Lech Poznań - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

(46' Tonev
72' Ślusarski)

Mecze na żywo: Lech Poznań - Wisła Kraków

90'
Zapraszamy na kolejne relacje live oraz transmisje wideo.

90'

87'
Żółta kartka dla Ubiparipa.

85'
Stilić uderzył z rzutu wolnego prosto w ręce Pareiki.

79'
Palijić zastąpił Ilieva.

77'
Kriwiec z powodu kontuzji musiał opuścić boisko, a zastąpił go Ubiparip.

76'
Arboleda mógł wyrównać, ale nie trafił w bramkę w dobrej okazji.

75'
Nunez ukarany żółtą kartką za brutalny faul na Kriwcu.

74'
Nunez znalazł się sam na sam z Kotorowskim, ale górą bramkarz Lecha.

72'
Boisko opuszcza kontuzjowany Tonev, a w jego miejsce wchodzi Ślusarski.

71'
1:0 dla Wisły. Garguła zagrał z wolnego, Biton strącił piłkę i znakomicie odbił ją Kotorowski, ale wobec dobitki Bunozy był bez szans.

60'
W ostatnich minutach bez sytuacji bramkowych.

56'
Junior Diaz ukarany żółtą kartką.

55'
Znów błysnął Tonev. Jego strzał z boku pola karnego był jednak niecelny.

52'
Strzał Garguły z rzutu wolnego sprawił sporo problemów Kotorowskiemu, który wypuścił piłkę z rąk. Ostatecznie wybili ją obrońcy.

49'
Kapitalna indywidualna akcja Toneva zakończona strzałem zza pola karnego. Wisłę znów uratowała poprzeczka!

47'
Tonev z dystansu nad bramką.

46'

46'
Zmiany w obu drużynach. W Lechu za Możdżenia wszedł Tonev, a w Wiśle Garguła zastąpił Jirsaka.

45'
Po meczu Lecha z Wisłą zapraszamy na transmisje z Ligi Mistrzów.

45'

45'
Żółtą kartką ukarany również Jirsak.

42'
Żółta kartka dla Wilka.

42'
Fatalny błąd Kamińskiego mógł zakończyć się bramką dla Wisły. Strzał Bitona z bliskiej odległości dobrze obronił jednak Kotorowski.

37'
Musiało być 1:0 dla Lecha, a jednak nie ma. Po błędzie Chaveza poznaniacy szybko wykonali rzut z autu, Kriwiec zagrał do Stilicia, a ten mając przed sobą tylko Pareikę z siedmiu metrów trafił w poprzeczkę!

34'
Kirm zobaczył wysuniętego z bramki Kotorowskiego, ale uderzył obok słupka.

31'
Przypominamy o transmisji wideo prowadzonej w naszym serwisie. Dostępna jest ona POD TYM LINKIEM

31'
Na boisku sporo walki.

26'
Gra się trochę uspokoiła.

23'
Kriwiec uderzał z narożnika pola karnego, ale niecelnie.

16'
Kamiński znakomicie wyprowadził piłkę mijając kilku zawodników, rozegrał ją z Murawskim, a potem uderzył obok słupka.

11'
Lech w natarciu. Rudnev zagrał do Stilicia, ale w ostatniej chwili uprzedzili go obrońcy.

10'
Na trybunach głośny doping kibiców Kolejorza.

10'
Kolejna dobra okazja Rudneva. Napastnik Lecha ładnie się przedarł, huknął z 17. metrów, ale tuż nad bramką.

9'
Henriquez dośrodkował do Rudneva, ale ten głową posłał piłkę nad bramką Wisły.

7'
Biton z dystansu uderzył niecelnie.

5'
Jak na razie brakuje sytuacji strzeleckich.

1'
Początek spotkania.

0'
Mecz symbolicznym kopnięciem rozpocznie Stanisław Atlasiński - najstarszy żyjący były piłkarz Lecha Poznań

0'
Przed meczem minutą ciszy uczczono śmierć Włodzimierza Smolarka.

0'
Piłkarze Lecha zagrają w strojach retro - stylizowanych na lata 70. Wszystko to związane ze zbliżającym się 90-leciem.

0'

0'
Spotkanie poprowadzi Marcin Borski z Warszawy.

0'
Przed meczem uhonorowano jedenastkę 90-lecia Lecha Poznań.

0'
Prezentujemy już składy obu drużyn.

0'
Oprócz relacji live zapraszamy również do oglądania meczu online. Transmisja wideo dostępna POD TYM LINKIEM

0'
Początek meczu Lech Poznań - Wisła Kraków we wtorek o godzinie 18:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online