Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
4 : 0

Kuciak - Nunes, Maloca, Vitoria, Wawrzyniak (73' Stolarski) - Sławczew - Haraslin, Wolski, Krasić, Peszko (85' F.Paixao) - M. Paixao (78' Kuświk)
Kelemen – Gordon (56' Frankowski), Runje, Guti Tomelin, Tomasik – Grzyb, Romanczuk (83' Świderski) – Novikovas, Vassiljev (64' Szymański), Černych – Sheridan

Dziękuję serdecznie Państwu za uwagę.

Lechia Gdańsk odniosła przekonywujące zwycięstwo. W szeregach Piotra Nowaka trudno dzisiaj było wskazać słaby punkt.

90+3'

90+1'
Już tylko ogromne nieszczęście może odebrać Lechii trzy punkty w tym meczu.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

89'
4:0! Lechia Gdańsk dobiła Jagiellonię! Uczynił to Haraslin, kapitalnie umieszczając piłkę w prawym, dolnym rogu bramki Kelemena. Bierność obrony gości.

89'
Bez większych problemów piłkę, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, złapał Kuciak.

88'
Karol Świderski nieźle znalazł się w polu karnym przeciwnika. Jego szybki strzał z kilkunastu metrów udało się defensywie zblokować.

87'
Dusan Kuciak pewnie wychwycił wrzutkę ze stałego fragmentu gry.

86'
Haraslina nie ujrzymy w następnej kolejce.

86'
żółta kartka Kolejna żółta kartka w tym spotkaniu. Za bardzo niesportowe zachowanie dostał ją Haraslin.

85'
Flavio Paixao zmienił Sławomira Peszko.

83'
Doszło do już ostatniej zmiany u gości. Świderski za Romanchuka.

82'
żółta kartka Gwizdek sędziego. Cernych, za popełnienie faulu, ukarany kartonikiem.

81'
Sheridan sfaulował. Romanchuk zasygnalizował, że jest zdolny do kontynuacji gry.

79'
Romanchuk niefortunnie upadł. Być może niezbędna będzie zmiana.

78'
Marco Paixao został nagrodzony gromkimi brawami przez publiczność. Na kilkanaście minut gry wpuszczono Grzegorza Kuświka.

77'
15025 widzów wybrało się na stadion w Gdańsku.

76'

74'
Cernych koszmarnie skiksował. Bardzo nieudolna próba z dystansu. Już chyba brakuje ducha walki w białostockiej ekipie.

73'
Przeprowadzono zmianę w składzie Lechii. Jakuba Wawrzyniaka zastąpił Paweł Stolarski.

71'
Nieudany strzał oddał Szymański.

70'

68'
Dosyć mozolnie idą ataki Jagiellonii.

66'
Trener Lechii Gdańsk, Piotr Nowak, analizuje możliwość przeprowadzenia zmiany.

64'
Vassiljev nie może się pochwalić dobrym występem. Damian Szymański dostał szansę od Michała Probierza.

63'
Ogromny spokój w rozgrywaniu futbolówki prezentują "Biało - Zieloni". Każda minuta pracuje na ich ewentualny sukces.

61'
Milos Krasić sprowokował Novikovasa do faulu. Lechia Gdańsk wybije piłkę od stałego fragmentu gry.

60'
Godzina gry w Gdańsku za nami.

58'
Kelemen był o ułamek sekundy szybszy niż Wolski. Stawką było zgarnięcie doskonałego, prostopadłego podania.

57'
Dobra centra piłki autorstwa Wawrzyniaka. Z futbolówką minął się Kelemen, ale jego błędu nie wykorzystał nikt z rywali.

56'
Ziggy Gordon nie błysnął formą. Na boisko został wydelegowany Przemysław Frankowski.

55'
Cały blok defensywny Lechii kapitalnie się dziś uzupełnia.

54'
Z ławki rezerwowej uniósł się gracz Jagiellonii.

