Barcelona - Deportivo Alaves online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Barcelona
Deportivo Alaves
3 : 1

Cillessen - Mascherano (11' Gomes), Pique, Umtiti, Alba - Iniesta, Busquets, Rakitić (83' Vidal) - Messi, Alcacer, Neymar.
Pacheco - Femenia, Ely, Vigaray, Feddal, Hernandez (79' Romero) - Mendez (59' Camarasa), Llorente, Garcia, Gomez (60' Sobrino) - Deyverson.

Mecze na żywo: Barcelona - Deportivo Alaves

W drugiej połowie goście nie zdołali nawiązać tak równorzędnej walki z Dumą Katalonii jak w pierwszej połowie. Należą im się jednak brawa za waleczną postawę w pierwszej części meczu.

Koniec! FC Barcelona zdobywcą Pucharu Króla w sezonie 2016/17.

90+3'
Wrzutka z kornera padła łupem obrońców gości.

90+2'
Rzut rożny dla gospodarzy.

90+1'
Koronkowa akcja Barcelony omal nie skończyła się golem! Akcja pomiędzy Messim, Neymarem i Busquetsem zakończyło się niecelnym podaniem w polu karnym tego ostatniego, przez co Brazylijczyk nie zdołał zamknąć akcji.

90'
Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone trzy minuty.

89'
Vigaray próbowal przedrzeć się lewą stroną pod bramkę Barcelony, ale ta próba spaliła na panewce.

88'
żółta kartkaBrzydki faul Deyversona na Inieście, za co Brazylijczyk obejrzał żółtą kartkę.

86'
Cillessen wygrał pojedynek jeden na jeden z powietrzu zza polem karnym z Romero, co uchroniło gospodarzy przed możliwą bramką dla Alaves.

85'
Uderzenie Romero ze sporej odległości przeszło obok bramki.

84'
Przeciągnięta wrzutka Femenii wyszła poza linię boczną.

83'
Druga roszada w składzie Dumy Katalonii: boisko opuścił Rakitić, za niego wszedł Vidal.

81'
Za głęboka centra Romero opuściła plac gry.

80'
Niedokładne podanie Llorente w kierunku Deyversona i piłka została wyłapana przez Cillessena.

79'
Ostatnia zmiana w zespole gości: Romero zmienił Hernandeza.

77'
Zawodnicy zespołu ze stolicy Katalonii nie forsują tempa i starają się utrzymać obecny wynik.

76'
żółta kartkaArbiter ukarał żółtymi kartkami za tamto zamieszanie Messiego, Sorbino i Iniestę.

75'
Na boisko wybuchło małe zamieszanie po starciu Neymara z Sobrino.

74'
Techniczny strzał Messiego zza szesnastki okazał się niecelny.

73'
Do wrzutki doskoczył Ely, ale został przyblokowany.

72'
Defensor zespołu z Alaves odniósł jakiś drobny uraz. Nie wygląda jednak, aby miał zostać zmieniony.

71'
Zablokowane dośrodkowanie Hernandeza i będzie kolejny róg w tym meczu.

70'
Deyverson trafił do siatki! Sędzia liniowy podniósł jednak chorągiewkę i gol nie został uznany.

69'
Zamieszanie w polu karnym Barcelony, błąd w przyjęciu popełnił Gomes, strzał oddał Sobrino, ale został zablokowany. Rzut rożny dla Deportivo.

68'
Odważny rajd Llorente zakończył się odbiorem Alby.

66'
Podopieczni Luisa Enrique przejęli pełną kontrolę nad spotkaniem, goście z Alaves nie są już tak groźni jak w pierwszej połowie.

65'
Mocny strzał z dystansu w wykonaniu Iniesty przeszedł nad bramką Deportivo.

64'
Alcacer huknął z pierwszej piłki zza pola karnego, jednak uderzenie było równie silne, co niecelne.

63'
Centra z kornera padła łupem obrońców Barcy.

62'
Rzut rożny dla gości.

60'
Jest także druga zmiana: plac gry opuścił Gomez, a jego miejsce zajął Sobrino.

59'
Zmiana w Deportivo Alves: za Mendeza wszedł Camarasa.

58'
Groźny strzał Rakiticia przeszedł nad bramką Pacheco.

57'
Cięta wrzutka Gomesa została wybita za pole karne przez defensorów gości.

