Wisła Kraków - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
4 : 0

Załuska - Cywka, Głowacki, González - Špičić - Mączyński, Llonch, Boguski, Štilić (52' Bartosz), Małecki (73' Laskoś) - Brożek (60' Słomka)
Henger - Rapa, Matynia (46' Obst), Nunes, Delew (68' Kitano) - Matras, Kort, Tsintsadze,

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Pogoń Szczecin

Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

Wisła Kraków wypunktowała genialnie błędy Pogoni Szczecin. A był ich dzisiaj naprawdę sporo. Najwięcej uwag można mieć do pracy całego bloku defensywnego.
Wisła Kraków złamała negatywną passę - czterech spotkań bez wygranej.

Mecz w Krakowie przeszedł już do historii!

90+2'
żółta kartka Tomasz Cywka wyeliminował się z następnego meczu ligowego. Niesportowe zachowanie - kopnięcie piłki po gwizdku, zostało docenione przez arbitra.

90+2'
Spokojna końcówka meczu. Obie drużyny z luzem biegają po boisku.

90+1'

90'
Już wiadomo. Do podstawowego czasu gry doliczono trzy minuty.

89'
Dobrze futbolówkę rywalowi odebrał Tomasz Cywka. Świetne zagranie w obronie, a potem zmuszenie przeciwnika do popełnienia przewinienia.

88'
Za chwilę poznamy ilość minut, które będą bonusem regulaminowego czasu gry.

86'

85'
Na ostatnie minuty został wprowadzony Sebastian Rudol. Trener Moskal podziękował Rafałowi Murawskiemu.

83'
Ekipa z Krakowa wykorzystuje pogubienie się defensywy przeciwnika. Jakub Bartosz był blisko skutecznego przejęcia futbolówki, pod polem karnym rywala.

81'
żółta kartka Żółta kartka dla zawodnika Wisły Kraków - Spicicia.

80'
żółta kartka Sędzia Sulikowski uznał, że trzeba pokazać żółtą kartkę. Mateusz Matras zdecydowanie przekroczył regulamin gry.

79'
Bardzo groźnie z dystansu kropnął Kitano. Piłka, po strzale Japończyka, powędrowała tuż obok spojenia bramki Załuski.

78'
Pogoń Szczecin jest już pogodzona z faktem, że nie uda się wywieźć jakiejkolwiek zdobyczy punktowej z Krakowa.

76'

75'
Rafał Boguski dał się złapać na pozycji spalonej.

73'
Dobre zawody dzisiaj zaliczył Patryk Małecki. Szkoleniowy sztab dał zadebiutować Laskosiowi.

72'
Sędzia Sulikowski dopatrzył się zagrania piłki ręką. Niesportowo zachował się Marcin Listkowski.

70'
Arkadiusz Głowacki fenomenalnie zatrzymał rywala. Gdyby nie, to że obrońca Wisły zareagował zdecydowanie, to Pogoń miała by kapitalną okazję bramkową. A konkretnie Listkowski.

69'
Tempo spotkania uległo znacznemu regresowi.

67'
Mamy remis, jeśli chodzi o ilość korekt. Kitano zastąpił Deleva.

66'
Nie miał pomysłu Listkowski, kiedy oddawał strzał. Zagranie oddane z dalszej odległości nie sprawiło krzywdy blokowi defensywnemu "Białej Gwiazdy". Piłka przeleciała światło bramki.

65'
Szybka interwencja medyczna pomogła Cywce. Zawodnik gospodarzy zgłosił gotowość do kontynuowania meczu.

64'
Problemy zdrowotne zgłaszał Cywka.

62'
Arkadiusz Głowacki kapitalnie wypełnia swoje zadania w defensywie. Środkowy obrońca świetnie wyblokował próbę Spasa Deleva.

61'
Dla zmiennika Pawła Brożka jest to debiut na ekstraklasowych boiskach.

60'
Trener Wisły Kraków zaoferował drugą zmianę personalną. Słomka w miejsce Brożka.

59'
Łukasz Załuska bez problemów wyłapał zbyt głębokie dośrodkowanie. Dawid Kort nie błysnął.

57'
Henger skutecznie wybronił strzał w wykonaniu Patryka Małeckiego.

56'
Z rzutu rożnego Wisła Kraków szuka podwyższenia.

55'

54'
Na boisku dominuje "Biała Gwiazda". Blok obronny gości robi wszystko, aby jak najlepiej odpierać ataki.

52'
Doczekaliśmy się zmiany w składzie Wisły Kraków. Jakub Bartosz za Semira Stilicia.

51'
Widać frustrację na twarzach piłkarzy Pogoni Szczecin.

49'
Kiko Ramirez ma komplet zmian do dyspozycji.

48'
Kolejnych goli szukają gospodarze.

46'
Na krakowskiej murawie pojawił się Obst. Całą drugą odsłonę z perspektywy ławki rezerwowych obejrzy Matynia.

46'
Druga połowa ruszyła!

Czas na przedstawienie statystyk.

Sędzia zakończył I odsłonę meczu w Krakowie.

44'
Henger pokazał próbę swoich możliwości. Końcówkami palców wybił soczyste uderzenie autorstwa Stilicia.

44'
Dużo krótkich podań zamieniają gospodarze.

42'
Klub z Krakowa w pełni kontroluje zawody.