53'
Po raz kolejny z lecącą piłką minął się Sheridan. Snajper gości był bliski dojścia do wrzutki z rzutu wolnego.

52'
Problemy Vitorii.

51'
Rafał Grzyb nieudolnie starał się odebrać futbolówkę. Sędzia wychwycił widoczne przewinienie.

50'
Sheridan nie zdołał wyjść spoza krycia obrońców. Irlandczyk mógł mieć kapitalną okazję na zdobycie gola. Dobra interwencja wracającego obrońcy Lechii, który przyblokował rywala.

49'
3:0! Portugalski snajper, z zimną krwią, wykorzystał kapitalne podanie od Peszki. Płaski strzał z kilku metrów nie do obrony dla Kelemena.

48'
Ivan Runje doskonale przerwał rajd Peszki. Skrzydłowy reprezentacji Polski liczył na to, że uda mu się minąć rywala i wyjść na czystą sytuację.

47'
Oba zespoły bez zmian personalnych przystąpiły do gry, po przerwie.

46'
II połowa gry!

W pierwszej odsłonie zobaczyliśmy naprawdę soczyste widowisko. Na boisku nie było żadnej kalkulacji, obie strony walczyły o każdy centymetr.
Jagiellonia Białystok częściej próbowała w ofensywie, ale to Lechia Gdańsk potrafiła zadać dwa bolesne ciosy.

Pierwsza połowa meczu przeszła już do historii!

45'
Do regulaminowego czasu gry I połowy została doliczona jedna minuta.

44'
żółta kartka "Cesarz Estonii" ukarany żółtym kartonikiem. Soczysty faul na Rafale Wolski. Arbiter miał prawo do pokazania żółtej kartki.

43'
Cernych upadł w polu karnym Lechii. Trudno było doszukać się przewinienia. Gra została puszczona dalej.

42'
Nie ma miejsca na dokładne rozegranie piłki.

40'
Romanchuk próbował skończyć niezłe wgranie od rzutu wolnego. Zabrakło niewiele, aby jego wślizg mógł wpłynąć na lecącą futbolówkę.

39'
Będzie rzut wolny dla graczy Michała Probierza. Sędzia wrócił do sytuacji, w której to faulowany był Novikovas.

38'
Od kilku dobrych minut nie oglądaliśmy klarownej sytuacji na gola.

36'
Wisła Kraków objęła prowadzenie. Gola zdobył Petar Brlek.

35'
Haraslin przeciągnął centrę od prawej flanki boiska.

34'
Jakub Wawrzyniak odepchnął Novikovasa. Arbiter nie miał innego wyjścia, jak tylko przerwać grę.

32'
Vassiljev dogrywał piłkę od rzutu wolnego. Do niej skakało kilku zawodników "Jagi", jednak żaden z nich nie doszedł do sytuacji strzeleckiej.

31'
W Kielcach rozpoczął się mecz Korony z Wisłą Kraków.

30'
Piłkarzom gości puszczają nerwy. W przeciągu kilkunastu sekund doszło do dwóch przewinień w ich wykonaniu.

29'
Pojawiają się nerwy w grze Jagiellonii. Nie takiego obrotu spraw spodziewali się kibice z Białegostoku.

27'
żółta kartka Za niesportowe zachowanie ukarany żółtą kartką został Rafał Wolski. Zdecydowanie spóźniony wślizg w jego wykonaniu.

26'
Jest już 2:0! Marco Paixao nie pomylił się z jedenastu metrów! Świetnie wykonany stały fragmentu. Piłka kopnięta w lewy sektor bramki.

25'
Drugi rzut karny dla Lechii! Jakub Wawrzyniak został zahaczony przez Novikovasa.

24'
Haraslin wrócił do pełni dyspozycji. Nie będzie potrzebna korekta w składzie gospodarzy.

22'
Pomocnik Lechii zderzył się ze swoim kolegą z klubu. Obaj skakali do dośrodkowania.

