Legia Warszawa - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 0

Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Guilherme, Moulin, Odjdja-Ofoe, Kopczyński, Nagy (84' Hamalainen) - Radović
Kuciak - Vitoria, Maloca, Wawrzyniak - Haraslin, Sławczew, Borysiuk, Krasić (89' Kuświk), Peszko - Wolski (74' Nunes) - M. Paixao

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk

Dziękuję uprzejmie Państwu za wspólnie spędzony czas, podczas naszych relacji, z niedawno zakończonego sezonu ligowego.

Lechia Gdańsk poza strefą pucharową. Obok Legii Warszawa na europejskiej scenie w następnym sezonie pokażą się: Lech Poznań, Jagiellonia Białystok oraz zdobywca PP - Arka Gdynia.

Legia Warszawa sięgnęła po swoje 12.mistrzostwo Polski!

Jagiellonia ciągle remisuje 2:2 z Lechem Poznań.

Trwa oczekiwanie na wieści z Białegostoku.

KONIEC MECZU!

90+3'
Kuciak wyłapał dośrodkowanie. Gościom się śpieszy, bo w tej chwili nie ma ich w strefie pucharowej.

90+2'
Haraslin wykonał fatalne wgranie na szesnastkę Legii. Cała ławka rezerwowa Lechii jest zdenerwowana.

90+1'
Nieznacznie się pomylił się Guilherme, uderzając zza pola karnego. Dusan Kuciak się rzucił, ale piłka poleciała obok prawego słupka.

90'
Trzy minuty - tyle doliczył sędzia.

89'
Grzegorz Kuświk już na boisku. Krasić wylądował na ławce.

89'
Maciej Dąbrowski walczył o piłkę z dośrodkowania od rzutu rożnego. Środkowy obrońca popisał się zupełnie nieudanym szczupakiem.

89'
18 - tyle goli w tym sezonie zdobył Marco Paixao. Piotr Nowak na boisko wydelegował jego brata bliźniaka, Flavio.

88'
Bardzo odważnie z dwudziestego metra kropnął Hamalainen. Piłka bezpiecznie przeleciała nad poprzeczką bramki.

87'
Goście skupieni na obronie jakże korzystnego wyniku. Taki rezultat daje Lechii udział w eliminacjach do Ligi Europy.

85'
Ofoe sygnalizował, że któryś z zawodników Lechii zagrał ręką w swoim polu karnym. Bartosz Frankowski nie zdecydował się na przyznanie jedenastki.

84'
Jacek Magier uznał, że Nagy już nic nie wniesie do gry Legii. Na placu gry pojawił się Hamalainen.

83'
Dusan Kuciak pokazał klasę! Słowacki goalkeeper odbił silny strzał Guilherme, który był bardzo blisko bramki. Kapitalne wyjście bramkarza!

82'
Hamalainen stoi przy linii bocznej. Zmiana jest już niemal przesądzona.

81'
Faul. Marco Paixao został zaatakowany. Przewinienie taktyczne zrealizował Miroslav Radović.

79'
Jakub Wawrzyniak skończy spotkanie mając opatrunek na głowie.

78'
Sztab medyczny gości w akcji. Jakub Wawrzyniak zderzył się głowami z Arturem Jędrzejczykiem.

77'
Radović szukał Ofoe, posyłając cross. Serbskiemu zawodnikowi zabrakło wiele precyzji.

76'
Piłkarze Jacka Magiery chcą wygrać ten mecz. Spokojnie wymieniają krótkie podania na połowie Lechii Gdańsk.

74'
Rafał Wolski zakończył swój udział w tym meczu. Joao Nunes ma uspokoić grę Lechii.

73'
Radović nie wytrzymał ciśnienia. Serb sfaulował swojego byłego klubowego kolegę, Ariela Borysiuka.

71'
Arkadiusz Malarz otrzymał szansę na popełnienie świetniej interwencji! Wyborną, indywidualną akcją popisał się Marco Paixao. Bramkarz Legii, z trudem zatrzymał płaski strzał.

70'
57% posiadania piłki ma klub stołeczny.

69'
Zbyt krótki i za nisko futbolówkę od rzutu wolnego posłał Moulin. Piłkę przejął pierwszy z ustawionych przeciwników.

68'
czerwona kartka Czerwoną kartkę ujrzał Sławomir Peszko! Lechia Gdańsk w osłabieniu! Bardzo nieprzemyślany atak wyprostowanymi nogami.

67'
Piłka dużo częściej krąży pod nogami gospodarzy.

66'

64'
Piotr Nowak zdenerwowany nieudolnością ofensywną swoich podopiecznych.

62'
Legii brakuje dokładności, gdy jest pod polem karnym gości. Przed chwilą, Nagy, zbyt silnie kopnął piłkę, z lewej flanki boiska.

