Korona Kielce - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 1

Borjan - Rymaniak, Kwiecień, Grzelak - Kallaste (46' Mrozik) - Żubrowski, Możdżeń, Kiełb, Aankour (74' Kotarzewski), Palanca - Górski (55' Marković)
Malarz - Broź, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Guilherme (89' Rzeźniczak), Kopczyński, Moulin, Odjidja-Ofoe, Nagy (80' Chukwu) - Radović (73' Hamalainen)

Dziękuję uprzejmie odbiorcom relacji.

Legia Warszawa utrzymała pozycję lidera. Klub ze stolicy Polski ma na koncie 43 oczka.

Jarosław Przybył zakończył mecz! Korona Kielce jeszcze próbowała zagrozić od rzutu wolnego, ale Malarz zdecydowanie wyszedł z bramki!

90+5'
żółta kartka Abalo otrzymał żółty kartonik. Zawodnik znajduje się na ławce rezerwowej.

90+4'
Grzelak, w momencie podania, był na pozycji spalonej. Rzut wolny dla "Wojskowych".

90+3'
żółta kartka W opinii sędziów Arkadiusz Malarz opóźniał grę. Bramkarz dostał żółtą kartkę.

90+3'
Możdżeniowi nie wyszedł strzał zza pola karnego. Zbyt bardzo się odchylił, w momencie oddawania uderzenia.

90+2'
Goście starają się najdłużej utrzymać się przy futbolówce.

90'
Do regulaminowego czasu dołożono cztery minuty.

89'
żółta kartka Borjan dorobił się zupełnie niepotrzebnej żółtej kartki. Niesportowe zachowanie.

89'
Jakub Rzeźniczak zmienił Guilherme. To ostatnia zmiana w tym meczu ligowym.

89'
Hamalainen nieznacznie przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

88'
Michał Pazdan nie kalkulował i głową wybił piłkę, którą z prawego skrzydła boiska posłał Kotarzewski.

87'
żółta kartka Na kartkę załapał się Jacek Kiełb. Arbiter Przybył jest coraz mniej tolerancyjny na faule.

86'
żółta kartka Jakub Mrozik ewidentnie naraził się sędziemu Jarosławowi Przybyłowi. Żółta kartka.

85'
Borjan po raz kolejny pokazał ogromną klasę bramkarską! Wybitnym crossem popisał się Ofoe, a akcję próbował dobrze wykończyć Hamalainen. Fin jednak musiał uznać wyższość genialnie interweniującego nogami Borjana.

84'
Ofoe minimalnie niecelnie zza pola karnego.

84'
Dobrą decyzją podjął sędzia liniowy, sygnalizując spalonego. Hamalainen minimalnie był wysunięty poza obronę.

83'
Jakub Żubrowski jest takim zawodnikiem, który nie boi się uderzeń z dystansu. Przed chwilą, podjął próbę, ale futbolówka spokojnie przeleciała światło bramki.

82'
Lechia Gdańsk już wygrywa 4:0 z Pogonią Szczecin.

80'
Nagy nie zdołał powrócić do pełnej dyspozycji. Chukwu otrzymał szansę na podreperowanie dorobku strzeleckiego.

79'
Klub z Warszawy przez moment w osłabieniu.

79'
Sztab medyczny gości pomaga Nagy'emu.

78'
Przerwana gra. Pomocnik Legii leży na murawie.

76'
Bruk-Bet zdobył kontaktowego gola. W tej chwili Jagiellonia prowadzi 2:1.

75'
Arkadiusz Malarz zwycięsko wyszedł z bardzo ciężkiej próby! Kapitalny wolej w realizacji Jacka Kiełba. Futbolówka szła w lewy, dolny róg bramki Legii. Wybitne piąstkowanie piłki.

73'
Hamalainen jest już na płycie boiska. Na brawa zapracował Miroslav Radović.

72'
Ponownie Koronę uratował słupek! Miroslav Radović stanął przed wyborną okazją bramkową! Płaska próba nie była jednak tak doskonała.

70'
Korona Kielce zmuszona do bronienia. Już długo nie widzieliśmy podopiecznych Bartoszka w sytuacji ofensywnej.

69'
Moulin kopnął piłkę od rzutu wolnego. Na posterunku był Grzelak, który pewnym zagraniem głową wybił futbolówkę.

67'
Możdżeń mógł zostać upomniany kartką. Sędzia Przybył okazał się bardzo litościwy, nie pokazując żółtego kartonika, za nieprzemyślany atak.