56'
Przewinienie Mendeza na Inieście, dużo szczęścia miał teraz pomocnik Deportivo, że nie dostał drugiej żółtej kartki.

55'
Piłkarze Dumy Katalonii spokojnie rozgrywają piłkę, powoli budując atak pozycyjny.

53'
Strzał Gomeza zza szesnastki przeszedł nad poprzeczką.

52'
Ostre wejście Iniesty w Mendeza, obyło się jednak bez kary indywidualnej dla pomocnika Barcelony.

51'
Femenia udanie przeciął górne podanie Iniesty w kierunku wbiegającego w pole karne Alby.

50'
Świetna obrona Pacheco uchroniła gości z Alaves od straty czwartego gola! Golkiper instynktownie odbił strzał Alcacera.

49'
żółta kartkaEly potraktował Alcacera łokciem w starciu powietrznym. Arbiter ukarał go za to żółtym kartonikiem.

48'
Sam poszkodowany zdecydował się na bezpośrednie uderzenie, jednak minimalnie chybił.

47'
Gomez został sfaulowany przez Pique. Rzut wolny dla Deportivo około 30 metrów od bramki Barcelony.

46'

Bez zmian w wyjściowych jedenastkach po przerwie.

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę.

Obie strony rozgrywają dziś dobre spotkanie, choć to faworyci dzisiejszego starcia do przerwy prowadzą 3:1. Nie można powiedzieć, że goście są stroną dużo gorszą, ale utrata koncentracji w ostatnich minutach kosztowała ich utratę dwóch goli.

Koniec pierwszej połowy!

45+3'
Alcacer zdobywa trzecią bramkę dla Barcelony! Doskonałą akcję i asystę przy bramce napastnika gospodarzy zaliczył Messi.

45+1'
Arbiter doliczył trzy minuty.

45'
Neymar wykończył składną akcję swojego zespołu i trafił do siatki z najbliższej odległości! Asystentem przy bramce Brazylijczyka był Gomes.

44'
Faul w ofensywie jednego z piłkarzy Alaves i gra została przerwana.

43'
Pique niepewnie interweniował po wrzutce z dalszej odległości, rzut rożny dla gości.

42'
żółta kartkaUmtiti przekroczył przepisy w starciu powietrznym z Deyversonem. Żółta kartka dla Francuza.

41'
Niebezpieczny strzał Rakiticia przeszedł obok słupka.

40'
Strzał Messiego z problemami zdołał wybronić Pacheco.

39'
żółta kartkaWyraźny faul Garcii na Inieście około 40 metrów od bramki Deportivo. Pomocnik gości dostał "żółtko".

38'
Po raz kolejny obyło się bez większego zagrożenia pod bramką Pacheco po tym rogu.

37'
Techniczna pomyłka Feddala przy wybijaniu piłki skończyła się rzutem rożnym dla Dumy Katalonii.

36'
Prosty błąd zdobywcy bramki dla Alaves, który stracił piłkę niedaleko własnej szesnastki. Piłkarze Barcelony nie zdołali jednak wykorzystać tej pomyłki.

35'
Duma Katalonii stara się odpowiedzieć na gola Hernandeza i ponownie wyjść na prowadzenie.

33'
Fenomenalne uderzenie z rzutu wolnego wyrównuje stan meczu! Cudowny strzał Hernandeza, którego nie wybronił Cillessen.

32'
Do rzutu wolnego ustawił się Hernandez.

31'
Gomez został sfaulowany przez Iniestę z prawej strony boiska na wysokości szesnastki gospodarzy.

30'
Messi daje prowadzenie Barcelonie! Argentyńczyk po wymianie podań z Neymarem oddał niezwykle precyzyjny strzał zza pola karnego, nie dając Pacheco szans na obronę.

28'
Rykoszet po strzale Iniesty omal nie zaskoczył bramkarza gości, ten jednak zachował czujność i zdołał nogą odbić piłkę.

27'
Słupek po strzale Gomeza! Skrzydłowy Deportivo Alaves był bardzo bliski pokonania holenderskiego golkipera Barcelony.

26'
Barca cały czas próbują stworzyć sobie akcję bramkową, ale nie mogą się przedrzeć przez zasieki postawione piłkarzy gości.

24'
Bliski dojścia do wrzutki Brazylijczyka był Gomes, Portugalczykowi zabrakło niewiele, aby zamknąć to górne zagranie.

23'
Zblokowany strzał Neymara wychodzi na rzut rożny.

