Bayern Monachium - Freiburg online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Freiburg
4 : 1

Starke - Lahm, Boateng (11' Kimmich), Alaba, Bernat - Alonso (81' Ribery), Vidal - Coman, Müller, Robben - Lewandowski
Schwolow - Ignjovski (88' Nielsen), Kempf, Gulde, Günter - Höfler, Frantz (71' Schuster), Grifo, Haberer (67' Petersen) - Philipp, Niederlechner

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Freiburg

W imieniu redakcji chciałbym Państwu serdecznie podziękować za wspólnie spędzony czas, podczas tego sezonu ligowego w Niemczech.

Bayern Monachium zasłużył w pełni za tytuł mistrzowski. Podopieczni Carlo Ancelottiego wykazywali się największymi piłkarskimi umiejętnościami.
Widać złość na twarzy Roberta Lewandowskiego, któremu uciekła korona króla strzelców. Polak zakończył ten sezon na trzydziestu trafieniach.

KONIEC! Bayern Monachium sięgnął po kolejne mistrzostwo Niemiec!

90+5'
4:1! Joshua Kimmich dobił Freiburg! Strzał głową, z naprawdę małej odległości, był nie do obrony dla bramkarza gości.

90+3'
Robert Lewandowski faulował w strefie bramkowej. Sędzia musiał odgwizdać przewinienie, na Schwolowie.

90+2'
Dwie z czterech doliczonych minut już upłynęły.

90+1'
3:1! Bayern Monachium zdobył trzecią bramkę! Genialny rajd Robbena, przez dużą część boiska. Potem, dokładne dogranie do Ribery'ego, a ten z bliskiej odległości, wpakował piłkę do bramki.

89'
Obronną ręką z zagrożenia wyszli gospodarze. Rzut wolny dla przyjezdnych okazał się bardzo niebezpieczny.

89'
Bernat ma problemy zdrowotne.

89'
Na boisku już jest Nielsen. Na ławkę wylądował Ignjovski.

88'
Piłka nie przeszła przez dobrze ustawiony mur. Polski napastnik, Lewandowski, reklamował zagranie piłki ręką. Arbiter był innego zdania.

87'
Lahm opuścił plac gry i pożegnał się z kibicami. Wielka owacja. Na boisko wkroczył Rafinha.

86'
Rzut wolny dla Bayernu. Ribery został nadepnięty na stopę. Odległość dobra na oddanie bezpośredniego strzału.

85'
Pełna mobilizacja u gospodarzy. Robert Lewandowski musi gonić swojego konkurenta z BVB.

83'
Aubameyang zdobył gola! Na ten moment korona króla strzelców Bundesligi ląduje na głowie zawodnika z Gabonu.

82'
W Hamburgu padł gol na 2:1. HSV, przy takim obronie sprawy, znika ze strefy spadkowej. A na miejscu barażowym znalazł się Wolfsburg.

81'
Wielkie brawa dostał Xabi Alonso. Ribery został wpuszczony na boisko, na ostatnie minuty.

79'
Robert Lewandowski zdecydował się na samotną finalizację akcji ofensywnej! Zablokowany strzał nie zaskoczył świetnie dzisiaj predysponowanego Schwolowa.

78'
Klasową interwencję bramkarską pokazał Tom Starke. Wybitne piąstkowanie bardzo silnego uderzenia.

77'
Arjen Robben dzisiaj nie prezentuje wielkiego altruizmu. Holender mógł, a nawet powinien podawać do lepiej ustawionego Roberta Lewandowskiego.

75'
2:1! Freiburg zdobył gola kontaktowego! Nils Petersen, bardzo dobrym uderzeniem zaskoczył bramkarza gospodarzy.

74'

72'
W Monachium padła druga bramka! Kapitalnym, technicznym strzałem błysnął Vidal. Mierzone uderzenie w prawy, dolny róg bramki. Wielka precyzja!

71'
Zmiana. Schuster za Frantza. To już druga korekta.

70'
Świetny mecz rozgrywa Tom Starke! Niemiecki goalkeeper wybitnie zatrzymał bardzo niebezpieczne zagranie. Gola dającego wyrównanie mógł zdobyć świeżo wprowadzony Petersen.

68'
Ależ strzał! Arjen Robben zaczarował kibiców, genialnie uderzając z dystansu. Przed utratą drugiego gola Freiburg uchroniła poprzeczka!