66'
Ambitnym wolejem zza pola karnego próbował błysnął Marković. Zamiast świetnego uderzenia wyszedł koszmarny kiks.

65'

64'
Bartosz Kwiecień dużo napsuł krwi obrońcom Legii, podczas stałych fragmentów gry. Środkowy defensor gospodarzy dobrze się ustawia.

63'
Grzelak stał w dobrym miejscu. Nagy nieudolnie próbował obsłużyć podaniem Radovicia.

62'
Pięciu piłkarzy dostało już po kartce. Coś mi się wydaje, że nie wszyscy dotrwają do końca spotkania.

60'
Nagy przestrzelił, będąc pod szesnastką Korony Kielce. Futbolówka poleciała na trybunę stadionu.

59'
Żubrowski zdenerwowany na sędziego, który odgwizdał przewinienie. W opinii młodego gracza faulu nie było.

58'
Dąbrowski ofiarnym wślizgiem powstrzymał rozpędzonego Mrozika. Kolejny rzut rożny.

56'
Miroslav Radović nie uniknął pozycji spalonej. Gra została przerwana.

55'
Maciej Bartoszek zaproponował kolejny ruch personalny. Marković zmienił Górskiego.

54'
Maciej Dąbrowski skutecznie oddalił zagrożenie od swojego pola karnego. Korner mógł przynieść okazję na gola.

53'
Grzelak niefortunnie pod swoim polem karnym. Świetny odbiór w wykonaniu Guilherme, a potem niestety nieudane podanie.

52'
Podopieczni Jacka Magiery próbują jak najszybciej doprowadzić do podwyższenia. Korona Kielce umie znakomicie grać na swoim stadionie.

50'
żółta kartka Bartosz Rymaniak pokazał się z bardzo złej strony. Wielce niebezpieczne wejście wyprostowaną nogą. Dwa mecze pauzy dla obrońcy.

49'
Za głęboko piłkę zagrał Ofoe. Na podanie oczekiwał Moulin.

47'
Legia mogła, a nawet powinna podwyższyć wynik! Miroslav Radović dostał kapitalne, prostopadłe podanie od Ofoe! Serb nie miał większej presji, jednak i tak posłał futbolówkę tuż obok prawego słupka bramki.

46'
Maciej Bartoszek zdecydował, że warto dokonać zmianę w składzie. Mrozik zastąpił Kallaste.

46'
Czas na drugą połowę spotkania!

Pierwsza odsłona pojedynku, pod kątem statystyk.

Koniec I części gry w Kielcach!

45+1'
Obrona z Kielc wzorowo wyszła z zagrożenia, jakim był rzut rożny. Nieudolna centra w wykonaniu Ofoe.

45'
O jedną minutę przedłużono grę pierwszej połowy meczu.

44'
Kwiecień najwyżej wyszedł w powietrze, podczas rzutu rożnego dla Korony. Wygrał pozycję, ale strzał głową poleciał wysoko nad poprzeczką.

44'
Korner. Zablokowany Możdżeń, który zaliczył świetny przechwyt na połowie Legii.

43'
Piłka w siatce, po uderzeniu Nagy'ego. Gol nie mógł jednak zostać uznany, ponieważ pomocnik był na pozycji spalonej.

42'
Koszmarnie w futbolówkę trafił Guilherme, będąc blisko jedenastki. Brazylijczyk otrzymał soczyste zagranie z lewego skrzydła boiska.

41'
żółta kartka Nagy solidnie pracował na żółtą kartkę. Pomocnik mistrza Polski wywrócił jednego z obrońców Korony Kielce.

40'
Bardzo ambitnie piłkę przez długi dystans prowadził Bartosz Rymaniak. Wszystko układało się fenomenalnie, do momentu, kiedy ten dośrodkował futbolówkę. Ona powędrowała obok bramki.

38'
Nagy trochę zbyt agresywnie. Ucierpiał Mateusz Możdżeń.

36'
0:1! Legia zdobyła gola! Perfekcyjne podanie na wolne pole wykonał Odjidja - Ofoe. Futbolówkę przejął Nagy, i soczystym strzałem, z bliskiej odległości, pokonał Borjana.

35'
Sędzia liniowy nie dał się zwieść pozorom. Miroslav Radović został schwytany na ofsajdzie.

34'
Kompletnie nie wyszedł stały fragment gry Vadisowi. Centra z rzutu rożnego nie zrobiła zamieszania w szyku obronnym kielczan.

