'
Przed każdym domowym meczem Legii musi zostać odegrany "Sen o Warszawie".

*'

*'
Ostatnie starcie w tej serii gier w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce przypadło Panu Tomaszowi Musiałowi.

*'
Ławka rezerwowa popularnych "Słoni": Pilarz, Ziajka, Babiarz, Guba, Gutkovskis, Kędziora, Peda

*'
Historia bezpośrednich gier w tym sezonie:

Legia Warszawa 1:1 Bruk-Bet
Bruk-Bret 2:1 Legia Warszawa

*'
Jacek Magiera, trener mistrzów Polski, w pierwszym składzie miejsca nie znalazł dla takich graczy: Cierzniak, Rzeźniczak, Broź, Jodłowiec, Szymański, Kazaiszwili, Necid

*'
Owe spotkanie zakończy 33.kolejkę LOTTO Ekstraklasy sezonu 2016/17.

*'
Witamy Państwa i zachęcamy do zapoznania się z naszą relacją meczu: Legia Warszawa - Bruk Bet Termalica Nieciecza.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, to zapraszamy do śledzenia meczu online