Polska U21 - Słowacja U21 online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Polska U21
Słowacja U21
1 : 2

Wrąbel - Kędziora, Bednarek, Jach, Jaroszyński - Linetty, Dawidowicz - Frankowski, Lipski (83' Niezgoda), Kapustka (59' Moneta) - Stępiński (85' Piątek)
Chovan – Mazan, Ninaj, Skriniar, Valjent - Lobotka, Rusnak, Bero (90+1' Benes), Chrien - Mihalik (84' Haraslin), Zinelak (72' Safranko)

Lipski (1.)
Valjent (21.)
Safranko (77.)

Skriniar (72.) żółta kartka
Safranko (81.) żółta kartka

Mecze na żywo: Polska U21 - Słowacja U21

Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę. Ze swojej strony życzę miłego wieczoru.

Słowacja zaczyna rozgrywki od zwycięstwa nad Polską. Nasza reprezentacja nie potrafiła pokazać pełni możliwości piłkarskich.
W mojej opinii najlepszych graczem niedawno zakończonego spotkania - Lobotka.

90+2'
Lobotka wykorzystał swój spryt. Od rzutu wolnego zacznie Słowacja.

90+2'
Polscy kibice nie ustają w dopingu.

90+1'
Zmianę na czas wykorzystał Pavel Hapal. Benes za Bero.

89'
Sędzia doliczy 4 minuty. Polska przed chwilą usiłowała zaskoczyć przeciwnika, wykonując rzut rożny.
Niestety, ale dobrze ustawiła się obrona Słowaków.

89'
Bardzo kąśliwie z rzutu wolnego uderzył Rusnak. Jakub Wrąbel nie wykazał się dobrym ustawieniem. Miał ogrom szczęścia, że futbolówka przeleciała światło jego bramki.

87'

86'
Nasza reprezentacja ma przewagę. Słowacja próbuje oddalić zagrożenie od swojej bramki.

85'
Mariusz Stępiński wylądował na ławce rezerwowej. Swoją szansę otrzymał Krzysztof Piątek.

84'
Lobotka był atakowany przez dwóch rywali. Sędzia wychwycił faul.

84'
Na placu gry znalazł się piłkarz Lechii Gdańsk, Haraslin.

83'
Ninaj nadział się na ostre wejście. Dawidowicz zbyt wysoko uniósł nogę.

83'
Jarosław Niezgoda zmienił Patryka Lipskiego.

81'
żółta kartka Żółta kartka dla Safranki. Zdecydowanie zbyt późno wykonany blok.

80'
Wielki kunszt pokazał Chovan! Wybitna robinsonada, po strzale głową, jednego z graczy Polski!

78'
Przemysław Frankowski został nieumiejętnie zablokowany. Rzut wolny dla "Biało - Czerwonych".

77'
Słowacja wykorzystała swoją okazję! Na tablicy wynik 1:2!
Safranko, z zimną krwią, sfinalizował kapitalną akcję Bero.
Płaski strzał okazał się nie do obrony dla Wrąbla.

75'
Piłkarska złość na twarzy Karola Linetty'ego! Jego silny strzał, z kilkunastu metrów, powędrował minimalnie obok prawego słupka bramki Chovana!

74'
Weszliśmy w decydującą fazę meczu. Mam nadzieję, że w końcówce nie będziemy musieli oglądać piłkarskich kalkulacji.

72'
Funkcję kapitana Słowacji przejął Skriniar. Zinelaka zastąpił na boisku Safranko.

71'
Lipski został wzięty w kleszcze. Za niesportowe zachowanie - kopnięcie piłki, po gwizdku, sędzia wyciągnął żółty kartonik.

70'
Obiecująco zapowiadał się kontratak Polaków. Tomasz Kędziora pokusił się o dośrodkowanie z prawego skrzydła. Niebezpieczne, płaskie podanie jednak zostało dobrze zablokowane przez Skriniara.