22'
Kolejny róg dla Dumy Katalonii. Efekt podobny jak kilka minut temu - bez większego niebezpieczeństwa w polu karnym gości.

21'
Piłkarze Deportivo nie patyczkują się w starciach fizycznych, walcząc bardzo zaciekle o każdą piłkę.

20'
Korner dla Barcelony. Obyło się jednak bez zagrożenia pod bramką Pacheco.

19'
Silne, techniczne uderzenie Messiego zostało przyblokowane.

18'
Neymar zabawił się z obrońcami, jednak już przed linią szesnastki został czysto zatrzymany.

16'
żółta kartkaZamieszanie przy linii bocznej, Mendez sfaulował najpierw Iniestę a po chwili brzydko potraktował Umtitiego. Pomocnik otrzymał za to żółtą kartkę.

15'
Centra Gomeza została wypiąstkowana przez Cillessena.

14'
Niebezpieczna wrzutka Femenii dała gościom z Alaves rzut rożny.

13'
Minimalną przewagę mają podopieczni Luisa Enrique.

12'
Llorente świetnie odebrał piłkę Neymarowi, Deportivo mogło wyprowadzić kontrę, ale pod polem karnym Umtiti na granicy przepisów zatrzymał Mendeza.

11'
Miejsce kontuzjowanego Mascherano zajął Gomes.

10'
Były zawodnik Liverpoolu nie będzie w stanie kontynuować gry.

9'
Bardzo niebezpieczne zderzenie Llorente z Mascherano tuż za linią pola karnego Deportivo. Przepisy przekroczył Argentyńczyk, choć to właśnie on jest bardziej poszkodowany po tym starciu.

8'
Krótkie rozegranie, po chwili Messi dorzucił futbolówkę w pole karne, ale tam dobrze zachowali się obrońcy gości.

7'
Korner dla Blaugrany.

6'
Messi zagrał doskonałą piłkę do wbiegającego w szesnastkę Alby, który zgrywał na środek pola karnego do Alcacera. Hiszpański napastnik spóźnił się nieco z wpadnięciem w szesnastkę i nie zdążył zamknąć akcji.

5'
Neymar poślizgnął się na pod polem karnym Deportivo, przez co stracił piłkę.

4'
Groźna akcja gości przyniosła im rzut rożny. Centra z rogu została jednak wyłapana przez Cillessena.

3'
Strzał z dystansu w wykonaniu Hernandeza został zablokowany.

2'
Pierwsza próba wyprowadzenia akcji pod bramkę Deportivo skończyło się niepowodzeniem po nieporozumieniu Neymara z Alcacerem.

1'
Zaczynamy! Od środka rozpoczęli zawodnicy Barcelony.

*'
Czas na hymn Hiszpanii.

*'
Piłkarze obu drużyn zameldowali się na placu gry.

*'
Areną dzisiejszego spotkania jest Estadio Vicente Calderon.

*'
Arbitrem meczu będzie Clos Gomez.

*'
Obsada ławki rezerwowych: Ortola, Alexis, Torres, Camarasa, Romero, Sobrino, Toquero.

*'
"Jedenastka" Deportivo Alaves prezentuje się następująco: Pacheco - Femenia, Ely, Vigaray, Feddal, Hernandez - Garcia, Llorente - Mendez, Gomez - Deyverson.

*'
Rezerwowi:

*'
Wyjściowy skład Dumy Katalonii:

*'
Dla podopiecznych Luisa Enrique nadchodzący mecz będzie okazją do zdobycia drugiego trofeum w kończących się rozgrywkach. Dla samego trener gospodarzy nadchodzącego starcia będzie to okazja do godnego pożegnania się z kibicami Barcelony. Przypomnijmy, że hiszpański szkoleniowiec podjął decyzję o opuszczeniu klubu z Katalonii po zakończeniu sezonu.

*'
Z kolei beniaminek ubiegłego już sezonu ligowego 2016/17 w drodze finału pokonał w dwumeczu Celtę Vigo.

*'
Blaugrana w półfinale wyeliminowała Atletico Madryt.

*'
Witamy Państwa serdecznie! Przed nami finału Pucharu Króla, w którym Barcelona zmierzy się z Deportivo Alaves.
Spotkanie o to prestiżowe trofeum rozpocznie się o godzinie 21:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Barcelona - Deportivo Alaves, to zapraszamy do śledzenia meczu online