33'
Moulin jest chwilowo poza placem gry.

32'
Bajeczna szarża Moulina. Rywale musieli faulować, aby defensywny pomocnik nie wypracował groźnej sytuacji dla swojego zespołu.

31'
Do przewinienia taktycznego dopuścił się Guilherme. Nie było decyzji o pokazaniu kartki.

30'
żółta kartka Sędzia Przybył nie patyczkuje się z zawodnikami. Kwiecień, za swoje niesportowe zachowanie, trafił do notatnika wyżej wspomnianego.

29'
Korona Kielce w opałach! Świetne, płaskie uderzenie w wykonaniu Guilherme! Borjana z opresji wyprowadził prawy słupek jego bramki!

27'
żółta kartka Rafał Grzelak dał się sprowokować do popełnienia faulu. Jarosław Przybył wyeliminował przeciwnika z następnego meczu ligowego.

26'
Arkadiusz Malarz zaryzykował, wychodząc daleko od swojej bramki. Na jego szczęście udało się zatrzymać przeciwnika. Wcześniej oglądaliśmy wrzutkę z rzutu wolnego autorstwa Korony.

24'
Borjan ponownie stanął na wysokości zadania! Nie dał się pokonać, przy strzale Nagy'ego. Ten próbował z dosyć ostrego kąta.

23'
Niżej wspomniana okazja wzięła się od kapitalnie wyprowadzonego kontrataku.

23'
Borjan cudownie interweniował! Goalkeeper Korony wybronił strzał z bliskiej odległości. Nagy skiksował w genialnej sytuacji.

21'
Korona Kielce zacznie od rzutu rożnego. Maciej Górski został uprzedzony przez obrońców Legii.

20'

18'
Borjan fantastycznie przechwycił centrę Moulina. W polu karnym gospodarzy na futbolówkę czyhało kilku Legionistów.

16'
Jagiellonia Białystok prowadzi 1:0 z Bruk-Betem. Nie jest to dobra wiadomość dla sympatyków stołecznej drużyny.

15'
Jest dużo walki na płycie boiska. Jest batalia o każdy centymetr murawy.

13'
Korona Kielce zdobyła gola! Jednak, sędzia Przybył dopatrzył się przewinienia. Któryś z graczy Korony w niedozwolony sposób walczył o piłkę z rzutu rożnego.

12'
Bardzo groźnie z kontrą wyszli gospodarze.

12'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego. Autorem jego został Guilherme. Do futbolówki skakało kilku jego kolegów, lecz najwyżej wyskoczył defensor z Kielc.

11'

9'
Jarosław Przybył słownie upomniał Guilherme. Faulowany był Kallaste.

8'
Vadis próbował wypracować sobie kawałek miejsca do oddania strzału pod polem karnym rywala. Nic nie wyszło - świetnie zareagowała obrona.

7'
Korona Kielce miała okazję na zdobycie gola! Arkadiusz Malarz nieudolnie odbił futbolówkę, którą z prawego skrzydła posłał Rymaniak. Dobijać skutecznie próbował Palanca, ale jego silny strzał powędrował obok bramki!

5'
Jarosław Przybył zdecydował się na przerwanie akcji. Moulin został sfaulowany.

4'
Pierwsze cztery minuty zwiastują mecz pełny walki.

3'

1'
Bardzo niebezpieczne dośrodkowanie z prawego skrzydła powędrowało na pole karne Korony Kielce. Świetną centrę Nagy'ego wyłapał Borjan.

*'
Mecz już wystartował!

*'

*'
Ławka rezerwowa gospodarzy: Pesković, Marković, Cebula, Abalo, Mrozik, Kotarzewski, Smolarczyk

*'
Na ławce rezerwowej Legii zostali: Cierzniak, Rzeźniczak, Czerwiński, Jodłowiec, Hamalainen, Chukwu, Necid.

*'
W dzisiejszym spotkanie zostanie sprawdzony system VAR.

*'
Pan Jarosław Przybył będzie odpowiedzialny za porządek na placu gry.

*'

*'
Pojedynek w Kielcach odbędzie się w ramach 36.kolejki LOTTO Ekstraklasy. Ekipa ze stolicy Polski jest aktualnym liderem w ligowej tabeli.

*'
Witamy Państwa na naszym portalu! W Kielcach miejscowa Korona podejmie Legię Warszawa. Spotkanie rozpocznie się o godz.18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online