69'
Słowaccy medycy próbują pomagać Zrelakowi. Napastnik gości być może będzie zmuszony do opuszczenia murawy.

68'
Widać niepewność u Wrąbla. Nieczysto interweniuje na przedpolu.

67'
Bardzo chaotycznie się bronimy. Słowacja dostała wiatr w żagle.

65'
Mihalik faulowany. I to faulowany w bardzo niebezpiecznej strefie dla naszej kadry. Nie możemy sobie pozwalać na takie przewinienia.

64'

63'
Rusnak zablokowany. Dobrą pracę na lewej flance wykonał Paweł Jaroszyński.

61'
Paweł Dawidowicz zrobił nadzieję polskim kibicom. Solidnie przymierzył zza pola karnego, jednak piłka nie chciała iść w światło bramki.

60'
Bardzo niecelny strzał z dystansu, w wykonaniu Rusnaka. Wrąbel się przyglądał, jak futbolówka zmierza na jedną z trybun.

59'
Łukasz Moneta, zawodnik znany z Ruchu Chorzów, na placu gry zmienił Bartosza Kapustkę. Pomocnik opuścił boisko z urazem.

57'
Jakub Wrąbel bardzo pewnie wychwycił piłkę. Rusnak nie popisał się, kiedy miał dużo miejsca na prawej flance boiska.

55'
Paweł Jaroszyński, po skorzystaniu z opieki medycznej, powrócił na boisko.

54'
Bartosz Kapustka jest typowany do zejścia z boiska. Na problemy zdrowotne również się skarży Chrien.

53'

51'
W składzie reprezentacji Polski dojdzie za chwilę do zmiany.

50'
Groźnie pod bramką Chovana. Valjent popisał się dużą odpowiedzialnością piłkarską, blokując nadbiegającego Stępińskiego.

48'
Przemysław Frankowski miał okazję uszczęśliwić kibiców, zdobywając gola na 2:1! Pomocnik Jagiellonii, w sytuacji niemal jeden na jeden, uderzył futbolówkę w nogi interweniującego Chovana!

47'
Gra została przerwana przez sędziego. Bednarek popełnił przewinienie taktyczne, na Rusnakowi.

46'
Czas na drugą połowę spotkania!

45'
Pierwsza połowa tego meczu przeszła już do historii.

44'

42'
Zbyt bardzo w swoje możliwości strzeleckie uwierzył Karol Linetty. Defensywny pomocnik wziął ogromny zamach przy oddawaniu strzału, ale to nic nie pomogło - futbolówka poleciała na trybunę.

41'
Gwizdek arbitra. Bartosz Kapustka był faulowany na swojej połowie boiska.

39'
Jakub Wrąbel otrzymał gromkie brawa od publiczności. Nasz goalkeeper doskonale wypiąstkował bardzo silne uderzenie z dalszej odległości. Futbolówka zmierzała w prawy sektor bramki.

38'
Zdecydowanie za dużo miejsca w pobliżu pola karnego Polski otrzymują Słowacy. Kilka chwil wcześniej oglądaliśmy soczystą próbę na bramkę Jakuba Wrąbla. Ten miał szczęście, że piłka poleciała tuż obok lewego słupka.

37'
Bardzo niebezpieczne dośrodkowanie posłał Skriniar. Polską reprezentację z opresji wyzwolił Jarosław Jach, wygrywając ważny pojedynek powietrzny z napastnikiem.

36'
Za łatwo Słowacy wchodzą w nasze pole karne. Przed chwilą groźnie głową zagrywał Chrien.

34'
Arbiter główny próbuje zapanować nad sytuacją, którą wytworzył Skriniar, faulując Stępińskiego. W jego opinii nie było to przewinienie na kartkę.

33'
Nie będzie rzutu rożnego dla Polaków. Stępiński próbował kąśliwie nabić piłką rywala.

32'
Kędziora zacentrował na pole karne. Niestety, ale zbyt krótko, piłkę przejęli rywale.

