Ajax Amsterdam - Manchester United online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ajax Amsterdam
Manchester United
0 : 2

Onana - Veltman, Sánchez, De Ligt, Riedewald (80' De Jong) - Schöne (70' Beek), Klaassen, Ziyech - Traoré, Dolberg (61' Neres), Younes
Romero - Valencia, Smalling, Blind, Darmian - Pogba, Herrera - Mkhitaryan (74' Lingard), Fellaini, Mata (89' Rooney) - Rashford (85' Martial)

Mecze na żywo: Ajax Amsterdam - Manchester United

Chciałbym podziękować Państwu za wspólnie spędzony czas, przy meczach Ligi Europy.

Ajax Amsterdam dzisiaj nie pokazał wiele w segmencie ofensywnym. Nie było werwy oraz powiewu kreatywności pod polem karnym Romero.

Manchester United zagra w następnym sezonie, w Lidze Mistrzów.

Koniec meczu! Manchester United triumfatorem Ligi Europy sezonu 2016/17!

90+3'
Antonio Valencia został sfaulowany w swoim polu karnym.

90+3'
Na ławce Manchesteru trwa odliczanie.

90+2'
Skuteczna interwencja wślizgiem w wykonaniu Rooney'a.

90+1'

90'
O cztery minuty dłużej potrwa dzisiejsze widowisko.

89'
Na boisko wkroczyła legenda Manchesteru - Wayne Rooney. Miejsce udostępnił mu Juan Mata.

88'
Veltman mógł się cieszyć, że arbiter nie zdecydował się na pokazanie drugiej żółtej kartki w tym meczu. Faul był bardzo ewidentny.

87'
Romero skutecznie wyłapał silnie uderzoną futbolówkę.

86'
Piłkę meczową na nodze miał Lingard! Zbyt wiele niezdecydowania pokazał tuż pod bramką Onany.

85'
Francuski napastnik, Martial, wpuszczony na płytę boiska. Już na ławce siedzi Rashford.

83'
Skiksował Sanchez. Piłka powędrowała wysoko nad poprzeczką bramki Romero.

82'
Ajax gra już na aferę. Dla nich nie ma już czasu na rozgrywanie finezyjnej piłki.

80'
Zmiana. De Jong w miejsce Riedewalda. Była to już trzecia (ostatnia) korekta.

78'
Widać było, że odepchnięty został Rashford. Kibice z Anglii z niepokojem przyjęli fakt, że sędzia główny puścił grę.

76'
żółta kartka Niesportowo się robi na placu gry. Po żółtej kartce otrzymali: Mata oraz Riedewald.

74'
Ciekawą roszadę zaoferował nam Jose Mourinho. Mkhitaryan zasłużył na gromkie brawa od publiczności. Kilkanaście minut dostał Lingard.

72'
Ziyech zawiódł swoich kibiców. Bardzo słabe uderzenie na bramkę, od stałego fragmentu gry. Kapitalną pracę wykonał mur ustawiony przez Romero.

71'
Naprawdę dobra odległość na soczysty strzał z rzutu wolnego. Ajax spróbuje zagrozić.

70'
70 minut - tyle gry dostał Schone. Na jego miejsce został wprowadzony van de Beek .

69'
Rashford szukał przewinienia, będąc w pobliżu pola karnego rywala. Arbiter główny nie dał się oszukać na symulowanie.

68'
Świetnie w obronie ustawiony jest Manchester.

67'
Korner dla Ajaxu.

66'
Ajax nie ma konceptu na grę.

64'
Onana miał wiele szczęścia, że Fellaini uderzył piłkę głową w sam środek bramki! Belgijski pomocnik fenomenalnie wygrał powietrzną rywalizację z przeciwnikami. Dogrywał Pogba.

63'
żółta kartka Younes nie miał szans na uniknięcie kary - żółtej kartki. Faul taktyczny. Widać było przetrzymywanie.

61'
Pierwszą zmianę przygotował trener Bosz. Neres za Dolberga.

60'
Bardzo pewnie futbolówkę złapał Romero. Bramkarz Manchesteru United przejął zbyt głęboką centrę.

59'
Ekipa Jose Mourinho dobrze realizuje swoje plany taktyczny, jeśli chodzi o defensywę.

57'
żółta kartka 1:1 w żółtych kartkach. Veltman zahaczył szarżującego przeciwnika.

55'
Gra została przerwana. Rzut rożny dla gospodarzy tego meczu. Pogba przekroczył linię końcową.

54'
Zbyt agresywnie zachował się Rashford. Młody snajper za bardzo próbował pokonać interweniującego obrońcę.

52'
Traore dostał miejsce do podjęcia odważniejszej próby. Niestety, strzał został skutecznie wyblokowany przez obronę z Anglii.

50'
Drużyna ze stolicy Holandii nie ma już wyjścia. Musi rzucić się do śmielszych ataków pola karnego Manchesteru.

48'
Manchester United podwyższył stan meczu! Rzut rożny zaskoczył drużynę z Amsterdamu! Największe brawa należą się Mkhitaryanowi, który popisał się efektowną przewrotką.

47'
Fellaini poturbowany przez Yonuesa.

47'
Obie ekipy drugą odsłonę spotkania rozpoczęły w niezmienionych składach.

46'
II połowa meczu!

Usłyszeliśmy gwizdek sędziego głównego! Koniec pierwszej połowy meczu!

45'
Do czasu gry I połowy dorzucono jedną minutę.

