Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 0

Kelemen - Burliga (58' Novikovas), Runje, Guti, Tomasik - Romańczuk, Góralski - Frankowski, Vassiljev (84' Świderski), Cernych (79' Chomczenowskyj) - Sheridan.
Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Jodłowiec, Moulin - Guilherme (90+4' Kopczyński), Odjidja-Ofoe, Hamalainen (80' Necid) - Radović (62' Nagy).

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa

Dziękujemy Państwu za ten wspólnie spędzony czas i serdecznie zapraszamy na kolejne relacje LIVE w naszym serwisie.

W Białymstoku spotkanie kończy się bezbramkowym remisem, co z układu tabeli bardziej pasuje legionistom. W przekroju całego meczu nie dało się wskazać lepszą ze stron, każda z nich okresowo miała minimalną przewagę w różnych okresach meczu.

90+4'
Taktyczna zmiana w Legii: za Guilherme wszedł Kopczyński.

90+3'
Przerzut Gutiego nie znalazł żadnego adresata w postaci kolegi z zespołu.

90+2'
Uderzenie Świderskiego zza pola karnego nie sprawiło kłopotów Malarzowi.

90+1'
Kolejny rzut wolny dla Legii, Moulin dośrodkował w szesnastkę wprost w ręce wychodzącego Kelemena.

90'
Cztery minuty zostały doliczone przez sędziego do regulaminowego czasu gry.

89'
Brzydki faul Necida w środku pola.

88'
żółta kartkaŻółtą kartkę ogląda także Runje.

87'
żółta kartkaczerwona kartkaDruga żółta kartka dla Odjidji-Ofoe i Belg musi opuścić boisko! Pomocnik trafił łokciem Góralskiego.

85'
Już pierwsza akcja w wykonaniu Świderskiego - dorzucił on piłkę w pole karne, w kierunku Sheridana, jednak tam irlandzkiego napastnika uprzedził Pazdan, wybijając futbolówkę.

84'
Trzecia zmiana w drużynie Michała Probierza: Świderski zastąpił Vassiljeva.

83'
Dośrodkowanie Moulina nie było najwyższych lotów i piłka opuściła linię końcową.

82'
Faul na Odjidji-Ofoe na połowie "Jagi".

80'
Jest także zmiana w zespole gości: miejsce Hamalainena zajął Necid.

79'
Druga roszada w składzie gospodarzy: za Cernycha wszedł Chomczenowskyj.

78'
Atak pozycyjny gospodarzy zakończył się niepowodzeniem po nieudanym podaniu Vassiljeva.

77'

76'
Sheridan znalazł się na skrzydle i zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne, ale tam piłka nie znalazła adresata.

75'
Prosta strata Dąbrowskiego skończyła się trafieniem Sheridana! Gol Irlandczyka nie został jednak uznany przez sędziego, gdyż boczny wskazał spalonego. Jak pokazują powtórki, nie pomylił się.

74'
Niecelny strzał Vassiljeva.

73'
żółta kartka"Jędza" ogląda żółtą kartkę za to przewinienie.

72'
Novikovas znakomicie przedarł się przed pole karne Legii, a po chwili został sfaulowany przez Jędrzejczyka. Będzie rzut wolny dla Jagiellonii.

71'
W ostatnich minutach obu drużynom brakuje nieco skuteczności i precyzji w zagraniach.

69'
Tomasik został sfaulowany na własnej połowie.

68'
Zakotłowało się w polu karnym gospodarzy, ostatecznie jednak piłka została wybita przez jednego z obrońców Jagiellonii.

66'
Ależ okazję mieli teraz zawodnicy "Jagi"! Górną piłkę przed pole karne dobrze przyjął Sheridan i po chwili podał piłkę do Cernycha, a ten uderzył bez przyjęcia, minimalnie niecelnie. Gdyby jednak Irlandczyk podniósł głowę, to mógłby dostrzec znacznie lepiej ustawionego Novikovasa i być może akcja skończyłaby się czymś więcej.

65'
Wrzutka Moulina została podbita przez obrońców Jagiellonii i nic nie wynikło z tego stałego fragmentu gry.

64'
Tomasik przekroczył przepisy w starciu z Guilherme. Rzut wolny niedaleko pola karnego gospodarzy.

62'
Swój udział w meczu zakończył Radović. Serba zastąpił wcześniej wspomniany Węgier.

61'
W zespole Jacka Magiery także nastąpi zmiana. Lada moment na placu gry zamelduje się Nagy.

60'
Kiepskie dośrodkowanie Tomasika przeszło całe pole karne i wyszło poza plac gry.

59'
Rzut rożny dla Jagiellonii Białystok.

