Zagłębie Lubin - Arka Gdynia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
1 : 3

Forenc - Dziwniel, Jach, Jończy (46' Jagiełło), Todorovski - Kubicki, Tosik, Kubicki, Starzyński, Janoszka, Woźniak (64' Mazek) - Buksa (74' A.Siemaszko)
Steinbors - Warcholak, Marcjanik, Sobieraj, Socha - Marciniak (89' Nalepa), Sołdecki, Formella (82' Bożok), Hofbauer (72' Marcus), Szwoch - Siemaszko

Mecze na żywo: Zagłębie Lubin - Arka Gdynia

Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

Koniec spotkania! Arka Gdynia utrzymała się w polskiej elicie! Drugim spadkowiczem obok Ruchu Chorzów okazał się Górnik Łęczna.

90+2'
W Chorzowie...

90+1'
żółta kartka Niesportowe zachowanie Marcusa. Piotr Lasyk nie patyczkował się z Brazylijczykiem i pokazał mu kartkę.

90'
Mecz został wydłużony o trzy minuty.

89'
Michał Nalepa, a nie Przemysław Trytko pojawi się na boisku. Dość niedawno skurczu doznał Adam Marciniak.

88'

86'
Przemysław Trytko jest awizowany do wejścia na płytę boiska.

85'
żółta kartka Nieprzemyślany faul popełnił Dawid Sobieraj. Żółta kartka od arbitra.

83'
Mateusz Szwoch próbował sfinalizować zagranie od Marciniaka. Strzał z powietrza nie zaskoczył bloku obronnego Zagłębia Lubin.

82'
Miroslav Bożok zameldował się na boisku. Na ławce rezerwowej znalazł się Formella.

81'
Obrońcy Arki bez szwanku wyszli z zagrożenia - dośrodkowanie z rzutu wolnego autorstwa Filipa Starzyńskiego.

80'
Przed nami dziesięć minut regulaminowego czasu gry.

78'
Filip Starzyński słynie z nieźle bitych rzutów wolnych. Steinbors został zmuszony do piąstkowania piłki, po uderzeniu z rzutu wolnego.

77'
Sędzia główny dopatrzył się zagrania piłki ręką, w wykonaniu zawodnika Zagłębia Lubin.

75'
1:3! Taki wynik! Kapitalny strzał z dystansu oddał Warcholak. Sprytne, płaskie uderzenie zaskoczyło Forenca. Futbolówka powędrowała w prawy, dolny róg bramki.

74'
Siemaszko, Artur, wprowadzony na boisko. Adam Buksa pożegnał się z placem gry.

73'
żółta kartka Dawid Sołdecki upomniany żółtą kartą.

72'
Dominik Hofbauer zobaczył na tablicy sędziego technicznego swój numer. Na boisko wkroczył Marcus da Silva.

71'
W opozycji jest Arka. Przewaga na placu gry leży po stronie Zagłębia.

69'
Filip Starzyński wybił piłkę poza plac gry. Na murawie leżał zawodnik Arki.

68'
Remis w statystyce "faule". Obie ekipy popełniły po piętnaście przewinień.

67'
Hofbauer faulowany. Coraz nerwowo po stronie gości.

66'

64'
Druga zmiana przygotowana przez Piotra Stokowca. Kamil Mazek na placu gry, Woźniak zdjęty.

63'
Świetnie wyprowadzony kontratak w wykonaniu Arki! Prawy słupek uchronił Forenca przed kapitulacją! Płaski strzał Szwocha.

62'
Piłkarze Arki dosyć często popełniają faule w środku pola.

60'

59'
Na pozycji spalonej, w opinii sędziów, znalazł się Rafał Siemaszko.

58'
Z trudem futbolówkę na rzut rożny sparował Steinbors. Efektowne dośrodkowanie z lewego skrzydła posłał Filip Starzyński.

56'
Jakub Tosik, podczas walki powietrznej, dał się sprowokować rywalowi. Stały fragment gry dla gdynian.

55'
żółta kartka Hofbauer musiał za wszelką cenę przerwać atak rywala. Za faul taktyczny Austriak obejrzał żółtą kartkę.

54'
Będzie korner dla przyjezdnych. Jeden z defensorów Zagłębia głową wybił piłkę poza plac gry.

53'
Jarosław Jach dał się oszukać Siemaszce. Będzie rzut wolny dla Arki.

52'
Na boisku dominuje ekipa z Lubina. Arka Gdynia chyba zbyt szybko uwierzyła w sukces.

50'
Zagłębie Lubin stawia na ofensywę!

49'
1:2! Zagłębie zdobyło kontakt! Nieudolne wybicie piłki pokazał Marcjanik. Środkowy obrońca zaskoczył Steinborsa.

48'
Arkadiusz Woźniak podjął wyzwanie, będąc pod polem karnym. Rzut rożny.

47'
W składzie beniaminka aktualnego sezonu ligowego nie doszło do zmian.

46'
Filip Jagiełło zacznie grę. Jończy, drugą część meczu obejrzy z perspektywy ławki rezerwowej.

46'
Czas na drugą odsłonę dzisiejszego widowiska!

Pierwsza połowa meczu w Lubinie dobiegła końca! Arka Gdynia i jej kibice mają powody do radości.

44'
Po raz kolejny Warcholak! Idealną szansę na zdobycie gola zmarnował koncertowo Janoszka. Miał piłkę na szóstym metrze od bramki Arki, ale jego płaski strzał został ofiarnie zablokowany wślizgiem.

43'
Warcholak zaprezentował publiczności kunszt. Genialnie przeciął prostopadłe podanie do Buksy.

42'
Warcholak rażąco naruszył regulamin. Łukasz Janoszka upadł na boisko.

41'
Każda sekunda pracuje na sukces Arki Gdynia.

40'

38'
Obrona Lubina dobrze oddaliła zagrożenie, po centrze Mateusza Szwocha, od rzutu wolnego. Pomocnik mógł się lepiej przyłożyć.

37'
Dominik Hofbauer nie zdołał pokonać Forenca, wykonując rzut wolny. Bezpośrednia próba nie przeszła przez mur.

35'
Marcjanik, po krótkiej pomocy medycznej, może dalej grać. Przed chwilą, zawodnik niefortunnie zderzył się z przeciwnikiem.

34'
Ryzykownie z bramki, do dośrodkowania wyszedł Steinbors. Ryzyko przyniosło efekt - bramkarz wygrał rywalizację w powietrzu, z napastnikiem Zagłębia.

33'
Zagłębie Lubin jest często faulowane w środku pola. Pan Lasyk jeszcze nie zdecydował się karanie graczy gości.

31'
Arka Gdynia zaprzepaściła kapitalną okazję! Dariusz Fomella miał wiele czasu i miejsca na dokładniejsze przymierzenie. W dogodnej sytuacji kopnął tuż obok prawego słupka!

30'
Pół godziny gry już za nami.

28'
Zmiana rezultatu! 0:2! Genialna kontra! Dariusz Formella pokazał zimną krew, umieszczając piłkę tuż pod poprzeczką bramki Zagłębia. Świetna asysta Szwocha.

26'
Piłka w rękawicach Forenca. Goalkeeper gospodarzy spokojnie wyłapał strzał głową.

24'

22'
Arka próbuje iść za ciosem. W sytuacji strzeleckiej, nawet dobrej, znalazł się Hofbauer, jednak uderzenie, z kilkunastu metrów, powędrowało daleko od prawego słupka.

20'
Hofbauer bardzo wyraźnie faulował. Ewidentna wina Austriaka. Na murawę upadł Janoszka.

19'
GOL! Arka wyszła na prowadzenie! Rafał Siemaszko zmienił wynik, kapitalnie dobijając futbolówkę, z bliskiej odległości.
Niepewne piąstkowanie zaprezentował Forenc.

18'
Gra przerwana. W środkowej strefie boiska faul zaliczył Jończy.

17'
WAŻNY KOMUNIKAT!

15'
Udało się odebrać gospodarzom futbolówkę na ich połowie. Na silne uderzenie z blisko dwudziestego metra zdecydował się Mateusz Szwoch. Piłka pofrunęła wysoko nad poprzeczką bramki Forenca.

14'
Walczący również o utrzymanie Górnik Łęczna bezbramkowo remisuje z Ruchem Chorzów.

12'
Ekipa gospodarzy jest jak na razie dużo lepsza od beniaminka. Piłka krąży w okolicach pola karnego Arki.

11'
Korner dla "Miedziowych". Jakub Tosik próbował skutecznie dobić futbolówkę, która odbiła się od muru, po strzale Starzyńskiego.

10'
Kolejny stały fragment gry dla gospodarzy.

9'
Daniel Dziwniel wywalczył rzut wolny. Rywal zbyt agresywnie walczył z nim o futbolówkę.

8'
Dariusz Formella miał czego żałować. Tadeusz Socha błysnął całkiem niezłym dośrodkowaniem, z prawego skrzydła. Pierwszy z wymienionych nieudanie uderzył piłkę głową.

6'
Zagłębie Lubin bardzo spokojnie operuje podaniami. Nie śpieszy się zawodnikom trenera Stokowca.

5'
Tadeusz Socha nie popisał się dokładnością, przy podaniu na obieg do Formelli. Było wiele miejsca na prawej flance boiska, ale to nie pomogło graczowi.

4'
Zdecydowanie za wysoko nogę podniósł Łukasz Janoszka. Od rzutu wolnego zacznie grę Arka Gdynia. Pomocnik przewinił tuż przed polem karnym gości.

2'
Ekipa Leszka Ojrzyńskiego stosuje wysoki pressing.

1'
Mecz rozpoczęty bardzo nieudanym crossem. Zagrywał Mateusz Szwoch.

*'
Piłka już w grze!

*'

*'
Ławka rezerwowa Arki: Jałocha, Zbozień, Nalepa, Marcus, Abbott, Trytko

*'
Ligowa tabela. Muszę przyznać, że takich emocji, przed początkiem sezonu, się nie spodziewałem.

*'
Jestem Państwu informację o tym, że dzisiejsze starcie poprowadzi Pan Piotr Lasyk.

*'

*'
Arka Gdynia, jest już pewna gry w europejskich pucharach, bez względu na pozycję w ligowej tabeli. Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego są triumfatorami Pucharu Polski sezonu 2016/17.

*'
37. kolejka LOTTO Ekstraklasy zostanie rozegrana w ramach "Multiligi+". To oznacza, że wszystkie spotkania (w danej grupie) będą toczone o tej samej godzinie.

*'
Dobry wieczór! Czas na rozstrzygnięcia w LOTTO Ekstraklasie! Walcząca o utrzymanie Arka Gdynia zmierzy się z bezpiecznym już Zagłębiem Lubin.
Pierwszy gwizdek arbitra - 20:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Lubin - Arka Gdynia, to zapraszamy do śledzenia meczu online