61'
Sławomir Peszko nie uniknął pozycji spalonej. Skrzydłowy popularnych "Biało - Zielonych" nie mógł mieć wielkich pretensji do sędziego.

60'
Guilherme kopnął futbolówkę na wysoką trybunę. Brazylijczyk wziął zbyt wielki zamach, przy strzale, z okolic szesnastu metrów. Asystę mógł zaliczyć Adam Hlousek.

59'
Arkadiusz Malarz nie miał problemy z wyłapaniem zbyt głębokiej centry. Dośrodkowanie posłał Jakub Wawrzyniak.

58'
Kolejna interwencja ze strony sędziego liniowego. Miroslav Radović ponownie nie przemyślał dokładnie tego, jak jest ustawiony.

56'
Wisła Kraków remisuje 1:1 z Bruk-Betem.

55'
Faul w ofensywie. Bez pretensji decyzję o przerwaniu gry przez sędziego głównego przyjął Guilherme.

54'
Nagy przesadził zdecydowanie z siłą, przy centrze z lewego skrzydła boiska. Piłka poleciała za bramkę bronioną przez Dusana Kuciaka.

53'
Crossowe podanie w kierunku Marco Paixao. Portugalski napastnik był jednak ściśle kryty przez Michała Pazdana.

51'
Blisko zdobycia gola bezpośrednio z rzutu wolnego był Odjidja - Ofoe. Soczysty strzał jednak powędrował nieznacznie nad poprzeczką bramki Lechii.

50'
żółta kartka Żółta karta dla Haraslina. Skrzydłowy gości popełnił przewinienie, będąc blisko swojego pola karnego. Guilherme wywalczył stały fragment.

49'
Gwizdek sędziego głównego i uniesiona chorągiewka przez arbitra liniowego. Na pozycji spalonej był nikt inny, jak Miroslav Radović.

48'
Oba zespoły do gry w drugiej części meczu przystąpiły w niezmienionych składach.

47'
Odjidja - Ofoe miał okazję! Genialny cross w wykonaniu Dąbrowskiego. Belg kapitalnie przyjął sobie futbolówkę na klatkę piersiową, a następnie uderzył! Na szczęście Kuciaka, piłka poleciała obok bramki.

46'
Wracamy do gry! Legia Warszawa zaczęła drugą odsłonę spotkania!

Pierwsza połowa meczu w Warszawie przeszła już do historii.

45'
Gra została przerwana. Moulin przewrócił Paixao.

44'
Rafał Wolski zawiódł kibiców z Gdańska, którzy liczyli na dobre dośrodkowanie od rzutu wolnego. Jedna z gwiazd gości koszmarnie zacentrowała futbolówkę.

43'
żółta kartka W pełni zasłużona kartka dla Hlouska. Doświadczony defensor bez pardonu wytrącił z biegu Krasicia.

42'
żółta kartka Szósta żółta kartka w tym sezonie dla Moulina. Defensywny pomocnik wykonał ewidentnie spóźniony wślizg na nogi Marco.

41'
Nagy w pojedynku z Krasiciem. Z twardego pojedynku lepiej wyszedł zawodnik przyjezdnych.

40'
Rafał Wolski zatrzymany. Niestety, ale Ofoe nie zrobił tego przepisowo. Sędzia nie zdecydował się jednak na pokazanie żółtej kartki.

39'
Zafrasowana mina Piotra Nowaka, trenera Lechii Gdańsk.

38'
Na kolejnym spalonym uchwycono Miroslava Radovicia. Obrońcy z Gdańska mają patent na serbskiego napastnika.

36'
Dobre dośrodkowanie od rzutu wolnego wykonał Nagy. Jego kolega musnął lecącą futbolówkę, lecz nie udało mu się skierować jej do bramki.

35'
Jakub Wawrzyniak zbyt ostro pilnował Nagy'ego. Boczny obrońca odepchnął przeciwnika, na wysokości pola karnego Lechii.

33'
Defensywa Lechii coraz bardziej pogubiona w swojej strefie. Czujność Kuciaka po raz kolejny sprawdził Guilherme, uderzając z kilkunastu metrów, jednak piłka poleciała tuż obok lewego słupka.

32'
żółta kartka Bardzo zdecydowanie wejście na nogi przeciwnika, w wykonaniu Sławczewa. Za faul w środkowej strefie boiska sędzia musiał pokazać kartkę.

31'
Guilherme znalazł się na pozycji spalonej. Mimo gwizdka, uderzył na bramkę, ale kapitalnie z bramki wyszedł Dusan Kuciak.

30'
Jak na razie, Legia, zamieniła 135 podań.