22'
Haraslin ma problemy zdrowotne. Na boisko zostali przywołani medycy.

21'
Vitoria umiejętnie przykrył Sheridana. Irlandczyk nie zdołał sfinalizować podania z lewego skrzydła.

20'
Dusan Kuciak efektownie wypiąstkował dośrodkowanie z rzutu rożnego. Chwilę wcześniej, usłyszeliśmy gwizdek sędziego - piłka przekroczyła linię końcową.

19'
Korner dla gości.

17'
1:0! Z ogromnym spokojem wykonany rzut karny! Piłka powędrowała w lewy, dolny róg bramki Jagiellonii.

16'
Lechia Gdańsk z rzutem karnym! Peszko dał się sfaulować Gutiemu!

15'

14'
Kelemen pewnie wyłapał futbolówkę, którą z rzutu wolnego kopnął Rafał Wolski. Dosyć sygnalizowany strzał.

12'
Rafał Wolski przesadził z ostrością. Romanchuk został powalony na murawę.

11'
Guti jest ogromnym zagrożeniem dla klubu z Gdańska. Obrona Jagiellonii znowu najwyżej wyskoczył do dośrodkowania z rzutu rożnego. Minimalnie źle nakrył lecącą futbolówkę.

10'
Akcja za akcję. Piłka krąży od jednego pola karnego do drugiego. Przed chwilą Wolski upadł w szesnastce rywala, ale sędzia główny nie chciał przyznać rzutu karnego.

8'
Kuciak został wystawiony na kolejną trudną próbę! Vassiljev soczyście przymierzył zza pola karnego. Słowacki bramkarz, z trudem, zbił piłkę poza szesnastkę.

6'
Dusan Kuciak asekuracyjnie odbił futbolówkę, po bardzo kąśliwym uderzeniu z rzutu wolnego. Ona leciała w prawy, dolny róg bramki.

5'
Marco popchnął przeciwnika. Rzut wolny dla przyjezdnych.

4'
Mario Maloca wykazał się wielkim heroizmem. Chrorwacki obrońca kapitalnym wślizgiem zablokował strzał, który oddał Cernych.

4'
Rafał Wolski próbował efektowną podcinką zagrać do wbiegającego Paixao. Zagranie okazało się minimalnie za mocne. Piłka w rękawicach Kelemena.

2'
Od pierwszych sekund bardzo dynamicznie na boisku. Jestem pewny, że dzisiaj emocji Nam nie zabraknie.

1'
Korner dla gości. Bardzo szybko wyprowadzona akcja, ze środka boiska.

*'
START!

*'
Urazy nie ominęły również szeregi popularnej "Jagi". W nadchodzącym pojedynku zabraknie Marka Wasiluka oraz Patryka Klimali.

*'

*'
W roli sędziego głównego, na murawie, dzisiaj popracuje Pan Tomasz Musiał.

*'
Oba kluby w tym sezonie ligowym grały ze sobą dwa razy. I dwukrotnie z boiska zwycięsko schodzili gracze Lechii Gdańsk (1:0,3:0).

*'
W zestawieniu "Biało - Zielonych", z powodu kontuzji, zabrakło Grzegorza Wojtkowiaka.

*'
Do pierwszego składu zespołu Piotra Nowaka nie dostali się tacy zawodnicy: Zelenka, Mak, Mila, Kuświk, Wiśniewski, F.Paixao, Stolarski

*'
Michał Probierz, opiekun przyjezdnych, w latach 2013-14 prowadził klub Lechii Gdańsk.

*'
Jagiellonia Białystok, po 33.seriach gier, piastuje funkcję lidera ligowej tabeli. Ekipa prowadzona na co dzień przez Michała Probierza zgromadziła 37. punktów.

*'
Witamy Państwa na naszej stronie internetowej. Przed nami jedno z najciekawszych spotkań 34.kolejki LOTTO Ekstraklasy: Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Początek meczu zaplanowano na godz.18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online