Śląsk Wrocław - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 0

Pawełek - Dankowski, Celeban, Pawelec, Augusto (70' Lewandowski) - Kovacević, Madej (88' Stjepanović), Engels, Morioka, Pich - Biliński (89' Zwoliński)
Sandomierski - Jaroszyński, Wołąkiewicz, Polczak, Wójcicki (25' Brzyski) - Budziński, Dąbrowski, Steblecki (61' Vestenicky), Jendrisek (77' Adamczyk), Szczepaniak - Piątek

Mecze na żywo: Śląsk Wrocław - Cracovia

Dziękuję ślicznie wszystkim za uwagę. Życzę miłego wieczoru.

Śląsk Wrocław utrzymał się w LOTTO Ekstraklasie. Klub z Krakowa czeka bardzo ważne starcie z Piastem Gliwice.
Gospodarze byli ekipą zdecydowanie lepszą, pod każdym względem.

90+5'

90+3'
Engels ma problemy ze zdrowiem. Gra zostanie jeszcze przedłużona.

90+2'

90+1'
Mateusz Szczepaniak świetnie urwał się obrońcom rywala i oddał strzał głową. Nie było to dobre uderzenie, ponieważ futbolówka przeleciała światło bramki.

90'
Do podstawowego czasu gry doliczono trzy minuty.

89'
Kibice Śląska Wrocław podziękowali Kamilowi Bilińskiemu. Ostatnim zmiennikiem okazał się Łukasz Zwoliński.

88'
Ostoja Stjepanović otrzymał kilka minut od sztabu szkoleniowego. Na ławce już jest Łukasz Madej.

87'
Po raz kolejny nie udało się zagrozić Kovaceviciowi, uderzając piłkę z rzutu wolnego. Ponownie na przeszkodzie do realizacji celu stanął mur.

86'
Pawełek pewnie wybronił uderzenie Adamczyka. Młody gracz zbyt słabo kopnął futbolówkę, będąc blisko bramki rywala.

85'
żółta kartka Piłkarze obu stron już raczej nie mogą liczyć na taryfę ulgową od sędziego. Marcin Budziński ukarany żółtą kartką, za bardzo agresywne wejście.

84'
Ciekawie rozegrany rzut rożny przez przyjezdnych. Efektowny wolej w wykonaniu Marcina Budzińskiego powędrował wprost w rękawice Mariusza Pawełka.

83'
Podopieczni Jacka Zielińskiego chyba już są pogodzeni z nadchodzącą porażką.

81'
Sandomierski wpatrzony. Fenomenalny, techniczny strzał wykonał Morioka. Futbolówka poleciała tuż obok lewego słupka bramki Cracovii.

80'

78'
Nerwowo po obu stronach barykady. Kilku graczy ma już żółte kartki na swoim koncie...

77'
Ostatnia zmiana, którą dzisiaj dokonał Jacek Zieliński. Erika Jendriska na boisku zastąpił Hubert Adamczyk.

76'
Piotr Polczak jest bezbłędny, jeśli chodzi o grę głową. Następny wygrany pojedynek powietrzny.

75'
Kolejny korner dla gospodarzy tego meczu.

74'
Będzie rzut rożny, po dobrej interwencji głową Polczaka.

72'
żółta kartka Dobry rajd Dankowskiego. Erik Jendrisek przewinił na wysokości swojego pola karnego.

71'
Za koszulkę rywala trzymał Jendrisek. Sędzia główny nie mógł być bierny.

70'
Mateusz Lewandowskiego znalazł się na murawie. Jan Urban podziękował za grę Augusto.

69'
Sygnalizowany strzał Dankowskiego nie pokonał świetnie ustawionego muru.

68'
Do faulu doszło pod polem karnym Cracovii. Robert Pich znalazł kontakt z nogą przeciwnika.

66'
żółta kartka Po żółtych kartkach dostali: Kovacević oraz Piątek. Dla tego pierwszego oznacza to pauzę w następnej kolejce.

65'

63'
żółta kartka Hubert Wołąkiewicz nie wytrzymał próby nerwów. Nieczyste zagranie zostało uhonorowanie żółtą kartką.

62'
Mariusz Pawełek pokazał klasę! Goalkeeper wyszedł zwycięsko z niemal straconej pozycji!. Pawełek instynktownie wyciągnął dobitkę Piątka, z naprawdę bliskiej odległości. Bramkarz ucierpiał.

61'
Zmiana nr 2 w Cracovii. Vestenicky za Stebleckiego.

60'
Tomasz Brzyski zdecydował się na uderzenie, a nie na wrzutkę od rzutu wolnego. Próba podkręconego strzału nie zrobiła krzywdy Mariuszowi Pawełkowi.

59'
żółta kartka Na żółtą kartkę załapał się Augusto. Obrońca powstrzymał rozpędzonego Brzyskiego. Nieładny wślizg tuż pod swoją szesnastką.

58'
Celny strzał z dystansu oddał Marcin Budziński. Pomocnik słynie z niezłych uderzeń, z dalszych odległości od bramki. Pewna interwencja Mariusza Pawełka.

56'
Futbolówkę nieudolnie głową nakrył Engels. Rzut rożny nie przyniósł podwyższenia rezultatu.

55'
Ładny rajd Engelsa. Ośmieszony został Paweł Jaroszyński. Korner.

54'

52'
Cracovia nie dała się zaskoczyć. Łatwo zatrzymane zagrożenie, które mogło powstać ze stałego fragmentu gry.

51'
Sandomierski efektownie zbił kąśliwe dośrodkowanie Picha. Bramkarz bał się, że piłka go przelobuje. Rzut rożny dla Śląska Wrocław.