58'
Zmiana w zespole gospodarzy: Novikovas zastąpił Burligę.

57'
żółta kartkaŻółta kartka dla Odjidji-Ofoe po faulu na Góralskim.

56'
Strzał z pola karnego w wykonaniu belgijskiego pomocnika Legii zmusił do interwencji Kelemena, który udanie wyłapał piłkę.

55'
Burliga skutecznie zatrzymał szarżującego lewą stroną Hlouska.

54'
Dużo walki w środku pola z obu stron od kilku minut.

53'
Kolejne starcie w okolicy środka boiska, Vadis został sfaulowany przez Romańczuka.

52'
Vassiljev stracił piłkę pod polem karnym legionistów, ale już po chwili naprawił swój błąd, dając się sfaulować Odjidji-Ofoe na własnej połowie.

50'

49'
Uderzenie z dystansu Odjidji-Ofoe z pierwszej piłki po błędzie Frankowskiego przeszło obok słupka.

48'
Sheridan przegrał w środku pola pojedynek fizyczny z Dąbrowskim.

47'
Faul Frankowskiego w ofensywie na Pazdanie przerwał akcję Jagiellonii.

46'
Radović złapany na spalonym.

46'

Zawodnicy wracają na murawę. W obu jedenastkach nie nastąpiły żadne roszady.

Przez pierwsze 45 minut na stadionie w Białymstoku oglądaliśmy dosyć wyrównane spotkanie. Żadna ze stron nie przejęła inicjatywy na dłuższy czas. Nie brakuje jednak walki na placu gry, dzięki czemu w drugiej części meczu możemy spodziewać się większej liczby okazji pod obiema bramkami.

45+2'
Dobre zachowanie Tomasika w defensywie uniemożliwiło dojście Jędrzejczykowi do piłki po podaniu Hamalainena.

45+1'
Silny strzał Guilherme niemal z linii pola karnego przeszedł obok słupka.

45'
Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone dwie minuty.

44'
Bardzo efektowne zagranie Vassiljeva zewnętrzną częścią stopy w kierunku wybiegającego Cernycha było bliskie powodzenia, jednak dobrze przeczytał grę bramkarz gości i przejął to zagranie.

43'
Dośrodkowana przez Moulina futbolówka nie znalazła żadnego adresata w postaci piłkarza Legii.

42'
Hlousek został zblokowany przy próbie wrzucenie w pole karne. Róg dla gości.

41'
żółta kartkaTaktyczny faul Romańczuka na wyprowadzającym piłkę Odjidji-Ofoe. Arbiter nie miał wyjścia - ukarał pomocnika Jagiellonii "żółtkiem".

40'
Centra Tomasika nie przyniosła zbyt dużego zagrożenia pod bramką Malarza. Kontra Legii.

39'
Zablokowane dośrodkowanie Romańczuka daje gospodarzom rzut rożny.

38'
Niebezpiecznie było w szesnastce gości, ale Jędrzejczyk chcąc wycofać piłkę na środek pola karnego zagrał wprost do Burligi, który wybił futbolówkę.

37'
Radović przy próbie przedarcia się w pole karne został zatrzymany udanym wślizgiem przez Gutiego.

36'
Kolejne ostre starcie Vadisa z Góralskim, jednak tym razem obyło się bez przerwania gry przez sędziego.

35'
żółta kartkaArbiter ostatecznie ukarał żółtą kartką Moulina i Burligę.

34'
Zagotowało się na placu gry po starciu Odjidji-Ofoe z Góralskim. Najprawdopodobniej skończy się to kartkami.

32'
Jeszcze jeden strzał litewskiego piłkarza gospodarzy z podobnej odległości, jednak i tym razem piłka nie trafiła w światło bramki.

31'
Kąśliwe uderzenie Cernycha zza szesnastki przeszło obok słupka bramki Wojskowych.

30'
Centra francuskiego pomocnika gości została bez problemów wyłapana przez Kelemena.

29'
Odjidja-Ofoe po indywidualnym rajdzie w środku pola został po chwili sfaulowany na połowie gospodarzy przez Góralskiego.

28'
Wrzutka Moulina padła łupem defensorów zespołu z Białegostoku.

27'
Hlousek wywalczył korner dla swojego zespołu.

26'
Francuz po interwencji sztabu medycznego będzie w stanie kontynuować grę.

25'
Chwilowa przerwa w grze spowodowana drobnym problemem zdrowotnym Moulina.

23'
Do dorzuconej piłki zdołał dojść Runje, jednak obrońca wyraźnie przestrzelił.