41'
żółta kartka Zupełnie nieprzemyślany atak na nogi Pawła Brożka wykonał Rapa. Żółta kartka oznacza, że Rapy nie zobaczymy w następnej kolejce.

40'
Sędzia Sulikowski okazał się litościwy dla Listkowskiego. Nie było żółtej kartki.

39'

37'
Pogoń Szczecin była bliska zdobycia gola. Po strzale Listkowskiego piłkę odbił jeden z obrońców Wisły. Futbolówka powędrowała tuż obok lewego słupka bramki zaskoczonego Załuski.

35'
Jest zmiana na tablicy wyników! Szybko wykonany rzut wolny.
Paweł Brożek wyłożył futbolówkę do Rafała Boguskiego, a ten z dobrego położenia, zdobył kolejnego gola.

33'
Wisła Kraków podwyższyła rezultat! Idealna wrzutka z rzutu rożnego. Centrował Mączyński. Genialnym strzałem głową popisał się Ivan Gonzalez.

32'
To musiało być 3:0! Rafał Boguski wyszedł na kapitalną okazję bramkową. Henger doskonale nogami zatrzymał strzał snajpera Wisły.

30'
Arkadiusz Głowacki bardzo dobrze się ustawił w swoim polu karnym. Doświadczony stoper przerwał groźne dośrodkowanie.

29'
Bardzo efektownie atakuje Wisła Kraków. Dużo kombinacyjnych podań.

28'
Goście ruszyli z atakiem.

26'
Dawid Kort faulowany.

23'
2:0! Paweł Brożek! Prosty błąd Hengera, który wypruł przed siebie dosyć łatwe zagranie. Do futbolówki dopadł Paweł Brożek,
i bez większego problemów ulokował ją w siatce.

22'
Patryk Małecki próbował z dosyć trudnego położenia. Nie miał zbyt wiele miejsca na dokładniejsze przymierzenie. Jego strzał wylądował na trybunie.

21'
Wisła Kraków przeważa na płycie boiska. Za chwilę będzie korner.

20'
Pogoń Szczecin gra spokojnie.

19'

17'
1:0! GOL! Patryk Małecki świetnie zagrał głową. Mierzony strzał w prawy sektor bramki. Henger był bezradny.

16'
Dobrze popracował sędzia liniowy. Najbliżej bramki Hengera, w momencie podania od kolegi, był Rafał Boguski.

15'
Sędzia główny dopatrzył się przewinienia. Faulował piłkarz przyjezdnych.

14'
Coraz więcej prób prostopadłych podań w wykonaniu podopiecznych Kiko Ramireza. Obrona gości dobrze się ustawia.

12'
Wisła Kraków szuka kombinacyjnego pomysłu na rozmontowanie bloku defensywnego klubu ze Szczecina.

11'
Sędzia przerwał grę. Zawodnik Wisły Kraków został przewrócony na środku boiska.

10'
Zobaczyliśmy kolejną ciekawą próbę z dystansu, w wykonaniu gości. Dawid Kort znalazł sobie miejsce i oddał soczysty strzał. Piłka przeleciała tuż obok lewego słupka.

9'

7'
Łukasz Załuska został po raz pierwszy dzisiaj sprawdzony przez rywali. Bramkarz skutecznie wyciągnął kąśliwy, płaski strzał zza pola karnego.

6'
W pobliżu środkowej strefy boiska doszło do przewinienia. Rzut wolny dla przyjezdnych.

5'
Rzut wolny dla "Białej Gwiazdy". Łukasz Załuska zacznie nową akcję.

4'
Mocno nieudany strzał w wykonaniu Lloncha. Pomocnik gospodarzy nie przygotował sobie pozycji do uderzenia z dystansu.

3'
Pogoń Szczecin wyszła z dużej opresji. Przed chwilą, zobaczyliśmy niezłe dośrodkowanie z rzutu rożnego.

2'
Wisła Kraków ofensywnie zaczęła.

*'

*'
W składzie "Portowców" z tytułu różnych urazów nie ujrzymy Kamila Drygasa oraz Adama Frączczaka. Z kolei kartkowiczem jest Adam Gyurcso.

*'
Z powodu nadmiaru żółtych kartek dzisiaj na boisku nie zobaczymy Zdenka Ondraska.

*'
Obaj szkoleniowy zmagają się z problemami kadrowymi. Kiko Ramirez, trener gospodarzy, nie może dzisiaj skorzystać z usług takich graczy: Pietrzak, Sadlok oraz Zachara.

*'
Tak przedstawia się układ sił w górnej ósemce.

*'
Mecz w Krakowie poprowadzi Pan Dominik Sulikowski. Dla gdańszczanina będzie to debiut na poziomie Ekstraklasy.

*'
Na ławce rezerwowej "Białej Gwiazdy" ujrzymy taki zestaw piłkarzy: Miśkiewicz, Uryga, Bartkowski, Bartosz, Laskoś, Słomka, Vidémont

*'
Oba kluby rywalizują w grupie mistrzowskiej. Obie drużyny straciły również szansę na grę w europejskich pucharach, w następnym sezonie.

*'
Dobry wieczór,
zapraszamy Państwa do śledzenia naszej relacji z meczu: Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
Od godz. 20:30 spróbujemy Państwu przybliżyć to, co się będzie działo na murawie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online