67'
Nils Petersen został wydelegowany przez swojego trenera. Brawa za swoją grę otrzymał Haberer.

66'
Thomas Muller krótko cieszył się ze zdobyczy bramkowej. Niemiecki gwiazdor został uchwycony na pozycji spalonej.

65'
Piłkarski bilard w pobliżu bramki Starke. Jego koledzy zachowali w końcówce zimną krew i wybili piłkę poza pole karne.

64'

62'
Robert Lewandowski najwyżej wyskoczył do centry ze stałego fragmentu gry. Efektownie piłkę nad poprzeczkę wyniósł Schwolow.

60'
Starke instynktownie odbił kąśliwie uderzoną futbolówkę. Strzał wędrował w prawy, dolny róg bramki.

59'
Vidal wykonał ryzykowny wślizg. Ryzykowny, ale skuteczny. Udało mu się zablokować uderzenie Grifo.

58'
Goście próbują zagrozić Bayernowi, wyprowadzając kontry.

56'
Starke pewnie piąstkował. Zbyt głęboka centra z lewego narożnika boiska.

55'
Bardzo łatwo pod pole karne rywala przedarli się zawodnicy gości. Starke, przed być może kapitulacją, uratował Alaba, blokując strzał, zza szesnastki.

54'
Nieudanie głową próbował Robert Lewandowski. Od swojej bramki nową akcję rozpocznie Schwolow.

52'
żółta kartka Vidal został ukarany żółtą kartką. Chilijczyk nie miał sposobu na czyste zatrzymanie rozpędzonego przeciwnika.

51'
Chaotycznie broni się Freiburg. Vidal szuka Roberta Lewandowskiego.

49'
Ofsajd. Na bardzo małym spalonym został wychwycony Niederlechner.

48'
Gra została przerwana. Zbyt bardzo rozpychał się Joshua Kimmich.

47'
Bajeczne dośrodkowanie z prawego skrzydła posłał Thomas Muller! Przed okazją stanął Robert Lewandowski, jednak jego płaski strzał został wybroniony przez Schwolowa!

46'
Wystartowała już II część gry!

Wyniki do przerwy.

Sędzia główny dał znak - koniec pierwszej połowy meczu!

44'
Piłka krąży przy nogach graczy Bayernu Monachium.

42'

41'
Robert Lewandowski starał się strzałem głową zaskoczyć goalkeepera. Ambitną szarżę na prawej flance boiska zaliczył Lahm. A uderzenie piłki przez "Lewego" powędrowało obok światła bramki.

39'
Coraz niebezpiecznie pod bramką gości. Bardzo mocny strzał wykonał Xabi Alonso. Hiszpańskiemu pomocnikowi zabrakło więcej precyzji.

38'
Kolejna próbą z dystansu, którą podjął Robben. Silne kopnięcie futbolówki zblokowali rywale.

37'
Gola zdobył Aubameyang! W tej chwili, Gabończyk zrównał się bramkami z Robertem Lewandowskim.

35'
Robert Lewandowski był bliski gola! Jego strzał z bliskiej odległości odbił Schwolow. Była to chyba pierwsza dobra sytuacja dla Polaka.

34'
Stuprocentową sytuację na zdobycie gola miał Philipp! Snajper gości otrzymał futbolówkę, na piąty metr od bramki. Wystarczyło tylko dokładnie nakryć piłkę, ale napastnik koszmarnie skiksował.

33'
Gwizdek sędziego głównego. Vidal zahaczył przeciwnika. Obyło się bez kary, w postaci żółtej kartki.

31'
Vidal odepchnął walczącego o piłkę rywala. Faul w ofensywie.

30'
Ogromne zamieszanie pod bramką Schwolowa! Kimmich oddał słaby strzał głową. Z zagrożeniem poradził sobie bramkarz przyjezdnych.

29'
Będzie kolejny rzut rożny. Powstrzymane zostało uderzenie Robbena, z szesnastego metra od bramki.

27'
Starke otrzymał gromkie brawa od swoich kibiców! Doświadczony goalkeeper znakomicie zbił silny strzał. Stan meczu wyrównać starał się Frantz.

26'
Robert Lewandowski spisał się w obronie. Polak był doskonale ustawiony w swoim polu karnym, podczas kornera dla rywala.

25'
Thomas Muller zablokowany przez jednego z obrońców Freiburga. Bajeczne, prostopadłe podanie wykonał Vidal.

24'
Ostry wślizg na nogi zawodnika gospodarzy. Sędzia puścił grę.

22'
Vidal oddał bardzo niebezpieczny strzał, po zgarnięciu bezpańskiej futbolówki. Mocne uderzenie poleciało tuż obok prawego słupka bramki.

21'
Chorągiewka arbitra liniowego poszła do góry. Philipp nie zdołał uciec obrońcom Bayernu Monachium.

19'
Do piłki zagranej z prawego narożnika boiska dotarł Thomas Muller. Uderzenie futbolówki głową poleciało minimalnie nad poprzeczką bramki.

19'
Dominacja Bayernu trwa. Gościom ogromnie trudno jest wyjść z jakimkolwiek atakiem.

18'
Robert Lewandowski zdobył gola! Jednak, szybko zareagował sędzia liniowy, wskazując pozycję spaloną.
Bramka nie została uznana.

17'
Będzie następny rzut rożny dla mistrza Niemiec. Alaba postanowił soczyście huknąć z ogromnej odległości. Jego zagranie skutecznie wyblokowali defensorzy.

16'
Korner dla gospodarzy. Ignjovski zablokował podanie od Thomasa Mullera.

15'
Po raz kolejny próbował Arjen Robben. Soczysty strzał z okolic pola karnego zablokowali obrońcy, wykonując ofiarne wślizgi.

14'
Arjen Robben spróbował podwyższyć swój stan bramkowy. Niestety, holenderski pomocnik, znacznie przestrzelił. Futbolówka wylądowała na jednej z trybun.

12'
Kolejna okazja bramkowa dla Monachium! Thomas Muller efektownym wślizgiem próbował sfinalizować bardzo długie podanie. Na przeszkodzie stanął Schwolow, który pewnie zatrzymał strzał.

11'
Joshua Kimmich wszedł na plac gry. Carlo Ancelotti został zmuszony do dokonania zmiany taktycznej.

10'
Na uraz skarży się Boateng. Być może zostanie przeprowadzona zmiana. Obrońcy gospodarzy pomaga aktualnie sztab medyczny.

9'

8'
Faul. Przewinienie w ofensywie popełnił Niederlechner.

6'
Robert Lewandowski został złapany na pozycji spalonej.

5'
Niecelne uderzenie Philipp'a. Pomocnik przyjezdnych, z niemal miejsca, kopnął futbolówkę, na piętnasty metrze. Piłka powędrowała nad poprzeczką.

4'
1:0! GOL! Arjen Robben. Holenderski skrzydłowy fenomenalnie urwał się obrońcy i uderzył w lewy, dolny róg bramki. Klasyczny gol, z którego słynie Robben.

2'
Sytuacja bramkowa dla gospodarzy! Schwolow, genialnie wyciągnął soczysty strzał głową autorstwa rywala. Futbolówka szła w prawy sektor bramki. Kapitalne parowanie.

1'
Bayern Monachium rzucił się do ostrzejszych ataków.

*'
Piłkarze gości rozpoczęli mecz!

*'
Ostatni mecz w Bayernie rozegrają: Xabi Alonso oraz Phillipe Lahm. W tej chwili trwają koronacje.

*'
O koronę króla strzelców ambitnie walczy Robert Lewandowski. Polski napastnik, w tym sezonie ligowym, zdobył trzydzieści goli.
Jego największy konkurent, Aubameyang - napastnik Borussii Dortmund, ma na koncie dwadzieścia dziewięć trafień.

*'
Ławka rezerwowa Bayernu Monachium: Weinklauf, Thiago, Ribéry, Costa, Rafinha, Kimmich, Renato Sanches

*'
Wiemy już, kto poprowadzi poszczególne spotkania.

*'
Układ w ligowej tabeli, przed ostatnią serią gier.

*'
Mecz na Allianz Arena odbędzie się w ramach 34.kolejki niemieckiej ekstraklasy. Klub z Monachium już zapewnił sobie mistrzostwo.

*'
Witamy Państwa na naszym portalu! Za ponad godzinę odbędzie się mecz: Bayern Monachium - Freiburg

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Freiburg, to zapraszamy do śledzenia meczu online