30'
Bartosz Kapustka wywalczył rzut wolny. Sędzia dostrzegł faul w środkowej strefie boiska.

29'

27'
Kapustka w indywidualnej akcji ofensywnej. Nie udało się jednak zagrozić bramce rywala.

26'
Inicjatywę przejęła ekipa gości.

24'
Słowacja była bardzo bliska gola! Jakub Wrąbel chaotycznie odbił piłkę przed siebie, jego błąd próbował wykorzystać napastnik Słowacji, ale naszemu bramkarzowi udało się powstrzymać rywala.

23'
Bero wrócił na boisku. Gra toczy się dalej.

22'
Przerwa w grze. Na problemy ze zdrowiem zmaga się Bero.

21'
Słowacja zdobyła gola! Valjent zaskoczył Wrąbla, płaskim uderzeniem w lewy, dolny róg bramki. Nasza defensywa dała się pokonać.

19'
W pierwszym meczu tej grupy Anglia bezbramkowo zremisowała ze Szwecją.

18'
Stępiński wysoko wyskoczył do bardzo długiego dośrodkowania. Snajper posłał futbolówkę głową jednak w sam środek bramki Słowaków.

17'
Bala efektownym wślizgiem przeciął zagranie pod bramkę Chovana. Polska otrzymała rzut rożny.

15'
Patryk Lipski wyraźnie przeciągnął centrę od rzutu wolnego. Nikt z jego kolegów nie miał prawa dotrzeć do bardzo nieudolnej wrzutki.

14'
Przemysław Frankowski odważnie próbował uderzyć na bramkę, z dystansu. Silny strzał został doskonale wybroniony przez świetnie ustawionego defensora.

13'
W tej chwili Polska stosuje atak pozycyjny.

11'

9'
Arbiter stawia na twardą grę. Piłkarze wykazują się dużą, piłkarską zadziornością.

7'
Holenderski sędzia przerwał grę. Patryk Lipski został nieczysto powstrzymany w powietrznym starciu.

6'
Do ofensywy ruszyli przyjezdni.Polska musi być bardzo skoncentrowana w defensywie.

5'
Bardzo chaotycznie wyszliśmy z zagrożenia, jakim był korner.

4'
Jakub Wrąbel skutecznie powstrzymał próbę z dystansu. Słowacja zacznie od rzutu rożnego.

3'
Zawodnicy ze Słowacji spróbowali szybko odpowiedzieć, ale nasza reprezentacja skutecznie zablokowała akcję.

1'
1:0! Polska objęła prowadzenie! Przepiękne dośrodkowanie z prawego skrzydła posłał Tomasz Kędziora. Obrońca Lecha Poznań idealnie dograł na głowę Patryka Lipskiego.

*'
Gramy!

*'
Czas najwyższy na odegranie i odśpiewanie hymnów narodowych.

*'
Arbiter główny wyprowadził oba zespoły na plac gry.

*'

*'
Trwa ceremonia otwarcia.

*'
Do Lublina, w roli sędziego głównego przyjechał Pan Serdar Gözübüyük.

*'

*'
W grupie "A" reprezentacja Polski zmierzy się z takimi ekipami, jak: Anglia, Słowacja oraz Szwecja.

*'
Nachodzące widowisko piłkarskie zostanie rozegrane na Arena Lublin.

*'
Z perspektywy obrońcy tytułu do nadchodzących rozgrywek podchodzi reprezentacja Szwecji.

*'
Polska jest organizatorem Mistrzostw Europy U-21. Arenami tegorocznej imprezy będą: Bydgoszcz, Gdynia, Kielce, Kraków, Lublin oraz Tychy.

*'
Dobry wieczór! Zapraszamy na śledzenie naszej relacji tekstowej LIVE z meczu inauguracyjnego Mistrzostwa Europy U-21: Polska - Słowacja.
Początek spotkania o godz. 20:45

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Polska U21 - Słowacja U21, to zapraszamy do śledzenia meczu online