KSW 39 - Colosseum online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
KSW 39
Colosseum
0 : 0

Mecze na żywo: KSW 39 - Colosseum

00:41'
To już koniec KSW 39. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live.

00:39'
Decyzją sędziów zwycięzcą został Mamed Khalidov. Borys Mańkowski pokazał się jednak ze znakomitej strony.

00:37'
Koniec walki. TO była dobra runda. Czekamy na decyzję sędziów.

00:31'
Koniec rundy drugiej. Mańkowski miał kilka dobrych momentów. Groźnie atakował Khalidova, który lądował w parterze. Była to jego technika obronna, bo Mańkowski nie zamierzał się bić w parterze i sędzia podnosił akcję do stójki.

00:25'
Koniec rundy pierwszej. Walka toczyła się w stójce. Na razie nikt nie zyskał zdecydowanej przewagi. Dużo asekuracji i wyczekania rywala.

00:16'
Początek walki.

00:14'
Mańkowski i Khalidov zaraz pojawią się w oktagonie, a tak wyglądał nokaut w wykonaniu Pudzianowskiego.

00:09'
Przed nami już tylko walka wieczoru, czyli Mamed Khalidov kontra Borys Mańkowski.

00:06'
Koniec walki. Kowalczyk odklepał. Pudzianowski zwycięzcą

Pudzianowski znów trafił w nogę Kowalczyka, a potem popisał się dobrą serią ciosów. Walka sprowadziła się do parteru. Najpierw Pudzianowski posłał kolejną porcję ciosów, ale Kowalczyk to przerwał. Ostatecznie odklepał po łokciu Pudzianowskiego.

00:01'
Całkiem niezła pierwsza runda. Przez długi czas była dość wyrównana, ale potem Kowalczyk odczuł mocne kopnięcie Pudziana, co ten natychmiast próbował wykorzystać. Przez kilkanaście sekund słał serię szybkich ciosów, ale ostatecznie nie znokautował rywala. Pod koniec rundy Pudzian próbował obić jeszcze obolałą nogę.

23:56'

23:45'
Kolejna walka Kowalczyk vs Pudzianowski.

23:39'
Koniec! Popek znokautował Roberta Burneikę. Walka trwała 45 sekund. Przypominała prawdziwą awanturę. Hardcorowy Koksu odklepał po sprowadzeniu do parteru, choć Popek nie zadał mu jeszcze ciosu.

23:27'
Czas na walkę Popka z Hardcorowym Koksu.

23:16'
WOW! Co za nokaut! Po 16 sekundach Różalski potężnym ciosemn znokautował rywala, który padł jak rażony piorunem.

23:18'

23:07'
Następna walka: Fernando Rodrigues Jr. - Marcin Różalski.

23:04'
Koniec! Sekundę przed końcem rundy Wójcik odklepał! Narkun wygrał dzięki duszeniu!.

22:59'

22:49'
Kolejną walką będzie starcie Tomasz Narkun vs Marcin Wójcik.

22:43'
Niejednogłośną decyzją sędziów zwyciężył Łukasz "Juras" Jurkowski.

22:41'
Koniec walki. Trzecia runda dla "Jurasa". Sokoudjou wyglądał jakby został wynajęty jako statysta. W ogóle nie starał się zadawać ciosów. Czekamy na decyzję sędziów.

22:36'
Pierwsze dwie minuty drugiej rundy, to znów nuda. Potem Jurkowski zadał niegroźną serię ciosów, co chyba rozłościło Sokoudjou, który ruszył do ataku. Sprowadził "Jurasa" do parteru i obijał zakrwiawionego Polaka. "Juras" zdołał jednak powstać za co zebrał dużą porcję braw. Czekamy na rundę trzecią. Ta zdecydowanie dla Kameruńczyka.

22:28'
Koniec pierwszej rundy. Co się w niej działo? Właściwie nic. Mieliśmy tylko jedną dynamiczną akcję po której "Juras" był w opałach. Poza tym pojedyncze kopnięcia i dużo chodzenia.

22:24'

22:21'
"Juras" ulubieńca warszawskiej publiczności przy piosence Czesława Mozila "Sen o Warszawie". Atmosfera jest bardzo gorąca.

22:12'
Czas na wielki powrót "Jurasa". Rywalem Łukasza Jurkowskiego będzie Rameu Sokoudjou.

22:09'
Sędziowie byli zgodni. Zwycięzcą walki został Mateusz Gamrot.

22:08'
Koniec walki. Był to wyrównany pojedynek. Czekamy na decyzję sędziów.

22:01'
Runda druga za nami. Po 2 minutach mieliśmy przerwę na prośbę Parkera, który sugerował, że Gamrot go ugryzł. Parker zachował się niesportowo, bo odepchnąl rywala podczas przerwy, ale obyło się bez kar.Runda była dość wyrównana. Irlandczyk dobrze neutralizuje zapasy Gamrota. Zwycięzcą wyłoni runda trzecia.

21:53'
Koniec pierwszej rundy. Bez większej historii, póki co wyrównany pojedynek. Dużo walki w stójce.

21:48'

21:39'
Kolejną walką będzie starcie Mateusz Gamrot vs Norman Parke.

21:37'
Trwa przedstawienie zawodników, których zobaczymy jeszcze podczas KSW 39.

21:35'

21:29'
Przed nami drugie otwarcie KSW 39.

21:23'
Cały czas trwa przerwa. Cztery walki już za nami. Przed nami jeszcze siedem pojedynków: