Juventus Turyn - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Juventus Turyn
1 : 1

Buffon, Barzagli, Chiellini, Bonucci, Alves, Khedira, Pjanic, Sandro, Mandzukic, Dybala, Higuain.
Navas, Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo, Casemiro, Kroos, Modric, Isco, Benzema, Ronaldo

Mecze na żywo: Juventus Turyn - Real Madryt

*'
Mamy kłopoty techniczne. Przepraszamy.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ DALSZĄ CZĘŚĆ RELACJI

31'
żółta kartka Kolejne starcie z udziałem Ramosa. Kapitan Realu faulował Alvesa i obejrzał żółtą kartkę.

31'
Ronaldo uderzył przewrotką, ale piłkę bez problemów przejął obrońca.

27'
1:1! Cudowny gol Mandżukicia! Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska Higuain zgrał piłkę do Mandżukicia, a ten w ekwilibrystyczny sposób pokonał Navasa!

27'
Real jak do tej pory oddał tylko jeden strzał i zakończył się on bramką.

26'
Mocny strzał Higuaina został zablokowany.

26'
Kontra Realu, ale Isco zapłątał się z piłką i nic z tego nie wyszło.

23'
Zablokowany strzał Pjanicia.

20'
1:0 dla Realu! Po pięknej akcji i podaniu Carvalaja płaskim strzałem gola zdobył Ronaldo.

15'
Mecz się wyrównał i toczy głównie w środku pola.

12'
żółta kartka Dybala ukarany żółtą kartką.

11'
Długie zagranie do Ronaldo, ale ten nie doszedł do piłki. Ronaldo pokazywał, że był faulowany, ale nie było mowy o rzucie karnym.

10'
10 minut gry za nami, a Real nawet nie zbliżył się do bramki Juventusu.

7'
Juventus mógł wyjść na prowadzenie. Pjanić potężnie uderzył z woleja sprzed pola karnego i Navas z trudem odbił piłkę. To była bardzo ładna akcja Włochów.

4'
Higuain huknął z dystansu i na raty interweniował Navas.

3'
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska głową uderzał Higuain. Za lekko, aby zaskoczyć bramkarza.

3'
Dość nieoczekiwanie odważniej mecz zaczął Juventus.

1'
Rozpoczął Juventus!

'
Mecz poprowadzi Felix Brych z Niemiec.

'
Wnoszony zostaje właśnie puchar o który walczą piłkarze.

'
Piłkarze są już na murawie. Z głośników leci hymn Ligi Mistrzów.

'

'
Wyjściowe składy oraz średnia nota z dotychczasowych meczów Ligi Mistrzów.

'
Mecz odbędzie się w Cardiff.

'
Ostatni raz obie drużyny rywalizowały ze sobą w 2015 roku. W półfinale Ligi Mistrzów najpierw Real wygrał 2:1, a rewanż w Madrycie zakończył się remisem 1:1, co awans dało Realowi.

'
Przewidywane składy:

'
Finał Ligi Mistrzów odbędzie się w sobotę 3 czerwca o godzinie 20:45. Zmierzą się w nim Juventus Turyn i Real Madryt. Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Juventus Turyn - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online