44'
Darmian pokazał ogromny kunszt. Włoski defensor wyśmienicie wbiegł w linię biegu Traore.

42'

40'
Jak na razie Ajaxowi brakuje argumentów pod polem karnym przeciwnika.

39'
Za koszulkę przetrzymywany był Paul Pogba. Agresorem w sytuacji był Veltman.

37'
Lepsze fragmenty w realizacji zawodników trenera Bosza.

36'
Bardzo ambitna szarża Traore. Zabrakło tylko skutecznego uderzenia na bramkę Romero, bo odległość była naprawdę kusząca. Genialną interwencją błysnął Darmian.

34'
Do głębszej defensywy zmuszony został zespół gości.

33'
Coraz więcej chaosu w szeregach obronnych "Czerwonych Diabłów".

31'
Rashford upadł w szesnastce przeciwnika. Sędzia Skomina nie miał żadnych podstaw do wskazania jedenastki.

30'
żółta kartka Żółtą kartkę, pierwszą w tym spotkaniu, obejrzał zawodnik Manchesteru United. Mkhitaryan.

29'

27'
Sanchez nieudolnie blokował przeciwnika. Sędzia Skomina ma ogrom pracy.

26'
Juan Mata próbował efektownym crossem obsłużyć Rashforda. Zagranie okazało się jednak zdecydowanie za głębokie. Futbolówkę przechwycił Onana.

24'
Ajax Amsterdam jest zbyt chaotyczny w środku pola. Zbyt wiele strat.

23'
Niezły rajd z piłką wykonał Antonio Valencia! Dobra akcja została zakończona soczystym strzał z głębi pola karnego! Z dobrej strony pokazał się Onana, który skutecznie sparował futbolówkę.

22'
Kolejne przewinienie. I znów Mkhitaryan.

21'
Z groźnej odległości rzut wolny będą mieli gospodarze. Rozpędzony Mkhitaryan przerwał szarżę rywala.

20'
Do ataków ruszyli Holendrzy.

19'
Nieudany strzał głową przez Sancheza. Ajax Amsterdam nie potrafił stworzyć zagrożenia po stałym fragmencie gry.

17'
0:1! GOL DLA MANCHESTERU! Zbyt wiele miejsca obrońcy oddali Francuzowi. Ten posłał kapitalny strzał z dwudziestego metra!
Futbolówka po drodze odbiła się od obrońcy Ajaxu, i wpadła do bramki.

15'
Celny strzał oddał Traore. Silny strzał z głębi pola karnego trafiło w sam środek bramki! Ze skuteczną interwencją problemów nie miał Romero.

13'

12'
Jedna z pierwszych akcji ofensywnych, w wykonaniu gospodarzy. Paul Pogba błysnął świetnym zagraniem głową, wyjaśniając sytuację, po niezłym dośrodkowaniu.

11'
Gra przerwana. Faul na Mkhitaryanie. Wszystko miało miejsce w środkowej strefie boiska.

9'
Kąśliwe dośrodkowanie posłał Rashford. Dobrze ustawiony obrońca gospodarzy przeciął tor lotu futbolówki.

8'
Rashford nieczysto walczył z rywalem o piłkę. Próbował dryblingiem minąć bocznego obrońcę Ajaxu, ale niestety faulował.

7'
Gwizdek. Gra przerwana. Rashford zaliczył niesportowe zachowanie.

5'
Sędzia główny wychwycił przewinienie, którego autorem został Fellaini.

4'
Bardzo ambitnie mecz rozpoczęli przyjezdni.

3'
Onana dobrze wyłapał futbolówkę, którą głową zgrał jeden z piłkarzy Manchesteru United.

2'
Rzut wolny dla "Czerwonych Diabłów".

1'
Pierwsze uderzenie na bramkę Ajaxu. Z dystansu zdecydowaną decyzję podjął Herrera. Piłka poleciała daleko od światła bramki.

*'
Piłka już w grze!

*'
Minuta ciszy.

*'
Po raz ostatni w tym sezonie rozbrzmiał hymn Ligi Europejskiej!

*'
Delegat UEFA wniósł puchar na murawę. Zrobił to Patrick Andersson, ambasador aktualnej edycji LE.

*'
Niespełna kwadrans do rozpoczęcia meczu!

*'
Zmiennicy Ajaxu Amsterdam: Boer, Tete, Westermann, De Jong, Van de Beek, Neres, Kluivert

*'
Zmiennicy Manchesteru United: De Gea, Jones, Rooney, Martial, Lingard, Carrick, Fosu-Mensah

*'
Jednym z rywali, którego wyeliminował Ajax Amsterdam była Legia Warszawa (1/16 finału). Ekipa z Amsterdamu w dwumeczu wygrała 1:0.

*'
Triumfator Ligi Europejskiej ma zapewniony udział w fazie grupowej Ligi Mistrzów, w następnym sezonie. Jest o co dzisiaj grać.

*'
Wielki nieobecny nadchodzącego widowiska piłkarskiego.

*'
Do prowadzenia jakże prestiżowego spotkania UEFA wydelegowała Pana Damira Skominę.

*'
Finałowe starcie zostanie rozegrane w Sztokholmie.

*'
Dobry wieczór Państwu! Czas na przedstawienie triumfatora Ligi Europy sezonu 2016/17! O zaszczytny tytuł Ajax Amsterdam powalczy z Manchesterem United.
Początek meczu o 20:45

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ajax Amsterdam - Manchester United, to zapraszamy do śledzenia meczu online