50'
Coraz dynamiczniej atakują "Pasy".

49'
Rzut rożny dla gości. Kamil Dankowski wygrał rywalizację powietrzną z Mateuszem Szczepaniakiem.

48'
Sandomierski nie miał okazji interweniować, po strzale Kovacevicia. Piłka powędrowała daleko od lewego słupka bramki.

47'
Faul. Rzut wolny wywalczył Augusto. Przewinienie zrealizowane bardzo blisko pola karnego Cracovii.

46'
II część meczu!

Pan Bartosz Frankowski zakończył pierwszą połowę meczu!

45+2'
Cracovia zaliczyła faul. Maciej Dąbrowski zdecydowanym wślizgiem przerwał kontrę przeciwników.

45'
Pierwsza połowa meczu została przedłużona o dwie minuty.

44'
Pawełek w porę zareagował. Efektowne, prostopadłe podanie zaliczył Jendrisek.

43'
Mario Engels zbyt egoistycznie. Prosiło się o to, aby posłał podanie z prawego skrzydła boiska. Na pocieszenie jego drużyna zacznie nową akcję od autu.

42'
Bardzo niebezpieczny strzał z dystansu zrealizował Karol Piątek. Piłka dostała kozła przez bramkarzem Śląska, ale ten nie skapitulował.

40'
Tomasz Brzyski musiał z pokorą przyjąć fakt, że arbiter główny odgwizdał przewinienie. Zbyt agresywny blok.

39'
Śląsk Wrocław solidnie popracował w obronie. Centra z rzutu wolnego została fachowo zatrzymana.

38'
Grymas na twarzy Bilińskiego. Z urazem również zmaga się Wołąkiewicz.

37'
W Gdyni Arka remisuje 1:1 z Ruchem Chorzów. Były kontrowersje przy golu dla gdynian.

35'
GOL! Piłkarski geniusz pokazał Ryota Morioka! Łukasz Madej wykonał niemal chirurgiczne podanie do Morioki, który był ustawiony na jedenastym metrze od bramki. Japończyk obrócił się z piłką, a potem silnym strzałem zaskoczył dzielnie broniącego Sandomierskiego.

33'
Bardzo blisko gola dla gości! Steblecki mógł mieć asystę przy bramce Piątka! Plany pokrzyżowali jednak defensorzy Śląska, który przerwali podanie.

32'
Mariusz Pawełek pewnie wyłapał futbolówkę, którą zza pola karnego uderzył Steblecki. Młody pomocnik posłał piłkę w sam środek bramki.

30'
Grzegorz Sandomierski zgodnie z bramkarskimi zasadami zatrzymał uderzenie z dystansu. Strzelał Engels.

29'
Autorem wcześniej wspomnianej próby był Morioka.

28'
Śląsk Wrocław bardzo spokojnie buduje swoje akcje ofensywne. Grzegorz Sandomierski wypiąstkował bardzo kąśliwy strzał, z okolic jedenastki.

27'
Pozycja spalona. Na niej znalazł się Engels. Zawodnik nie miał żadnych uwag, co do decyzji arbitra liniowego.

25'
Wymuszona zmiana w składzie krakowskiego zespołu. Kontuzjowanego Wójcickiego zastąpił Tomasz Brzyski.

24'
Bardzo topornie idzie atakowanie podopiecznym Jacka Zielińskiego.

22'
Bardzo blisko było tego, aby Biliński dopadł do niezłego dośrodkowania. Efektowny wślizg nie pomógł. Od swojej strefy grę wznowi Sandomierski.

21'
Tomasz Brzyski intensywnie się rozgrzewa. Być może dojdzie do wymuszonej zmiany.

20'
Jakubowi Wójcickiemu udzielana jest pomoc medyczna.

19'
Paweł Jaroszyński był zbyt zaangażowany w atak na nogi przeciwnika. Od rzutu wolnego zacznie ekipa z Wrocławia.

19'

17'
Augusto popracował na medal. Boczny defensor gospodarzy kapitalnie zatrzymał niebezpieczne dośrodkowanie autorstwa Wójcickiego.

16'
Dobrze reaguje blok obronny wrocławian.

14'
Cracovia spróbowała odpowiedzieć. Groźny rzut rożny nie przyniósł jednak oczekiwanego efektu. Mateusz Szczepaniak minimalnie przestrzelił głową.

13'
1:0! Kamil Biliński zmienił rezultat! Snajper "Wojskowych"
wyśmienicie wykorzystał genialne, prostopadłe podanie od Dankowskiego. Płaski strzał okazał się nie do wyciągnięcia.

12'

10'
Mariusz Pawełek spokojnie wyłapał piłkę, która była kopnięta z rzutu wolnego. Zmarnowany stały fragment gry przez przyjezdnych.

9'
Bardzo wysoko w powietrze wyszedł Mateusz Szczepaniak. Stawką była futbolówka zagrana z lewego narożnika. Uderzenie głową poleciało nad poprzeczką.

8'
Mariusz Pawelec wzorowo powstrzymał Karola Piątka. Rzut rożny.

6'
Marcin Budziński postanowił na ambitne rozwiązanie akcji. Silny strzał powędrował jednak daleko od światła bramki Pawełka.

5'
Grzegorz Sandomierski pewnie przechwycił zbyt głęboką wrzutkę. Kamil Dankowski ponownie centrował z prawej flanki.

4'
Gra przerwana. Piłkę ręką zagrał napastnik Cracovii.

3'
Kamil Biliński lekko uderzył piłkę, którą z prawego skrzydła dograł Dankowski. Sandomierski nie miał problemów z popełnieniem dobrej interwencji.

2'