29'
Przewagę na boisku przejęła ekipa Jacka Magiery.

28'
Guilherme chciał głową zakończyć podanie z prawej flanki boiska. Strzał bardzo efektowny, jednak piłka w żaden sposób nie zagroziła spokoju Kuciaka.

27'
Stały fragment gry dla gdańszczan.

25'
Vitoria na medal poradził sobie z dośrodkowaniem, z lewego skrzydła boiska. Do futbolówki chciał wychodzić Dusan Kuciak.

24'
Próba nr 2 w realizacji Macieja Dąbrowskiego. Obrońca Legii próbował bezpośrednio z rzutu wolnego. Płaski strzał poleciał w bezpiecznej odległości od lewego słupka.

23'
żółta kartka Maloca ukarany żółtą kartka. Dosyć ostry wślizg w jego wykonaniu.

22'
Arkadiusza Malarza przestraszyć spróbował Milos Krasić. Bardzo ekwilibrystyczne uderzenie z głębi pola karnego pofrunęło obok światło bramki.

21'
Przyjezdnym mistrzostwo kraju może dać dzisiaj zwycięstwo w Warszawie oraz remis w meczu: Jagiellonia - Lech.

19'

18'
Maciej Dąbrowski zaryzykował i zdecydował się na oddanie solidnej próby z naprawdę dalekiej odległości od bramki. Stoper Legii Warszawy jednak koszmarnie przestrzelił.

17'
Artur Jędrzejczyk domagał się odgwizdania faulu. Pan Frankowski przychylnie odniósł się do jego wniosku.

15'
Kolejny spalony Radovicia. Bardzo efektowne podanie do Serba posłał Moulin.

14'
Bardzo starał się Radović, aby uniknąć pozycji spalonej. Niestety, sztuka się nie udała. Sędzia liniowy zasygnalizował ofsajd.

13'
Dusan Kuciak w opałach! Jego defensywa przysnęła. Słowacki bramkarz na spółkę z Wawrzyniakiem zablokował Radovicia, który próbował sfinalizować akcję z lewego skrzydła.

12'
Rzut wolny dla gospodarzy wypracował Guilherme. Wawrzyniak dał się oszukać Brazylijczykowi.

11'
W świetnym stylu obrońcom Legii urwał się Marco Paixao. Portugalczyk zdecydował się na silny strzał z dystansu, jednak futbolówka powędrowała daleko od celu.

9'
Ofoe dobrze głową przeciął centrę z rzutu rożnego. Lechia Gdańsk jest jak na razie agresorem.

9'
Niebezpiecznie jest na bocznych sektorach obronnych Legii. Haraslin i Peszko psują krew defensywie gospodarzy.

8'
Lechia Gdańsk nie straciła jeszcze gola w aktualnie rozgrywanej grupie mistrzowskiej.

7'

5'
Marco Paixao wygrał bardzo ważny bój powietrzny. Portugalczyk doszedł do dośrodkowania z rzutu rożnego, ale strzał głową poleciał obok prawego słupka bramki Malarza.

4'
Rzut rożny. Za świetną interwencję brawami został nagrodzony Maciej Dąbrowski. Peszko próbował dogrywać.

3'
Groźne wgranie piłki przez Haraslina. Sytuację pod swoją bramką wyratował Jędrzejczyk.

1'
Faul. Haraslin został nieprzepisowo zatrzymany przez Nagy'ego.

*'
START!

*'
Pan Bartosz Frankowski oraz piłkarze obu drużyn wyszli z tunelu.

*'
Na stadionie Legii rozbrzmiał hymn klubu - "Sen o Warszawie".

*'
Za trzy kwadranse pierwszy gwizdek arbitra!

*'
Lechia Gdańsk, w swojej historii, nigdy nie zdobyła tytułu mistrza Polski.

*'
Ławka rezerwowa Legii Warszawa: Cierzniak, Czerwiński, Hamalainen, Necid, Rzeźniczak, Szymański, Broź

*'
Do podstawowego składu Lechii Gdańsk dzisiaj się nie załapali: Zelenka, Janicki, Mila, Kuświk, F.Paixao, Nunes, Wiśniewski

*'
Piotr Nowak, trener przyjezdnych, z racji kontuzji, nie będzie mógł w składzie wystawić Grzegorza Wojtkowiaka.

*'
Spotkanie w stolicy Polski poprowadzi Pan Bartosz Frankowski.

*'
Spójrzmy na ligową tabelę.

*'
Witamy Państwa na naszym portalu! Dzisiaj poznamy mistrza triumfatora LOTTO Ekstraklasy sezonu 2016/17! Aktualny lider, Legia Warszawa, podejmie Lechię Gdańsk.
Mecz w Warszawie rozpocznie się o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online