Lech Poznań - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 1

Putnocky - Kędziora, Bednarek, Wilusz (46' Nielsen), Kostevych - Tetteh, Gajos (58' Trałka) - Makuszewski, Majewski, Jevtić - Kownacki (78' Robak).
Załuska - Bartkowski, Głowacki, Gonzalez, Spicić - Uryga (63' Stilić), Llonch - Boguski, Brlek, Małecki (68' Bartosz) - Ondrasek (75' Brożek)

Mecze na żywo: Lech Poznań - Wisła Kraków

90+5'
Koniec meczu. Lech wygrał 2:1.

90+4'
Boguski z ostrego kąta trafił w słupek!

90+3'
Spicić podłączyć się do akcji ofensywnej, ale nie zdołał oddać celnego strzału.

90+1'
Gonzalez ukarany żółtą kartką.

90'
Mecz potrwa jeszcze 5 minut.

89'
Zablokowany strzał Robaka sprzedpola karnego.

85'
Wisła stara się atakować i wyrównać.

81'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzył Robak.

78'
Robak zastąpił Kownackiego.

75'
Brożek zastąpił Ondraska.

73'
Głowacki ukarany żółtą kartką za brzydki faul w groźnej sytuacji na Makuszewskim.

73'
Putnocky obronił lekki strzał głową Ondraska.

73'
Stilić kapitalnie uderzył z rzutu wolnego z 17 metrów, ale piłka trafiła w słupek!

68'
Bartosz zastąpił Małeckiego.

67'
Majewski huknął z pola karnego. Niecelnie.

63'
Stilić zastąpił Urygę.

62'
Kownacki niecelnie uderzył sprzed pola karnego.

60'
Makuszewski dobrze dośrodkował do Jevticia, ale jeden z obrońców wybił piłkę na rzut rożny.

58'
Trałka zajął miejsce Gajosa.

57'
Gajos nabawił się kontuzji i opuścił już boisko, a za chwile wejdzie za niego Trałka.

51'
19 373 kibiców zasiadło na Inea Stadionie.

47'
Boguski uderzył sprzed pola karnego. Za lekko, aby zaskoczyć Putnocky'ego.

46'

46'
Nielsen zastąpił Wilusza.

45+2'
KOniec pierwszej połowy.

45'
Sędzia doliczył dwie minuty.

43'
Bartkowski ukarany żółtą kartką.

40'
Makuszewski uderzył z dystansu, ale Załuska nie dał się zaskoczyć.

38'
Jevtić oddał niecelny strzał sprzed pola karnego.

37'
Mogło być 2:2. Nieporozumienia w obronie Lecha nie wykorzystał Boguski, który w świetnej sytuacji uderzył nad bramką.

34'
Spicić ukarany żółtą kartką.

34'
Dobra akcja Wisły. Małecki dośrodkował z prawej strony pola karnego, ale Kędziora zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

31'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ na boisku leży Ondrasek.

27'
Goool! Tym razem fatalnie zachował się Putnocky, który niepotrzebnie wyszedł poza pole karne, zderzył się z obrońcą co wykorzystał Boguski, który umieścił piłkę w pustej bramce.

24'
Boguski umieścił piłkę w bramce Lecha, ale sędzia dopatrzył się spalonego.

21'
Gool! 2:0! Katastrofalny błąd Głowackiego, który głową za krótko zagrał do bramkarza, piłkę przechwycił Makuszewski, minął Załuskę i umieścił futbolówkę w pustej bramce

18'
Brakuje sytuacji strzeleckich.

14'
Okres gry w środku pola.

9'
Gool! 1:0! Majewski znów zdecydował się na strzał sprzed pola karnego i tym razem piłka trafiła do bramki.

8'
Ładna akcja Lecha zakończona strzałem Majewskiego sprzed pola karnego. Pewnie interweniował Załuska.

8'
Niecelne uderzenie Brleka z dystansu.

6'
Groźna akcja Wisły. Małecki oddał płaski strzał lewą nogą z prawej strony pola karnego, ale Putnocky zdołał skutecznie interweniować.

5'
Po dośrodkowaniu Majewskiego z rzutu rożnego strzału nie zdołali oddać ani Kownacki, ani Wilusz, którzy skakali do piłki.

3'
Dośrodkowanie Brleka w pole karne z rzutu wolnego, ale prosto na głowę obrońcy.

1'

*'
Ławka rezerwowa Wisły Kraków: Miśkiewicz, Bartosz, Ptak, Videmont, Stilić, Zachara, Brożek

*'
Ławka rezerwowa Lecha Poznań: Burić, Wasielewski, L.Nielsen, Trałka, Radut, Robak, Nielsen

*'
Zapraszamy Państwa do śledzenia relacji z meczu: Lech Poznań - Wisła Kraków.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online