22'
Duży błąd Jędrzejczyka mógł kosztować Legię gola! Prawy defensor gości poślizgnął się we własnej szesnastce, dając możliwość dojścia do futbolówki Cernychowi. Litwin nie czekając długo zdecydował się na samodzielne wykończenie sytuacji, ale nie zdołał pokonać skutecznie interweniującego Malarza. Tylko róg dla gospodarzy.

21'
Goście z Warszawy próbują zawiązać akcję powoli rozgrywając piłkę.

20'
Niebezpieczny strzał Hamalainena z pola karnego przeszedł wysoko nad poprzeczką. Było groźnie.

19'
Sheridan wyjątkowo wierzy w swoje umiejętności strzeleckie - Irlandczyk próbę przelobowania bramkarza Legii z własnej połowy. Efekt bardzo mizerny - piłka przeszła daleko obok bramki.

18'
Specyficzne rozegranie tego stałego fragmentu gry nie przyniosło żadnego zagrożenia pod bramką Malarza.

17'
Rykoszet po podaniu Burligi i będzie rzut rożny dla Jagiellonii Białystok.

15'
Niezła centra w pole karne, futbolówkę zdołał zgrać na środek Pazdan, ale tam na piłkę czekali obrońcy gospodarzy i oddalili niebezpieczeństwo.

14'
Rzut wolny dla legionistów po faulu Romańczuka na Guilherme.

13'
Kolejna próba zawodników z Podlasia wypracowania sobie sytuacji strzeleckiej. Tym razem jednak skończyło się na faulu w ofensywie na Dąbrowskim.

12'
Radović starał się wyprowadzić kontrę, ale Góralski popełnił taktyczne przewinienie, zatrzymując w ten sposób Serba. Sędzia nie zdecydował się jednak na pokazanie żółtej kartki pomocnikowi gospodarzy.

11'
Dośrodkowanie Estończyka nie było najwyższej jakości i piłkę bez kłopotów wyłapał Malarz.

10'
Faul Odjidji-Ofoe na Frankowskich blisko pola karnego gości. Rzut wolny z prawej strony boiska wykona Vassiljev.

8'
Przerzut w wykonaniu Dąbrowskiego był ciut za mocny, aby Hamalainen mógł dojść do futbolówki.

7'
Nieprecyzyjna piłka od Vassiljeva w kierunku Cernycha wyszło poza linię końcową.

6'
W pierwszych minutach nieco lepsze wrażenie sprawiają podopieczni Michała Probierza.

5'
Góralski zdecydowanie pospieszył się z decyzją o zagraniu w kierunku prawej strony boiska, uniemożliwiając Frankowskiemu przyjęcie tego zagrania.

4'
Odjidja-Ofoe stracił piłkę w okolicy środka boiska, ale Jagiellonia nie zdołała wyprowadzić skutecznej kontry.

3'
Udany przechwyt Romańczuka zatrzymał rozwijającą się sytuację do stworzenia zagrożenia pod bramką "Jagi" w wykonaniu legionistów.

2'
Pierwsza próba rozegrania akcji przez piłkarzy Jagiellonii zakończyła się niepowodzeniem - Tomasik przesadził z siłą podania w kierunku Sheridana, przez co futbolówka została wyłapana przez golkipera gości.

1'
Zaczynamy!

*'
Czas dla kibiców gospodarzy - odśpiewanie hymnu swojego klubu.

*'
Piłkarze obu zespołów są już na murawie.

*'
Ustawienia obu drużyn:

*'
Arbitrem dzisiejszego meczu będzie Pan Bartosz Frankowski.

*'
Ciekawostką jest, że "Jaga" w ostatnich latach w meczach z Wojskowymi lepiej radziła sobie w Warszawie niż na własnym boisku - komplet punktów u siebie ostatni raz zdobyli w sezonie 2009/10.

*'
Osiemnastka, na jaką postawił dzisiaj trener gospodarzy, Michał Probierz:

*'
Ławka rezerwowych legionistów: Cierzniak, Rzeźniczak, Broź, Kopczyński, Szymański, Nagy, Necid.

*'
Wyjściowa jedenastka gości została zaprezentowana.

*'
Poprzednim razem, kiedy oba zespoły mierzyły się ze sobą w stolicy Podlasia, lepsi okazali się zawodnicy Jacka Magiery. Tamto spotkanie zakończyło się zwycięstwem Wojskowych 4:1.

*'

*'
Dzień dobry Państwu! Serdecznie zapraszamy na hitowe spotkanie 35. kolejki Lotto Ekstraklasy. W Białymstoku dojdzie do starcia pomiędzy miejscową Jagiellonią a Legią Warszawa.
Pojedynek, w którym zmierzy się wiceliderem z liderem rozpocznie się o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online